Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27001) emre válasza virkir (#26991) üzenetére


emre
veterán

A 2-es ponthoz szerintem a T9 TD-t is hozzá lehet tenni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27002) vhw válasza belaazallat (#26999) üzenetére


vhw
addikt

Elbant mar E8 sherman is velem a betaban, nem voltam ra buszke. De virkir elmondhatja, annak idejen olyan batran lehetett menni a Ferdivel, hogy ugy kellett kapkodnia magat a VK45B-vel, hogy utolerjen, es elofordult h mar ellenfel se sok maradt mire beert. Nyugodtan lehetett vele elso sorban harcolni, mert nem tudtak atloni, csak nagy szerencsevel. Most mi van? Ha nem huzod be fuled farkad vele ocskavassa lonek. Nem azert mert mindenki megtanult a gyengepontokra celozni... Hanem mert a 200mm frontreszeket is atlovik. Anno ha valami atlotte a szegecselt pancellemezt csak tatottam a szam, hogy mekkora makja volt az illetonek, most ez mar mindnennapos.
Egyszeruen eltunt az a jatekelmeny, az a stilus amivel anno jatszhattam vele es szerettem. Nem tetszik,hogy egy elmeletben jol pancelozott TDvel ugy kell bujkalnom, mintha ISUban ulnek. Papiron masszivnak tuntetik fel, a gyakorlatban nem az.
Igy megyek a T28 fele, az talan jatszhato abban a stilusban, ami nekem tetszett. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27003) virkir válasza Murder3 (#27000) üzenetére


virkir
veterán

Nekem a SU-152-nél meg a KV-3-nál volt furcsa, hogy kevesebbet adnak mint régebben, sokan panaszkodtak még a KV-ra meg a KT-ra is. Sőt Löwe juzerek is érzékelték, hogy nem hoz annyit mind a patch előtt.

emre
Azért az object meg a T95 elég pattogós bír lenni még arty-val is.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#27004) vhw válasza Paul119 (#26998) üzenetére


vhw
addikt

"jonnek majd a nagyszajuak..."
aztan aberraltnak nevezel...

Vegulis nem engem szoltal le... Es mivel van artym, es szeretek is vele jatszani, igenis vonatkozik ram is.
De ha nem lenne artym, akkoris tele lenne a hocipom az allando nyafogas miatt. Nem igaz h 4-5ezer csata folott nem jut el az ember arra a szintre,h tullepjen ezen. Hogy megtanuljon jatszani veluk/ellenuk, vagy megtartsa maganak a velemenyet, mert marhara nem erdekel senkit ez a fajta picsogas.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27005) Paul119 válasza vhw (#27004) üzenetére


Paul119
addikt

nem említettem meg a nevedet.. innentől kezdve jogtalanul vagy fel háborodva... akinek nem inge.. [link]

csak hogy nekem is legyen valami örömöm

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#27006) jozefgucci1 válasza Murder3 (#27000) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért van pár amelyik kevesebbet ad mint pach előtt. Pl . KV,T29 , SU100 , SU152

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#27007) Murder3 válasza jozefgucci1 (#27006) üzenetére


Murder3
addikt

német vonalon nem nagyon vettem észre, h vk-k kevesebbet adtak volna vagy a panzer 4 és 3/4.

(#27008) CPT.Pirk válasza Murder3 (#27007) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

KV és T5-T6 amerikainál én is úgy érzem, hogy kevesebbet hoznak. Ilyen nyertes körben 7-9K kreditek elég gyakran alakulnak. Le is álltam pár napja a játékkal, azóta éltem boldog. ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27009) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Nagy a csönd. Na mivan? Mindenkit kilőttek?:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#27010) luka1996


luka1996
csendes tag

Mit frissítenek?
Rámegyek, hogy játék indítása, és bezárja az ablakot, tegnap óta ezt csinálja. :(
Azt írja, a térképet nézik át, de látom ti tudtok játszani, miért van ez?

(#27011) balintka válasza Timyyy (#26950) üzenetére


balintka
addikt

Grillére kell akkor az erősebb löveg?

(#27012) Timyyy válasza balintka (#27011) üzenetére


Timyyy
őstag

Remélem ez viccnek szánt kérdés volt. :DDD Persze, mint ahogy minden tankra. Vagy van amivel stock-ként érdemes rohangálni? :))

(#27013) echterion válasza balintka (#27011) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerintem minden arty-ra elfér az erősebb löveg. De igen, Timyyy a Grille-ről beszélt.

Mod: Látom, már válaszolt.

[ Szerkesztve ]

**********

(#27014) -vitya- válasza Timyyy (#27012) üzenetére


-vitya-
őstag

premium tankok ;-)

-=Витя=-

(#27015) balintka válasza echterion (#27013) üzenetére


balintka
addikt

Végre kimaxoltam a KV-t, megvan az S-51 :) Innentől már csak kredit gyűjtésre fogom használni.

(#27016) echterion válasza balintka (#27015) üzenetére


echterion
nagyúr

Na, akkor egy kv-darálóval kevesebb. ;)

**********

(#27017) fsb1000


fsb1000
nagyúr

A Klán létszáma elérte a 75 főt, ezért ahogy korábban jeleztem a felvételi szűrést megszigorítjuk. Felvételnél előnyt jelent, ha valaki régóta Prohardver tag és ezen a fórumon aktív, valamint a klán vezetése vagy a tagság egy része támogatja a belépését.

A felvételek adminisztratív részét és a szűrést Timyyy21 végzi "Toborzó" státuszban, de Parancsnok helyettesi rangban. Jelentkezés továbbra is a klán oldalán lehetséges.

Akik már tagjai a PHE-nek csak minimális követelményeknek kell megfelelniük (pl. normális kommunikáció a chaten), de ha fogynak az üres helyek, akkor az 1-2 hete inaktív játékosok tagsága felfüggesztésre kerülhet.

Minden tagunknak és fórum olvasónak jó játékot, jó századozást, és gyors fejlődést kívánok!

(#27018) balintka válasza echterion (#27016) üzenetére


balintka
addikt

Megvettem az M1A2 ágyút az M6-osra, mintha ez kevesebbet sebezne, mint az M1A1, holott papíron annyi a különbség, hogy ez gyorsabban lő. Lehet ez?

Amúgy meg ennek is 3,62 sec a töltési ideje, mint az M1A1-nek. Gyűjtök a toronyra meg a 90-es lövegre.

(#27019) fsb1000 válasza vhw (#26978) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nagyjából egyetértek.
Én fejből nem nyomom a számokat, de az biztos hogy régebben kerültem és tiszteltem a Ferdít nagyobb tankjaimmal is, most meg egy Pantherral vagy VK-val is rámegyek, mert könnyen sebződik.

Pedig valamikor célom volt, hogy furikázzak vele és osszam a jónépet.

(#27020) fsb1000 válasza vhw (#26990) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Egyszeruen mar nevetseges amit muveltek, mikozben egyikotoknek sincs high tier artyja,

Viszont van t9-es tankom, amely elsődleges célpontja az artyknak.
Lehet neked nevetséges... én inkább kellemetlennek érzem, hogy az általam elképzelt vagy elvárt játékélményt el tudja rontani 4-5 GW tiger vagy GW Panther.

Nagyjából tudom már, hogy hova lehet belőni artyval, de nem vagyok hajlandó úgy játszani, hogy a jétékbéli tevékenységem 80%-a az artyk előli rejtőzés legyen.

Inkább suicid rush... általában tank lő ki és még sebezni is tudok 2-3 lövéssel.
Azt mehetek a köv csatába.

(#27021) Sanya


Sanya
nagyúr

Győzelem!
Csata: Ensk 2012. január 10. 19:32:19
Jármű: GW Panther
Szerzett tapasztalat: 1 038 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 12 882

 Javítás:
GW Panther jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 3 527

 Megvásárolva:
A lőszerek GW Panther járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 12 320

a meccset ketten nyertük meg egy másik gw pantherrel, miközben befoglaltuk az ellenfél bázisát úgy, hogy nekik maradt egy gw panther és 3 heavy tank. gyönyörűen hozza a pénzt...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#27022) luka1996


luka1996
csendes tag

Mit frissítenek?
Rámegyek, hogy játék indítása, és bezárja az ablakot, tegnap óta ezt csinálja. :(
Azt írja, a térképet nézik át, de látom ti tudtok játszani, miért van ez?

Lécci valaki segítsen!

(#27023) jahrn válasza fsb1000 (#27020) üzenetére


jahrn
senior tag

Engem is szokott arty kiloni, de jobban zavar a hulladek MM es a nem tul kooperativ csapattarsak. Az meg h a francia T3+T4 folyamatosan olyan csatakba kerul ahol semmit sem tud kezdeni az hab a tortan.
Szal azt hiszem most hosszabb idore szuneteltetem a jatekot, vagy max a fun tankokkal jatsszom.

(#27024) fsb1000 válasza jahrn (#27023) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mindenkit más zavar, ezt el kéne fogadni az artysoknak is.
Talán azért panaszkodnak sokan, mert sokakat zavar az artyk túldimenzionált szerepe és egyes csatákban nagyszámú megjelenésük.
Persze a 4-5 arty besorolása is fogható az MM-re.... lehet ez minden rossz atyja.

Engem csöppet sem zavar ha sírósnak mondanak... zavarja Őket amit én írok az artyzás árnyoldaláról. Hátha kevesebbet használják.
Ha nem volnának elveim, akkor random csatákban zavargatnám a saját artikat (ha több mint 3 van) hadd érezzék magukat kellemetlenül kicsit.

Na megyek pár kört.... 1-et a HUmmel-lal.

(#27025) Chris0321 válasza fsb1000 (#27024) üzenetére


Chris0321
addikt

Én artyzom is. GwPanthernél járok. Nem érdekel ki mit sír az artyk miatt én ugyanúgy fogom használni mint eddig és cseppet sem fogom rosszul érezni magam ha eltalálok vagy kilövök valakit. Arról pedig nem az artys tehet, ha sokan vannak egy csatában és nekik sem jó.

(#27026) fsb1000 válasza Chris0321 (#27025) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Arról pedig nem az artys tehet, ha sokan vannak egy csatában és nekik sem jó."

Látod ez egy kulcs mondat... a vége mindent megvilágit.
Olyat még nem olvastunk egy tankusertől sem, pl. olyantól aki KV-val megy, hogy

Arról pedig nem az KV-s tehet, ha sokan vannak egy csatában és nekik sem jó.
vagy
Ferdinándom van és nem jó ha rajtam kivül több Ferdi is van a csapatban.

Adalék:
A legjobb statom Grillével van.... úgy hogy nem szeretek artyzni és keveset gyakoroltam.

[ Szerkesztve ]

(#27027) virkir válasza Sanya (#27021) üzenetére


virkir
veterán

Ki mondta, hogy T6-os arty farmolni jó?
December 7.-én írta overlord
The following changes relating to game economy will be applied in 7.0 updates:

- GW-Panther: credit income decreased by 10%.
- GW Tiger: credit income decreased by 20%.

- M37: credit income decreased by 30%.
- M7 Priest: credit income decreased by 8%.
- M41: credit income decreased by 3%.
- M12: credit income decreased by 10%.
- M40/43: credit income decreased by 20%.
- T92: credit income decreased by 15%.

- SU-14: credit income decreased by 13%.
- S-51: credit income decreased by 15%.
- Object 212: credit income decreased by 25%.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#27028) Chris0321 válasza fsb1000 (#27026) üzenetére


Chris0321
addikt

Természetesen nem jó ha sok arty van, mert olyankor a tankok nem igazán akarnak mozgolódni és nincs kit lőni. Az artyst hibáztatják pedig szerintem mindenki játszon azzal amivel szeret, akar. Én akármivel vagyok, utálom a scout tankokat mégsem szidom őket ahol csak tudom és nem akarom kivetetni őket a játékból. Igyekszem együtt játszani velük, az artykkal, a láthatatlan TD-kell, a sérült vagy felrobbanó lőszerrekeszekkel, a lemingekkel, a campelőkkel és még sorolhatnám.
Ezek hozzátartoznak a játékhoz akár tetszik nekem és másoknak akár nem.

(#27029) CactuS válasza Chris0321 (#27028) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem érted, hogy FSB1000 mit akart mondani. Mellesleg az, hogy nem akarnak mozgolódni, amikor 6+ arty van egy meccsen az tetszik vagy nem az artyk miatt van. :P

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#27030) jahrn válasza fsb1000 (#27024) üzenetére


jahrn
senior tag

Azert hozzateszem ma volt pozitiv tapasztalat is egy kicsi. A Hetzerrel ( tovabbra is egeszen hasznalhato a 10,5cm-rel), a Tetrarch-al meg Marderrel jokat huncutkodtam. A masik 6 jarmu viszont totail fail volt (a T34-el meg nem szenvedek), es ebbol max 2x erezhetem magamat hibasnak.
Mivel hetvegen event van gondolom megint hazakuldik a zartosztalyok lakoit, nem tudom h erdemes lessz-e jatszani..

[ Szerkesztve ]

(#27031) fsb1000 válasza Chris0321 (#27028) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igazad van... így is fel lehet fogni és elfogadni a körülményeket.
(komolyan mondom)

---

virkir:
Az nem mindegy hogy mihez képesti az a 15-20%-os csökkenés.
De lehet nem keresnek sokat, akkor simán élvezik, hogy agyoncsaphatnak bárkit, miközben a szerencsétlen nem is számít rá vagy csak reménykedik, hogy nem őt, hanem a csapattársát célozzák előbb.

Fentartom a véleményem: 4 vagy több arty tönkreteszi a játékot.
Nem figyelted meg, hogy utóbbi időben az a szokás terjed, hogy a pálya bizonyos helyeire nem mennek a játékosok (randomban) tankkal.
Néhány pályán van olyan ütköző zóna amit az artyk jól belőhetnek, csak sziklák vagy béna házacskák lehetnek fedezékek. Ilyen esetben vagy a jobb vagy a bal oldal marad üresen vagy csak öngyilok jelöltek mennek oda.

És mióta ez van én is átmegyek a túloldalra, hiába a "gyilkos" oldalra tett a renccer.
Jó ez?

(#27032) BinLaden válasza fsb1000 (#27031) üzenetére


BinLaden
tag

pont tegnapelőtt lőttem ki S-51-el full hp-ról egy Jgtigert, csak úgy repült fel az 1800 :D :D
nagyon jó érzés volt :K :K

köv körben meg szintén S-51-el páncéltörővel TD módba 1460 hp-ról egy T34 bánta, jajj de sajnáltam szegényt :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#27033) CPT.Pirk válasza virkir (#27027) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szerinted T4-T5 artyknál volt valami értelme ennek? Pl. Priest gyak alig hoz valamit a konyhára.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27034) virkir válasza fsb1000 (#27031) üzenetére


virkir
veterán

A második bekezdésed kezdőmondatával maximálisan egyet értek.
Hozzáteszem nem csak a tankok hanem az arty-k játékát is rontja ha sokan vannak én azt szeretem ha legfeljebb ketten vagyunk oldalanként. Hamarabb megvan az ellenfél és utána már tudok segíteni a csapatnak is. :D

CPT.Pirk
Ez jó kérdés de ne keressünk logikát a WG fejlesztéseiben, meg nem ismerem az amerikai vonalat így nem tudom azok mennyire voltak farmra alkalmasak. Elég nekem bőven a német ág arty-ból.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#27035) luka1996


luka1996
csendes tag

Mit frissítenek?
Rámegyek, hogy játék indítása, és bezárja az ablakot, tegnap óta ezt csinálja. :(
Azt írja, a térképet nézik át, de látom ti tudtok játszani, miért van ez?

Lécci valaki segítsen!

(#27036) virkir válasza luka1996 (#27035) üzenetére


virkir
veterán

Mivel indítod a launcher-el vagy a sima.exe-vel?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#27037) luka1996 válasza virkir (#27036) üzenetére


luka1996
csendes tag

launcher-rel

(#27038) fsb1000 válasza BinLaden (#27032) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe.. ez jó.

De nekem meg azért van t6-os franciám, hogy elszaladjak vele az arty tányára, azt jó segbe durantsam őket.

(#27039) virkir válasza virkir (#27036) üzenetére


virkir
veterán

Érdekes, mert semmi gond nincs nálam egész nap megy gond nélkül.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#27040) echterion válasza luka1996 (#27035) üzenetére


echterion
nagyúr

Nálam is megy gond nélkül...nem tudom, mi lehet nálad. Reinstall esetleg?

**********

(#27041) echterion


echterion
nagyúr

A körülöttem keringő könnyú tankok ellen van valami jó taktika, hogy kilőjem őket? Van valakinek valami jó tippje, hogy mit csináljak ilyenkor?

**********

(#27042) _seth_ válasza echterion (#27041) üzenetére


_seth_
veterán

T50, leo és hasonlók annyira belejönnek a körözésbe átlagban,h ogy én már a tornyot sem forgatom, megállok és amikor körbeér kap egyet a seggébe :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#27043) echterion válasza _seth_ (#27042) üzenetére


echterion
nagyúr

Épp egy t50 lőtt ki most így. :(((

**********

(#27044) aginor válasza echterion (#27043) üzenetére


aginor
addikt

Ne csak a tornyot fordítsd, hanem a törzset is

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#27045) _seth_ válasza aginor (#27044) üzenetére


_seth_
veterán

Igen csak pl tigrissel vagy t29-cel kb értelmetlen annyira gyorsan köröznek... de ha lehet tolatni valami épülethez vagy van valami tereptárgy a közelben meg lehet próbálni a kis tankot nekiszorítani, van amikor bejön.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#27046) echterion válasza aginor (#27044) üzenetére


echterion
nagyúr

Hiába fordítom, sajna a Pz ebben nagyon gyengus.

(#27045) _seth_ : Az élület viszont jó ötlet.

[ Szerkesztve ]

**********

(#27047) CptMisi válasza _seth_ (#27042) üzenetére


CptMisi
őstag

Mert ha megállsz, ő biztos tovább pörög... :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#27048) KaLeun válasza luka1996 (#27035) üzenetére


KaLeun
senior tag

Egy képet felrakhatnál róla.

Cila

(#27049) _seth_ válasza CptMisi (#27047) üzenetére


_seth_
veterán

Van ilyen néha :D Annyira belejön a kis T50-2 amit egyébként nem is olyan egyszerű még tigrissel sem leszedni, hogy csak akkor áll meg amikor kilőttem :) Még az M24-esek ilyenek, megy megy és csak lő... a leosok inkább lőnek engem hasztalanul többnyire és figyelik, hogy ne kerüljenek az ágyúm végére, na azoknál tornyot, tankot mindent forgatok :) Ha nem ilyen apró méregzsák az ellenfél akkor természetesen fordul az egész tank :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#27050) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Érdekes weakspot(stock Tiger az elkövető).
A hull viszont jól teljesít ettől függetlenül :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.