Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3001) vhw válasza jozefgucci1 (#2991) üzenetére


vhw
addikt

Én kíváncsi leszek erre a szétválasztott német TD vonalra; nyitott illettve zárt küzdőterű páncélvadászokra, ugye a zárt típusokat már ismerhetjük a játékban, de ugyan milyenek lesznek a papírpáncélzatú Nashorn, vagy Sturer Emil? Nem csak 1 hanem 2 tierrel magasabb ágyút kapnak? miközben a pánzélzat és életerő lényegesen alacsonyabb lesz?

emre; miért lennének röhejesek az amcsi TD-k? Csak kíváncsiságból kérdezem. A forgatható torony nem minősül előnynek talán? ha ráadásul egy tierrel magasabb löveg párosul hozzá, mint a hasonló szintű amcsi tankoknál?

Eagle16; tegnap pattant már le a kis M5 Stuartomról (torony széléről, páncélzata: 38/25/25) StugIII lövedéke :D én biztos meglepődtem volna a TD-s helyében :D

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3002) emre válasza vhw (#3001) üzenetére


emre
veterán

Nálam egy TD nézzen ki úgy mint egy rohamlöveg, legyen olyan pontos mint a halál, és lapuljon mint szar a fűben. :DDD
De azért a hellcat-et majd kipróbálom. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3003) vhw válasza emre (#3002) üzenetére


vhw
addikt

Na és a T28-at?:D 300 milis frontpáncél, ajjaj :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3004) emre válasza vhw (#3003) üzenetére


emre
veterán

tetszik, de ennek a rejtőzködési képességével lehet nem leszek maradéktalanul elégedett :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3005) jozefgucci1 válasza vhw (#3001) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azokkal fognak majd beálni a bokorba kempelni.Különben kilövik őket mint a szél főleg hátulról.Részemről az orosz vonalat favorizálom ott is a páncélvadászokat.Jól lehet velük haladni és még az ezüst is szépen jön.A SU85-100 egy kifejezetten farmolós TD , mert körönként le lehet hozni vele 20-30K ezüstöt és ha nem lőnek szét a javítás kicsi.Amúgy én nem szoktam sokáig kempelni , inkább úgy mondanám , hogy taktikusan kivárom merre mozdul el az ellen és úgy indulok én is. Azért 6-7-es szinten már az ember ismeri a mapokat annyira , hogy hol lehet számítani az ellenre úgy , hogy ő legyen kedvezőbb pozícióban .Ez egy taktikai játék , ki kel használni a mapok adta lehetőségeket .Belefér némi kempelés.Persze az , hogy valaki el sem mozdul 15 percig a kezdőröl egy hatos szintű tankal nagy balgaság.Reményeim szerint a nullázás után már az értelmesebb réteg marad csak meg.

Tegnap volt egy köröm ahol egy srác direkt kilőtte kezdéskor a csapatomból a barackokat . :W Hármat szedett le mire kilőttük. Ennek mi értelme ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3006) Eagle16 válasza PaJa1 (#3000) üzenetére


Eagle16
addikt

Direkt azért írtam úgy, mert ebben a játékban minden lehetséges :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3007) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Báj dö wéj, német fanboyok imái meghallgattatásra találtak :D
Shortlisted so far:

1. Visibility. Mostly applies to TD line.

2. Gun mantlets. Tanks and TDs.

3. Max speed values Tiger, King Tiger, Jagdtiger.

4. Jagdtiger. Mantlet.

5. Maus. Lower front hull armor plate, "mudguards", side armor/tracks

6. NEW! 12,8 cm KwK 44 L/55: accuracy increase, damage increase.

7. NEW! Jagdtiger:
- visibility reduction, i.e. camo adjustment
- damage per shell increase (might come along with RoF decrease)
- increase of speed values
- hit points increase

8. NEW! Pather II: stock gun will be changed to 88mm L/71.

Topic

KwK 44 és Pa(n)ther II változások jónak tűnnek :C

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3008) Eagle16 válasza Iron Funeral (#3007) üzenetére


Eagle16
addikt

Ennek egy része az 5-ös pontig hibajavítás :)

A 6-7-8-asnak külön örülök, legalább nem hiába nyavajogtunk a hivatalos fórumon. Wipe után mégis lesz német tankom.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3009) Iron Funeral válasza Eagle16 (#3008) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mi a neved in-game?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3010) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Nah emberek eddig 7 ember van a csapatunkban! Eddig csak ismerősöket kérdeztem meg, hogy kinek lenne kedve a bajnoksághoz, de most már komolyra fordítva a szót, elkezdem toborozni az embereket a csapatba fórumokról és hun csatikról. Akinek lenne kedve a bajnoksághoz, az írjon nekem privátot. Korhatár van: jelentkezni csak 18 év felett! A kapcsolatot skype-on fogjuk tartani.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#3011) biggamer


biggamer
veterán

Szerintem az is fac-ság, h a vasúti töltés egyik felén megy az ádáz ellen ... és észrevesz a magas töltésen keresztül amikor sunyítok a bokorban. :W

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3012) Iron Funeral válasza biggamer (#3011) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jedikről nem hallottál még? :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3013) szucsinka


szucsinka
őstag

Kell is a phanterII -nek a peccs mert lazán 1 csatában 2 is megvolt ez nem az a csata de nagyon jó volt:

Dema Boost

(#3014) Eagle16 válasza Iron Funeral (#3009) üzenetére


Eagle16
addikt

Eagle18

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3015) virkir válasza biggamer (#3011) üzenetére


virkir
veterán

Javallott végigolvasni a láthatóságról.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3016) biggamer válasza virkir (#3015) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi ... olvastam régebben, de ez fölött átfutottam :

" Ha 50 méternél közelebb kerülsz, akkor bármi is van közöttetek (akár egy 10 méteres várfal) meglátod az ellenfelet, kvázi röntgenlátást nyersz rá. "

Hát ez a hülyeség, ezen nem tudnának javítani ??? :W :W :W
Az életben sem így van, esetleg +hallhatnám a hangját, de ha az enyém megy úgy sem hallanám ... és ha az övé nincs is beindítva ???

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3017) Iron Funeral válasza biggamer (#3016) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Egyébként nagyon nem nyersz rá röntgen látást. Bugos az egész spotting rendszer mint az állat, nem csoda, hogy a mobilis tankok vannak előnyben a játékban mivel nem lehet sznájperkedni kivétel az SPG de ők meg mennyenek ki aztán homokozzanak :(((

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3018) virkir válasza biggamer (#3016) üzenetére


virkir
veterán

Ez hagyján, de ha ilyen esetben befordulsz a sarkon az esetek nagy százalékában egy kis időre egyszerűen eltűnik az ellenfél.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3019) szucsinka


szucsinka
őstag


azért SU 85-ell elég szép eredmény

Dema Boost

(#3020) larpi


larpi
tag

Sziasztok!
Egy-másfél hónapja bukkantam erre a játékra, azóta igen sok időt töltök vele. Nem vagyok nagy játékos, sűrűn halok, néha azért össze jön egy-két szép csata.
Ma viszont kiverte nálam a biztosítékot. Tüzérkedtem, ketten voltunk én behúzódtam egy bokorba a társam még a placcon maradt. Épp hogy körülnéztem volna, már ki is lőttek. A társamat néhány másodpercel utánam. Utána elkezdték szépen sorba a halálozást a báziskörül rejtőzködő tankok. A két ellenséges tüzér leszedett minden nem mozgó célpontot.
A csata végére 5 és 4 killel végeztek. Ez a csata kezdete után úgy 20 másodpercel kezdődőtt. A20-as volt a legyorsabb a pályán, az sem ért volna oda felderíteni annyi idő alatt, és talán észre is vesszük.
Hack-et szagolok, vagy ez csak nekem ujdonság?

(#3021) vhw válasza szucsinka (#3019) üzenetére


vhw
addikt

Írtam már itt én is, a SU85 + Zis6 kombináció elég veszélyes :D (5ös szinten a kezedbe ad egy 88ast megszégyenítő ágyút... igen kiegyensúlyozott játék az biztos... :U )

larpi: kicsit gyanus az biztos... ám ha a bázison kempeltek, lőnek titeket mégse mozdultok meg, és olyan helyekre álltok be ahol tipikusan lesben szoktak állni a tankok, akkor pár tapasztalt gyakorlott arty vakon is oda lő, és pff beadja neki a killt. Vagy lehet az A20 nem zúzott be közétek a bázisra, gyakorlottabb scout, és a bázisotok közelében egy bokorba beállt, mozdulatlanul, nem is lőtt rátok, csak szépen detektált titeket az artynak (sokszor az ilyen scoutokat hiányolom, akik nem csak kamikaze módjára rontanak előre, hanem ésszel játszanak :) )

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3022) biggamer


biggamer
veterán

Háááj.

Tudja valaki, h sztornózás után milyen vassal indulunk és h akkor is +fogjuk kapni a napi 250 rúpiát ??? :F

És egy kérdés ... egy csatában szerintetek hányszor lehet +javítani a lánctalpat ??? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3023) vhw válasza biggamer (#3022) üzenetére


vhw
addikt

Hát gondolom a 3 alap tank (tractor-T1-MS1) lesz a garázsban, plusz a béta tesztelők kapnak egy ajándék tankot, nekem az a tippem, hogy a hivatalos honlapon szereplő "gift tank"-ok közül valamelyiket (Pz IV/V, KV-220).
Aranyat nem kapsz egy vasat se :D akkor ki fizetne a játékért? :)
Mármint ha pirosra lelövik, és a legénység felteszi a lánctalpat? Szerintem annak nincs limit, akárhányszor.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3024) emre válasza biggamer (#3022) üzenetére


emre
veterán

1x ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3025) biggamer válasza vhw (#3023) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi ... mert kb.3-ig láttam, de 2 biztos volt.

Na, akkor lehet majd spórolni ... de akkor a prémium tankok ugrottak. :O

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3026) Dyingsoul válasza virkir (#3015) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Remek cikk. :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#3027) larpi válasza vhw (#3021) üzenetére


larpi
tag

Legyen igazad! Kár volna elrontani ezt a jó kis játékot.
Ha még nem találkoztatok hasonlóval akkor én láttam rémeket.

(#3028) biggamer


biggamer
veterán

Basszus ... régebben lehetett kapni a regisztrációhoz egy erősebb vasat, amit át lehet menteni az éles gaméba is ??? :O

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3029) vhw válasza biggamer (#3028) üzenetére


vhw
addikt

Én november végén-december elején regisztráltam, és már én se kaptam. :(

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3030) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Capture maniások nem engedték a maust kiiktatni pedig több lett volna.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#3031) vhw


vhw
addikt

Valamelyikőtök kapott már Raider (Lopakodó) szalagot/kitüntetést?
A leírás alapján úgy kellene elfoglalni az ellenség bázisát, hogy az egész csata alatt nem detektál senki. Na most ehhez képest én tegnap megkaptam úgy, hogy legalább két ellenséges tank láthatott, az egyikre még rá is lőttem 100 méterről, ő is rám, és nem bokorban álltam, egyszerűen látnia/detektálnia kellett engem. Ezek szerint nem csak, hogy a tankok láthatóságával van probléma, hanem magát a detektálást sem "veszi tudomásul" a játék, amiért ugye xp járna az illetőnek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3032) virkir válasza BoogeyM@n. (#3030) üzenetére


virkir
veterán

Jó neked, hogy így megy én már az uninstal-on gondolkodok néha.
Egy hete a szopóágra rakott a játék függetlenül mivel megyek és érdekes módon nem a balance, nem a pen szívat hanem a csapattársak.
Volt nap, hogy képtelen voltam nyertes csatába kerülni függetlenül attól, hogy a creditem azért növekszik.

Egy gyöngyszem tegnapról.
Addig ott ültek ketten a bokorban, ráadásul platoon-ban voltak, amíg a többiek leamortizálták az ellenfelet majd elő jöttek és ők voltak a janik.
Szerencsére legalább az IS-t kilőtték.

Vagy a másik az egyik kedvenc pályámról, ahol fogalmam sincs mit csináltak a többiek

De ezt is hozhatná példának arra, hogy nem a pen meg a láthatóság a legnagyobb bug a játékban hanem a csapattársak. :W
Ráadásul arra nem vette a fáradtságot, hogy elnézést kérjen mit tegnap egy másik aki szerencsére csak meglőtt és mire vége lett a csatának már ott várt egy privát üzenetben a bocsánatkérés.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3033) Iron Funeral válasza vhw (#3031) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az, hogy rád(feléd) lőtt nem jelenti azt, hogy látott, néha én is vissza szoktam puffogtatni abba az irányba ahonnan jönnek a lövedékek.

Az lenne a legjobb, ha az egész spotting rendszert kidobnák a kukába és úgy működne a láthatóság mint egy fpsben...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3034) Preda válasza virkir (#3032) üzenetére


Preda
aktív tag

Hello !

Megmondod milyen addonon van ami felskinneli a tankokat a kis haromszögekkel? Gondolom ott vannak egyes modulok, elég jónak tűnik.

(#3035) vhw válasza Iron Funeral (#3033) üzenetére


vhw
addikt

A kérdéses hely Lakevillen volt, átmentem a völgyön, előttem ment egy csapattárs, a kanyarban befordult elénk egy SU-100, tőlem kb 50 méterre lehetett, a csapattárs kilőtte egy lövésből. Mentünk tovább, ő elkezdte kerülni azt a kis dombocskát jobbról, amire a TD-k szoktak beállni, én rögtön balra fordultam ki. Már a csapattárs detektálta a JP-t aki a hegy aljában, abban a kis félkör alakú beszögelésben volt, de én is, ő is rám látott, én kétszer lőttem rá, ő egyszer visszalőtt, másodikra már kilőttem. A két hely között nincs 100-150 méter távolság, és sík egyenes terep, nem létezik hogy csak vaktában lőtt volna felém.

virkir: látom a T54-ben használod a sebesség határoló kioldó vackot, az mire jó a gyakorlatban? Csata közben is ki-be lehet kapcsolgatni, és még csak el sem "fogy" a csata végére mint mondjuk a benzin, de én nem észlelek semmi különbséget, ha be van kapcsolva, még dombról lefelé menet is annyival gurul a tankom amennyi a gyári végsebesség.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3036) virkir válasza Preda (#3034) üzenetére


virkir
veterán

Amit ebben linkeltem

vhw

Azt vettem észre, hogy inkább emelkedőn segít igaz csak egy picivel de gyorsabb vagyok a többi T-54-nél, más előnyét még én sem tapasztaltam.
Hacsak annyit nem, hogy vannak pályák ahol emiatt általában elsőnek tudnak kilőni. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3037) vhw


vhw
addikt

Közületek valaki játszik amcsi medium vonalon? Ez így volt náltok is hogy szinte minden lövéstől egyből lánctalp szakadás van? Eddig a T20ig jutottam el, de már a M4A3E8 shermannél is állandóan a lánctalp szakadt el. Vagy ez más nemzetek közepes tankjainál is így van?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3038) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Szánalom ez célzás segítő a tankokra festve :W .Red Dot nincs :DDD

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#3039) virkir válasza Kucsek (#3038) üzenetére


virkir
veterán

Miért?
Amíg nem volt gyakorlatilag alig volt kilőhető egy-két típus mert kevesen álltak neki tesztelni, hogy hova érdemes lőni.
Amióta közkincs egyre többször kapok T-54-el kill-t pl az első kerék környékéről vagy nekem is megvan már az egérke medál, mert tudom hol érdemes lőni őket, hogy ne csak pazaroljam a drága lőszert, vagy az ojjektumot is tudod sebezni akár szemből is ha tudod hol kell.
Hidd el jó ez tanulni aztán már úgy is ösztönösen oda céloz az ember ahova kell.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3040) Kucsek válasza virkir (#3039) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Ezeket már kitapasztaltuk -tam ,segítség és tesztelés nélkül :DDD
De kinek mi?Nem csúfítom el a járgányokat ilyen hennával :W :DDD

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#3041) PaJa1 válasza vhw (#3031) üzenetére


PaJa1
őstag

Én kaptam :)
Asszem StuG III al a középen hegyes bal oldalt vizes jobboldalt falus (térkép szerint) pályán a déli bázist foglaltam el. A faluból lövöldöztem párat az ellenséges bázis felé, mert volt felderítés, aztán míg bementem a bázisra nem jött velem szembe egy piros harckocsi sem, mind a másik fronton puffogtatott :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3042) Iron Funeral válasza biggamer (#3028) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az hogyan van, hogy én elmegyek jobbra, a másik 14 ember elmegy balra. A 14 ember meghal és nekem nem tölt elég gyorsan az IS-4, hogy lelőjem a capjukat... @tegnap éjszaka
Mindezt úgy, hogy azért én is találkoztam tankokkal a jobb oldalon...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3043) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Van egy csapatunk az Ural Steel bajnokságban (6/60-as kategória), már vagyunk 15en, de még befér pár ember.

Ezen a linken tekinthető meg a csapatunk.

SZABÁLYOK:
- Minimum 600 lejátszott csata
- Összesítve minimum 45%-os nyerési ráta
- Minimum TIER 4-es tank (de inkább tier 5-6-os) , TD vagy SPG.
- Lehetőleg 100%-os személyzet

FONTOS!
Kérnék minden egyes csapattagot, a jelentkezésünk hivatalossá tételéhez, küldje el az alábbi adatait vagy személyes üzenetben, vagy a játék fórumában:

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/30219-attila-the-hun/

NEVED A JÁTÉKBAN – TELJES neved a valóságban – VÁROSOD

FONTOS!
A regisztráció MÁRCIUS 14-én -azaz holnap- lezárul!

Tehát még ma este jelentkezzetek!

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#3044) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Én is csapatot toboroznék, én viszont a t8/90-es kategóriában! Kisebb tierű emberek is jelentkezhetnek, mert az összpontszám magas lesz. Mi 12-en vagyunk, de szeretném, ha meglennénk 20-an. Akit érdekel írjon privátot!

Csapatunk: Hungarian Armoured Division (HAD)
Facebook csoportunk: LINK

Jelentkezési korhatár: 18 év. Játszott csaták alapján bárki jelentkezhet, a statodat megnézem és véleményt formálok rólad.

Várom a jelentkezőket!

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#3045) vhw


vhw
addikt

Nem tudom, hogy lesz meg a kívánt létszám a csapatoknak külön-külön ma estig. Csak ötlet szintjén vetem fel, hogy nem a két csapatot kéne összeolvasztani valahogy, hogy még ma meglegyen az induláshoz szükséges ember? Akkor legalább egy csapat elindulhatna.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3046) virkir válasza Dyingsoul (#3044) üzenetére


virkir
veterán

Na... ebbe a csapatba ha gondolod bevehetsz engem is.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3047) Dyingsoul válasza virkir (#3046) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Akkor lehet, hogy új fordulatot vesz a kapcsolatunk, virkir! :DDD
Privátban küldd el a skype nevedet és felveszlek, vagy te vegyél fel engem: dyingsoulwow. A részleteket és a regisztrációt megbeszéljük ott! :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#3048) joergie


joergie
őstag

Most akkor melyik csapatba érdemes jelentkezni? döntsétek el kellek e valahova :DDD
WoT-joergie
tier6 fölött csak spg-vel lövöldöztem a nagyokat(m41-m12vel), összvissz egy tigert vezettem nem túl sikeresen...
elérhetőségeim itt az adatoknál.
mikortól aktuális ez amúgy?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#3049) Dyingsoul válasza joergie (#3048) üzenetére


Dyingsoul
veterán

14-e vagyis holnap a határidő, de én ma összeállitom a végleges adatokat mert a GM-nek el kell küldenem üzenetben az információkat, hogy véglegesitsem a jelentkezést. Megnézlek egy pill.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#3050) csaabz válasza joergie (#3048) üzenetére


csaabz
őstag

Jöhetsz hozzánk is.
Artyval 5-ös szint a max a mi kategóriánkban.

De talán a VK 3601 (H) lenne a legjobb.

:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.