Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22551) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Lövés 14. Találat 11.
Megsérült: vk2801, Tiger.
Kilőve: M4A3E2, jgpanther.
Felderitve: vk2801.
Bázis védelem: 46%
Acélfal kitüntetés :)

No lehet tippelni mennyi xp és kredit ütötte a markomat. Duplázós csata volt és van most premem. Bázis foglalással nyertünk.
Arra is lehet tippelni, hogy mennyi a tank javitása (nem lőttek ki).

Amd - Radeon - Ryzen

(#22552) fsb1000 válasza Gyuri27 (#22551) üzenetére


fsb1000
nagyúr

1500xp és 30K credit

(#22553) Murder3 válasza Gyuri27 (#22551) üzenetére


Murder3
addikt

1000 xp és 20k kredit?:D

[ Szerkesztve ]

(#22554) Gyuri27 válasza Murder3 (#22553) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ketten majdnem eltaláltátok.
1748 xp, 19605 kredit. Javitás 7555.
Maradjun annyiba, hogy ez nevettséges. Bármilyen prem tankra ennek min a dupláját kaptam volna.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22555) Murder3 válasza Gyuri27 (#22554) üzenetére


Murder3
addikt

Mondom, Pantherre gyenge az ágyú azzal nem is fogsz sokat keresni, mész egy uygan ilyet tigrissel vagy vk-val és kapsz 2X ennyi kreditet.

(#22556) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: El Halluf 2011. december 15. 18:58:51
Vehicle: IS-3
Experience received: 2 127
Credits received: 57 246
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sharpshooter, Confederate, Master Gunner

na mi ez ha nem total ownage? :DDD 3 birka tigris2 rusholt rám egy másik is3ra meg egy type 59 re ők .. ugye az emlitett 3 tigris 2,t29 , egy t34, 1 type 59 egy t-34el,kv1 s, panther 2szóval durván túlerőben voltak mi is hullottunk rendesen .. lőttem amit láttam és amire tudtam.. az összes lőszerem kifogyott .. maradt 8 db he nem volt arty igy face to face egymásnak tudtunk menni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22557) L-e-f-i-e válasza Paul119 (#22556) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

90%-ban nagyon pöpec csaták vannak artyk nélkül, még ahol 1-2 van az is elmegy, de ahol egyáltalán nincs ott lehet normálisan egymásnak ugrani :K

=^-^=

(#22558) Misi1979 válasza L-e-f-i-e (#22557) üzenetére


Misi1979
őstag

Én spec imádom az artykat a t50-2-vel boldogítani.. ők is nagyon szoktak szeretni:) 58%-os az arányom:))

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#22559) Paul119 válasza L-e-f-i-e (#22557) üzenetére


Paul119
addikt

bár a legjobb arty mentes csata az e75ttel volt ahol 9 tankot küldtem a túlvilágra ott is már fosőr és a rádiós halott volt motor le nyekkenve de akkor is be vittem az utolsó killt :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22560) Cooper911


Cooper911
senior tag

T-127: Nagyon örülök ennek a tanknak, mert amúgy is meg akartam venni, hogy ez milyen jó lesz kicsik között nyomatni. De Így hogy minden csatában van 1-2 már nem annyira poén. Gondolom a többi kistanknak is meggyülik vele a baja mert elég kemény tud lenni. Szerintem ez a sok T-127 legalább annyira elcseszte átalakitotta a csatákat mint feljebb a Type-59

M4 Sherman HE nerf: Nekem az M4 a kedvenc tankom ez volt az első cél amit el akartam érni a játékban. több mint 440 csatát mentem vele, ennek jelentős részét a 105ös ágyuval. Az egy igazi Shootgun, közelre jó, de oda nagyon (Cod2ben is shootgunoztam :D). Az átlag sebzésem 333 vele ami a harmadik legjobb (IS és IS3 után) szóval szerintem lehet(ett) sebezni vele szépen. A damage ratio-m (okozott/kapott) is 0.8 ennél csak néhány TDvel voltam jobb. Szóval nekem bejött ez a stilus, a 75-össel nem voltam annyira jó. Majd meglátjuk mi lesz a patch után, de ha nem lesz eredményes a dolog akkor valószinüleg eladom a shermant. :( Esetleg váltok az M4A3E8-re és kihúzom vele a sluggert. Még a Chafee-n gondolkodtam, de hogy M5-el nem fogok 50k-t összeszedni az biztos. Akkor már inkább a T-50el.

KV: Az elöbb top tank voltam 3 másik KV-val. Azt a pusztitást :) 107esel kiosztottam 5 tankot. Érdekes, hogy szinte meg sem tudtak sebezni. Pedig még egy Herzer is lőtt. :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#22561) vbbb


vbbb
őstag

(#22562) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Van valami szaftos bónusz kód ? ;] :P

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#22563) Paul119


Paul119
addikt

e100nak az ágyújához hozzá nyúltak valamennyire?vagy maradt minden ua?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22564) Gyuri27 válasza RaZroX (#22562) üzenetére


Gyuri27
félisten

Valami amiből lenne vagy 10 min. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#22565) _seth_


_seth_
veterán

T34-85-re megvan a D10T és ezzel fullos is lett a gépezet, az új ágyúval mintha másik tank lenne :) valóban közel kell menni de úgy hatásos is nagyon :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#22566) -vitya- válasza -vitya- (#22491) üzenetére


-vitya-
őstag

na megnéztem, MS-1-el 194 dam/kör az enyém. Ő elérte ezt az átlagot, hogy ment 3000++ csatát, és van közte IS-3, stb-stb

-=Витя=-

(#22567) Murder3


Murder3
addikt

franc kivan már ezzel az idióta játékkal...
tele camper mapokkal.
persze lenne hol menni pl mediummal, de mindneki kempel...így aztán szórakoztató ezzel az ócska vkDB-vel játszani...
persze ha olyan okosan csinálja az mm, h én vagyok az eggyetlen med vagy max pattonokkal vagyok párba úgy mégjobb.

hiába van premiumom egyzerűen így már kedvem sincs játszani am még nem is mentem jóformán....

(#22568) yarsley válasza -vitya- (#22566) üzenetére


yarsley
aktív tag

Loltraktorral meg nem mentel egy kort se? :D
Wot elso par kore katrasztofalis volt szamomra. Elso 3 mecsen konkretan nem lattam az elelnfeleket, mert van valami grafikai bug miatt nem rajzolta ki oket /termeszetesen alap beallitasnal/, es egyszeruen a sajat tankom kivul senkit nem lattam. Aztan utanna se nagyom vagtam a mit-hol-miertet, es malinovkan rendszeresen bevagtaztam kozepre. /Na jo 2-3x max, mert addigra leesett, hogy valamit nem jol csinalok./

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22569) yarsley válasza -vitya- (#22566) üzenetére


yarsley
aktív tag

Ahogy nezegettem szinte mindennel pozitiv statod van, kiveve a T1 heavy-t. Azzal mi volt a gaz? /ha kv-t kihuzom elitre akkor az jonne kovetkezo heavynek.../

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22570) CptMisi válasza yarsley (#22569) üzenetére


CptMisi
őstag

T1 heavy...128 átlag pen, 115 átlagsebzés... igaz gyors, de KV, pz4 sokkal jobbak... És akkor még csak saját szintjéről van szó... :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#22571) -vitya- válasza yarsley (#22569) üzenetére


-vitya-
őstag

nem rossz tank, de a match maker velem kitolt, mikor T1-et használtam. Is3 Tiger2 ellen semmit sem ér. 10%ban voltam vele top tank, a többiben semmi és senki.

-=Витя=-

(#22572) -vitya- válasza yarsley (#22568) üzenetére


-vitya-
őstag

játszottam a beta-ban sokat. ott megtapasztaltam, és free xp-ből, meg némi arany segítségével kihagytam azokat, amik alacsony tierben voltak, és nem tetszettek a betaban. Ezeket nagyon olcsó kihagyni. 10-20 ezer xp-vel eljuthatsz tier 3-4ig simán.

ja, és én eredendően máshogy csinálom a dolgokat;-) A Te általad vázolt szituban, malinovkán életem első csatájában főleg csak álltam, és megfigyeltem, hogy ki-mit csinál, és próbáltam azokat utánozni, akik úgy láttam hasznosat tettek. Így nem is kellett sok idő, és hasznosnak érezhettem magam én is.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#22573) CPT.Pirk válasza CptMisi (#22570) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szemtől szemben a KV jobb, de egyéb esetben a gyors 76-os ágyú elég szépen sebzi a budi tornyot. Volt már, hogy kevésbé tapasztalt KV-t a Shermannal megettem 1:1-ben úgy, hogy nem tudott eltalálni se.

Stílus kérdése a T1 szerintem. Nekem bejön nagyon.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22574) CptMisi válasza CPT.Pirk (#22573) üzenetére


CptMisi
őstag

kevésbé tapasztalt... azért mert sok az idióta, nem azt kell alapul venni...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#22575) CPT.Pirk válasza CptMisi (#22574) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Miért nem? A játékosok többsége csak próbál csinálni valamit, többségünknek nincs olyan irányú tapasztalata, hogy hogyan kellene mondjuk egy KV-val harcolni. Pl. ott a trollcanon. Könnyen mellélő, onnan kezdve ha nem tud elbújni, vége a dalnak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22576) yarsley válasza CPT.Pirk (#22573) üzenetére


yarsley
aktív tag

Ellenfelkent nekem elegge pattogott, pedig nincs se tul vastag, se dontott pancelja...
Masreszt halotti kameraban mar neztem, azzal a 2masodperces gepagyu szeru loveseivel folyamatosan hintaztat, ugy meg eleg nehez ra pontosan celozni...
De gondolom a nagyok megeszik reggelire. (amugy a KV-t is)

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22577) yarsley válasza -vitya- (#22572) üzenetére


yarsley
aktív tag

Aranyt ilyesmire nem koltok, free xp meg gyulik a magasabb tierekre. Kisebb szinten (<5) azert el lehet lavirozni ha sz.r az agyud max scoutolsz, vagy lesz egy suicide rushod es mesz masvalamivel. Nagyobb szinten nem csak hogy kinlodas credited szedni egy alap agyuig, de rendesen bukol, ha nincs valami rendes agyud.
Nem regen vettem M7-et; tier 5-oson 37mm agyu, kb semmit nem visz at, meg neha egy szintel lejebb is -.-'

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22578) CPT.Pirk válasza yarsley (#22576) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ebben a páncélzatban van valami, T1-el 159 kört, KV-val 161-et mentem, szóval ez azonos, de míg KV-val csak 2 steel wallt kaptam, a T1-el 8 steel wallom van, egyiken sem volt eddig repesz páncél.

Egyébként nem ugrál a célkereszt, mire betölt, már pontos.
*szerk: jah igen, az is igaz! ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22579) yarsley válasza CPT.Pirk (#22578) üzenetére


yarsley
aktív tag

Ugy ertem az ellenfelnek ugral a folyamatos bekapott sebzes miatt. :)

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22580) CptMisi válasza CPT.Pirk (#22575) üzenetére


CptMisi
őstag

Ok... Egy nyomorék Maust kilövök kv-val... Ezért jobb a kv, mint a maus.

yarsley: aha...azt nem lehet kikapcsolni.. :) Én nem kapcsoltam ki, mégsem szokott problémát jelenteni az esetek nagy részében. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#22581) Drenadar


Drenadar
veterán

Eddig a pzIV-el szerencsétlenkedtem.... viszonylag jött a kredit. Erre meglett a VK3601H ugye alap felszereltséggel és nagyon szenvedek még a nyertes körön is alig van kredit/xp... szerencsére nem adtam el a pzIV-et

más is szenved ilyenektől vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

(#22582) hemaka válasza Drenadar (#22581) üzenetére


hemaka
nagyúr

A PZIV volt az utolsó német tank, ami tetszett. Himmelsdorfon durva parádékat lehetett csapni vele. Utána már egyre lassabb és unalmasabb tankok jöttek. A tigrisnél kis is szálltam a német ágból.

(#22583) Iron Funeral válasza hemaka (#22582) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A legjobb tank előtt hagytad abba ;)
Már ami a német heavy vonalat illeti.
Na jó, a legjobb két tank előtt hagytad abba, nehogy egyedül érezze magát az E-75 :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22584) yarsley válasza Drenadar (#22581) üzenetére


yarsley
aktív tag

Alap felszereltseggek kb minden szutyok. A minuszos korok pedig tier 6 es felette egyre gyakoriabbak es minuszosabbak (szepen tudok fogalmazni, nah :DD ) lesznek.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22585) Drenadar válasza yarsley (#22584) üzenetére


Drenadar
veterán

köszi a bátorítást!
hogy a fenébe fogok összeszedni ezzel a szutyokkal annyi xp-t hogy legalább egy jobb motor legyen? :D
vagy megyek a pzIV-el, és minden xp pár százaléka free és majd abból? :D

de nagyon tetszik hogy ez már helyben fordul :) és a tornya ha jól érzékelem nagyon gyorsan fordul :) de mintha nem lenne annyira pattogós mint a pzIV vagy csak rosszul érzékelem?

(#22586) yarsley válasza -vitya- (#22572) üzenetére


yarsley
aktív tag

Amugy a sok kis szintu szutyoknak megvan az a hozadeka, hogy most majd 7milla pluszban vagyok. :K (majd elmulik, ha eljutok tier 7-8ra :D )

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22587) hemaka válasza Iron Funeral (#22583) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem valahogy nem fekszenek a német heavy-k. :U

(#22588) Iron Funeral válasza hemaka (#22587) üzenetére


Iron Funeral
őstag

? Tigerből ne ítél meg semmit, az a tank nem jó ebben a formájában(nagyon cizellált vagyok).
KT sokkal inkább megadja a német heavyk arculatát.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22589) KaLeun válasza vbbb (#22561) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ha jól értelmezem, akkor a rafkós németek restauráláskor lecserélték az eredeti alkatrészeket vagy az egész tankot?

Cila

(#22590) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Wow, új rekord arty splashból, 1358dmg az IS-3ra. :Y
Az lemaradt, hogy GWE volt a tettes.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22591) vbbb válasza KaLeun (#22589) üzenetére


vbbb
őstag

Igen, valami ilyesmiről van szó benne. Jól is tették, vétek egy ilyen ritkaságot így elrondítani...

Más:

Milyen már, hogy a VK 3001 (H) 88-as ágyúja lepattan a Sherman J. elejéről a gyenge pontokról is. (Kémlelő nyílás, ágyúnál körbe...)
Szemből 3x lepattantam sebzés nélkül, oldalról meg egyszer AP-vel...mások betaláltak nála párszor és így tudtam a végén kinyírni oldalról HE-re váltva...

(#22592) yarsley válasza Iron Funeral (#22590) üzenetére


yarsley
aktív tag

600meterrol egy 0,48 pontosagu horovitzerel kiloni valamit az rekord lovesnek szamit, vagy csak szimplan iszonyat nagy maknak? :DD
Amugy ha rekornal tartunk ez az urge 170 loszert hasznalt el egy csataban.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22593) Iron Funeral válasza yarsley (#22592) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem lőtt ki aranyom csak odalőtt mellém ;) így lett 1500-1358 hp amit amit befejezett egy E-75.
a távolság is inkább 400 méter volt ;)

:DD
derp

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22594) vbbb


vbbb
őstag

Pár kép...

Milyen ártatlan kis gülü szemei vannak, meg az a fitos orrocskája...

Na ezekre meg büszke vagyok... :DDD

II Luchs-al 541m-ről...
Stug III 588m-ről...

Azt hiszem ez az utolsó volt a legtávolabbi lövésem aminek következtében elhalálozott az illető...

[ Szerkesztve ]

(#22595) bandiras2 válasza CPT.Pirk (#22573) üzenetére


bandiras2
senior tag

Multkor T1 Heawy-t facehuggoltam Hetzerrel( 105 HE ). Szerencsétlen azt se tudta mit csináljon, csak 1x talált el, és ki is nyírtam volna ha nem lő seggbe egy tigris.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22596) yarsley válasza Iron Funeral (#22593) üzenetére


yarsley
aktív tag

Nah varjal ez a horovitzer nem egy arty hanem az m4-es 105mm-ese. Igy egy kicsit masabb a tortenet, nem? :)

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22597) Iron Funeral válasza yarsley (#22596) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az egyértelmű fogalmazás nem hátrány ;)
Én meg ne siessek gépeléskor mert kétszer írom le a szavakat és néha lemaradnak az utolsó betűk is :F

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22598) yarsley válasza Iron Funeral (#22597) üzenetére


yarsley
aktív tag

Jo hogy ramszolsz, mert meg a helyesirasat se tudtam rendesen. :U
Howitzer

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22599) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Nekem tetszik ez a Panther!
Rohansz lősz, lapulsz lősz.... és még az ARTY-ból is kevés van éjjel, mert inkább a magasabb tierű csatákban tobzódnak.

Győzelem!
Csata: Mountain Pass 2011. december 16. 3:21:13
Jármű: PzKpfw V Panther
Szerzett tapasztalat: 1 168
Szerzett kredit: 30 909
Csatában elért Achievement:
Mesterlövész, Szárnysegéd, Mesterlövész

----

SZerk: dupla Mesterlövész az már milyen? 2x értem el egy csatában?

[ Szerkesztve ]

(#22600) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ezt magyarázzátok meg:
Arty voltam, és 2 csapattagomat nem láttam.

1 TD védett, azt láttam a minimappon, de a másik kettőt nem.
Ráadásul a végén foglaltak is, tehát tuti játékban voltak a láthattatlanok.....
Az egyiknek 7 killje volt a másiknak 4.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.