Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21451) fsb1000 válasza Paul119 (#21450) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Camo-s rész megértve.

(#21452) Iron Funeral válasza vhw (#21448) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hit Ratio: 12%
:U
És még azt hittem, hogy a 60% körüli az gyér :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21453) Gyuri27 válasza Paul119 (#21450) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kérdés ez mennyiben nehezíti az észlelést. Meg ha ehhez jön a háló és a csapat 100% cammója akkor az összesen mennyi? Lehet akkor nem látsik majd a tank csak 50 méterről.

Mióta megvettem olcsóért a 3001-re az optikát, még nem rakott be malinkovára. Érdekes nem?

Amd - Radeon - Ryzen

(#21454) D.Orion válasza Gyuri27 (#21453) üzenetére


D.Orion
veterán

Nekem volt hozzá szerencsém. :R 7ellent lőttem ki a bázisukon. :DDD Igaz Stug III-al.

[ Szerkesztve ]

(#21455) fsb1000 válasza Gyuri27 (#21453) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A VK2801-re gondoltam, de lehet a PzIV-re is kéne látótávnövelő.

SZerinted?

(#21456) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nagyon jó ez a szívószál a Pantherra, ég és föld. Kár, hogy a csapat béna volt.

Defeat
Battle: Lakeville 2011. december 10. 14:43:59
Vehicle: PzKpfw V Panther
Experience received: 505
Credits received: 19 353
Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter, Sniper

***

(#21457) Murder3 válasza ollie (#21456) üzenetére


Murder3
addikt

milyen szívószál?

(#21458) fsb1000 válasza ollie (#21456) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Vajon érdemes PantherII-re váltani?
Az a kevés plussz.. elvész a magasabb tierű csatákban.

(#21459) Paul119 válasza Gyuri27 (#21453) üzenetére


Paul119
addikt

én is megvettem a kukucskálót a ferdire eddig 1x tett be oda de sand riverre milliószor , 8 type 59 es volt ellenünk, csapatunkba t28,ferdi,isu 152 , su 152 többi birka mind elindult egy irányba úgyhogy így 4 en verekedtünk a typeok ellen mikor egy is3 bejött mögénk és elhaltunk :W ,szerintem nem lesz igazán nagy szerepe ezeknek a festéseknek inkább csak még 1 plussz amire költhetnél, 100%os a legénység camo skillje +háló, és így is bokorban bujkálva cső elrejtve ahogy kell ennek ellenére az arty simán belőtt :W ennyire szar a német tdk camo skillje?

Murder3: gondolom a hosszú 75 ös

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21460) KaLeun


KaLeun
senior tag

:U

Cila

(#21461) Murder3 válasza Paul119 (#21459) üzenetére


Murder3
addikt

van aki nem azzal használja?
elég butaság...

(#21462) fsb1000 válasza KaLeun (#21460) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem lehetne hogy a képnek csak a linkjét tegyétek be? Vagy átmérettezzétek mielött ide benyomjátok?

Egyébként ez mi akart lenni, mert kommentet nem fűztél hozzá, megnézni meg elég nehézkes.
Szétcseszi a fórumot....

(#21463) KaLeun válasza fsb1000 (#21462) üzenetére


KaLeun
senior tag

Vettem.

Cila

(#21464) fsb1000 válasza KaLeun (#21463) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocs... jobb lenne, ha a PH képes lenne megcsinálni a képfeltöltőjét, nem lenne ilyen gond

(#21465) D.Orion válasza KaLeun (#21463) üzenetére


D.Orion
veterán

Ajánlom az ImageResizer nevű programot. Van XP-s és 7es változata is. Custom átméretezésnél ph-ra ajánlom a 450x253-mas méretet. Így látható a kép és a 450px nem húzza szét a fórumot. Valahol itt lehet a határ szélességben. Van direkt külön teszt topik a ph-n ahol az ilyet is ki lehet próbálni ha valakit érdekel mekkora a max. Egyébként jó volt az MM, biztos nyertetek. ;]

(#21466) Murder3


Murder3
addikt

Nem értem miért fájna a 10.5-ös L/68-as ágyúnak 400-as sebzést adni?

10-ből 4 lövés pofátlan 250 meg 240-eket ad és örülök ha 3-4 beadja a 300-as sebzést.

így is tudok kb 2-es átlagoakt ölni ha jó csatába vagyok, de többet már nem mert egyszerűen nem tudom bevinni a végső csapást nekik.
Panther ilyen, hogy 1 luckot mindig bead amit pont te ölsz meg vagy 2-t ugye azzal is 2-t tudok általába de 1-et mindenképp még nagy csatákba is.
kisebb csatákba meg sokkal könnyebben kijön neked a lépés.

(#21467) _seth_


_seth_
veterán

T29-re mit érdemes felpakolni?

Jelenleg álcaháló, periszkóp és szerszámosláda van rajta (+javító, elsősegély és tűzoltó cucc). Már csak a max motor hiányzik róla minden más ki van fejlesztve, legénység 99%-on.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#21468) klezzz


klezzz
tag

A 10 bónusz kódos limit mennyi időre vonatkozik nem próbálgatta még valaki?

(#21469) D.Orion válasza klezzz (#21468) üzenetére


D.Orion
veterán

Úgy néz ki, hogy ennyi volt. 10db/1acc. Már én sem tudok többet aktiválni, az első tiltás előtt még agyba főbe ment.

Megint kezdődik... nyerek 3 kört, utána vesztek vagy 30at. És miért? Mert nekem kéne Tier6os tankkal lenyomnom az egész Tier7-8 bagászt, mert a csapatom kihal mellőlem. Így legyen jó statisztikád... :W Teszek rá innentől kezdve a statisztikára, semmit se mond el! :W

[ Szerkesztve ]

(#21470) Iron Funeral válasza Murder3 (#21466) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha kap a BL-9 +80 sebzést akkor ok :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21471) Arpee78 válasza _seth_ (#21467) üzenetére


Arpee78
senior tag

pl Rammer, Spall liner, Stabilizer

(#21472) ollie válasza _seth_ (#21467) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem a venti meg a töltésgyorsító alap, a harmadik tetszés szerint.

***

(#21473) klezzz válasza D.Orion (#21469) üzenetére


klezzz
tag

Na igen, de meddig mert ign-est se engedi beírni...

(#21474) szalai56


szalai56
senior tag

Maradt 2 kódom
CBSDE5FVM-3G49-457Z
CBSDE5FWM-4R76-736H

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#21475) Paul119 válasza szalai56 (#21474) üzenetére


Paul119
addikt

köszi :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21476) Fel válasza fsb1000 (#21449) üzenetére


Fel
addikt

Implemented several game clusters (multicluster technology).

Számunkra nem lesz jelentőssége. Több szerver csoportot tud mostantól használni a játék. ha jól tudom 100.000 player/cluster a jelenlegi limit az orosz szervereknél. Így nagy leterheltség esetén javul a ping, karbantartáskor elég csak egy clustert lekapcsolni, stb.
EU, US szervereken nincs elég játékos, így nekünk nem hoz semmit.

Added the camouflage feature. Camo purchase and its mounting are available in the game section ‘Appearance’.

A most bemutatkozó camouflage egy nagy kamu... A láthatóságra, rejtőzésre semmilyen hatása nincs. Gyk. nem mások mint színes skinek.

Nemzetenként azonos minták közzül válogathatsz. Ezen belül Van kétszínű és háromszínű, mindegyikből 3-4 minta. Ezt még variálhatod a megvásárlás módjával: 7 nap (kredit), 30 nap (kredit), korlátlan (arany). És itt jön a pofátlanság... A legegyszerűbb kétszínű, 7 napos festés is több tízezer kredit. A legdrágább, T10-es tankokra vehető, korlátlan, háromszínű 350 v. 400 arany... És ismétlem, a láthatóságra nincs hatása!!

Majd később lesz egy prémium fogyócikként vehető változata, amely adoptálódik a pályához. Ha két pálya között változik, akkor kell megvenni: pl.: Felraktad a tankodra, jön egy Prokhorovka, ekkor erdei camót kapsz. Következő csata Malinovka, a camó marad. következő Arctic, ekkor vált havas camóra, és csata után majd fizeted az 50 goldos refillt.

Added tracers representation from enemies in sight – the narrow sector in a direction of a player’s gun
Added tracers representation from enemies in the SPG mode, if the firing tank is in the view screen

A lövedékek nyomvonala látható lesz, újra. Bizonyos helyzetekben rejtőzködő játékosok lövéseit kiszúrhatod, ezáltal vaktában ugyan, de visszalőhetsz rájuk. Tankoknál, TD-k esetében a minimapon látható "cone of vision" által határolt részen belül lévő lövéseket szúrhatod ki.
Az spg-k lövész módjában pedig minden tracert láthatsz (ami azon a képernyőről indul, ahol éppen pásztáztál).
Ez egy nagyon jó dolog, mert mostantól azok a sunnyogók, akik lövés után nem változtatnak helyet számíthatnak egy kis válaszcsapásra.

A teszt szeró még úgy tudom most is megy. Nyugodtan ki lehet próbálni, megéri.

(#21477) Arpee78 válasza ollie (#21472) üzenetére


Arpee78
senior tag

A ventinek alig van hatása. Ellenben az amerikai heavy az SPG-k fő célpontja.

[ Szerkesztve ]

(#21478) ollie válasza Arpee78 (#21477) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sokat számít az az 5%.

***

(#21479) D.Orion válasza ollie (#21478) üzenetére


D.Orion
veterán

Szerintem ez attól függ, hogy melyik tier-ben vagy és milyen tankkal. Ha pl mész tovább, akkor szerintem felesleges megvenni 2-3 hétre azt a ventit, főleg ha nincs is 100%-os legénységed. Ha viszont teszem azt 100%-os legénységgel vagy megáldva és úgy döntesz, hogy megállapodsz abban a T-ben, vagy sokáig tart továbbjutni, akkor igen, kell a venti.

Murder3: Nem a pénzről van szó, hanem inkább arról, hogy mit rakhatnál be helyette. :U

[ Szerkesztve ]

(#21480) Murder3 válasza D.Orion (#21479) üzenetére


Murder3
addikt

venti szinte minden tankon nagyon olcsó nem egy nagy kiadás...

(#21481) Arpee78 válasza ollie (#21478) üzenetére


Arpee78
senior tag

2%-al gyorsabb újratöltést, mondjuk 10s helyett lesz 9,8s, aztán az összes közül talán ez a legfontosabb. Szerintem a spall liner többet ér, többek között kevesebb kritikus sérülés lesz.

A venti heavyre 600k

[ Szerkesztve ]

(#21482) diegho válasza D.Orion (#21479) üzenetére


diegho
nagyúr

Mi az hogy továbbmenni, vagy megállapodni? Minden értelmes tankot megtart az ember nem? Vagy csak én (és akikkel játszok) vagyok olyan, hogy ott áll egy rakás tank a garázsban és azzal játszok, amihez épp kedvem van?

No akkor, hogy mit is ad a venti: töltési idő, látótáv, sebesség, gyorsulás, pontosság, na ez a nem mindegy. Pár napja toltuk Zsoltival KV-3al és elmentem mellette, nekem volt venti, neki nem. Ennyit számít. Amit a tanknál kiírt értékeket látsz az mind úgy érvényes, hogy 100% crew, prémium acc, venti, ezekből valami hiányzik, akkor máris nem azok az értékeid.

[ Szerkesztve ]

(#21483) fsb1000 válasza Fel (#21476) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszönöm!

------

Ezt a Tankszázad dolog egy szenvedés.... nem is a csata, hanem amig összeáll.
Még csak tagként próbálkozom kitapasztalni, de nincsenek jó benyomásaim.

Remélem egy "Magyar Tankszázad" flottabbul fog müködni.

(#21484) emre válasza diegho (#21482) üzenetére


emre
veterán

Jó hogy említetted, vettem is gyorsan egyet amíg olcsó. :R :D

Még a stabilizátoron gondolkodok egy kicsit. :F
(nem röhögni, mert nem TD-re kell)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#21485) Iron Funeral válasza Arpee78 (#21477) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A spall linernek meg még annyi hatása sincs. Egyébként beleszámít látótávba, célzásba, reloadba is észrevehetően.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21486) diegho válasza emre (#21484) üzenetére


diegho
nagyúr

A stabilizátor is jó. Nekem heavy tankokon, rammer, stab, venti van, már amelyikre nem kell war, mint az is-3.

(#21487) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

valaki meg tudná mondani hogy ez az IGNes cucc most új vagy régi? nem szívesen fizetnék eg dollárt se ha aztán nem működik a kód

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21488) Arpee78 válasza Iron Funeral (#21485) üzenetére


Arpee78
senior tag

(#21489) D.Orion válasza fsb1000 (#21483) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha összejön, akkor én is szeretnék tagja lenni eme századnak. Jó lenen olyan emberekkel játszani akikről tudom azt, hogy számíthatok rájuk. Egyébként ezzel kapcsolatban mik a tervek? Milyen Tier-re van még igény, illetve milyen tankokra? :F

(#21490) jozefgucci1 válasza _seth_ (#21467) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam a töltésgyorsító és a repeszpáncél védelem van rajta persze a legénység 100%-os és már csak a nagy motor hiányzik belőle.Így már egésszen játszható ha nem rak be T10-es tankok közzé . Nagyobb előlrelépést nem várok a T32-től mivel az ágyú ugyan az de nemsokára kiderül .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21491) _seth_


_seth_
veterán

Raktam rá 3. szintű ventit és töltésgyorsítót, még a periszkóp van rajta de meglátom mire cseréljem le :)

Én eddig a tankjaim nagy részét eladtam mert nem akarok olyanokkal menni amikkel nem szeretek :) Tigris megmarad, a T29 szintén, leopard is :) Majd a T54 lesz még amire várok de még csak t34-85nél tartok tehát még nagyon messze van :( Bár a T44 is egészen jó tank.

Harmadiknak felkerül a páncél :) Aztán kiderül mit tud :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#21492) diegho válasza Arpee78 (#21488) üzenetére


diegho
nagyúr

És mi ér többet? -10 sebzés egy 1 hites tanktól, vagy az, hogy valóban azok legyenek a tankod értékei, amiket kiír. Lehet okosnak lenni youtube-on, de a venti sokkal többet ér, arról nem is beszélve, hogy spall liner semmit nem véd az AP ellen, azt meg szerintem mindenki magasról leszarja, hogy egy tier 5-6 tank, ha rálő az 80-at vagy 90-et sebez, ha zavar úgyis rálövök egyet és már lehet attól meghal. A spall liner ráadásul nehéz is, egy rakás pályán annyira látszik arty nézetben, az a marha, amelyik ezt használja, mert tök lassan megy fel egy dombon, alapból arra lövök amelyik lassabban mozog, mert nagyobb az esélyem, hogy eltaláljam, aztán olyan mindegy, hogy most 1000-et vágok rá, vagy 900-at, vagy netán ha csak splash éri, akkor 500 helyett 450-et kap. Egy azonos szintű tank ellen semmit nem ér a spall liner, csak lassabb leszel tőle, de ventivel előbb észre fogod venni, előbb fogsz lőni rá, pontosabban, gyorsabban tudsz forogni, mozogni.

(#21493) _seth_ válasza diegho (#21492) üzenetére


_seth_
veterán

Akkor szerinted a venti és töltésgyorsító mellé mi a befutó harmadik cucc?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#21494) diegho válasza _seth_ (#21493) üzenetére


diegho
nagyúr

Tank függő.

(#21495) MCGaiwer válasza diegho (#21492) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem mintha venti többet érne az általad vázolt szituációban.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21496) fsb1000 válasza D.Orion (#21489) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A század gyak. olyan mint eg Random játék csak lehetőség van előtte összegyűlni.
Belépés a századba: Alul a "tankszázad" gomb, majd a listán rábökni az egyik századra és a csapatlista alján a "csatlakozás" szövegre kattintani.
Ezzel a század várólistájára kerülünk ahonnan az alapító válogat be/ki ha "Ready"-be váltjuk az állapotunk. Ha minden ok akkor indul a csata (innentől már nem lehet kilépni)
A szerver kb. 1 percig keres másik századot, ha nincs ilyen, akkor visszadob a listába és lehet újra próbálkozni. Ha talál ellenfelet, akkor a szokásos módon indul a játék.

A tagok össz tier száma 70-90 között lehet.
Ezért általában a harcoló csapatok 10-12 főből állnak, a század lehet nagyobb is.
Az alapító válogatja be az embereket a század listáról, azokat akik "Ready" állapotba rakják magukat. Ha többen vannak 90 tier-pontnál akkor páran kimaradnak.
A "nem ready" állapotban lehet tankot váltani (tehát nem kell killépni a századból), megy a variálás ezzel tellik az idő nagy része, pedig 3 sec tankot váltani....
Szerintem mindegy hogy a csapat 87 vagy 90 pontos, de minden alapító 90-esre akarja kigyúrni. Bár az nem mindegy ha valaki 9-ből levált 8-ra és így befér egy 5-ös scout.
Mert azt általában kihagyják, hogy 8-9-10-esek legyenek benn

A század lehet nyilt (bárki csatlakozhat) vagy zárt, amikor meghívó listáról jönnek.
A század csak addig él, amig az alapító ki nem lép. Bárki létrehozhatja.

---

Én majd zezel a névvel hozom létre:

[HU] Magyar tankszázad (PH!)

Semmilyen megkötést nem adnék, de a fő nyelv a magyar, és bármilyen szinttel lehet jönni, persze, ha véletlenül sokan lennénk, akkor a kisebbek kimaradnak.
Pár ilyen játékot lenyomtam és néhány megállapításom van:
- A 10-12 fős csapat miatt kicsit más a taktika
- Eddig csak béna csapatokkal találkoztam, ez nem KLÁN!
- Nem csak 9-10-esekből állnak a századok!!! Beférnek a kisebbek is.
- Csak akkor van értelme században játszani, ha valaki(k) vállanak írányító szerepet.

Legalább az elején meg kell beszélni a stratégiát, különben a szokásos káosz és egyéni hősködés marad a jellemző. Kell a kommunikáció. Mehet chatbe, de legjobb lenne ha az írányító mikrofonon nyomná. (voltam ilyenbe is, de franciául beszélt a srác...)

(#21497) diegho válasza MCGaiwer (#21495) üzenetére


diegho
nagyúr

Milyen szituációban?

(#21498) Arpee78 válasza diegho (#21492) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nekem T29-ig a Ventilátor volt heavyn, a T32-re már a Spall linert tettem. Lehet placebo, de szerintem jobb. A jobb gyorsulást/fordulást stb elfelejtheted amikor egy SPG kilövi a legénységed, a motort, ágyút. Több esély van az ilyenek elkerülésére a plusz páncélzattal. A ventilátor jó lenne ha nem olyan minimális előnyt adna.
Előfordulhat hogy igazad van és a Ventivel jobb, de ezt nem fogjuk megtudni.

Itt van a képlet, így számolható a ventilátor hatása: íme

(#21499) fsb1000 válasza Arpee78 (#21498) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Max egyetértek.

Mivel még kevés kört mentem ez E-75-el, kezdetben számoltam mitől is halok.
50%-ban ARty nyirt ki. Tipikusan az első mellémegy, de +lánc le, és következő egy-kettő arty lövés lenullázza a HP-t, vége a dalnak....

Ha nem így, akkor 25%-ban arty lött belém és lánc vagy legénység hullott el, igy már könnyű préda voltam. Hiába javítok... kapok mégegy találatot. Általában amig nyomkodom a javító/élesztő gombokat.
Kb az esetek 1/4-ében nem kaptam arty találatot... de akkor 0-1 arty volt a pályán.
Csak pár csatát éltem túl, ebből 1 olyan volt, ahol volt Arty...
Minden esetben megnéztem a killeket. általában az a 4-5 arty vitte a killek felét azaz csatánkánt 1-nél többet ölnek.

E-75-el 78%-os a találati arányom és 600-700 között van az átlag XP, azaz nyert csata esetén mindig 1000+, akár élek akár nem. Vesztesnél 300-400Xp.
A kredit is elég jől jön, csak sokat kell sebezni.
Tűz még nem volt, pedig mindig 30% alá sebeznek.

(#21500) D.Orion válasza fsb1000 (#21496) üzenetére


D.Orion
veterán

No ezeket így nagyjából tudtam eddig is, csak a név és a cél nem volt világos. Majd figyelem a nevet, és ha látom csatlakozom. Persze előtte jó lenne T8ig eljutnom. :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.