Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22701) MadPjotr


MadPjotr
tag

szeretem ezt az új ajándék tankocskát! :DD

Győzelem!
Csata: Karelia 2011. december 16. 18:31:23
Jármű: T-127
Szerzett tapasztalat: 1 530 (duplázott kör a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 13 555

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#22702) hemaka válasza psycroptic (#22698) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ajánlom az előbbi linket, szintén még csak BL-9-cem van, csak jó helyen kell lőni. Bár azt sem mindig adja be, ez tény.
De már holnap meglesz a normális löveg.

ollie na igen, összes magas tier med kemény dió.

[ Szerkesztve ]

(#22703) fsb1000 válasza yarsley (#22695) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem is alacsony a túlélési rátám, de addig leosztok 8-10 találátot.

Ja... és mehetünk szakaszba is. AKár most is, kb 8-ig

[ Szerkesztve ]

(#22704) psycroptic válasza hemaka (#22702) üzenetére


psycroptic
őstag

Tanulmányozom köszi. Nem lövöldözök vaktában és mégsem adja be ami rohadt idegölő.

PSNID: Tomy83PS

(#22705) KaLeun


KaLeun
senior tag

"We are terribly sorry of the delay, folks. Sometimes this sort of sh.t just happens.

With the release of 7.0, we do hope the further releases of 7.x series will come out much faster than this one. Especially 7.1 update, which will fix many of the annoying bugs in 7.0, so you won't have to put up with them.

Thanks for the patience!"

Na már Overlord is megjelent az 7.0 frissítés témájában...

Ha jól vágom akkor épp azzal vetít, hogy nekünk milyen fasza lesz mert a megkésett patch miatt csak keveset kell játszani a bugos 7.0-val hisz egyből megkapjuk a 7.1-et....

[ Szerkesztve ]

Cila

(#22706) D.Orion


D.Orion
veterán

Látom ma azt a szerepet osztotta ki nekem a játék, hogy eltűnnek a lövedékeim... Semmi nem ér célba, 4 meccs ment le úgy, hogy az összesen leadott, több mint 30 lövésemből egy sem talált célba! EGY SEM! :W Ha meglenne hozzá a tudásom, akkor nem lennék rest felvenni és felrakni wot forumra ezt amit művel ma a játék nálam. :W

(#22707) marked one94


marked one94
őstag

Na én még azt hittem hogy a Panther a legrosszabb t7 med de hogy most meglett a T20 hát ez a tank valami elképesztően gyenge. Már egy t4es tanktól is félnem kell meg olyan idegesítő hogy minden toronyt ért lövéstől meghal valaki. Komolyan ennél még a vk2801nek is jobb páncélja van. De már csak 100k xp és megvan a Pershing. :DDD

You'll Never Walk Alone

(#22708) fsb1000 válasza marked one94 (#22707) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem tudom milyen a többi T7, de a Panther-ral nagyon jó játszani.
Szinte minden lövés talál és az át is megy.- Messziről is.
Most nyirtam ki egy Tigrist, Löwe-t és Type59-et. A Löwe 100%-on volt a Tigris 80%-on.

(#22709) Sanya válasza D.Orion (#22706) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem van olyan, hogy az arty lövedék elrepül, de nem talál el semmit :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22710) D.Orion válasza Sanya (#22709) üzenetére


D.Orion
veterán

Arty-val is ez a helyzet nálam. Ma valahogy minden arty-m szór úgy 40 méteres körzetben. Hiába lövök rá az E75-re.... semmi, pedig a célkereszt pont akkorára megy össze, mint azt E75 tornya. Mégse találom el. :(

(#22711) Sanya válasza jahrn (#22689) üzenetére


Sanya
nagyúr

hát, a francia hadsereg ellenállás legerősebb tankja a TIGER azaz Tigris tankok voltak... (zsákmány)

mondjuk durva lenne, hogy ki lehetne fejleszteni a francia vonalon :D

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22712) D.Orion


D.Orion
veterán

:Y T29 lövése most pattant le a szögelt VK 3001H-mról. :DDD Az mekkora mázli.

(#22713) yarsley válasza fsb1000 (#22703) üzenetére


yarsley
aktív tag

Ahh, koszi, most errol lemaradtam, de majd valamikor ha meg pz4-ezel akkor betarsulok hozzad M4-el. :) De akkor lenne jo, ha tudsz is beszelni, hogy osszad nekem az eszt. :)

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22714) fsb1000 válasza yarsley (#22713) üzenetére


fsb1000
nagyúr

PzIV-el másképp megyek,mert annak nem véd meg a frontpáncélja eléggé.
Egyébként nem nekem kéne az észt osztani, nem vagyok TOP játékos.

MIkrofont csak ritkán tudok használni.
Egyébként nagyon sokat lehet tanulni abból, ha valakivel szakaszban játszunk, én ezért szeretek supportálni. Meg az amúgy is nyugis... nem kell anyit kombinálni.

(#22715) Murder3


Murder3
addikt

mondja vki h nem baxxa tönkre a játékot az arty azt én hülyének nyilvánítom,,kész.
majd ha nem a 2 arty fog 10-et lőni egy csapatba és nem 90% az arty fog megölni vagy közel 1-2%-ra lelőni azért mert mertem lőni az ellenségre akkor elfogadom, addig nem.

azt meg ne modnja senki, h az artyk a nagyobbat lőnék mert nagyon sokszor úgy lőnek engem le, h mellettem van egy oylan tank ami a sorokba nagyobb kárt tud tenni mégis a 2 szintel kisseb tankomra meg a 12 életpontos tankokra lőnek, csak h meglegyen a kill nekik.

(#22716) đe$|re válasza Murder3 (#22715) üzenetére


đe$|re
senior tag

Velem is hányszor megtörtént. Ma is, kinyírnám a T44-t, 22%-on van, majd kilövi arty, úgy, hogy mellette ott van a legtöbbet foglaló KV. Nem ám a legnagyobb célpontokat lőnék, á nem. Mikor szólok neki, hogy ugyan már lője azt a nyamvadt E75-t, benyögi, hogy kussoljak, meg NOOB vagyok. (teszi mindezt miután kilőttek-E75+artyk)

[ Szerkesztve ]

(#22717) bullseye válasza đe$|re (#22716) üzenetére


bullseye
addikt

Izé, Te melyikre is lőttél volna?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#22718) Paul119 válasza marked one94 (#22707) üzenetére


Paul119
addikt

én mondtam hogy ritka szar az a tank :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22719) D.Orion válasza Murder3 (#22715) üzenetére


D.Orion
veterán

Bocs, de legyél már objektív... A nap hátralévő részében írjad fel, hogy hány csatában számított az arty jelenlét és hány volt amikor baszottul nem értek semmit...

(#22720) đe$|re válasza bullseye (#22717) üzenetére


đe$|re
senior tag

A T44 életének nagy részét én szedtem le. (Panther 2 88/L71) Miközben bevittem volna az utolsó találatot arty kiszedte, de még előtte felvillant a KV.

(#22721) Eagle16 válasza Murder3 (#22715) üzenetére


Eagle16
addikt

Nagy mennyiségben szétbaxxa, szerintem ezt senki nem vitatja. A WG meg idióta mert nem rak limitet. Én meg ezért nem fizetek többet nekik prémiumért...már egy ideje. Így kevésbé idegesítő, mert tudom hogy én legalább nem fizettem nekik egy garast se EZÉRT. Hogy a World of Tanks-ból csináltak egy World of SPOT FOR THE SPG-s, and they will kill anything játékot.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#22722) đe$|re


đe$|re
senior tag

A másik. Campinovka: High tier csata, 2-2 arty volt a játékban. (nálunk 2 T92) Az egyik kezdésnél benyögte, hogy várjuk meg míg betöltenek, majd ők intézkednek, meg, hogy legyünk okosak. T54 felment a malom mellé, ellen artyja kiszedte, a mieink pedig nem tudták eltalálni a hegyre vánszorgó tankokat. Buktuk a csatát.

(#22723) fsb1000 válasza D.Orion (#22719) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ahol 4 vagy több van alapvetően ők döntik el a csatát és az én (hangsúlyozom az ÉN) játékélményemet tönkrevágják.
Igyekszem az életüket megkeseríteni és Tankkal kilövetni magam. Nem sírok,...

Mióta kipróbáltam az Arty-zást megvan róla a véleményem.
Aki úgy gondolja, hogy ez ok és így gyűjt killt, dmg-t és kill-t az tegye.

[ Szerkesztve ]

(#22724) CptMisi


CptMisi
őstag

Szánalmas, hogy még mindig be lehet ragadni mindenbe... :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#22725) marked one94 válasza Paul119 (#22718) üzenetére


marked one94
őstag

Nem gondoltam, hogy ennyire. Most lőtt át szemből egy m3 lee a gyengébbik ágyújával :DD
De ha eltudod magadról terelni a figyelmet akkor jó köröket lehet vele menni.

You'll Never Walk Alone

(#22726) D.Orion válasza fsb1000 (#22723) üzenetére


D.Orion
veterán

Szánalmas vagy tudod? :U Hummel-em van és képzeld soha nem döntöttem még el csatát. Segítettem benne, de soha nem volt enyém a döntő szerep. Normális csapat nélkül az arty se ér egy kalap szart se. Úgy ahogy a scout is cseszheti, hogy ha betalál 11 enemy-t, ha senki nem lő rájuk, se arty se más. El kéne már fogadni, hogy az arty is a játék része és védekezni kell ellene. Persze mikor már 4 van egy nyílt pályán, akkor az már gond, de 2db arty ne okozzon már problémát... Ki kell lőni a socut tankot és onnantól kezdve az arty cseszheti... Ha majd eljutsz minimum T5 arty-ig, akkor megérted, hogy miért is nehéz vele játszani. Mit is jelent az amikor random mód eldobálja a lövéseid.

(#22727) fsb1000 válasza D.Orion (#22726) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem tudtam hogy szánalmas vagyok, de elfogadom hogy te így gondolod, meg azt is hogy még nem döntöttél el csatát Hummellal.

Lehet magyarázni, lehet okoskodni, de aki már arty-zott a Wot-ban az tudja hogy az a felső nézet... hát gáz.

(#22728) D.Orion válasza fsb1000 (#22727) üzenetére


D.Orion
veterán

Most, akkor neked az arty-val van bajod vagy a felső nézettel? :U

(#22729) Paul119 válasza marked one94 (#22725) üzenetére


Paul119
addikt

nem volt annyi erő bennem hogy próbálgassam tovább inkább vissza vettem az easy8 ast:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22730) yarsley válasza Murder3 (#22715) üzenetére


yarsley
aktív tag

... majd ha nem a 2 arty fog 10-et lőni egy csapatba ... De ha mindezt vitya, FSB vagy ollie lovi egy heavyvel, akkor minden szep es jo? :))
Nah mind1, nem gyozzuk megy ugyse egymast.
Ami erdekel, hogy elvileg a kill szam nem csak egy e-peen ertek? Ha jol tudom kreditet/tapasztalatot sebzes utan kapod, killert az egesz csapat egyenletesen kapja az xp-t, nem?

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22731) bullseye válasza fsb1000 (#22727) üzenetére


bullseye
addikt

és helyette milyen nézet kéne? 600 méterre helyen át FPSben? Vagy koordinátarendszer, matekszakosok előnyben? Aki már artyzott WoTban, az azt is tudja, milyen gáz, amikor 2 mp-re villan fel egy cél, aztán max találgatni lehet, merre van. Aztán ha kilövi az arty, akkor az ellen csapata jön sírni a fórumokra, ha nem, akkor a sajátja...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#22732) yarsley válasza fsb1000 (#22727) üzenetére


yarsley
aktív tag

Legjobb tudomasom szerint IRL is igy mukodik az arty. Radion megkapjak a koordintakat, kiteritik a terkepet, es megkeresik a koordinatahoz tartozo magassagi erteket, aztan a sajat es az ellenfel szintkulonbsegebol es a tavolsagbol kiszamoljak a loves szoget.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22733) fsb1000 válasza yarsley (#22732) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ne hülyéskedj már.... és GPS-t akasztanak a mozgó célpontra?
Vizuális kapcsolat nélkül nem lehet hatákonyan célt követni, semmiben sem különbözik az elv egy Tank lövegétől.

---

Amúgy mindegy, aki artyzni akar tegye. A saját idejét cseszi el.
Egyszerűen röhej mikor 6-7 arty van csapatonként.
Már nem is érdekel, megyek előre megtalálom az elő TD-t vagy tankot és lőjük egymást.
Mindenkinek ezt javaslom, meg az egyéb beszólásokat az Arty fanoknak.

Aki szerinte meg kell ennyi arty egy csapatba, az játszon úgy, másként gondolkodunk, mást váronk el a Wot-tól.

(#22734) fsb1000 válasza D.Orion (#22728) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Most, akkor neked az arty-val van bajod vagy a felső nézettel?"

Próbálj egy kicsit absztrahálni,.
(az majdnem olyan mint a maszturbáció csak más testrésszel csinálják)
Ez egy játék, a kettőt nem lehet elválasztani a jelen körülmények között.

MI bajom lenne úgy általában páncáltörő ágyúkkal?
Gondolod anti-fetisiszta vagyok?

---

bullseye: Szerintem semmilyen. Ez lenne a legegyszerűbb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#22735) hemaka válasza CptMisi (#22724) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#22736) marked one94


marked one94
őstag

annyit beszéltek az artykról hogy a következő csatába ez a kép fogadott:
[link]

Fenének se volt kedve ennyi arty ellen játszani így pontosan 73 másodpercig éltem :DD

You'll Never Walk Alone

(#22737) Arpee78 válasza fsb1000 (#22727) üzenetére


Arpee78
senior tag

Te hogy oldanád meg? A felső nézet helyett mit lássanak?

Nekem meg sorozatba ahol egy arty sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#22738) hemaka válasza marked one94 (#22736) üzenetére


hemaka
nagyúr

De a lényeg, hogy nem döntötték el a meccset.

(#22739) fsb1000 válasza Arpee78 (#22737) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Semmit.

(#22740) Paul119 válasza hemaka (#22735) üzenetére


Paul119
addikt

hogyan dugjuk el a t34 hull armorját?:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22741) hemaka válasza Paul119 (#22740) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ezt nem lövi át semmi... :D

(#22742) yarsley válasza fsb1000 (#22733) üzenetére


yarsley
aktív tag

Nem gpst kotnek ra, radion szolnak neki, hogy rovid lett, kicsit idebb vagy odebb lojj. :K
Amugy tenyleg nagyon jo, amikor 8-10 masodpercet malmozok, hogy a celra fokuszaljak, es mire lohetnek - vagy roszabb esetben lottem, a tank odebb megy. Ha van a kozelben fedezek, akkor cseszhetem kereshetek masig targetet, ujabb 10masodperc(idealis esetben).
Lattam mar olyan IS4-et aki nyilt terepen nem csinalt mast, mint elore-hatra mozgott random modon, meg neha megalt. 8 lovesbol talan 2szer ha kapott a blastbol, nem hiszem, hogy 10 szazalekot sebeztem rajta.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22743) Arpee78 válasza fsb1000 (#22739) üzenetére


Arpee78
senior tag

Tehát szerinted a legjobb ha kizárólag T-34 közepes harckocsi lenne a játékban, ugyanazon modulokkal. Mindenkinél azonos szintű legénység, fogyóeszköz, lőszer ugyanaz, szóval minden ugyanaz. Tényleg jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#22744) fsb1000 válasza Arpee78 (#22743) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Tehát szerinted a legjobb ha kizárólag T-34 közepes harckocsi lenne a játékban"

Én ilyet sehol sem írtam, ez csak Te gondolod. A magad elmélete szerint add elő.

(#22745) D.Orion


D.Orion
veterán

Srácok hogyan lehet IS3 frontra 228dmg-t lőni? :D Nekem most sikerült a VK 3001H-val úgy 45 méterről, talán 5 méternyi szintkülönbség volt köztünk és ijedtemben elengedtem egy lövést. Majd meghalt a tankja(lehet többet is sebeztem), aztán mindenki elkezdett LOOOL és XD jeleket írni. :D Előtte az oldalába is bevittem egy szintén 228dmg-s lövést ugyanebből a szögből. L56 van fent. :DDD

(#22746) Arpee78 válasza fsb1000 (#22744) üzenetére


Arpee78
senior tag

Mi a különbség a kettő között?

(#22747) Paul119 válasza hemaka (#22741) üzenetére


Paul119
addikt

azt a 102mmert? :DDD multkor isel neki mentem egy t30nak igaz egy e75 is segített de simán lőttem rá 400+okat :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22748) hemaka válasza Paul119 (#22747) üzenetére


hemaka
nagyúr

de így beton armorral hiába lenne minden... :DDD

D.Orion Simán, mindegyik IS papír, csak pattogósak. Szerintem pont meglőtted az orrcsúcsát, ott átviszi simán. :D

[ Szerkesztve ]

(#22749) klambi


klambi
addikt

Victory!
Battle: Mines 2011. december 16. 20:51:44
Vehicle: KV-13
Experience received: 984
Credits received: 25 293
Battle Achievements: Top Gun, Boelter's Medal, Master Gunner, Sniper

ma jó napom van 7 killem volt...

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#22750) fsb1000 válasza yarsley (#22742) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Nem gpst kotnek ra, radion szolnak neki, hogy rovid lett, kicsit idebb vagy odebb lojj"

Álló célpontnál ez lehetséges megoldás. Mozgónál mit mondanak?
Ne próbáljuk megmagyarázni ezt a felsőnézetet.... a Wot-ban lévő arty-zásnak köze nincs a valósághoz. Ez nem baj....

A baj az, hogy creditvadász artyk viszik el a dmg-k és killek nagyrészét, ha sokan vannak. Szerintem érdemtelenül és ez megzavarva a játékomat, amit más tankosokkal vívok.

Lassan elérem a 3000 csatát, ennek egy részét H tankkal vittem végig, lehet hogy még noob vagyok, de van róla elképzelésem, hogy az Artyk mennyire befolyásolják a játékélményt.
Ha másét nem, akkor legyen boldog 5-6 arty-val és lapuljon 15 percig egy ház tövében.

---

A legszomorúbb: Mi az ellenszer a sok arty ellen? Ha Te is arty-zol...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.