Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46001) Sixkiller6 válasza Gyuri27 (#46000) üzenetére


Sixkiller6
őstag

de, csak meglepődtem
mondjuk ha tudom is, akkor sem várok 10 percet, mert tényleg tök ász

- no es importante -

(#46004) balintka


balintka
addikt

Ha jól értelmezem a 7.3 frissítési leírását, akkor a KV-nál ha ki van fejlesztve a KV-2 torony, akkor automatikusan megkapom a KV-2-t?

(#46005) balintka válasza Plokijuma (#45996) üzenetére


balintka
addikt

Nekem is egy CW képes klán kéne már.

(#46006) Drenadar válasza balintka (#46004) üzenetére


Drenadar
veterán

ez már annyiszor de annyiszor meg lett beszélve :( :W

(#46007) Napfénysüti

Woa, új rekordom van: 7 kill Stug III-al pedig nem voltam top. Mesterlövész meg Top gun is lettem. Stughoz képest ez szépen hozott is. :)

Més que un club!

(#46008) KaLeun


KaLeun
senior tag

Héten rohadt jól ment az AMX50 120-szal, sikerült minden 2x csatát 3500-3700 közé hozni és fél tucatnyi csatából hoztam az előirányzott 10k xp-t. Tegnap meg simán összejött este ~7 órától 1-ig a 40k xp, pedig még a Grimmet is megnéztem a tévében. Ebédre meg is lesz az 50B, éjfélig meg a GW E.... :))

Aztán kellene olyan 9 millió kreditet farmolnom, a broki árnyékában, mert egy ilyen siker széria nem marad büntetlenül... :(

Cila

(#46010) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok Lenne egy kérdésem a T-29 T-32-t hol kell lőni ? Mert mindig (szinte) Csak lepattanóm van :((( IS -el sem nagyon tudok sebezni. Köszi a választ.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#46011) vhw válasza kisküzdő (#46010) üzenetére


vhw
addikt

Szemből a páncéltestet kell lőni, nem a tornyot. Esetleg pontosabb ágyúval (nem az IS 122eseivel) lehet lőni a T29 tornya tetején a parancsnoki kupolát, ez a T32nél már nehezebb, azon már elég lapos. A T32nél beforgatott alváznál előfordulhat lepattanó. Ha felismered a fejlesztett és alaptornyos T32-őt, akkor az alaptornyosnál lőheted szemből is a tornyot, az még igen gyenge.
Az oldalát-hatulját mindkettőnek vinnie kell bármelyik IS ágyúnak.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#46012) kisküzdő válasza vhw (#46011) üzenetére


kisküzdő
tag

Köszönöm Megpróbálom észben ( :U ) Tartani. Amúgy 100mm D1OT van rajta.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#46013) virkir válasza vhw (#46011) üzenetére


virkir
veterán

Hamár itt vagy aztán volt az a szkepticizmus a history battle-vel kapcsolatban.
Gondoltam kipróbálom igaz randomba meg arty-val.
Na ilyen a műhold nézet ebben a vezióban :D

Biztos, hogy bevezetném a CW-re ezt a modot ha rajtam múlna.
Ez a kihívás nem a random arcad hüjjesége.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#46014) Remus389


Remus389
veterán

ti be tudtok lépni a W.O.T. oldalára?

nekem miért nem megy? lehet azért mert épp megy a játék?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#46015) fsb1000 válasza virkir (#46013) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Éjjel jáccol?

(#46016) vhw válasza virkir (#46013) üzenetére


vhw
addikt

Istenem de oda vagytok ezzel a historycally true story moddal. Ráadásul pont te, aki több csatát ment artyval mint én :U
Akkor kérem szépen ne csak egy-két arty legyen csatánként, hanem vagy 10-20 egy kötelékben és egyszerre szórjon meg egy ilyen kanyont mindegyik, mivel a valóságban sem 1-1 löveg lőtte a nagy fekete semmit.
Na meg mindenek előtt, oldják már meg ebben a modban, hogy egy áthatoló lövés halál, bármilyen tank számára, és így valóban csak a páncélvastagság fog számítani meg a fegyver pontossága. Senkit nem érdekelnének a félpercenként lövöldözgető artyk, ha nem kellene 1500-2000 HPs tankokat percekig csiki-csukizva lövöldözgetni míg el nem fogy róluk a HP. Akkor tényleg a tankokon múlna a csata, nem lenne idő az artyk segítségére várni.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#46017) KaLeun


KaLeun
senior tag

A stat/effiency témához: úgy vettem észre, hogy igazából a tapasztalat a döntő tényező nem az efft. Ez akkor ütközik ki a legjobban amikor az egyik oldalon a top tankok csak pár ezer csatás zöldfülűek, jó eff értékekkel (zöldek vagy/és lilák) és a másik oldalon meg 10k környéki piros/sárga veteránok vannak.

Ilyen csaták azok amikor a szopó széria esetén is könnyedén lehet nyerni, csak egy kis odafigyelés és türelem kell. Mert a zöldfülűek képesek a legnagyobb idiótaságokat is végig vinni... Szinte mindig ők azok akik, kulcs pozícióban állnak, mint a stájer f@sz.... tétováznak sértetlen tankkal egy 10-20 hp-s ellenféllel szemben... túlerőben képesek visszavonulni 1 sérült tank láttán és stb.

Cila

(#46018) Remus389


Remus389
veterán

na itt úgyis ilyen tankrajongókról van szó, gondolom megosztom a készülőfélben lévő, kidolgozott belsős Tigris makettemet(egyébként az Academy gyártja)

terepszínű lesz(homoksárga, ráfújok zöldet és rozsdabarnát), majd persze[link][link]

egyéb alkatrészek amik beépítésre kerülnek majd [link]

ugyanez csúcsfokon: [link] végig kell lapozni

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#46019) virkir válasza vhw (#46016) üzenetére


virkir
veterán

Jóvanna
Csak érzékeltetni akartam, hogy lényegesen realisztikusabb a játék így meg azért arty-t próbáltam, hogy nagyon ne szívassam a csapatot.
Majd holnap este érdekesebb lesz amikor az ISU-val kell lőni így, hogy nincs piros sziluett meg hasonló mankó.
Az tény, hogy úgy lenne az igazi ha a sebzés is közelebb lenne a valósághoz de ezt modokkal sajnos nem lehet megoldani.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#46020) vhw válasza virkir (#46019) üzenetére


vhw
addikt

Akkor már be lehet látni, hogy azért vannak a játékban artyk, mert írtó nagy az egyes tankok közötti HP különbség (nem csak a páncélzat) ha nincs "HP" nem kell arty, mert nem hatékony. Viszont életerőt a távolból veszteségek nélkül csökkenteni igen jó.

Egyébként az ilyen eventeken meg lehet csinálni, úgy ahogy az airsoft és paintball csatákon, akit eltalálnak egyszer az kiesett. Ha olyan lelkiismeretes tankfanok járnak ilyen csatákra, akkor talán lesz bennük annyi, hogy ha "kiestek" már nem lövöldöznek, nem mozdulnak, vagy vissza mennek a pálya sarkába, hogy ne legyenek passzív spotolók.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#46021) kisküzdő


kisküzdő
tag

Hát ma láttam olyat amit még sohasem. 3 tank a dombon fölfelé vonatozott 1 ronccsal :Y
Majd mikor feltolták nagy nehezen, kilőttek mind a hármat. :P Hát a nevetéstől és a sírástól megfájdult a fejem.
Nekem kelet befejeznem de belebuktam a végére. :(((

Vereség
CsataLakeville 2012. április 28. 11:31:56
JárműIS
Szerzett tapasztalat: 996
Szerzett kredit: 43 234
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Elit lövész, Carius Kitüntetés II Osztály, Védő, Mesterlövész

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#46022) marked one94


marked one94
őstag

Victory ratio:73.33%
Battles:45
Experience gained:28475
Damage per battle:2263
Average experience:632.78
Capture per battle:3.73
Defense per battle:0

Tegnapi platoonozás elég jól sikerült, mondjuk este mikor virkir-rel nyomtuk akkor több vesztes kör volt de elhanyagolható :)

You'll Never Walk Alone

(#46023) #56230144 válasza marked one94 (#46022) üzenetére


#56230144
törölt tag

Grat,szép kis eredmény :)

(#46024) #56230144 válasza #56230144 (#46023) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem hiszem el milyen idióta csapatot fogok ki állandóan...Elindul 1 IS és 2 KV-3 az ellenség bázisa felé,én egy A-20 al és 1 stugIII-al védem a bázist,illetve megpróbálunk előre haladni,erre a Az 1 IS és a 2 KV a BÁZISNÁL visszafordul,és megy a nagy semmibe...Természetesen minden tankunkat kilőtték,mi pedig csak 2 tankot tudtunk kilőni,1 et a stugIII lőt ki.

(#46025) whatnot


whatnot
őstag

Na már megint.
Rusholják a bázisunkat, erre mit tesz a csapat?
Elindul az ellen bázisa felé a saját bázisunkról, mintha lenne idejük odaérni.
Védeni a sajátunkat? Na azt nem.
Ezeket a hülyéket gyártják vagy honnan jönnek?

(#46026) #21346560 válasza whatnot (#46025) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ma konkrétan én is sok lúzer csapatba kerültem, csak álltam és néztem mit csinálnak.... sajnos én is lúzer voltam így :DDD

(#46027) Tesi válasza #21346560 (#46026) üzenetére


Tesi
tag

Ez ma egy ilyen nap... De érdekes hogy mindíg én/ti kerülök a gyökerek közé.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#46028) whatnot


whatnot
őstag

A spot rendszert meg igazán megcsinálhatnák már.
Nem hiszem el, hogy egy camo skilles, periszkópos TD-t heavy tankok látnak, de a TD nem látja őket.

(#46029) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Meggyöződésem, hogy ezt a játékot, nem a kezdő vagy gyenge játékosok teszik tönkre, hanem a magukat nagyon okosnak gondoló, ego-bajnokok.

Szinte minden csatámban lenoboznak, ha t10 tankkal az utolsó 3-4-ben maradok és engem spektiznek. Az utolsóban már nem is igazán értettem, hogy ez csak reflex, vagy tényleg komolyan gondolják.
Murovankán ferdink már az első percben noobozta a csapatot és mindenki retardált volt, meg "fu all", mert a csapat 80% beállt a csoda-erdőbe.
Egyedül maradtam a jobboldalon szokás szerint, de megbújtam a háznál.
1. E100 + T54 érkezik. Egyedül kilövöm E100-at, T54 megy artynkért
2. T54 után megyek és megmentem az artyt, bár végül az erdőből lövik ki T54-et.
3. Vissza a házhoz, E50 + ISU 152 vár, kilövöm a TD-t egyedül, de közben lesebeznek.
4. Visszavonulok, majd fel a dombra, ahol AMX 13 90-et kinyirom full HP-ról
5. Keresem az E50-et, de fedezékben van, segítséget kérek, arty lesebzi, én lövöm ki.
6. Eddig 4 kill, kb 4400 dmg.

2 arty + 1 ferdi, meg én maradtam életben. az ellenfélnél csak tank. Megyek a T34-ért, mert a többiek a bázisunk közelében álldigálnak. T34 jól védekezik rejti a testét, én pattanok 2-3x a kupulárol, de kilő 600HP-ről .

Na itt megindul a noobozás, looser T110, stb.
Végtelenül elszomorító... miért? MIért ilyenek az emberek? Nem az a gond, hogy engem "bántanak" ahogy dadusnéni holdudvara gondolná, hanem ez a csaholás.. ez az értelmetlen csaholás, ez az ami elszomorító. Alig múlik el csata, hogy ne legyenek beszólások, ne legyen noobozás, egymás elküldése a búsba.... akkor is ha nyerünk.

[ Szerkesztve ]

(#46030) whatnot válasza fsb1000 (#46029) üzenetére


whatnot
őstag

Nyilván az én hibám, hogy állok egy helyben, aztán egyszer csak mellém jön egy társ szorosan úgy, hogy nem tudok fordulni. Mindez egy Ferdinandban, aminél kritikus, hogy tudjak forogni.
Hiába nyomod az agymenésedet, igenis a hülye (nem béna) játékosok rontják a játékot. És vannak hülye játékosok, akik jónak képzelik magukat, valószínűleg ezekről beszéltél most te.

(#46031) fsb1000 válasza whatnot (#46030) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én nem tudom ki mennyire béna... általában random csatában nem látom, nem is figyelem mások hogy játszanak.. Ha kilőnek, nem spektizek másokat, hogy benyögjem a frankot, hanem megyek a következőbe, hátha ügyesebb leszek.

(#46032) Zeratul


Zeratul
addikt

Egyre jobban szeretem ezt a KV-1S-t.

Győzelem
Live Oaks 2012. április 28. 14:49:38
KV-1S Szerzett tapasztalat: 1 225 Szerzett kredit 36 643
Pedig nem volt killem és még egy nyomorult szárnysegéd kitüntetés se jött össze.

(#46033) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

lolololololol
Reduced penetration of the М-62-Т2 gun (top gun for IS-4, IS-8, ST-I) from 270mm to 268mm
kemény nerf, csak nehogy szétessen :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#46034) Zeratul válasza Iron Funeral (#46033) üzenetére


Zeratul
addikt

Vár ki a végét, hogy a max és min pen hogy alakul

(#46035) Mcray válasza fsb1000 (#46031) üzenetére


Mcray
senior tag

Tegnap 8. csatám amit zsinorban nyertem. IS-4 volt épp soron duplázni.

Már csak a löveg és a motor hiányzik, még nem érzem ezt a tankot úgy mint az IS-3-mat.

Prokhorovka (vagy mi) pályán, szépen (Legalábbis szerintem) eloszlottunk a pályán erő és tank osztályok szerint. Az ellen oldalon Eff érték alapján ugyanolyan jó ellenfelek jöttek, de ők csak 2 oldalt voltak, középen nem. Egy M103-mal középen áttörtem úgy hogy jobbról a hegyről a Platoon társam sebzett mindenkit akivel harcba keveredtünk.

Bár iszonyat jól csináltuk, a másik oldalon elkezdett fogyni a csapatunk. Az ellenséges 2000-res Eff értékes arty, sorra szedte ki az E-100, IS-4 stb tankjainkat.

Én szokásomtól eltérően nem rohantam meghalni, ahogy szoktam (platoon társaim szerint...), hanem minden lehető fedezéket "megöleltem". Arty csak 1-szer tudott direktbe sebezni 900 HP-t utána csak 150 hp-kat, de azt folyamatosan splash damage-gel.

Az M103-mal előretörtünk és megálltunk a vasúti átjárónál az ellen bázishoz közel. Ekkor élt még 3 arty, 2 Tiger, 1 Tiger 2, és egy Object 704.

Az M103-munk átbukott a vasúti átjárón és megállt (HIBA), hogy kiszedjen egy arty't. Egyből meghalt...

Azért írtam le ilyen részletesen mert itt kezdődött, hogy: Public chatba, hogy mindenki lássa "M103: PLEASE KILL THAT FUCKING IS-4, THE ONE WITH 800(kb) HP", "KILL THAT COWARD"

Ebben a pillanatban megtoltuk őket 3 irányból és libasorban leszedtük őket. Ahogy kikukucskáltam, felvillant a parancsnoki "Pilács" és jött egy 704 damage-es löves az Objectől. Erre a másik IS-4-ünk rárontott, odafordúlt és kapott tőlem egy puszit. Tigris 2 kiszedte és nyertünk.

Végig, ment a közös csatba, hogy miattam veszítjük el a csatát és mekkora fáking núb vagyok stb.

15:10-re nyertünk. A nyerés érdekében (úgy hogy tudtam, hogy felém néz) magamra vállaltam az Object 704, 704-es lövését. Lehet enélkül is nyertünk volna, de a másik IS-4-ünknek csak 140 Hp-ja volt...

Kérdeztem a platoon társam aki nagyon jó és nagyon keményen szokott bírálni, hogy, "Did I screw this up?". Azt mondta: "No. He was just frustrated, that he died".

5057. játékom volt. Soha nem nooboztak le azért, mert majdnem top tank-ként óvatosan és észel hoztam egy csatát, úgy, hogy a (még élő) társaim is okosan lesték, mikor nem őket nézi az Object. Hát ezt is megéltem. Ezek szerint nem ez volt az utolsó ilyen, főleg ha IS-4 megy Tier 10-be...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#46036) -vitya- válasza marked one94 (#46022) üzenetére


-vitya-
őstag

nekem 50 csatából 38 győzelem lett a végére ;-)
76% :P

igaz a jobb arányt együtt szedtük még össze...

-=Витя=-

(#46037) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#46038) whatnot válasza fsb1000 (#46031) üzenetére


whatnot
őstag

Én is inkább játszok egy következő kört, de amikor közvetlen kihatással van rám a hülyék (nem bénák, ezen minduntalan elsiklasz) játéka, akkor nem lehet nem észrevenni.

(#46039) -vitya- válasza Mcray (#46035) üzenetére


-vitya-
őstag

óóó, 5 ezer csata alatt most először nooboztak le? Engem már vagy 5ször... Biztos igazuk volt :D

-=Витя=-

(#46040) Arpee78


Arpee78
senior tag

Ezzel el kell dicsekednem:

Victory!
Battle: Karelia 2012. április 28. 15:24:23
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 833
Credits received: 55 374
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Steel Wall, Defender, Top Gun

Nem prémium.

A végén sérülten legyőztem a full hp-s foglaló tigrist, a poén, hogy 2 AP és 5 HE lőszerrel. Egyetlen HE lőszerem maradt. Replay

(#46041) Mcray válasza -vitya- (#46039) üzenetére


Mcray
senior tag

Nooboztak már le E-100-ak, hogy KV-3 107-tel nem öltem meg az ellen E-100-át...De ilyen, hogy komolyan bele tudtam szólni jó irányban a csatában és azért lettem noob, na ilyen még nem volt :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#46042) fsb1000 válasza Mcray (#46035) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Néha azt hiszem megszoktam már, nem érdekel, nem is mindig olvasom.
Nem a sértések zavarnak igazán, hanem az értelmetlenség és az a hatalmas ego-burjánzás ami a jelenség mögött van.
Lehet túl öreg vagyok már..... amikor én voltam fiatal, nem a másik ember volt a "rossz" hanem egy élet idegen hatalom, arra lehetet minden epénket, roszkedvünket és durva modorunkat pazarolni.

Más nemzedék, más szokások, más ideák.
Sok játékos szenvedhet képességhiányokkal ebben a játékban, de ettől még nem hülyék.
Lehet én tokosodtam be, de nincs mit beszéljek érdemben azokkal akik nem tudnak a kettő között külünbséget tenni.
Azt hiszem reménytelen kisérlet a medencébe húgyózókat szép szóval meggyőzni, hiszen mikor eleresztik már akkor jogosnak tartják, meghát olyan sok a víz és kevés a húgy.
Mit lehet tenni? Vagy másik medencét keresni, vagy kékítőt szórni a vízbe.

(#46043) Iron Funeral válasza Zeratul (#46034) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ugyanolyan %-os intervallumban mint az összes többi fegyveré.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#46044) Zeratul válasza ollie (#46037) üzenetére


Zeratul
addikt

(#46045) CptMisi válasza Zeratul (#46044) üzenetére


CptMisi
őstag

Ha nem a legjobb. :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#46046) Snooker válasza Zeratul (#46044) üzenetére


Snooker
senior tag

jó lenne egy folytatás....

(#46047) Met válasza fsb1000 (#46029) üzenetére


Met
nagyúr

Ez milyen kép?

Délután mentünk Red Shire-en, a hegyes oldalon voltunk, oldalt bejött az enemy azt artykért, pingelik (természetesen az artynk) hogy menjek segíteni, megyek vissza, telepingelik a képernyőt megint, beírom hogy még egy ping és ott hagyom őket, erre megint pingelnek, beírtam hogy bye megfordultam és mentem az ellenség bázisára :DDD na akkor volt noobozás

Mellesleg akkor se lett volna semmi ha visszafordulok, vesztes csata volt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#46048) fsb1000 válasza Met (#46047) üzenetére


fsb1000
nagyúr

WoT logger.
Majd nézd meg kik pingelnek ilyen bőszen (ha van ingame statod)

(#46049) Met válasza fsb1000 (#46048) üzenetére


Met
nagyúr

A tüzérek, azok ilyen beszarik :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#46050) KaLeun válasza KaLeun (#46008) üzenetére


KaLeun
senior tag

Kicsit elkiabáltam a dolgot... :B kb. 20 csatát mentem és szinte kivétel nélkül bukta volt az összes...

Most ha már látom, hogy ismét egyedül maradtam már nem is erőltetem meg magam, mert 300-500xp úgy is meglesz.

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.