Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12001) Gyuri27 válasza Paul119 (#12000) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én egy hete kezdtem. Az új?

Amd - Radeon - Ryzen

(#12002) emre válasza Gyuri27 (#12001) üzenetére


emre
veterán

nem, az az új aki most regisztrál

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12003) diegho válasza Gyuri27 (#12001) üzenetére


diegho
nagyúr

Próbáld ki, ha van kódod.

(#12004) Gyuri27 válasza diegho (#12003) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha lenne már kipróbáltam volna.

emre: a kód honnan tudja, hogy új vagyok? :DDD
A gurusat később is fel lehett használni ha jól olvastam.

Nincs erről valami hivatalos, pontos infó (akár a gamestar oldalain)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#12005) Paul119 válasza Gyuri27 (#12004) üzenetére


Paul119
addikt

gondolom úgy van be állítva a rendszerben az a kód hogy csak 0 nap gamepleyhez rendelték hozzá

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12006) emre válasza Gyuri27 (#12004) üzenetére


emre
veterán

Ha megnézted volna, hogy és hol kell érvényesíteni a promo kód-ot, nem kérdeznél ennyi hülyeséget. ;)
Onnét tudja hogy a wot honlapon kell érvényesíteni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12007) Gyuri27 válasza Paul119 (#12005) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az lehet.
A gurus kód akkor miért müködött?

Amd - Radeon - Ryzen

(#12008) MCGaiwer válasza Gyuri27 (#12007) üzenetére


MCGaiwer
addikt

talán mert a két kód nem ugyan az a promo akció.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#12009) Murder3 válasza bullseye (#11990) üzenetére


Murder3
addikt

de az battle tiert vagy mit nem tank tiert jelent.

(#12010) grunge válasza Gyuri27 (#12007) üzenetére


grunge
addikt

Igy van. A Gurus az más akció volt. Ez az uj játékosoknak kedvez.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#12011) Dictator^


Dictator^
veterán

srácok az új gurus kód, ami tegnap , vagy ma került az újságoshoz az mit ad?
csak az elején láttam, hogy WoT promo kód új belépknek, sok bonusszal.

ötlet? vagy aki tudja?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12012) belaazallat válasza Dictator^ (#12011) üzenetére


belaazallat
addikt

Le van írva a guru honlapján, vagy ha visszaolvasol/rákeresel a gamestar-ra ugyan azt adja a kettő.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#12013) emre


emre
veterán

Ezt az elb@szott bandát :W
2db 3601H, a KV-t, meg egy Panther lőttem ki, 15/11 találat. A KV-t tarkón, egy lövéssel, csak néztem mi van. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12014) bullseye válasza Dictator^ (#12011) üzenetére


bullseye
addikt

Ideje amúgy is egy összefoglalónak.

volt a régi Guru kód. 1250 arany, M3 Stuart + garázshely, bárkinek, több kód is felhasználható

most van Guru és Gamestar kód, mindkettő totál ugyanaz. 1 nap prémium, 350 arany, M3 Stuart + garázshely, csak új belépőknek, valószínűleg csak 1 kód használható fel/account

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#12015) CptMisi válasza Dictator^ (#12011) üzenetére


CptMisi
őstag

bullseye, kösz :R
Hát a múltkori jobban megérte, vagy inkább simán csak megérte...

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#12016) Dictator^ válasza CptMisi (#12015) üzenetére


Dictator^
veterán

ja gyakorlatilag csak az érte volna meg, de nem sikerült szereznem.. pedig ma is átnéztem itt ott a polcokat, hátha.. de sehol nincs már.

többieknek köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12017) Gyuri27 válasza bullseye (#12014) üzenetére


Gyuri27
félisten

A "régi" az a júliusi?

Amd - Radeon - Ryzen

(#12018) bullseye válasza Gyuri27 (#12017) üzenetére


bullseye
addikt

igen

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#12019) CptMisi


CptMisi
őstag

Annyira jó, hogy t8, t9 top tankos csatákba pz38t-ket meg traktorokat hoznak be platoonnal :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#12020) Gyuri27 válasza CptMisi (#12019) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amúgy is fos a ballance. Nálunk p4 volt a top. Amott kv, wolvi, t1, összesen vany 4 heavy meg néhány erős td.
Sok esélyünk volt. :W

bull:thx
Nem nagyon sikerült olyan kódot szerezni sajna. Vagy az újságot nem veszi senki, vagy a ki veszi az nem ph-ik. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12021) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tiger2 105-ös ágyúja lepattant a KV tankomról. Csodálkozott is a Tigris2 tulaja! :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12022) vhw válasza CPT.Pirk (#12021) üzenetére


vhw
addikt

Az én M7 Priestemről meg a Tigris L/71 88asa szemből, 20 méterről, érdekes volt :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12023) emre


emre
veterán

Az mennyire normális, hogy a T20-at szemből egy lövéssel kiszedtem IS-el? :F
Ha jól láttam nem volt más találat, és nem is igazán céloztam rá, és olyan 1000hp körüli érték ugrott le róla, és nem robbanóval lőttem.

mod: screen nincs, mert elbambultam :W

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12024) vhw válasza emre (#12023) üzenetére


vhw
addikt

ammorack esetleg? Valamiért a T34emen is előfordul hogy a front páncélom lövik és beadja az ammoracket... végülis teljesen ésszerű h a frontpáncél mögé rakják az amcsik a lőszerrekeszt... :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12025) Paul119 válasza vhw (#12024) üzenetére


Paul119
addikt

vagy gellert kap a lövedék :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12026) Wasp91 válasza emre (#12023) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Valószínűleg felrobbant a lőszeres rekesze. Mondjuk ahogy előttem is írták érdekes lenne ha elől tárolnák. :D

[ Szerkesztve ]

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#12027) Iron Funeral válasza emre (#12023) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Előfordult már több tankkal is ez nekem (T34, Ferdinand, Panther, T-54, IS-3), simán beadja az ammoracket szemből is, csak megfelelően nagy kaliberrel kell lövöldözni (105mm+). Egyébként könnyű megállapítani, hogy az volt-e, ugyanis ilyen esetekben n+1 hp sebzést viszel be neki, az "n" az éppen aktuális hp. WAR nélküli T-44ekről szoktak repkedni a -1301 hp-k. :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12028) emre


emre
veterán

Köszi a válaszokat. :R

Akkor érdemes lesz erre is figyelnem. :B
A legjobb, 122 D25T van a gépen.
Mondjuk az is előfordult, hogy egy T29 szedett ki egy lövésből 100%-ról, szintén IS-el voltam, és épp hogy csak a bal elejét láthatta a gépnek.
Máskor meg a KV-mat nem tudja a T29 3 lövéssel szétszedni. Egy kicsit röhejes.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12029) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Nem tudjátok a promo kódokat miért nem lehet aktiválni?
Azt írja, hogy nem lehet aktiválni ebben az eseményben :F :F vagy mi:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12030) vhw válasza emre (#12028) üzenetére


vhw
addikt

Egy 76os ágyús T29 nem is fogja :D (ezeknek a jó képességűeknek az az ismertetőjele, hogy ágyú ugyan egy hulladék rajta, de a fejlesztett "füles-torony" már rajta figyel a tankon :D)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12031) vhw válasza GrooveHero (#12029) üzenetére


vhw
addikt

Áhh hello srác, ugye te nem most kezded a játékot?:D akkor nem is tudsz semmiféle kódot aktiválni, ez a mostani event kifejezetten az újhús nooboknak ad egy kis bónuszt. Ilyen vén nonpremes delikvenseknek nem jár semmi :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12032) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Más is tapasztalta már, hogy KV-3al sokkal több a ghost shell effektus? Vagy csak beképzelem? Még a lövedék "ívét" sem látom lövés után, ráadásul elég gyakran. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#12033) X2N


X2N
senior tag

Találkoztatok már csalóval? Engem most lőtt ki egy úgy hogy pár másodperc alatt többet rám lőtt és minden lövése valamelyik modult lőtte ki, persze olyan messze voltam hogy nem is láthatott.....

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#12034) Levin01


Levin01
őstag

Keserves meló összehozni a nagyobbik 105-öst a Tiger II-re de holnap szerintem végre lesz időm vinni pár órát és akkor haladok egy nagyot.

(#12035) ktg3 válasza emre (#11983) üzenetére


ktg3
őstag

nem is a 105-össel nyomom a JP-n sem a ferdin
88-as sztem jobb
kb ugyanaz a 2 löveg DPM értékre, de 88asnak kcisit nagyobb penje van és sokkal olcsóbb a lőszer hozzá

most a ferdivel zúzok a 128asra, de ott a 88as már elég kemény, mmint az átlag mezőny jóval erősebb a ferdivel, de gondolom nem kell mondani
és kva lassú tetű a JP-hez képest szal még az is nehezít
az meg a másik, hogy ferdit is átlövik kb mindennel ami T8 vagy afeletti, néhány T7 is

nekem is tetszenek az orosz TD-k hogy milyen gyorsak, jó kis ISU152 yammi

tegnap összeszedtem 30K xp-t a ferdire de kín szenvedés, mert nem elég, hogy az a löveg elég kevés már oda és még lassú is de xp-t is durván keveset ad
sztem a legtöbb amit kaptam vele prem nélkül az vmi 7xx lehetett, úgy h volt 21 sebző találatom...
ha minden igaz ma/holnap már meglesz a 128as ágyú - kiv vagyok, hogy azzal mennyire lesz komoly ;]

a nagy problémám most az h a szutyok Type 59-eseket kb alig tudom szemből meglőni a 203as pennel, nem értem h WTF
volt egy mire leadtam kb 10 lövést 120m-ről szemtől szembe és 3 ha bement, pedig lőttem upper/lower hullt tornyot de mindenhonnan pattogott
kicsit felb@szta az agyam, nem értem h a 120as armorról miért pattogok annyira
mit kell lőni rajta szemből?

korábban volt vita, hogy mennyit javult e75 a 6.7 óta
akkor azt mondtam h JP-vel simán átlőttem
érdekes hogy most ferdivel 40m-ről 3ból csak 1 ment be lower hullon

amúgy ha jól emlékszem akkor mintha kicsit nagyobb szögben van most döntve a lower hull mint korábban, azért pattog jobban

(#12036) Paul119 válasza Levin01 (#12034) üzenetére


Paul119
addikt

akkor nézd meg mennyibe kerülnek az e75ön a cuccok ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12037) Levin01 válasza Paul119 (#12036) üzenetére


Levin01
őstag

Majd akkor fogok ezen görcsölni ha már az E75-ösre kell raknom a cuccokat :)

(#12038) Levin01 válasza ktg3 (#12035) üzenetére


Levin01
őstag

Type 59-esnek a tornyát simán átlőttem a Tiger II gyengébbik 105-ösével 3-ból, kétszer, találatonként 240-260-at sebezve rajta.
Tornyot próbáljátok, lehetőleg szemből, NE a lövegpajzsra célozva!

[ Szerkesztve ]

(#12039) ktg3


ktg3
őstag

miért van az h szemből minden átlövi a ferdit?
most egy VK3600 lőtt ki szemből de sima az h type 59 vagy minden fos pl egy T1, néha meg a KT nagy 105-öse is pattog

most akkor mi van?

nem értem h h szednek ki 9 lövésre szemből T7 alatti tankok...

(#12040) Snooker


Snooker
senior tag

Miért van az, hogy a Su 18-al kilövök 3 tankot, megsebzek 3 tankot, és felderítek 2 tankot kapok 3500 kreditet. A Panzerjager 1-el kilövök 1 tankot, mást semmit, és kapok 2900 kreditet????

Nem túl kevés a Su 18 által termelt kredit ?

(#12041) sutyi^


sutyi^
senior tag

Tegnapi egyik epic fail - [link]

Komolyan mondom vazeg olyan botrányos csapat társakat kapok 10-ből 8-szor, hogy néha kedvem lenne sírni...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#12042) emre válasza ktg3 (#12039) üzenetére


emre
veterán

Az az érdekes, hogy amikor szembe találkozok vele, nekem a legritkább esetben sikerül.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12043) Rém


Rém
tag

Ma valahogy a hülyék mindig a másik csapatban vannak szerencsére! Az összes duplázás elsőre sikerült. Talán a hidegfront miatt van.

(#12044) ktg3


ktg3
őstag

a másik amit nem értek az az, hogy mostanság csomószor van olyan h eltalálom és azt mondja h looks like bounced but went right throuh és 0 dmg

de olyan tankokra is mint pl stug vagy leo vagy bármilyen kis szar, nem is értem
találkozott már vki ilyesmivel?

(#12045) diegho


diegho
nagyúr

Srácok a sebzést kijelző modot hol találom? Otthon feltettem, de letöröltem a telepítőt, haveromnak kéne. Az a fajta, amelyik folyamatosan mutatja a HP csíkot, azt, hogy kire mennyit sebzek és a tank nevét írja. Ikonok cseréje nem kell.

Mondjuk az ilyeneket be lehetne tolni az első HSZ-be. Mit szóltok?

[ Szerkesztve ]

(#12046) Fel válasza diegho (#12045) üzenetére


Fel
addikt

(#12047) diegho válasza Fel (#12046) üzenetére


diegho
nagyúr

Köszi.

(#12048) diegho


diegho
nagyúr

Van még valami amit ezeken kívül érdemes feltenni?
- effekt kikapcsoló - füst stb
- tömörített textúrák
- vehicle markers

(#12049) grunge válasza sutyi^ (#12041) üzenetére


grunge
addikt

Nekem is volt egy ilyen a Löwével...tegnap két hasonlót is sikerült produkálni, egyszer 5-utána meg 7et szedtem ki és bukta. A végén már elfogyott az össez AP és HE-vel közelharcoltam egy T44el. 20%ra le is sebeztem aztán az Artyk segitségével kilőtt végül. Kaptam pár "good job" commentet azért :D KT-vel ugyan ez, hiába mentem pér társsal egyik irányba és pucoltuk ki a helyet, a töbiek mindig elhaltak....Nem volt jó heavy nap. E-50 azonban adta :) Eddig 13 csatából 10 győzelem. ;]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#12050) psycroptic


psycroptic
őstag

Sziasztok!
KV-ra érdemes töltésgyorsítót + célzásgyorsítót feltenni? Érezhető lenne a töltés illetve a célzás gyorsasága a 152mm-es csőnél?

PSNID: Tomy83PS

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.