Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13001) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Malinovka 2011. szeptember 29. 20:37:49
Vehicle: E-75
Experience received: 1 524
Credits received: 62 982
Battle Achievements: Steel Wall
ez nagyon nagy mecs volt jött ellenem 25% os e75 ,100% os lövve meg 100%os t34 , t34et kétszer oldalba dörrentettem 3 .nál ki gyulladt és vége a mókának, e751 lövés, lövvével kellett kicsit bohóckodni de az is el feküdt hamar,t29 2. lövésnél fel gyulladt és el patkolt :DDD és akkor volt az állás az ellenfél javára 6:2

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13002) Murder3 válasza virkir (#13000) üzenetére


Murder3
addikt

attól függ mikor tölt be vagy mekkora a map...:D
nálam a balanszolással szokott sok baj lenni, értem ez alatt azt, hogy x heavy tank nem tud kellően szétoszlani vagy med akár...
vagy h one side warrior a team:D

(#13003) Memphis79 válasza Paul119 (#13001) üzenetére


Memphis79
aktív tag

ez a nagyobb ágyú úgy érzem várós ;]

Origin:Memphis79HUN

(#13004) Paul119 válasza Memphis79 (#13003) üzenetére


Paul119
addikt

olyanokat oda lehet vele dörgetni hogy eszméletlen :))
e100on most dolgozok a nagyobbik 150mm eres lövegen :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13005) Memphis79 válasza Paul119 (#13004) üzenetére


Memphis79
aktív tag

lassan meglesz a lánctalp,utána free xp-ből a torony és irány az ágyú-bár a motor is jó lenne :DDD

Origin:Memphis79HUN

(#13006) Paul119 válasza Memphis79 (#13005) üzenetére


Paul119
addikt

az 1200 pacis motorral fényévekkel jobb lesz és nem lesz ilyen lomha dög

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13007) diegho


diegho
nagyúr

ITA klán 3 fős platoon 3db IS beállt Erlenberg-en G2-be, még mindig ott állnak, 8 perc telt el a mapból. Egymás mellett állnak, mikor szóltak nekik a többiek elkezdtek anyázni.

(#13008) person


person
senior tag

Ezt a Pz3/4-et egyszerűen imádom. Most táncoltam körbe egy tigrist és a táncba belehalt pedig volt élete rendesen, ő meg sem tudott sebezni. :DDD Szerintem egyből szétfejelte a monitort. ;] :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#13009) Levin01


Levin01
őstag

Igaz, megfogadtam, hogy nem veszek több prémium időt de 3nap van még hátra és Tiger II-vel soha nem jön össze prémium nélkül az E75. Kelleni fog még egy hónap, abba már az E75 kimaxolása is bőségesen bele fog férni és útban lehetek az E100 felé, bár az már nem életcélom. Nekem az túl lomha és borzalmasan lassan tölt. Alapvetően medium ághoz vagyok szokva, csak a kíváncsiság kedvéért tolok heavy-t is.
Egyébként vicces, hogy a Tiger II-essel sokkal jobb partikat tudok menni mint az E50-el, pedig az sokkal mozgékonyabb, az ágyúja is jobb és gyorsabb, páncélozottsága sem olyan rossz.
Valamiért E50 nekem nagyon mumusom. Ha megyek vele, akkor iszonyatosan hamar kilövik. :O

(#13010) Memphis79 válasza Paul119 (#13006) üzenetére


Memphis79
aktív tag

hát kell is a power ez azért nehezebb mint a KT

Origin:Memphis79HUN

(#13011) Levin01 válasza person (#13008) üzenetére


Levin01
őstag

Jó hülye lehetett aki a Tigrist vezette. Engem soha nem tudott körbetáncolni a Pz III/IV amikor Tiger-el mentem. Egyszerűen jó ütemben kell jó irányba fordítani a testet és a tornyot egyszerre, közben meg távolodni a körbetáncolni próbáló ellentől.
Gondolom a marha állt egy helyben és csak a tornyot próbálta forgatni szerencsétlen :DDD

(#13012) Memphis79 válasza Levin01 (#13011) üzenetére


Memphis79
aktív tag

hát ja az azért ciki lehetett. :P

Origin:Memphis79HUN

(#13013) person válasza Levin01 (#13011) üzenetére


person
senior tag

A legkockázatosabb a megközelítés. De ! Ha egyszer beáll pont a tornyod túloldalára akkor elég nehéz dolgod van mert a legkisebb mozdulásra tökéletesen lehet ellenmozdulni. Akkor már te sem tudod merre lenne érdemes fordulni. És ha közben a láncod is leesik. ;] De ha nem akkor is elméletileg lassabb vagy.
De meg lehet ezt közelíteni másként is. Jó nagy hülye lehetett aki a PZ3/4-et vezette mikor találkoztatok. :DDD Egyébként ritka az ilyen alkalom mert vagy beleszólnak mások vagy a pályarész alkalmatlan rá. Én mindig keresem az ilyen alkalmat és már jó párszor el is játszottam. :D

[ Szerkesztve ]

(#13014) Levin01 válasza person (#13013) üzenetére


Levin01
őstag

Ha ilyen van, akkor egyszerűen bemozgok a Pz elé és kész, nem tud keringeni.
De az is jó ha elindul az ember egy irányba, akkor elég nehéz körülöttem keringeni és célozni egyszerre miközben 20-25-el haladok. :D

(#13015) person válasza Levin01 (#13014) üzenetére


person
senior tag

A PZ-se csak egy fix körpályán kering ha bemozdulsz, és nagyon jól manőverez. Ha elindulsz az már valóban megnehezíti, de számodra is. :K Na de mindegy ezt felesleges átrágni nem lehet előre fixen levetíteni ez azon múlik ki hibázik többet és persze a PZ-nek valószínűleg csak 1x kell. :)

(#13016) Levin01 válasza person (#13015) üzenetére


Levin01
őstag

Azok után, hogy a Tiger II nagyobbik 105-öse ÉS a Ferdi !!!128-asa!!!l :Y lepattan a Pz38na-ról, én már bármit el tudok képzelni :DDD

Már várom a pillanatot, amikor egy 38na 1hit-el amikor E50-essel megyek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13017) jahrn válasza Rém (#12899) üzenetére


jahrn
senior tag

A T-34 valoban hires tank volt, ebbol pusztult el a legtobb a 2vh-ban. Az osszes legyartott T-34/76 es T-34/85 tobb mint 80%-at kilottek a nemetek - 35.000 db keszult belole a haboru alatt, csak h erzekeltessem a szambeli kulonbseget a PzIV harckocsi verziojibol kevesebb mint 10 ezer keszult.

A Pz38nA nekem is pattogott amikor mentem vele sokat, ez volt az eggyik pozitivuma. A masik a meret, kb minden moge el tudsz bujni.
De ez a VK28 egyre durvabbnak tunik, ma lattam h egy ilyen dog legyalazott egy T-29et. Szegeny PzIII/IVem teljesen feleslegesse valt...

[ Szerkesztve ]

(#13018) Levin01 válasza jahrn (#13017) üzenetére


Levin01
őstag

PzIII/IV-es nemrég adtam el. Már nem találtam élvezetesnek a vele való játékot. Semmit nem bír ki és semmit nem lő át ami kicsit is nagyobb nála.

Vettem helyette egy VK3601-es farmolós tanknak. Nem bántam meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13019) jahrn válasza Levin01 (#13018) üzenetére


jahrn
senior tag

Nekem az SU-85 a farmolo, a PzIII/IV-el szemelyzetet huzok. De valszeg az lessz h lecserelem PzIV-re, az uj light-ok mellett sajna ertelmetlenne valt.

(#13020) Iron Funeral válasza Rém (#12899) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mindenki az hiszi, hogy gagyi a T-34 aztán nem raknak rá 57 milis ágyút :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13021) MCGaiwer válasza Levin01 (#13016) üzenetére


MCGaiwer
addikt

miattam meglőhetsz akár egy .50es magnummal is ha a golyó éppen csak súrolja a hajam...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13025) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

wow, 10 win zsinórban a Burgershooterrel(T34). 3 Top gunnal és ~14k xp-vel lettem gazdagabb :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13026) MadPjotr


MadPjotr
tag

tegnap beszéltük ezt a type 59 és KV-5-ös kérdést!
Bárkinek merem ajánlani a type 59-et kb: 2 1/2 óra alatt összeszedtem cirka 600.000 creditet :Y és félelmetesen gyors és mozgékony!
Láttam igazán nagy tankokat is hátrálni tőle, ja és nem mellesleg szétszopattam egy E75-is vele ! :))
type 59 :R

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#13027) emre válasza Levin01 (#13016) üzenetére


emre
veterán

Sorolhatnám hogy tegnap este az ISU / Object704 BL10-es lövegje miről pattogott. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13028) Rém válasza jahrn (#13017) üzenetére


Rém
tag

Addig rendben, hogy sokat lőttek ki belőle, de azt is biztos, hogy T-34-el is sok veszteséget okoztak. Ha nem lett volna akkor a németeknek nem kellett volna továbbfejleszteni a meglévő tankjaikat és nem kellett volna kifejleszteni a cicás sorozatukat sem. A párducot egyenesen a T-34-ről mintázva. Biztos az életben úgy is mint ebben a játékban a sok kezdő tankos a veszteséget erősen befolyásolta. Hiába a jó hardver, ha a magas szintű képzés hiányzott a szovjet részről.
De gondolom aki túlélt ezzel a tankkal 2-3 évet a fronton azért tudott már valamit.
És Én még az a korosztály vagyok aki végigizgulta a 4 páncélos és a kutyát, ahol azért topp cucc volt a T-34. (mondjuk akkor sem értettem, hogy miért németjuhász a páncélos személyzetének legokosabb tagja)

(#13029) Dictator^ válasza diegho (#13007) üzenetére


Dictator^
veterán

ismerős, himmelsdorfon ez 2 maus 1 e100 csinálta, majd már amikor foglalták a bázist se mozdultak el, irtam, hogy ott vannak, mindenki rájukment, talán 2 embert lőttek ki a végén :()

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13030) Paul119 válasza MadPjotr (#13026) üzenetére


Paul119
addikt

én nem nagyon szoktam hátrálni előle 3 lövésből szépen megborul :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13031) diegho válasza Dictator^ (#13029) üzenetére


diegho
nagyúr

Köv patchben majd lehet őket jelenteni.

(#13032) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

esetleg valaki tudja honnan tudom leszedni a plug-inek által átírt fileok eredetijét? flash/gui mappa tartalma.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13033) marked one94 válasza MCGaiwer (#13032) üzenetére


marked one94
őstag

Ha jó neked a flash mappa tartalmát feltudom tölteni valahova. Csak annyi változtatás van hogy ez a sebző mod benne van, de megvan az eredeti is. Vagy újra rakod a játékot. :)

You'll Never Walk Alone

(#13034) Zeratul válasza Rém (#13028) üzenetére


Zeratul
addikt

Valamelyik részben olyan szépen lekapták egy lövéssel a t-34 tornyát hogy öröm volt nézni. (persze akkor a ruszkiknak kellet drukkolni nem a csúnya fricceknek)

mondjuk akkor sem értettem, hogy miért németjuhász a páncélos személyzetének legokosabb tagja Mert a többiek vodkával üzemeltek. :D

[ Szerkesztve ]

(#13035) Rém válasza Zeratul (#13034) üzenetére


Rém
tag

A németjuhászon volt a hangsúly, ami ugye egy a németalföldön kitenyésztett fajta.
Stílszerübb lett volna valami oroszagár, vagy esetleg egy idomított medve. Mondjuk akkor meg a film címe nem stimmelt volna! :)

(#13036) Dictator^


Dictator^
veterán

Tiger 2 legénységnek Repair után Camo menjen?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13037) Gyuri27 válasza Dictator^ (#13036) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkora dögöt szerinted sikeresen el tudnak dugni? :DDD
Medre lehet hogy van értelme, de szerintem heavyra nincs. Sokszor nincs is akkora fedezék, hogy beférjen mögé. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#13038) MCGaiwer válasza Dictator^ (#13036) üzenetére


MCGaiwer
addikt

firefighternek semmi értelme a poroltó miatt, szóval nyugodtan nyomd rá a camot. mondjuk sokat az se fog érni. 3. skillt meg ne fejleszd, tartsd meg az xpt hátha át akarod ültetni őket valamikor, és akkor kapásból 100%osként ülhetnek bele az újba.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13039) Dictator^ válasza Gyuri27 (#13037) üzenetére


Dictator^
veterán

Csak az elejét kell eldugni , mint az arynál.

MCGaiwer: azt, hogy, olyat még nem láttam, max goldból..

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13040) MCGaiwer válasza Dictator^ (#13039) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a skillekre szánt xp gyűlik ha nem használod el (tehát ha ott van a + jel és ráviszed az egeret, látod hány %os) na ha nincs skill hozzákapcsolva, akkor a játék először ebből az xpből vonja le az átülés költségét, majd ha az nem elég akkor az alap 100%ból. második skillnél 25-30%os kell hogy az alap ne csökkenjen.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13041) Zeratul


Zeratul
addikt

Egy megájvernek semmi se lehetetlen. :D

(#13042) emre válasza MCGaiwer (#13038) üzenetére


emre
veterán

mod:

Dictator^ Ez inkább neked szól. :U

Hiába van poroltó az IS-emen, amíg nem érte el a tűzoltás szint bizonyos százalékot elég sűrűn kiégtem. Szóval én azt tettem fel rá elsőnek.
És én is gyújtottam fel tiger2-őt nem is egyszer. Szóval a tűzoltó skill nem hülyeség. :N

Egyébként én nem tökölök a katonák másod illetve harmadlagos skill-jével.
Amint kehet adom nekik a következőt.
Ebben a kategóriában a 20k-ba kerülő 80%-os fejlettségi szintről a 100%-osra olyan 50-60 meccs alatt el lehet jutni. Ami gyakorlatilag semmi ahhoz képest, hogy mennyi kell a gép teljes kifejlesztéséhez. Teszem hozzá szigorúan nem prémiumban gondolkodva, akkor lehet még kevesebb kell.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13043) Fel válasza emre (#13042) üzenetére


Fel
addikt

Azt a poroltót nem elég húrcolni, aktiválni is kell ha kigyullad a tank :DDD
Az aranyért vehető fajta pedig tényleg "gondozásmentes", ha tűz van, azonnal el is oltja.
A tűzoltó skillnek szerintem nincs sok haszna ezek mellett..
A következő patchben benne lesz a másodlagos skillek nullázásának lehetősége. Persze aranyért, de az összegyűjtött xp-t visszakapjuk. Mindez azért jó, mert hamarosan jönnek új másodlagos skillek, és akkor pl. a tűzoltást vissza lehet fogatni, valami hasznosabbra.

(#13044) Dictator^ válasza emre (#13042) üzenetére


Dictator^
veterán

Tehát aztmondod, hogy a skilltől kevesebb eséllyel égsz el? Mert aztirjak a forumokon is , hogy hülyeség lett a skill poroltó után.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13045) diegho válasza Dictator^ (#13044) üzenetére


diegho
nagyúr

A skill annyit tesz, hogy gyorsabban oltják el a tüzet, vagyis kevesebbet sebez.

(#13046) Zeratul válasza diegho (#13045) üzenetére


Zeratul
addikt

Meg csökken a tűz kitörésének az esélye is.

(#13047) Paul119 válasza Zeratul (#13046) üzenetére


Paul119
addikt

azt én is észre vettem hogy mióta 100%os mind az 5 emberem szűzoltása( :DDD ) azóta alig gyulladok ki e75ttel 100ból kb 1x

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13048) bullseye válasza Fel (#13043) üzenetére


bullseye
addikt

+az aranyért vett szerintem az esélyt is csökkenti!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13049) Paul119 válasza bullseye (#13048) üzenetére


Paul119
addikt

én úgy vettem észre hogy pont hogy több az esélye legalább is én többször gyulladtam ki ha az volt fent :F

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13050) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Kv-ra ez a 107-s zis egy állom. Marha jó. Nem is túl lassú. Pontos is. A penje is rendben van.
A skin is elég nagy mankó. Mondjuk ezzel az ágyúval ér valamit. Mert ezzel el is lehet találni amit kell.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.