Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35001) Chris0321 válasza Timyyy (#34999) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is a német ágon kezdtem és csak azért kezdtem el az orosz ágat, hogy megkapjam a garázshelyeket a KV-k miatt. A KV3-nál még nem jutottam tovább mert nem volt keretem az IS-re még, de nekem a német ág marad a kedvenc. A T34 miatt elkezdtem az amcsi ágat is és megyek a francián is, szóval van valamennyi összehasonlítási alapom. A Tigrisemmel sem azért mentem több mint 1000 csatát mert kötelező volt. Én nagyon szeretem és egy dolog biztos, soha nem adom el. Vannak vele gondok: nem a legjobb a páncélzata, lehetne erősebb a lövege, sok a modulsérülés (tettem rá vizes lőszervédőt mert sok volt a lőszerrekesz sérülés) de sok élvezetes csatám volt vele. Nem egyszer többszörös túlerő ellen védtem egy szárnyat és ha volt megfelelő fedezékem győzni is tudtam vele. Volt úgy, hogy KV5 megpróbált elbújni előlem mert nem tudott mit kezdeni velem. :D

(#35002) virkir válasza virkir (#34992) üzenetére


virkir
veterán

Azt kel mondanom mégis van OP tank.
Ennyire nem táltosodhattam meg :D

Félek meg lesz még ennek a böjtje.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#35003) marked one94 válasza virkir (#35002) üzenetére


marked one94
őstag

ó a fene egyen meg téged, hogy már neked is megvan :)) Nekem max hétvégén ha meglesz :O Amúgy meg lesz ez még jobb is :DD (Amíg nem megyünk platoonba)

You'll Never Walk Alone

(#35004) Tüzi válasza StoneBridge (#35000) üzenetére

én bírtam a panthert... aztán most a p2-t még jobban bírom... meg is tartom. v-stabi, venti, töltésgyorsító, 100as crew, tök fasza :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#35005) vhw válasza virkir (#35002) üzenetére


vhw
addikt

(-_-')

És akkor én vagyok a noob, mert szidom azokat a vackokat...

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#35006) Iron Funeral válasza Tüzi (#35004) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Látod, elmondtam a siker receptjét :D

(#34992) virkir: az akkori 54 playereknek nem tűnt fel, de a hitbox fix előtt nagyon ocsmány OP volt a tank (meg mellé a P&P testvérek gyengék), és nem, nem a player érdeme volt, hogy mindenhonnan(!) érkező lövések nem sebezték, ha valaki lefelnizte akkor gyakorlatilag nem is volt állásideje mert ~1 sec múlva már rajta is volt a lánctalp, ráadásul nehéz volt lelőni róla a láncot mert olyan páncél volt rajta mint a Mauson... Ezt mind kijavították, azóta jó, bár a szám íze szerint lehetne olcsóbb a lőszer a top ágyúba, mert így nem túl gazdaságos :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#35007) Paul119 válasza virkir (#35002) üzenetére


Paul119
addikt

kövi pachben szénné nerfelik :DD ;]

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35008) StoneBridge válasza Tüzi (#35004) üzenetére


StoneBridge
senior tag

A v-stabi a plusz barázdák, vagy mi is pontosan? :B
Várom én is a II-est, de addig jó sokat kell még gyűjtögetnem.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#35009) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok.Kiváncsi lennék hogy a csak goldért vehető tankokat is lehet fejleszteni,modulokat cserélni?

WoT:jimmbo

(#35010) virkir válasza Paul119 (#35007) üzenetére


virkir
veterán

Szeretnék a lúzerek.
Nyugodj meg jó lesz ez még akkor is.

vhw
Az hogy szidod nem függ össze a mondatod végével :D

r1E3S3E7T
Na majd meglátom most milyen az a következő cél.
Az soha nem volt egy farmtank mint ahogy egyik T9-es med sem a jó körökből volt már -2k-s is amikor maradt 3 lőszerem a végére.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#35011) Iron Funeral válasza jimmy74 (#35009) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem, azokat már "fullosan" kapod, bármilyen legénységet bele rakhatsz, mindegyik fejlődik, extra kreditet termelnek illetve már a kezdetektől fogva tudsz róluk xp-t váltani, mivel "elite"-ként kezdenek.

(#35010) virkir: ha a lorraine 100mm lőszer dobjából kivesznek egy lövést akkor én megnyugodok teljesen :))

(#35012) Paul119: most ez konkrétan mely tankokat érinti?

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#35012) Paul119 válasza virkir (#35010) üzenetére


Paul119
addikt

töltés időt növelik, sebzést és sebességet veszik le róla

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35013) jimmy74 válasza Iron Funeral (#35011) üzenetére


jimmy74
őstag

Köszönöm a gyors,korrekt válaszod! :R

WoT:jimmbo

(#35014) Tüzi válasza StoneBridge (#35008) üzenetére

vertical stabilisator. menet közben-torony forgáskor +20% pontosság. bár szerintem a torony forgási sebességére is ad, mert elkezdett forogni a tornyom, mint a cséphadaró.

kellene ma még 180k pénz, hogy meglegyen a célzás-gyorsító is a GW-re :( hajnalban meg meló :/

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#35015) virkir válasza Paul119 (#35012) üzenetére


virkir
veterán

Jó lenne ha erről lenne hivatalos infó mert ez így csak álom számotokra.
A sebzést nem hiszem, hogy levennék mert így sem túl sok és akkor már T7-től nerfelnének a sebességet egye fene vegye vissza 60-ra el leszek vele de ezt sem tartom valószínűnek.
Ami majdnem biztos az a kisebb tűzgyorsaság a lövések között.

r1E3S3E7T
Azt biztosan nem bántják szvsz. Még így is necces néha a lepattanók miatt, ráadásul pont a lóri a leggyengébb mivel bazi nagy, emiatt elég lomha nem nagyon szeret fordulni.
A 75-90-bat sokkal jobb.

Ja kellet nekem dicsekedni azóta csak 2 bukó kör sikerült.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#35016) Paul119 válasza virkir (#35015) üzenetére


Paul119
addikt

Cpt_Kill_Jack (23:31:55) yes they are nerfing the Bat, and the other france med and light," ennyit tudok biztosan és hogy a löveg töltési idején is változtatnak, vagy a "tár"kapacitásán többet nem sikerült ki húznom belőle

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35017) virkir válasza Paul119 (#35016) üzenetére


virkir
veterán

És ki a tököm ez a Jack.
Ez kb olyan mintha én beírnám a chat-en, hogy a maus kap egy gatling-ot, gyengített uránmagvas lőszerrel mert gyenge a 128-as.
Amíg nincs hivatalos infó akár a honlapon akár tesztszerveren felesleges találgatni meg örülni vagy sírni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#35018) Peter789


Peter789
senior tag

sziasztok!

véletlenül belefutottam ebbe a topikba, letöltöttem a játékot és nagyon tetszik... pár kört már lenyomtam az MS-1-el, amit lehetett azt már kifejlesztettem rajta, úgyhogy mostmár vennem kéne másik tankot. a tank destroyer AT-1 az jó továbblépés volna? vagy másfelé érdemes elindulnia egy kezdőnek?

FPeter néven regeltem

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#35019) Paul119 válasza virkir (#35017) üzenetére


Paul119
addikt

egy moderátor ,vagy valami hasonló benfentes mivel pirossal van a neve

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35020) StoneBridge válasza Chris0321 (#35001) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Osztom, kifejlesztve nagyon szerethető a Tigris, én sem válok meg tőle, az biztos. Háló, töltésgyors., periszkóp van rajta, 100-as crew, 90% képességgel.
Apropó, Panther után most meg egy 8 kill-es kört futottam néhány perce. Egy élmény volt, top tank voltam. ;)

Győzelem!
Csata: Swamp 2012. február 27. 22:31:20
Jármű: PzKpfw VI Tiger
Szerzett tapasztalat: 1 654
Szerzett kredit: 37 024
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Boelter Kitüntetés, Pusztító

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#35021) pws válasza Paul119 (#35016) üzenetére


pws
aktív tag

Jó lenne ha csinálnának valamit végre a francia konzervekkel. Mákoskalácsom tele van, hogy a Lorraine is átlövi a Tigris2, Löwe páncélt szemből. És majdnem mindig első lövésre az összes modul kaput. Vicc

(#35022) pocok28


pocok28
tag

Mekkora sz**ás a T34 105mm-essel. :W
Nem igaz, hogy nem lehet nyertes csatát nyomni vele.
Pedig mindent megteszek.

11 lövésből 10 talált. Egy elment vadászni, a maradék 10 nem pattant le. Igaz ebben benne van, hogy egy IS-4-et 4x egymás után trekkeltem. Ki is lőtték.
VK40502B-nek adtam egyet, ISU-152-nek kettőt. 100%-os Hummelt kilőttem egylövéssel, low HP-s AMX-12-őt és ARL44-et szintén.
Bázis védelem is volt 21% és kaptam 6 találatot.

3583
Vereség
Csata: Mountain Pass 2012. február 27. 22:33:01
Jármű: T34
Szerzett tapasztalat: 444
Szerzett kredit: 19 219

Javítás:
T34 jármű javítása sikeres.
Elköltöttél kredit: 16 090

Megvásárolva:
A lőszerek T34 járművön sikeresen pótolva.
Elköltöttél kredit: 11 000

A 120 mm Gun T53-al milyen köröket lehet menni?
Mert lehet, hogy átváltok rá XP-t, vagy hagyom az egésszet a fenébe.

[ Szerkesztve ]

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#35023) fsb1000 válasza Peter789 (#35018) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A páncélvadászokkal (TD) és tankokkal egy picit más stilusban kell játszani.
Tapasztald ki az első 1-2-3 szinten neked melyik tetszik jobban, aztán azt az ágat fejleszd, ami jobban megy.
(gazdaságossági szempontból még mindig érdemes a KV-t megcélozni)

[ Szerkesztve ]

(#35024) LAJTNING válasza pocok28 (#35022) üzenetére


LAJTNING
tag

[link]
[link]
[link]
[link]

még régebbről :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#35025) Tüzi

na még 80k a célzóka a GW-re :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#35026) fsb1000 válasza LAJTNING (#35024) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én már szereztem 2 TOP GUN-t T34-el, de nagyon úgy tünik csak a véletlen műve volt...

Megvettem a nagy löveget.... a helyzet talán javult, de mivel az MM egy oldalra teszi általában az IS4-eket és ellenfél a T34 (megjegyzem ez nem hibának, hanem fejlesztői akaratnak tünik), még mindig esélytelen pozicióból indulok a csaták felében.
De legalább már tudom sebezni szinte az összes tankot....

(#35027) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Na, még 1milla kredit és megvan az E100. Most már a 13 90 vásárlási projekt is jegelve van, hogy minél előbb meglegyen az E100. :DD

(#35028) marked one94 válasza LAJTNING (#35024) üzenetére


marked one94
őstag

Ha együtt nyomjuk csak akkor tudsz ilyen jó köröket menni :DD :P ;]

You'll Never Walk Alone

(#35029) Tüzi válasza Iron Funeral (#35006) üzenetére

ja:) kezdem megérezni a gépet

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#35030) pocok28 válasza LAJTNING (#35024) üzenetére


pocok28
tag

Köszönöm.

Lehet, hogy megérné az XP átváltást.

Jelen állapotban nyomom, csak így nincs nagy értelme. :O

Alig ad Xp-t: 300-650
Veszteséges csaták. :-(
Nem vagyok én bank. :W

Egyenlőre büntetem a WG-t és magamat, mert nem váltok rá GOLD-ból. :DDD
Ha egy hét múlva jön a patch, akkor feleslegesen dobtam el a GOLD-ból. :W

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#35031) donpe


donpe
aktív tag

Megvan a KV. De elsőre egy picit csalódás. :( Gyenge sebzés, és irdatlan lomha. :F

Remélem az upgradekkel kezesebb lesz...

(#35032) -vitya- válasza marked one94 (#35028) üzenetére


-vitya-
őstag

T34-el???
ha platoonban van sosem lő ki 8at, a platoon társak bedarálják a nagy részét :P

-=Витя=-

(#35033) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!A gyorsitott képzésnek mi a lényege?A tapasztalati pontok amit a tankra szereztem a legénység fejlesztésére lesz használva.-ezt írja.Ez csak pozitivum lehet vagy esetleg a harcban a tank "kárára mehet?

WoT:jimmbo

(#35034) GrooveHero válasza jimmy74 (#35033) üzenetére


GrooveHero
addikt

A tank kárára nem válhat, mert csak akkor tudod bekapcsolni a gyorsított képzést( a bal felső sarokban a legénység felett) ha a tank már elérte az elit státuszt, azaz a tankon már nincs fejleszteni való, úgyis írhatnám, hogy fullos.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#35035) jimmy74 válasza GrooveHero (#35034) üzenetére


jimmy74
őstag

:R

WoT:jimmbo

(#35036) echterion válasza donpe (#35031) üzenetére


echterion
nagyúr

Kell hozzá a buditorony meg a 107-es ágyú. Utána ütős lesz.

**********

(#35037) echterion


echterion
nagyúr

Most már végképp nem tudom, mivel használjam a Hetzert. A 10,5-es ágyúval az utóbbi két csatában minden lövésem pattant KV-ról és Hetzerről. :W Persze, ők nem pattantak...

**********

(#35038) Djuree válasza virkir (#35002) üzenetére


Djuree
félisten

az összes francia tank ilyen. nekem amx38-al 7-ből 7 győzelem, csak mennem kell előre, kilőni nem tudnak, a többiek meg lövik őket akik engem próbálnak leszedni. tegnap egy amx40-et 3-an lőttünk 5 percig biztos, minden pattant, akárhol lőttük :W de a kv3-mat is vígan kiszedte egy amx 13 75, lőtt belém gyorsan 4-et és pápá :W teljesen unfair....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35039) Zeratul válasza Djuree (#35038) üzenetére


Zeratul
addikt

AMX38-t és 40t artyval kell lőni, azt nem szereti.

[ Szerkesztve ]

(#35040) vhw válasza echterion (#35037) üzenetére


vhw
addikt

A 10,5-es HE mindenrol pattant? Ezt nehezen hiszem el.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#35041) Mcray válasza vhw (#35040) üzenetére


Mcray
senior tag

Ha ez igaz akkor nagyon kár. Hetzert anno csak 10,5-tel használtam. Sokkal jobban bejött mint a Stug, ami előre tud menni, de hátra, mint egy haldokló csiga.

Tank táncoltatáshoz, még annyit hogy a Stugot bár utálom, de volt vele régen egy epic köröm. Jött szembe egy T-34 85 meg egy PZ4 Darth Vader toronnyal és valami csúnya hosszú löveggel. Közelharcban, vagyis egymás lánctalpához karistolással mindkettőt kinyírtam. Kb úgy nyomkodtam a billentyűzetet, mint amikor életemben elsőre Playstation-öztem, és ez a randomság, annyira nem tetszett szerencsétleneknek, hogy bár két lövést bekaptam, kb 8 lövésük ment mellé, és én is kb ennyi lövést pocsékoltam el, de leszedtem őket. :) Nincs meg a replay. Töröltem vagy 400 kör replay fájlját :O

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#35042) Fel válasza echterion (#35037) üzenetére


Fel
addikt

Csak és kizárólag HE-t vegyél hozzá! Az AP abban a rövid csövű ágyúban hatástalan, mert nagyon kicsi a páncélátütése. Alig különbözik a HE-től, de legalább a HE a páncél felszínén felrobbanva is sebez. A kisebb tankokat a HE-vel is átütöd és a 410-es sebzés miatt mind egy lövés lesz.

(#35043) Allien válasza echterion (#35036) üzenetére


Allien
veterán

Jaja, a többi löveget lehet felejteni. Távolra a 107-s tökéletes. Az más kérdés, hogy az MM hová rak be. :DDD Ha az aljára, akkor tuti cumi, mert ledarálnak szinte egyből. Ha topnak, ott még van esély a nyerésre. :B De legalább hoz a konyhára pízt. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#35044) donpe válasza echterion (#35037) üzenetére


donpe
aktív tag

Nekem a Hetzer bevált a 10,5-es löveggel. A könnyű tankokat 1 lövéssel kivégzi, a nagyokra viszont csak csapatban érdemes rámenni. A KV-t is le lehe sebezni vele, csak jól kell célozni. Ha szemből kapom, akkor a torny és test csatlakozását lövöm, vagy a géppuskát a testen. Ott általában nem pattan le.
De 1:1 csatában kivégez a KV.
Mindenesetre a Hetzer elég jó biztosnágot nyújt ha jól helyezkedsz vele a susnyásban. Szépen meglopózva körönként 3-4 tankot le lehet snipeolni. ;)

(#35045) Allien


Allien
veterán

Akkor a StuGIII-l is ugyan az a helyzet, mint a Hetzer-l? Arra is a 10,5 cm StuH 42 L/28 a "nyerő"? Jelenleg a 7,5 cm StuK 42 L/70-t használom, ez messzire is pontos, de vannak fenntartásaim a 10,5-s csővel szemben. Mondjuk, közelre bizti jobb a 10,5-s. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#35046) ollie válasza virkir (#35010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

T9 meddel ilyen nehéz pluszos kört játszani? Furcsa, mert a T30-cal például nagyon könnyű, elég 5 bevitt átlagsebzés, és már nem mínuszos (persze prémiummal). Ami mondjuk nagy különbség, hogy ennek a vadállatnak 750 az átlagsebzése.

(#35018) Peter789: attól függ, hogy milyen játékstílust szeretsz. A tank destroyer a hátulkempelős fajta, vagyis ott nem célszerű berontani az ellenség közé, hanem messziről kell követni a fősereget (vagy épp nem követni). Olyan a szerepe, mint kb mint a sniper-nek az FPS-ekben.
A tank meg ugye a hagyományos tank, bár ebből is 3 fajta van (az elején csak egyel találkozol), a light (ezeknek főleg a felderítés és az arty kilövése a szerepe), a med, aminek vegyes szerep jut, leginkább a heavy tankokat támogatja, de alkalomadtán lehet felderítő is, és a heavy, ami a fő tűzerőt adja, viszont általában lassú, nagy, de többnyire nagyon páncélozott (vannak persze kivételek mindegyik kategóriában).

(#35021) pws: a Löwe-t csak az nem lövi át szemből, aki rossz helyre céloz

(#35022) pocok28: lehet azzal jó köröket menni, de ahhoz szerencse is kell, mert ha túl jó a csapatod, nem hagynak neked eleget sebezni, ha túl rossz, akkor meg hamar kipurcansz, mert nincs páncélod. Nagyon sok mindentől függ, mert nem állhatsz le arcoskodni a többi tier 9 heavy-vel (sőt a medekkel sem). Egyedül mindig halott vagy, a legjobb, ha legalább ketten vannak veled, de egy kicsit okosabb ellenfél még így is lerush-sol, ha legalább annyian vannak mint ti, és persze téged nyírnak ki először.
A T30 is hasonló problémákkal küzd, de annak legalább van visszatartó ereje, mert nagyot szól az ágyúja, így már lehet vele taktikázni.
Amúgy átlagban nyereséges volt nekem a T34, még úgy is, hogy gyakorlatilag a legrosszabb tier 9 tank, és én csak egy átlagos játékos vagyok a statom szerint.
Amúgy a legnagyobb hátrány 1v1-ben, hogy neked mindig jól kell céloznod (pedig már feltételezem a 120 mm gun meglétét), hogy ne pattanj, az ellenfélnek viszont nem, csak nagyjából el kell eresztenie egy golyót a ház méretű hullod irányába, tuti betalál és sebez is. A T32 ebből a szempontból sokkal jobb, mert ott már kell céloznia az ellenfélnek, mert sok a lepattanó a testéről.

(#35035) jimmy74: csak 1 eset van, amikor nem jó bekapcsolni a gyorsított képzést, ha direkt arra akarsz gyűjteni XP-t egy tankkal, hogy később átváltsd golddal free XP-re.

[ Szerkesztve ]

***

(#35047) Iron Funeral válasza virkir (#35010) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért a Pattoné nem olyan drága, csak 1k/lövés(390 dmg), a többi ehhez képest kaki.

(#35046) ollie: nem könnyű, mert ugye a javítás nem kevesebb mint egy heavy esetében, viszont a dmg/kredit aránya a lőszernek sokkal rosszabb, pl a 12,8cm ágyú egy kreditért 0,458 sebzést ad, addig az E-50 ágyúja 0,313 -at, de a T-54 még ennél is rosszabb (0,26).

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#35048) Paul119


Paul119
addikt

efeat
Battle: Siegfried Line 2012. február 28. 9:52:59
Vehicle: IS-4
Experience received: 934
Credits received: 53 740
Battle Achievements: Reaper, Master Gunner, Sniper
:W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35049) H@lede válasza virkir (#35002) üzenetére


H@lede
tag

Talán azért lehet vele ekkora mák faktorod mert már az előző tankon megvan rá a top fegyver nem úgy mint a többi ágon ahol a MM szerint bepakol a nagyokhoz de mivel új tank és nincs meg rá a top löveg semmit nem sebzel vele...

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#35050) echterion válasza vhw (#35040) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem a HE-vel használtam, hanem a simával. Ahhoz a HE-t kell használni?

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.