Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11001) psycroptic válasza majkel (#10997) üzenetére


psycroptic
őstag

Legalább nem vagyok egyedül ezzel a szopatással... :DD

PSNID: Tomy83PS

(#11002) Iron Funeral válasza vhw (#10999) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Olyasmi mint a Tiger, csak több xp kell a 120mm fegyverhez :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#11003) Fel válasza virkir (#10990) üzenetére


Fel
addikt

A T34-et illetően nem sikerült meggyőznöd... T29, több HP-tal, még szarabb környezetben. A 120-as lehet jó, de odáig el kell jutni.
Az amcsi aldalon tényleg nincsenek nagy különbségek a motorok között, és a tornyok tömege sem növekszik nagyon, így ott tényleg el lehet lenni az alap felfüggesztéssel. Ez igaz.

A német oldalon viszont ez nagyon nincs így. A 3601 esetében sem vagyok biztos benne, hogy az alap teherbírás megengedi-e a Grossturm + L/70 kombót. De azoknál a tankoknál, amelyekre Schmallturm megy egyszerűen nem tudod kikerülni a felfüggesztés fejlesztését.
75 L/70 kontra 88 L56... Szerintem ahová kevés a 75-ös penje, oda már a 88-as is kevés lesz (mivel pár mm-el kisebb az átlag pen). Ami a 88-as mellett szólhat, az a HE lövedék nagyobb sebzése.
(Mellesleg a KV-3-at simán ki lehet gyújtani 88-assal és 75-össel is, szemből. Ilyenkor szerintem nem röhögnek)

A statomon talán az is látszik, hogy gyk. mindent kipróbálok, amit kifejlesztek, és nem áltam rá egyetlen egy vonalra sem, hogy most akkor csak azzal.

(#11004) vhw válasza Fel (#11003) üzenetére


vhw
addikt

Fejlesztett torony kell (mert az agyu megkoveteli; T32,T34) a nagyobb agyuhoz pedig kell a lanctalp, egyedul a motor hanyagolhato el. Ha jol csinalod a T34el megkapod az elozo ket tank top motorjat. De a T30hoz mekerulhetetlen egy 45k xps motor, +60 loeroert...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11005) bullseye


bullseye
addikt

ez aztán komoly vita... első a tűzerő és kész. ha a jobb fegyverhez kell torony, akkor az kell előbb, mert ez van és kész, ha lánctalp kell hozzá, akkor meg az, ha pedig mindkettő, mindkettő - de ha elsőre felrakhatsz bármit, akkor az ágyú a lényeg...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11006) virkir válasza bullseye (#11005) üzenetére


virkir
veterán

Tökéletes összefoglaló.
Ennyi.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11007) emre


emre
veterán

Tegnap felpakoltam a Ferdire a 128-as löveget, és dögöljek meg, de mint ha gyorsabb lenne a tank (előtte is fullos volt a gép, csak ez hiányzott). :DDD
Így már egész tetszetős játékélményt nyújt az öreg. :K
De normál szerón prémium nélkül lehet nem fogom kifejleszteni, mert megőszülök közben.

Szóval összességében szerintem az orosz TD vonalon könnyebb haladni. Ott mindig van olyan löveg aminek a sebzése megfelelő. A német cucc hiába pontos és gyors, ha minden szarról lepattanok vele. A JP 10,5-es lövegéig egy fosch az összes, de az sem valami állat.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11008) psycroptic válasza emre (#11007) üzenetére


psycroptic
őstag

Egyetértek! A germánok TD-i gyengék a sebzésben valamint kevés xp-t hoznak. Ráálltam a Ferdire, hogy meglegyen de rá kellett jönnöm, hogy hosszú út áll előttem pedig csak 72k xp a Ferdinánd kifejlesztése.

PSNID: Tomy83PS

(#11009) Iron Funeral válasza emre (#11007) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért a 88mm L/71 nem rossz azzal a 12,5 ROF-al (2750 DPM) :D Leghatékonyabb akkor ha valakit lefelnizel, és töltöd bele az ólmot, nekem a 105ös nem tettszett mert ahhoz képest, hogy 0,32 az acc, rendkívül pontatlan és a ghost shell is nagyon gyakori vele, ráadásnak a pen. is veszít :) (2720 DPM), pénzt pedig a 88as sokkal jobban hozza a 252kredites lőszer miatt. A Ferdinandon a 128as viszont áldás, bizonyos szempontból van olyan jó mint a BL-10(~3000 DPM), a Jagdtiger L/61 ágyúja (3360 DPM) pedig meggyőződésem szerint jobb is mint a BL-10 :) ( Maga a JT eléggé szituációfüggő, és inkább csak nagyon bevédett (városi) pályákon alkot mivel az arty nagyon szeret belőled xp-t szerezni...)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#11010) emre válasza Iron Funeral (#11009) üzenetére


emre
veterán

A JT-ről sajnos nem tudok nyilatkozni, de a 88-as löveggel én csak szenvedtem a JP-vel.

Egyébként még 20k xp kell a ferdihez, szóval tolom tovább majd meglássuk mi lesz, de a normál szerón valszeg nem lesz elég pénzem a négy vonal fejlesztéséhez. Még az ISU-t sem sikerült megvennem, pedig már ki van fejlesztve. :O

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11011) Iron Funeral válasza emre (#11010) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Fizess már be egy havi prémiumra :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#11012) AlexWolf válasza Iron Funeral (#11011) üzenetére


AlexWolf
senior tag

vagy egy Löwére :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11013) emre válasza Iron Funeral (#11011) üzenetére


emre
veterán

Majd, ha többet leszek a gép előtt lehet áldozok rá. :U
Vagy lehet kivetetem a kezemből a csavarokat, és a táppénz alatt behozom a lemaradást.

De nagyon úgy fest, hogy mostantól helyben topogás van, mivel ezen a szinten drága a lőszer. A SU5 nem túl acélos arty. Megvan még a KV és a KV3, ezek csak porosodnak.
Tolom az IS-t, ezen fenn van a a top gun, de sok kell még az IS3-hoz.
Tolom a JP-t, ezen mint említettem 20k xp kell a Ferdihez.
Megvan a SU85, SU152, ISU kifejlesztve, de nincs rá keret.

Lehet nekiállok KV-val meg SU85-tel játszani, de a KV-t nem nagyon szeretem a lassú torony miatt. Ezekkel is max 15-20k-s köröket lehet csinálni. :U
Szóval elleszek egy ideig. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11014) psycroptic válasza emre (#11013) üzenetére


psycroptic
őstag

Azt mondja az ismerősöm, hogy a ruszki SPG-ből a SU-8-as igen használható példány. A SU-14-et már egyszer eladta, majd visszavette, hogy nekiugrik mégegyszer. Már megint azt fontolgatja, hogy eladja és belesz@rik, mert nagyon nem jó.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#11015) belaazallat válasza emre (#11013) üzenetére


belaazallat
addikt

Az ISU meg a BL-9 ig nagyon gáz prémium nélkül. A két 122mm-es használhatatlan vele. De ezt gondolom rég tudod.

Érdemes ráfeküdni az amcsi TD-k re. T40-től élvezetes jól kereső tankok, lehet gyűjteni velük pénzmagot. Nekem fedezik az ISU fenntartását(M10, M36) a normál szerveren.
T28 meg valami vadállat lesz olyan gyorsan tölt, mint egy medium, a TD-k T54-e.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11016) emre válasza psycroptic (#11014) üzenetére


emre
veterán

Igen a SU8-at használom a tesztszerón. Hát nem rossz :K
De a sok kis szutyok T-50-es miatt volt hogy csatánként csak 1-2-őt tudtam lőni vele. :(
Tegnap is csak véletlenül lett meg a duplázás, abba is hagytam utána mielőtt agyvérzést kapok. :DDD

belaazallat
A BL10-re gondolsz ugye? Nem nagyon egyezik a véleményünk. :N
Az ISU152-est is a SU152 122-es lövegével fejlesztettem ki, nekem bejött, főleg a gyorsabbik.
A bétában is csak a legvégén tettem föl a BL10-es löveget az ISU-ra, mikor már majdnem megvolt az Objekt704.

Az amcsi TD egyelőre hanyagolom, nincs elég hely a garázsban, majd a KV féle free tank után esetleg. :U

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11017) belaazallat válasza emre (#11016) üzenetére


belaazallat
addikt

122 mm BL-9S-re gondolok, az már használható. Az A-19 és D-25 nem bejövős nekem, alig sebeznek, sokat pattognak. Ezért inkább 152mm ML-20S-t használom vele.

Ha lesz helyed majd próbáld ki az amcsi vonalat... egy élmény...

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11018) emre válasza belaazallat (#11017) üzenetére


emre
veterán

A wot calculator oldalán nézem, ott nem látok az orosz TD vonalon BL9S löveget, csak BL8S-t. Egyébkét a BL8S cc 20k val kerül kevesebbe mint a BL10, szóval szerintem pazarlás arra költeni.
Most viszont az IS3-nál már megtalálható egy fajta BL9 löveg :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11019) AlexWolf válasza belaazallat (#11017) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Kövezzetek meg, de én szerettem az M6-ot is. Jó kis tank volt főleg a 90-es ágyúval. Nemsokára megint elérem a 1,5 millát és akkor jön a T-29. Remélem tényleg olyan megsemmisíthetetlen lesz, mint amikor én próbálom kilőni :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11020) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Várható, hogy lesz valamikor buff a német vonalon?
Nem a történelmi hüség miatt kérdezem, hanem a játszhatóság miatt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11021) AlexWolf válasza Gyuri27 (#11020) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Orosz tankoknál jobb nem lehet egy orosz játékban. Szóval kétlem, hogy a német tankok elkezdenének csodálatos módon úgy muzsikálni, mint valóságban.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11022) Gyuri27 válasza AlexWolf (#11021) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor nem sokáig játszom. :U
Soha nem értettem ezt a hozzáállást. Mert ha hagyjuk a történelmi hűséget és mind a hátom oldalt egálra hozzuk ki. Akkor is lesz elég játékos. Így meg kb mindenki ugyanazzal a 10 tankkal lámul. Ami lássuk be sokat csökkent a játék élvezetén.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11023) belaazallat válasza emre (#11018) üzenetére


belaazallat
addikt

Én itt nézem, vmelyik el van írva, valszeg az amelyiket én nézem. Hozom a formám! :))

(#11019) AlexWolf

Én is szerettem a beta-ban. Most a Slugger+90mm-es ágyú durva, ezt emre is tanúsíthatja...

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11024) L-e-f-i-e válasza AlexWolf (#11021) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Komolyan ... mintha az összes orosz tank OP lenne..pedig velük is lehet szívni rendesen...felesleges ezen sírni :U

=^-^=

(#11025) bullseye válasza belaazallat (#11015) üzenetére


bullseye
addikt

és a T-25? az eddig nekem nem mutatott sokat. jó, párszor meglőtt rendesen, de ált. gyorsan hullik, mások által is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11026) belaazallat válasza bullseye (#11025) üzenetére


belaazallat
addikt

Ott még nem tartok. T28-cal is csak ellenfélként találkoztam, de csak a slugger 76mm-es ágyúja vette fel a tűzgyorsaságban a küzdelmet vele, de a két ágyú sebzése között drasztikus a különbség. Még nem volt olyan tankom, amivel a T28-at le tudtam győzni szemtől szembe.
De a teszt szerveren már haladok a T50_short2 felé ;]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11027) psycroptic válasza AlexWolf (#11021) üzenetére


psycroptic
őstag

Toltad már T-43-al? Elég szopós az a tank. És ahogy néztem a T-44 sem lesz valami ütős jószág.

PSNID: Tomy83PS

(#11028) belaazallat válasza psycroptic (#11027) üzenetére


belaazallat
addikt

Eleinte mindegyik tankkal szívsz. Ha kifejlesztettél rajta mindent, utána már jó.

Én nagyon élveztem mind a két típust. Még a bétában mondogattam mindig. Meg kell ismerni a saját tankunk erősségeit és gyengeségeit, valamint az ellenfelét is. Mindegy tankot meg kell tanulni használni.

Most hogy jött sok új tank, kicsit nehezebb a régiekkel menni, mert lejjebb csúsztak a ranglétrán, tény és való, de megfelelő használat mellett működőképesek.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11029) AlexWolf válasza L-e-f-i-e (#11024) üzenetére


AlexWolf
senior tag

és psycroptic :

Nem toltam még T43-44-gyel, és nem is sírok. Én sok emberrel szemben úgy fogadom el a játékot, ahogyan van. Nem érdekel ha sok az arty, vagy TD az adott körben vagy egyik oldalon medek másikon meg csak heavyk vannak (bár ez utóbbi picit zavar :D ), mert akkor annak megfelelően játszok. Ha meg kilő egy arty, akkor tudom, hogy legközelebb óvatosabb leszek és folyamatosan mozgásban, fedezékben kell maradnom.
A sok probléma ellenére szerintem ez egy jó játék. Van 25 tankom, szóval volt már olyan is, hogy egyszerre 5 volt csatában, akkor mentem a 6.-kal.
Nem bánkódok, ha kilőnek, de örülök ha kilövök valakit.
Nem vagyok spur, mint sokan, akik csak azért nem lövik ki az 1-2 %-on lévő ellenséget, mert 1075 pénz egy skuló. Mivel a sebzése nem csökken egy 2%-os tank is ugyan olyan veszélyes, mint egy 100%-os. Pláne, ha a spurságom miatt elmenekül és mondjuk szétszedi az artykat, vagy bárki mást, és emiatt vesztünk.
Minden élő ellenfél bármilyen állapotban is van, potenciális veszély, így kilövendő.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11030) CactuS válasza AlexWolf (#11021) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

De a játékot tudtommal fehéroroszok fejlesztették, nem oroszok, ami azért nem u.a. ;)

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy orosz vonalon járok a SU-85nél, lassan megvan a SU-100. viszont arty/heavy vonalon még sehol nem tartok. (T28 a Heavy+ SU26). A kérdés az, hogy kutyagoljak a SU-100 felé, vagy vigyem a heavy ágat első körben? Anno a SU85öt azért fejlesztettem ki, hogy tudjak mivel pénzt keresni, mert sokan írták, hogy elég jó köröket lehet vele csinálni. (ami igaz is, ha nem IS3asok közé tesz be :B )

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11031) psycroptic válasza belaazallat (#11028) üzenetére


psycroptic
őstag

A t-43 az elite státuszban van nálam ennek ellenére állítom, hogy a t-34-85 sokkal jobb volt, pedig a cső is ugyanaz a D10-T. Igen abban nem vitázom, hogy használatfüggő. Kinek jobban megy, kinek meg nem. Én csak vártam a csodát, hogy milyen állat lesz vele másokat felhergelni a fürgeségével de nem jött össze. IS-3 ellen felesleges is menni ha rajta van a másik torony, mert gyorsabban fordítja rám a csövét, mint ahogyan én megkerülném. És sokszor dobál be olyan csatákban ahol rangsorban az utolsó előtti vagyok vele. Ami nem is lenne gond, mert betöltöm a HE-t, hogy csipegessek de az IS-4-ről is előszeretettel pattan.

A másik része, hogy menjek vele arty-t nyírni sem egyszerű, mert ahhoz meg elég lassú.

PSNID: Tomy83PS

(#11032) person válasza bullseye (#11005) üzenetére


person
senior tag

Ennyi, csak megoszlottak a vélemények de leszűrtem belőle a lényeget. Lánccal kell kezdenem ha a 88-as kell.

Más.: Mivel érdekes módon eléggé instabil az fps-em ezért próbálkozom effektek kikapcsolásával. Most tüzeléskor gyönyörűen látom milyen borzalmas szórása van L/48-nak. :DDD Már nincs is kedvem vele 300-400m-re puffogtatni. :N

[ Szerkesztve ]

(#11033) psycroptic válasza AlexWolf (#11029) üzenetére


psycroptic
őstag

Félre ne érts nem a sírás miatt mondtam, amúgyis ha nem tetszik egy tank van helyette ezer másik amit ki lehet próbálni. Csak az a megállapítás, hogy az orosz tankok a legjobbak nem helytálló szerintem. Csak példának hoztam fel a t-43-at.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#11034) Murder3 válasza Gyuri27 (#11022) üzenetére


Murder3
addikt

hát nerfek várhatóak a balance okok miatt:D

amúgyis többen játszanak vagy legalábbis érdeklődnek német tankok iránt meg koréábban elvileg kijelentették h nekik az eu játékosok véleménye jobban számít az oroszokénál...
kizsákmányoló seggfejek kb mint az tapasztalod a battleforge ea kötelékébe is:D

(#11035) Murder3 válasza Iron Funeral (#11009) üzenetére


Murder3
addikt

komolyan a dps,dpm-nek mi értelme mondjátok már meg:D
pattan már ugrik az egész,kilövik a töltőd vagy ágyúd eltűnő lövedék...etc már az egész dpm számítás ugrik.
az számít h a dph mennyi h hitenként mennyit sebzel nem az h 1 percbe mert ha 1X eltalász egy tankot és eltolat vagy elszökik akkor mire mész a 3000dpm-el?:D

(#11036) belaazallat válasza psycroptic (#11031) üzenetére


belaazallat
addikt

Erre csak annyit tudok mondani, ha ismernéd az IS-3 és IS-4 gyenge pontjaid nem lenne ilyen gondod.
Én T-43-mal a med.-ek ellen harcoltam, kerültem a haevy tankokat. Ha találkoztam egy nehéz fiúval, lelőttem a láncát és pucoltam. Mellesleg én nem szeretem a közelharcot, mert abban nem vagyok jó.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11037) psycroptic válasza belaazallat (#11036) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha tudom is a gyenge pontját az említett heavyk-nek szerinted mi tartaná vissza őket, hogy a fedezékemhez jöjjön és szemtől-pofába köpjön egy nagy adag ólommal? Helyzet függő az egész. A sok marha elmegy egy irányba én akkor is a másikba megyek, hogy tudjam feltartani valamennyire az ellent. Persze hogy voltak jó csatáim a t-43-al de csak akkor amikor olyan csapatba kerültem.

PSNID: Tomy83PS

(#11038) virkir válasza Gyuri27 (#11020) üzenetére


virkir
veterán

Mi a gondod a német tankokkal?
Nézzük sorban már értelmes tier-től szerintem mik a legjobbak heavy vonalon haladva.
V. PzIV-T-34-M4Sherman: egyértelműen a PzIV a legjobb utána talán az M4 a T-34 meg egy fosch.
VI. VK3601-T-34-85-M4A3E8: lásd mint fent annyi kiegészítéssel, hogy a T-34-85 azért már elmegy kis szódával.
VII. Tigris-IS-T29: itt fordul a sorrend az átlag szerint T29, IS kb egy szinten van a Tigrist nagyon nem szeretik viszont nekem a legjobb a statom vele és a bétában is a legtöbbet ment három tankom között volt volt.
VIII. KT-IS-3-T32: na itt nehéz mert kb egyszinten van mindhárom talán a T32 a leggyengébb és a KT a legerősebb igaz csak hajszálnyival.
IX. VK4052B-E-75-IS-4-T34: jelenleg az E75 a legjobb majd az IS-4/VK és végül a T34 egy hajszállal lemaradva de itt már inkább a felhasználásuk miatti különbségek okozzák az eltéréseket. Ugye egy T34 nem rohamtank míg az IS-4 egyértelműen közelharcra való.
X. Itt megint az okozza az eltérést, hogy más és más lenne a feladat körük, ugye egy Maus a visszaszámlálásnál halott El Haluf-on míg Himmelsdorf neki lett kitalálva.
Nyugodj meg minden vonalon van jó és rossz tank lesz amivel szívsz és lesz amit imádni fogsz.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11039) Gyuri27 válasza virkir (#11038) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az összefoglalót köszönöm.
Nem tervezem sem az amcsi, sem a ruszki vonalat. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#11040) Mustaros válasza Fel (#10988) üzenetére


Mustaros
aktív tag

minek linketed be az adatlapomat?.. bétában nem lehetett t34-em? :)

Vagy most mire céloztál? :F

(#11041) Murder3 válasza virkir (#11038) üzenetére


Murder3
addikt

vk ausf a-val mi van?:D
azt meg se említed?:D
Tigris P?az sokkal jobb mint a tigris mert legalább szemből nem könnyű átütni.

sztem 2 gond van a német tankokkal mindne átüti őket és gyengék az ágyúk így mind csak support tank...
sajnos nem látom értelmét annak h mindegyik tank ugyan arra a célra használható...
mért nem lehet minden nemzetnek egy assault,support és egy destroyer vonala?

pl néemt oldalon a maus lehetne a support vonal az e-100-as ág a destroyer vonal
míg a mediumos e-50 meg a assault vonal.
assaultok gyorsak lennének a többitől és közelharcra valók.
support vonal sniperkedni meg támogatni tudna.
destroyer vonal meg pusztítana...

pl support vonal t6-tól
vk3001p-lehetne kisegítő rárakni egy közepeset sebző ágyú, gyorsabb lenne picivel.
tigris p adott, bemegy arcot mutat,elterel,88-assal ossza az észt...
Ausf A-nak kéne gyorsabb sebesség ami a vk3001 szerepét töltené be, magasabb tierbe.
Ausf B már minimausos keméynebb töltelék lenne
Maus meg team shield csak kb 4-5k kéne h legyen az élete,kicsit gyengébb sebzés kéne neki még akkor...

Destroyer vonal t6-tól
Vk36-on a rövid 88-asnak növelni a penjét 150-160-ra és levenni picit a rofot
Tigrisere egy tierrel magasabb ágyút(máskülönben meg amúgy sincs előnye csak hátránya a P társához képest)
KT,E-75 maradna
E-100-nak meg a gold pen átmenne a ap-hoz....

Assault Vonal
VK3002DB-t áttenni a panther helyére, a buffolt l/56-al
Panther-nek növelni a sebességét és a hosszú 88-ast elérhetővé tenni fel t8-ba meg buffolni picit vissza
Panther2-re megint buffot és t9-re fel
E-50-t meg fel t10-re alapos buff mellett

Nem értem mért nem lehet valami féle irányba építeni ezeket, nem csak bepakolni 50 tankot ami kb 1 kupacos szerepük van...
amcsi meg ruszki oldalon is meg lehetne így csinálni és a sajátosságoakt is meg lehetne tartani, kapnánk egy balancolt változatos játékot...

(#11042) CactuS válasza CactuS (#11030) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Valaki erre? Kicsit elpörgött itt a nagy balance-kérdésben. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11043) belaazallat válasza psycroptic (#11037) üzenetére


belaazallat
addikt

"A sok marha elmegy egy irányba én akkor is a másikba megyek, hogy tudjam feltartani valamennyire az ellent. "

Akkor ne is csodálkozz! T43 nem arra való, hogy IS3 IS4-gyel harcoljon szemtől szembe. Felderíted a nagy vasakat, megállítod, ellövöd a lánc talpát, a közeledben lévő TD-k, nehéz tankok meg szétszedik.
Én is ilyen voltam, de már leszoktam arról, hogy mártír legyek.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11044) Fel válasza Mustaros (#11040) üzenetére


Fel
addikt

A saját adatlapomat linkeltem: [link] Azt sem tudom mi a nicked a játékban...

(#11045) virkir válasza Murder3 (#11041) üzenetére


virkir
veterán

Igazságod vagyon de csak azokat hoztam példának amikkel mentem.
Tigris P nagyon jól sikerült valóban, nem egyszerű átlőni szemből de talán azért lehet kevéssel találkozni mert mindenki az E szériára gyúr az meg ugye a másik vonalon van, mint az ausfA viszont az szerintem semmivel sem jobb mint a KT.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11046) Murder3 válasza virkir (#11045) üzenetére


Murder3
addikt

ja ausf a egy nagy rakás kaki:D

(#11047) Gyuri27 válasza Murder3 (#11046) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most miért? Mert lassú, rossz az ágyúja és bármi képes átlőni?
Ugyan már.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11048) Mustaros válasza Fel (#11044) üzenetére


Mustaros
aktív tag

hát ez elég karcsú... :U

(#11049) Fel válasza Mustaros (#11048) üzenetére


Fel
addikt

Mi a karcsú? "hány tankot húztál fel" Erre a kérdésre válaszoltam az adatlap linkelésével.

(#11050) Murder3 válasza Gyuri27 (#11047) üzenetére


Murder3
addikt

...120-as frontpáncél lófasz,80-asoldal és hátsó páncél meg tigris szint amit mindne átlő....
Meg nem is elég gyors, ha 200m lenne a front akkor nem szólnék nem értem ha a tigris p-nek 200mm akkor annak mért nem?
a német tankokon tátongó weakspotok meg a anti bounce armorjuk illetve a oldali és hátsó gyengesége miatt nem lenen op csak sokkalta inkább játszhatóbb.
Meg asszem a kt-nak van jobb ágyúja is ami a vk45 ausf a-nál nincs.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.