Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36001) fsb1000 válasza Mcray (#35995) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt még feltélezni sem szabad, hogy az IS4 OP lenne.
Csupán a paraméterei más arányban oszlanak el mint más t9-es tankokénak.

Pl. kibir pár tiszta oldallövést Lóritól.
De azt ellensúllyozza, hogy nem végtelen a lőszerkészlete és néha kifogy...

(#36002) Mcray válasza fsb1000 (#36001) üzenetére


Mcray
senior tag

sarcasm on

Akkor marad a ramming, tehát van beépített OP faktor.

sarcasm off

:)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#36003) Fel válasza joker1220 (#35980) üzenetére


Fel
addikt

Ebben az áll, hogy holnap érkezik az orosz szeróra a 0.7.1.1, valamint az, hogy az elkövetkezendő néhány napban indul a 0.7.2 tesztje.

(#36004) smisa válasza Mcray (#35995) üzenetére


smisa
őstag

A cégnél kijött a fönök min röhögök így :D amúgy ehez kellet a rendesen láma banda

(#36005) _seth_ válasza virkir (#35792) üzenetére


_seth_
veterán

HAD Faszagyerek1 GW artyval, ilyen szép tiszta célpont sincs sok mint ez volt :D Nem sokat hagytam játszani, pálya másik feléről is kiszúrtam, olyan helyre állt ahol én még artyt nem láttam (ez a végig város + bal oldalon vasúti sín pálya) és beált a vasútállomástól 30 méterre a nyílt terepen, T34, one shoot :) Utána elhúzott (volna) előttem a másik su8 arty, azt is lekaptam, + egy ferdit, + amx 13-75 sebezve, valamint tiger szintén és is :)

Végülis 3 kill és sok sebzés után ez lett a vége:

Vereség
Csata: Himmelsdorf 2012. március 6. 15:38:56
Jármű: T34
Szerzett tapasztalat: 843
Szerzett kredit: 47 073

:(

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36006) virkir válasza _seth_ (#36005) üzenetére


virkir
veterán

Ne keverd már tényleg a HAC-ot a HAD-al. Nagyon nem ugyan az a kettő :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36007) _seth_ válasza virkir (#36006) üzenetére


_seth_
veterán

Nem keverem :) Ez a HADsereg tagja volt :)

Előző köröm: 2 arty, mindkettő -1-el fejezte be.... itt jön a minek ellenség ha.... :D

Még 150e xp kell a T30-ig... és kb 5,7 millió kredit... esélytelen de azért igyekszem :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36008) Plasticbomb válasza _seth_ (#36007) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Lehet meghibásodott a "Barát vagy Ellenség" azonosító rendszerük....XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#36009) smisa válasza _seth_ (#36007) üzenetére


smisa
őstag

Én a vasárnapi T30 vásárlás után beszereztem az IS7-et is :DDD

Sok sikert a 150e xp-hez :)

(#36010) _seth_ válasza smisa (#36009) üzenetére


_seth_
veterán

Az xp még nem is olyan nehéz inkább a kredit, egyetlen jól farmoló tankom sincs, ez lesz majd a T34 :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36011) _seth_ válasza _seth_ (#36010) üzenetére


_seth_
veterán

Győzelem!
Csata: Lakeville 2012. március 6. 16:22:42
Jármű: T32
Szerzett tapasztalat: 1 921
Szerzett kredit: 64 831
Csatában elért Achievement: Acélfal, Kiváló Lövész, Elit lövész, Mesterlövész

Ezt már szeretem :)

Majdnem megdőlt a tapasztalat rekodrom, 1936 a T29-cel :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36012) virkir válasza _seth_ (#36007) üzenetére


virkir
veterán

Akkor átment oda vagy mifene mert emlékeim szerint HAC-os volt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#36013) _seth_ válasza virkir (#36012) üzenetére


_seth_
veterán

[link] Fejlődött úgy tűnik :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36014) balintka válasza Fel (#36003) üzenetére


balintka
addikt

Ez mit jelent, h mikor jön a 7.2? A T34-re hajtok még.

(#36015) Fel


Fel
addikt

Epic Komarin replay!!
Kb. erre lehet most számítani, abból kiindulva, ahogyan a nemrég játszott pár csatám alakult... Hülyék mindenhol :((( Az wotozzon most csak akinek hat anyja van..

Rájöttem mi a baj az S-51 artival:

Így nem csoda ha össze-vissza lő. Majdhogynem le van dugózva a csöve! :DDD

balintka: Fene tudja, de még lehet a wg-sek sem.. Lehet a hét vége felé elindítják a publik tesztet, de valószínűbb, hogy csak jövő héten. Onnan még 1-2 hét teszt, aztán majd jöhet a patch. De először úgyis az orosz szeróra kerül ki, nekünk lesz akár +1 hét is ahhoz képest...

[ Szerkesztve ]

(#36016) pws válasza Mcray (#35995) üzenetére


pws
aktív tag

Futottam IS4-el hasonló kört, de olyat is mikor M4, Panther simán átlőtt oldalról. Gyakran érzem úgy, hogy nem a tank paraméterei a mérvadóak a sebzésnél, hanem a random luck amit épp a szerver számol.

(#36017) ollie válasza D.Orion (#35944) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én azon már röhögni szoktam, hogy pont miután elhasználom a a repair kit-et, lövik ki a gun-t vagy az ammo rack-et...

***

(#36018) sanya67


sanya67
tag

Na ide is beírom, annyira klappol:

Egy kis WOT számmisztika:

A 4.000. meccsen, egy T44-el, 4 kill, ezzel az össz. kilőtt tank: 4.444! :)))))

(#36019) Arpee78 válasza Fel (#36015) üzenetére


Arpee78
senior tag

Azon a pályán lassan megszokott a "fast cap". Mocsok zavaró akármelyik oldalon van is az ember, nem erről kellene szólnia a játéknak. Remélem a WG később megoldja, mondjuk az első öt percben lassabb zászlóhúzás...

A WG-nek hol panaszkodhatok erről?

(#36020) _seth_ válasza ollie (#36017) üzenetére


_seth_
veterán

Kedvencem: láncot ritkán javítok csak ha szorult helyzetben vagyok, pl kilövik az ágyút, megjavítom, majd kilövik mindkét lövészt vagy a tornyot...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36021) vhw válasza Arpee78 (#36019) üzenetére


vhw
addikt

Azért szeretnek néha gyorsan capelni, mert senki nem szereti azt a pályát, így legalább 1-2 perc alatt vége... Lassabb cap az első 5 percben? Jobb 15percig állni a bokorban egymástól 500 méterre várni mikor fogy el a cérna az ellenségnél? Éppen támogatni kéne a kezdeményező agresszív játékot!
Minek támadjon egy csapat, ha "büntetést" kap a gyors foglalásért, amiben nagyobb eséllyel vérezhetnek el, mint jelenleg.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36022) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Szerintetek azt mennyire kedvelik, ha belém lő a csapattárs, és visszalövök, hogy "az anyád, figyeljé' oda" címszó alatt érezze?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#36023) vhw válasza Plasticbomb (#36022) üzenetére


vhw
addikt

Érezni ugyan fogja... de a saját pénztárcád rövidíted meg. Több ezerbe is kerülhet egy ilyen "neveleőcélzatú" saller. Megéri?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36024) Plasticbomb válasza vhw (#36023) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ha tanul belőle, ha megérti, hogy az a hp másnak is hp, akkor igen... Szerintem ennyi megéri. (Am ez 1700 ba fájt...)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#36025) marked one94 válasza Plasticbomb (#36024) üzenetére


marked one94
őstag

Hát te még akkor olcsón kijöttél belőle. :) Én mikor object 704el seggbe lőttem a löwe-nket az -10k credit volt :D

You'll Never Walk Alone

(#36026) Arpee78 válasza vhw (#36021) üzenetére


Arpee78
senior tag

Szerintem inkább a gyors és biztos győzelem reményében van ez a jelenség. A 15 perces kempelés semmivel nem jobb. A játék elején nem a foglalásért, hanem az ellen aprításáért kellene támadni. Elvégre a WOT egy tankos, lövöldözős játék, nem pedig autóverseny.

A kempelést is büntetném(ha már ezt a szót használjuk), mondjuk a játék elején bevitt sebzésekért több xp járna, a végén értelemszerűen kevesebb. Ha valaki a játék elején kilő egy tankot nem ugyanaz, mint ha a végén teszi ugyanezt, hiszen addig az a tank ledarálhatta a fél csapatot.

Tehát foglalásért a játék elején kevesebb xp, plusz lassabb foglalás. A játék elején bevitt sebzésért több xp

[ Szerkesztve ]

(#36027) Timyyy


Timyyy
őstag

Sőt, csapattársat ért lövésre az esetek 90%-ában a max sebzésértéket adja be. Ha belekékülök se csapok akkorát az ellenfél oldalába se 10 méterről, de ha csapattársról van szó akár 5-600 méterre (artyval), akkor a maxot, 1000+ beadja....

(#36028) Plasticbomb válasza marked one94 (#36025) üzenetére


Plasticbomb
addikt

ennyiért már szobára is vihetted volna...XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#36029) Plasticbomb válasza Timyyy (#36027) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ez már válasz arra, hogy miért repült 150 hpja.. meglepődtem, hogy ekkorát sebeztem, holott jó esetben 99 körül szoktam... (T-28)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#36030) Gyuri27 válasza vhw (#36021) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aggressziv harcmodor hiányod van? Nem mész eleget randomban?
Minden második meccs leming rushal kezdődik. Ha szerencséje van az embernek akkor csak a fele megy. Illetve az ellentől is a fele jön. Így itt is és ott is meghalnak a pro rusherek 2 percen belül. Aztán lehet játszani.
Lehet látni ki a premes a csapatból. Ugye nekik kb mindegy, max nullás lesz a kör. Ha már kettőt valakibe belelőttek akkor már minimális haszon van bukó esetén is.
Persze vannak olyanok is akik képtelenek felfogni azt amit emre oly szépen linkelt.

Az ilyen gyors csaták ritkán hoznak jó xp-t és kreditet.
Pl van mikor is3-l 5-6-t tudok lőni és annyi. Mivel egyedül vagy másod magammal vagyok egy oldalon. Ha ott nem jönnek lemingek nincs kit sebezni. Nyertes csata esetén is alig kap valamit az ember. Ha arra jön a főerő megdugnak szárazon. Megint nem kerestem semmit.
Néhány nap óta sikerül egy-egy norális meccset menni. Ahol a vége nem 15-5 és hasonlók.
Tegnap is kikaptunk 15-13-ra. Persze elkerülhető lett volna a bukó (de ez most nem lényeg).
4 kill volt a vége. Csomó sebzés. Majd 2000xp és sok kredit. Hiába kaptunk ki. Jó volt a játék minden értelemben.
Máskor 3 meccs alatt nem keresek ennyit. Mivel 2 perc után meghal az egész csapat.

Én azt gondolom az internet korszakában illik használni a netet. Nem csak csupasz bulák sasolására. Hanem egy játékkal kapcsolatban is.
Ha az ember így tesz akkor a wot-ba is legalább kb jó helyen lesz a tankjával. Hiszen minden mapon van 2-3 fontos hely. Amit birtokolni kell.
Aztán az más kérdés, hogyan tudok lőni, mennyire jók a reflexeim. De legalább jó helyen vagyok és az már félsiker.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#36031) marked one94 válasza Gyuri27 (#36030) üzenetére


marked one94
őstag

Én ehhez csak annyit fűznék hozzá hogy én a csaták 90% már nem tapasztalóm a leming train-t hanem mostanság az a divat, hogy rossz tankkal mennek rossz helyre. pl.: himmelsdorf és Tigris2 vagy E75 felmegy a hegyre a med-ek meg a városban.

Azzal meg mi a baj mikor a csapat 15-5re nyer? Volt csapat munka meg mindenki kivette a részét a csatából. Nincs csata hős mert mindenki jól dolgozott.

Ja és 1 dolog még ami nagyon zavar mikor olyan játékos ül egy t8-9es tankban akinek gőze sincs mit kéne vele csinálni.

You'll Never Walk Alone

(#36032) emre válasza Arpee78 (#36019) üzenetére


emre
veterán

Azt kellene bevezetni, hogy ha az egyik fél nagy arányban vezet, ne lehessen foglalni.
Pl. ha az össz hp érték min 2x annyi az egyik csapatnál.

Mondjuk ez meg azért rossz, mert volt amikor a foglalással csalogattam ki a még bujkáló ellenfelet, mert lusta voltam keresgélni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36033) Gyuri27 válasza marked one94 (#36031) üzenetére


Gyuri27
félisten

15-5-re akkor tudunk győzni ha az ellen hülye. Lássuk be ekkora eltéréseknél nem mi vagyunk marha jók. Az ellen buta.
Amúgy 15-5-l is lehetnek hősök.
Tegnap is3-l top voltam. Volt egy t32 is.
Himmelszen t32 tartotta az átjárót oldat a hegy lábánál. Elindultam másik irányba. De fordulnom kellett mert a főerrő ott jött a t32 mellöl meg a kis segitség kihalt.
Hál istennek ezek csak jöttek mint a lemingek (kb mint az is4 videón). Mögéjük tudtam kerülni. Szépen leosztottuk mindenkit. 4-4 kill volt a vége. A t32 is megmaradt és én is túléltem. Szóval 2-n lehoztuk a mecset.
A t32.nek megköszöntem, hogy állta a sarat mig odaértem. Ő is dicsért picit.
Ettől egyikünk se pro. Mert kb 8 tank volt bent a fogóba. Kettő mögöttem (az egyik egy tigerp). Azt se tudták merre vannak arcal és szépen kicsikicsukiztuk őket.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36034) Arpee78 válasza emre (#36032) üzenetére


Arpee78
senior tag

Ezzel a döntetlenek száma növekedne. Marad egy gyors light, vicces lenne arra vadászni heavy tankkal. ;]

(#36035) Iron Funeral válasza Arpee78 (#36019) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A régi változatán sokkal kevésbé "kellett" capelni, középen nem volt ilyen fedezék és bokoráradat sem meg könnyebb volt lőni a cappelőket :K

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#36036) Mewryck


Mewryck
tag

Megvásárolva:
T30' vettél. Elköltöttél kredit: 6 220 000. :C

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#36037) emre válasza Arpee78 (#36034) üzenetére


emre
veterán

Utána gondoltam erre is, valóban nem lenne túl sportszerű.

A múltkor láttam egy replay-t. Valamelyik US team úgy győzött, hogy vitt a klán csatába pár törpe gyors tankot, és amíg a T30-at, meg az IS7-et elfoglalták, azok addig behúzták a zászlót. Sajnos most nem találom a videót.
Azért tetszett, mert egy T30 2db IS7-et oneshot-olt, szinte kapáslövéssel.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36038) vhw válasza Gyuri27 (#36030) üzenetére


vhw
addikt

Egy pillanatra... A vágóhíd felé rohanó szarvasmarhákat idéző tank csordák nem aggresszív harcmodort képviselnek. A céltudatos, olykor veszteségeket is bevállaló győzelmet kierőszakoló támadást nevezik agresszívnak. Pl komarinon 2 perc alatt befoglalni a bázist, az egy agresszív támadás, mert céltudatos, tudják mit akarnak elérni, és mivel több tank van így némi veszteség mellett is győzelmet ér el (ill. érhet el, hacsak nem ütközik kivételesen erős ellenállásba). Ezt kell jutalmazni, mikor terepadottságokat, a mobilitást kihasználva nyerni tud egy csapat.
Ez a "mindenkit ki KELL lőni, mert azaggya az íkszpét" harcmodort meg hagyjátok már a fenébe. Azért játszunk tankos játékkal mert valamilyen szinten szeretnénk átélni a valós tankcsaták hangulatát, nem? Ott meg a cél az volt, hogy a stratégiai jelentősségű pontokat mielőbb minél kisebb veszteségek árán szerezzék, tartsák meg. Nem az utolsó szerencsétlen ellenséges tankot is felkutatni és szarrá lőni.
Te az xp-ért játszol? a kreditért? Az izgat hogy két számérték minél magasabb legyen?
Én azért játszok, mert élvezem, és egy gyors csata is lehet élvezetes, ha mégis elkerül a harc a csatatéren, akkor le a kalappal a többiek előtt, hogy ilyen győzelmet tudtak aratni, nyert a csapat, a lényeg ennyi. Ide kéne eljutni egy nagyrészt CSAPATJÁTÉKRA épülő gameben, nem azon önzőzni, hogy már megint nem kaptam egy valag íkszpét.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36039) Dexter1024 válasza vhw (#36038) üzenetére


Dexter1024
csendes tag

:C

PH! neutral

(#36040) emre


emre
veterán

Imádom az ilyent.
IS4-el, Himelsdorf, kezdés után egyből kidugom az orrom kapok két pofont egyszerre, E100, és T34-től. Marad ami marad, nagy nehezen visszavánszorgok a fedezékbe, majd gyorsan kapok még kettőt, hátulról is, csak hogy egyforma legyen, így marad 34hp.
Hősiesen kilővök egy átrohanó loltrakit, mire átérek a másik oldalra elfogy az ellen a1316xp duplázva. 3 lövésből három találat 1 sebzett.
Imádom az ilyent.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36041) Gyuri27 válasza vhw (#36038) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kell az xp is és a kredit is a fejlődéshez!
Valamint mivel nem vagyok premes és t59 vagy löwém sincs nem engedhetem meg magamnak a minuszos köröket!
Ha önzöznék mennék a többi leming mögött. Mert hátulról azért néhány fülest ki tudnék osztani. Erre megyek a másik oldalra egyedül meghalni.

Egyébként olvasd át az irományom. Mert látom nem ment át.

Az is igaz, hogy nem nagyon szeretem a rust. Szeretek picit hosszabban és egyenlöbben játszani.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36042) Arpee78 válasza vhw (#36038) üzenetére


Arpee78
senior tag

Elismerem sok igazság van a szavaidban. De! Én nem élvezem, ha egy lövöldözős játékban nem kell(alig) azon serénykedni, hogy lőhetem meg az ellenfelet és hogy kerülhetem el legalább részben a találatát. Ez lenne a lényeg. A kredit, az xp, a győzelem pedig másodlagos.

A győzelem jó dolog, de még jobb ha ahhoz izgalmas és keményen megdolgozott csata vezett.

Nem az xp/kredit/győzelem miatt akarom lőni az ellenfelet, hanem mert ez maga a játék.

Remélem idővel többen alkalmazkodnak a "fast cap" jelenséghez és sokan odaállnak bázist védeni.

(#36041) Gyuri27
Én sem vagyok premes és nincs löwem,T59-em, mégsem érdekelt soha mennyibe kerül a lőszer, mibe kerül ha kilőnek, mennyivel kevesebb a kredit vesztes csatával. Ha elbénázok valamit, az zavar leginkább.

[ Szerkesztve ]

(#36043) Gyuri27 válasza Arpee78 (#36042) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerintem itt a hibás felfogás.
Milyen tankokkal mész?

Amd - Radeon - Ryzen

(#36044) Arpee78 válasza Gyuri27 (#36043) üzenetére


Arpee78
senior tag

Hibás felfogás? Mindenféle tankkal megyek link Alacsony és magas tier vegyesen, a játszott kategória is vegyes. Jó, valamivel többet közepes és alacsony tierben.

[ Szerkesztve ]

(#36045) Gyuri27 válasza Arpee78 (#36044) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tier 8 heavy pl vagy felette?
Mert ott prem nélkül már csúnya minuszok vannak esetenként.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36046) fsb1000 válasza vhw (#36038) üzenetére


fsb1000
nagyúr

jaja... én is tapsolok szmájlisan. Vagyis egyetértek.

(#36047) Arpee78 válasza Gyuri27 (#36045) üzenetére


Arpee78
senior tag

T34 556 csata, T32 359 csata. A T34 majd minden csatájában 5000 kredites üzemanyagot használtam. Komoly "kredit falba" a T30 megvásárlásáig nem ütköztem, ahhoz mennem kellett 600 kört a KV-val.

Az átlag tank szintem(Average tank lvl) majdnem ugyanaz mint neked, nálam picivel nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#36048) Gyuri27 válasza Arpee78 (#36047) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor te jobb vagy.
Én szoktam is3-l veszteséget termelni olykor.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36049) Tüzi válasza Dobi 562 (#35523) üzenetére

Panther... hát... hát... Sima P1 nem sokat ér, a 2 már jobb, de ott is jobb 2-3méterről lövöldözni 10 bokor mögül, mert 3-4 lövés vagy egy IS4-nek. Szemből. Panther 1 meg talán kibír 2 lövést.
De amúgy faján lehet vele sz.patni a népet, csak kell egy scout, aki spotol.
Amúgy jó tank, de igazán venti-vstabi-töltés gyorsítóval használható. Úgy már egész pöpec. Csak sebzése nincs sajnos. Ezért gondolkodom E50ben. Az mégis csak 380at lő 240 helyett.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#36050) Tüzi válasza Arpee78 (#36044) üzenetére

"Based on defense/capture ratio LudwigCruwell is an extremely offensive player."

:DDD :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.