Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22451) hemaka válasza Sixkiller6 (#22450) üzenetére


hemaka
nagyúr

NIncs őrület, lecsengett. Már csak egyet lehet beváltani a 10db helyett. Ha még nem váltottál be egyet sem, itt tudsz kérni.

(#22452) Snooker válasza Sixkiller6 (#22450) üzenetére


Snooker
senior tag

computerbilden volt akció, egy bónusz kódért kaptál 1 nap prémiumot, 1 garázshelyet és egy t127es tankot....ezt 10x ellehetett játszani :D de már lekorlátozták 1-re

(#22453) Ulf válasza Snooker (#22452) üzenetére


Ulf
tag

Én épp most próbáltam ki és egyből meg is jött a kód. A kérdésem annyi lenne, hogy a plusz hely az megmarad "örökre"? Másrészt nekem ha nem kell a t127 és eladom akkor kapok érte valamit? Az 1 nap prem az az aktiválástól számított 24óra vagy az a nap amikor aktiváltam?

(#22454) ollie válasza Ulf (#22453) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

- megmarad a garázshely örökre
- a T-127 eladható, 170 ezer creditért
- az 1 nap prémium onnantól számít, amikortól beírtad a kódot

***

(#22455) hemaka válasza Ulf (#22453) üzenetére


hemaka
nagyúr

Pénzt kapsz érte, asszem 170e, a hely persze, hogy megmarad. Amikor leokéztad a kódod a wot oldalon, onnantól megy a 24 óra.

(#22456) Dictator^ válasza Ulf (#22453) üzenetére


Dictator^
veterán

Hogyérted, hogy az a nap amikor aktiváltad? :D
Beaktiválod 23 órakor, és éjfélkor lejár vagymi? :))

Amugy 24 óra.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#22457) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez a full picire összehúzott célkereszt auto célzással mekkora cheat már... :D
Azért a ratyi L/52 ferdi ágyúval E100(szemből), E75(szemből), ob(szemből) meg csomó midnen sebzése közel sem reális szerintem... :U Ráadásul olyan távolságokból, hogy szinte nem is látszódott a célkereszttől a tank...

(#22458) Jamboo529 válasza Dictator^ (#22456) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Kivéve ha már eleve van prémiumod, mert akkor hozzáadódik +24 h.

(#22459) Paul119 válasza Sixkiller6 (#22450) üzenetére


Paul119
addikt

170 ks prém tank +garázshely+1 nap rpémium ,tankot eladod még 1 hely és pénz, ezt egynap 10x tudtad akvitálni ill 5 tankot adhattál el 24 óra alatt max

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22460) D.Orion válasza hemaka (#22457) üzenetére


D.Orion
veterán

:F Auto célzással becélozza a tank közepét aztán kész. Sokra nem használható szerintem. Persze ha az egész tankot látod oldalról, akkor jó, de ha pl csak a tornya lóg ki és rárakod az auto célzást, akkor lazán széjjel fogod vele lőni a sziklát...

[ Szerkesztve ]

(#22461) hemaka válasza D.Orion (#22460) üzenetére


hemaka
nagyúr

Pedig ezeket sebezte rendesen, szóval nem vágom. Én is csodálkoztam, de gondoltam megpróbálom, mert sok esélyem nem volt a körben a ferdivel.

(#22462) diegho


diegho
nagyúr

Kommentár nélkül [link] (aki megkérdi mi a fura a 2 képen, mert mindkettőn vannak fura dolgok, az játsszon még jó sokat és akkor nem kell elmagyarázni mi a gond itt)

(#22463) Murder3 válasza D.Orion (#22460) üzenetére


Murder3
addikt

ja csak a hülye fejlesztők meg barmok ahhoz h kivegyék vagy kikacpsolhatóva tegyék a hülye auto aimot...
mert rendkívül idegesítő, h még a baráti tankok is szétsceszik a célkeresztet mert az automatikusan leköveti azokat és a szélekről már meg a tereptárgyakról nem is beszélve.
pl ház mögül nem tudok úgy kinézni, h ne az égbe menjen a célkereszt..

(#22464) CPT.Pirk válasza Murder3 (#22463) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az égbe menő célkeresztet javítja a 7.0...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22465) Murder3 válasza diegho (#22462) üzenetére


Murder3
addikt

olyan rövid idő alatt jól összekuckult 3xxx csatát lol:D
lehet botolt mert jó xar a stattja annyi csatához képest.

(#22466) Dictator^


Dictator^
veterán

srácok, ensken a map sarkánál campelt egy su-14, vk3002db-vel rárásholtam, beakadtam, ott forgatott engem is, és kb a forgásunk begyorsult, 1-mp alatt, 360fokos kört tettünk meg egymás mellett :D

és ezt igy 2-mpenként, kb helyet cseréltünk minden mozgásnál..gondolom bug, mivel ő nagyobb tank, engem forgatott, és csak nyomtam az oldalárt neki, azt map sarka miatt, olyan köröket tettünk meg, hogy az enemy többi tankja, nem mert lőni, mert néha én áltam oldalra, néha ő :D (mármint az enemy többi tankjával szemben, néha meg a su-14 :D)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#22467) hemaka válasza diegho (#22462) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az aranya jól jönne :D

(#22468) Paul119 válasza diegho (#22462) üzenetére


Paul119
addikt

hát az átlag xp meg a találati aránya kritikán aluli

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22469) vhw válasza diegho (#22462) üzenetére


vhw
addikt

Nem értem... mi a fura? szereti az orosz tankokat? ;] :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22470) -vitya- válasza diegho (#22462) üzenetére


-vitya-
őstag

teccik;-) de azért nem a negatív rekord a srác...

(mondjuk érdekes (ugrálós) módszerrel "fejlődik")

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#22471) diegho válasza vhw (#22469) üzenetére


diegho
nagyúr

Na közkívánatra:
IS-3, fejlesztett torony és D10T ágyú = epic fail
Statja kritikán aluli, ráadásul med ágon ment végig, onnan ment át IS-re, igen 20% találati arány (artyval 29%-om van, pedig vaktába lövöldözök minden kör elején) és 197 átlag dmg.

Az arany pedig nem az övé, hanem az enyém.

(#22472) -vitya- válasza Paul119 (#22468) üzenetére


-vitya-
őstag

ááá, minden kritikán aluli;-) - így nem is kritizálom tovább :D

-=Витя=-

(#22473) -vitya- válasza diegho (#22471) üzenetére


-vitya-
őstag

erre mondtam, hogy a negatív rekord még mindig a 100mm D10T-s IS4 - azt azóta sem sikerült senkinek sem überelnie

-=Витя=-

(#22474) ollie válasza diegho (#22471) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És, nyertetek végül? :DDD

***

(#22475) -vitya- válasza ollie (#22474) üzenetére


-vitya-
őstag

ha az az alig élő TigerII innen nyert, akkor annak külön gratulálni kellene... de nem hiszem;-)

-=Витя=-

(#22476) fsb1000 válasza diegho (#22462) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem elmagyarázhatnád mi a fura úgy is játszanék még párezer csatát.
---

Egyébként a statom akkor kezdett javulni, amikor eljutottam a Tigris II és E-75-höz, illetve ráéreztem Pantherra. Sokat játszottam kis tankokkal mert tetzsett, de azokkal elérni a 400XP/kört nagy kihívás, ugyanez e-75-el simán megvan ha csak vesztek akkor is.

khmm... és mióta néha Arty-zok szintén javul a stat... de szerintem uncsi, lehet el sem jutok Hummelig.

---

Közben megírtad, de mostmár nem törlöm a hsz-em

[ Szerkesztve ]

(#22477) -vitya- válasza diegho (#22471) üzenetére


-vitya-
őstag

szerintem a legérdekesebb a képeken, hogy több dolog ellenére itt lett 1 kill-je ;-)

-=Витя=-

(#22478) diegho válasza ollie (#22474) üzenetére


diegho
nagyúr

4 percen át villogott rá az E-100unk, hogy húzzon már haza bázist védeni, egy lesebzett TigerP és egy T25AT volt ott, azokkal hadakoztunk artyval, ha hazajön nyerünk, de ő állt ott a pálya közepén és forgatta a tornyát jobbra balra, majd egyszer hirtelen felindulásból átment az ellenfél bázisára és facehugolt egy T28-at... háttal az ellenfél object261-ének. Csak annyit láttam, hogy rámegy és meghalt 3mp múlva. Sok esély volt így nyerni, de most egy hasonló statos magyarral voltam egy csapatban, 4400 csata 1 top gun, 185 átlag xp, de ő már sokkal keményebb 251 átlag sebzéssel büszkélkedhet, tiger statja: 180 csata 18 kill, legtöbb kill egy csatában 1 :DDD átlag xp 212, max xp 598 és egy nagyon vaskos 34% win rate! Nos igen, ez már az elég alja kategória.

(#22479) ollie válasza diegho (#22478) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Legtöbb kill 1? Ómájgád!

***

(#22480) hemaka


hemaka
nagyúr

Hipermegafail team áradat van ma srácok.
párduc2(90%), jpgz4(100%), tigris(70%) 2db gwpanther(100%)...
nálunk, 2 db fullos hp-jú Löwe, 1 félholt 10%-os IS3, 2 arty és én az 50% körüli IS4-el.

Már nem volt sok idő, mondom go. Erre negatív...
IS-3-mal azért elindultunk, a két Löwe visszafordult védeni!!!! a bázist. Mondtam is nekik, hogy gratulációm fogadjátok. :D

A párducot, tigrist kiszedtük, a tarackok szétbombáztak minket, ahogy ez lenni szokot...
Az ideg el is borította a búrámat, kiléptem.
Mentem egy relax kört T-50-2-vel. Vége a csatának, látom az előző fail team infóját:
VERESÉG!

(#22481) Murder3 válasza CPT.Pirk (#22464) üzenetére


Murder3
addikt

már csak dobhatnának mellé egy auto aim off funkciót h a célozni tudó játékosokat ne zavarja be ez a teljesen értelmetlen funkció.

Lesz majd új vga-m végre már nem 13fps-ekkel kell játszanom remélhetőleg:D

(#22482) diegho


diegho
nagyúr

Ma 8.szor vagyok artyval himmelsdorfon!

(#22483) psycroptic válasza diegho (#22478) üzenetére


psycroptic
őstag

Az átlag damage-t, honnan látod? Vagy osztod az összes sebzést a lenyomott csaták számával?

(#22484) -vitya-: igen az összes sebzésre és összes csatára gondoltam

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#22484) -vitya- válasza psycroptic (#22483) üzenetére


-vitya-
őstag

az összes damage-et a lejátszott csaták számával, nem?

példa:
enyém account -ban megtalálható, hogy 4112 csata alatt 4186254 sebzést okoztam. Osztom és kész.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#22485) diegho válasza psycroptic (#22483) üzenetére


diegho
nagyúr

Így van, de amikor ránézek, hogy 4400 csata 1,1 milla dmg, na az már gáz.

(#22486) psycroptic válasza diegho (#22485) üzenetére


psycroptic
őstag

Köszi! :R Na, akkor így is meglesem a sajátomat. Így még nem szemléltem a statokat sosem.

PSNID: Tomy83PS

(#22487) marked one94


marked one94
őstag

Na én is most számolgatám és néhány tankkal elég gyenge a statom :B Na majd a téli szünetbe feljavítóm.

You'll Never Walk Alone

(#22488) -vitya- válasza marked one94 (#22487) üzenetére


-vitya-
őstag

mert mindig beküldünk előre, hogy legyen valaki aki meghal ;-) aki gyorsan hal, keveset lő! :P

-=Витя=-

(#22489) diegho válasza marked one94 (#22487) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem ma sikerült a T-54el 1%-ot esnem, első 4 csatában bármennyit spotoltam egy artynk se talált el senkit, pedig minimum 4 volt mindegyikben.

(#22490) yarsley válasza ollie (#22479) üzenetére


yarsley
aktív tag

Megnezted a kepet? Van egy top gunja, tehat egyszer bemakolt egy 6os killt. (ahogy ki is van irva, T-34-el)
Tobbieknek: kis damage/battle lof.szt nem jelent, mert aki kicsikkel okorkodik sokat annak nem lesz 1000+dmg/kor.
Masreszt a hit ratio is viszonylagos, ha artyzol vagy horovitzer gunod van, akkor eselyed sincs olyan statokra, mint aki folyton facehuggert jatszik heavykkel.
Ami nyugodtan elmondhato, hogyha tobb vereseged van mint gyozelmed, akkor rontod a csapatod eselyeit...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22491) -vitya- válasza yarsley (#22490) üzenetére


-vitya-
őstag

nem értek egyet.

- nem arról beszéltek, akkor már másik "ügyfél" volt. A képen szereplőnek valóban volt T34-el top gun-ja, de a másiknak is volt, akiről szó volt, 1 darab. De a lényeg, hogy majd 200 csata alatt Tigissel max kill-je 1 db volt csatánként.

- nem az 1000 dam/kör a cél, ha kicsikkel játszik, akkor is többet tud sebezni, mint 2-300!!! A legrosszabb körönkénti sebzésem még tier1ben is magasabb mint 150...

- A hit ratio fontos. Ez nem arty-zik, így van neki vagy 20%. Ne takaróztasd az arty bűvös szó mögé, mert diegho is írta, hogy arty-val magasabb a hit ratio-ja, mint ennek arty nélkül. No comment.

- Az utolsó alapvetően igaz, akinek 30% győzelme van, az az én esélyemet is lerontja, hogy nyerek.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#22492) virkir válasza -vitya- (#22488) üzenetére


virkir
veterán

Na nekem ehhez platoon se kell, megyek én magamtól. :D

yarsley
vitya nagyjából jól leírta, soha nem globál nézzük a stat-ot hanem részleteiben úgy azért már sok mindent elmond a játékosról.
Bár néha gyönyörű stat-tal rendelkezők a leggerinctelenebb játékosok.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22493) -vitya- válasza virkir (#22492) üzenetére


-vitya-
őstag

néha én is, van , hogy ki kell ereszteni a fáradt gőzt, ugyebár... ha nem mindig hülye valaki, néha kicsit jogában áll meghülyülni ;-) , mint a hétköznap munka, péntek este beb@szás

és a gerinc a játéktudással nem összefüggő dolgok!!!

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#22494) hemaka


hemaka
nagyúr

(#22495) Gyuri27 válasza hemaka (#22494) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ugyanezért egy sima tankra fele ennyi xp-t és kreditet kapsz.
Éljenek a prem tankok. :C

Amd - Radeon - Ryzen

(#22496) yarsley


yarsley
aktív tag

Jah azt az egyest beneztem, bocs ollie!
Tier 2-3ban bizony van par tankom ami nem eri el a 200-at es ahol van massziv 60% defeat ratio... Ahogy nezegetem pl artyval is van olyan, hogy elegge minuszban vagyok ilyen 60 csata utan, pedig szeretem, es altalaban jol is boldogulok vele, de ha sz.r a support, akkor azzal nem forditom meg a csta menetet, nem ugy mint KV-val.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#22497) -vitya- válasza Gyuri27 (#22495) üzenetére


-vitya-
őstag

nem igaz.
XP-ben nem kapnak többet.

CSAK kreditet kap többet a prem. (különben is, xp minek abba?;-) - a legénységen kívül)

-=Витя=-

(#22498) jahrn


jahrn
senior tag

AMX 13 90: [link]
Kivancsi vagyok fullos szemelyzettel milyen lessz.
Jah, kozben eszrevettem h abban a csataban 100%o lett a banda..

[ Szerkesztve ]

(#22499) Gyuri27 válasza -vitya- (#22497) üzenetére


Gyuri27
félisten

Párduc tegnap. 3-4 kill ugyan ennyi sebzés + 4-5 felderités nem volt 2000xp.
Szóval mondhat bárki bármit. Amíg egyes adatok és szorzók nem publikusak a wg-nél.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22500) diegho válasza Gyuri27 (#22499) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez 1500xp volt, én lőttem IS-3al 2200xp és 95 ezer kreditet egy csatában mindenféle emelt extra hétvége nélkül, szóval sima tankkal is lehet bőven jól keresni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.