Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4001) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

El nem hiszem, elindul a meccs, megyek előre egy nyomorék meg a T1-sével elkezdi a tankomat lőni, kettőt belém lőtt aztán szétlőttem a szarba.Nem értem mért kell ilyen patkány módon viselkedni.Egy másik meccsen meg a noob-ja végig a térképen jelölgette a területeket össze-vissza. Hihetetlen hogy mennyire fel tudják húzni az embert :W :W

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#4002) Terrorista válasza Balika23hun (#4001) üzenetére


Terrorista
senior tag

Parasztok mindig minden játékban voltak, vannak és lesznek. :( Ez ellen sajnos nem tudsz sokat tenni.
Nem tudom WoT-ban lehet e reportolni az ilyen megnyilvánulásokat, de megérdemelne egy pár napos suspendet az illető. Többszöri figyelmeztetés után, meg mehetne a permanent ban. ;]

(#4003) grunge válasza Terrorista (#4002) üzenetére


grunge
addikt

CSinálj screenshoto aztán küldd el a support cimükre. Akkor bannolják az illetőt :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4004) kovsol válasza Balika23hun (#4001) üzenetére


kovsol
titán

Pont azért csinálják, hogy te így reagálj rá, ők hülyék, te meg túlreagálod ;)

May the Force be with you!

(#4005) grunge válasza kovsol (#4004) üzenetére


grunge
addikt

Való igaz, nem kell visszalőni, elntézi úgyis más :))

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4006) vhw válasza grunge (#4005) üzenetére


vhw
addikt

Hát ez nem mondanám h igaz, még a béta végén fordult elő velem, hogy nosztalgiából/felkészülésből mentünk pár kört haverral PzJg I-el, amint véget ér a visszaszámlálás egy paraszt M5 belém lőtt hátulról, ráfordulok, hogy ennek mi baja, még egyszer belém lőtt, na ekkor már visszalőttem, meg haver is ott volt mellettem és kinyírtuk. Azt elnézem hogy ha hülye és véletlenül vagy lagol, de mikor másodszor is célzottan belém lő, akkor már nem hagyom szó nélkül.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4007) grunge válasza vhw (#4006) üzenetére


grunge
addikt

Persze előfordulhat sok eset, ezt simán jelenteném. Amúgy meg igazán sajnálom az azon az értelmi szinten megragadt idiótákat. ha lenne mód örökre kizáratnám a játékból az ilyeneket.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4008) Attici


Attici
őstag

Valaki árulja már el nekem, hogy miért nem hagy a játék a pz38-csal csatázni?
Elindul a csata kép, de nem tölt és a játékosok sem jelennek meg, csak szól a zene.
Kilépni persze nem lehet, csak, ha a feladatkezelővel leállítom a játékot.
Újraindítom és vagy megint a csata töltő képernyője jelenik meg vagy jobb esetben a garázs ahol azt írja, hogy a 38-as csatában! :W
A többivel meg lazán tudok csatázni!
Ez miért van? :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#4009) larpi válasza Attici (#4008) üzenetére


larpi
tag

Én megpróbálnám újra telepíteni a játékot.

(#4010) đe$|re


đe$|re
senior tag

Én azt bírom, mikor a Hetzeremmel berak a KV3-IS-PZ5/6-SU152...vonulatba...
Ja, meg mikor a Pz3-mal folyamatosan a lista alján vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#4011) Haart


Haart
addikt

Nem ártana lenne valami patch is már. Elég unbalanced a gamma! :W

(#4012) kovsol válasza Haart (#4011) üzenetére


kovsol
titán

Miért nem valósághű adatokkal dolgoztak a tankok összeállításakor ? Szerintem a való életben se volt balanced egy háború...

May the Force be with you!

(#4013) đe$|re válasza kovsol (#4012) üzenetére


đe$|re
senior tag

Az amcsi ág tele prototípus tankokkal. Ha nem tették volna bele őket, a Pershing lenne a legdurvább tankjuk... Mondjuk a német ágat eléggé lehúzták...

[ Szerkesztve ]

(#4014) Haart válasza kovsol (#4012) üzenetére


Haart
addikt

Nyilván, csak akkor egy játszhatatlan game lenne :D Úgyhogy ezt szem előtt kell tartani. Különben még jobban kifakadnának néhányan.

(#4015) jahrn válasza kovsol (#4012) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem igazan. Itt inkabb ugy folyik a fejlesztes h ha egy orosz jarmu tul eros a jatekban es ezt szova teszik a forumon akkor tortenelmi pontossagra hivatkoznak a fejlesztok (ami sok esetben kamu szoveg, lasd a T-54 mutans UFO-t, az Su85 107 miliset stb). Ha ilyenkor szova teszik h akkor a nemet vonal miert van nerfelve akkor jon az h a balance miatt...

Ha beteszik vegre a nyitott nemet TDket akkor ott kb egyensuly lessz, de vmit kezdhetnenek a med/hvy vonalon is.

[ Szerkesztve ]

(#4016) vhw válasza đe$|re (#4013) üzenetére


vhw
addikt

Sok amcsi tank nem azért maradt prototípus mert alapvetően nem lehetett volna gyártani, vagy elégtelen lett volna a teljesítménye. Mikor elkészült nekik a sherman, kielégítette azt az igényt ami szükségük volt, változatos szerepkörben alkalmazható, nagy tömegben gyártható páncélos. Mire kijött a németeknél a panther vagy a királytigris, már várható volt a háború végkimenetele... kivívták maguknak a légifölényt és nem is volt olyan égető szükség modern nehézpáncélosokra, kilőtték repülővel a makacsabb nehéz tankokat. A pershinget is tereppróbára küldték át Európába, hogy ki tudják próbálni éles körülmények között.
Ha tényleg meg lett volna szorongatva az USA a háború alatt, mindenbizonnyal megjelentek volna ezek a prototípus T29-T30-T34 tankok.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4017) đe$|re válasza vhw (#4016) üzenetére


đe$|re
senior tag

Tisztában vagyok vele. Csak ezt nagyon sarkosítva írtam le. De mivel nincsenek repülők, így ténylegesen is a Pershing LENNE a legerősebb tank. Ettől függetlenül viszont tényleg kirívó számomra, hogy balance-ra hivatkozva gyengébbek a német tankok, mint a valóságban.

(#4018) jahrn válasza vhw (#4016) üzenetére


jahrn
senior tag

A szovetseges legiero kore szott mitosz - marmint h ok lottek ki a nemet harckocsik nagy reszet - mar a haboruban megdolt. A Falaise-i katlannal vizsgalodtak a brit szakertok 1944ben, es mint kiderult a legiero kb tizedannyi nemet harcjarmuvet lott ki mint amit lejelentettek. A nemet harkocsik zomet a szemelyzet robbantotta fel, miutan muszaki okok v uzemanyaghiany miatt lerobbantak. Ez igaz a keleti frontra is.

[ Szerkesztve ]

(#4019) đe$|re


đe$|re
senior tag

Meg a német tankok álcázhatósága, nem álcázhatósága...az is egy érdekes dolog...

(#4020) vhw válasza jahrn (#4018) üzenetére


vhw
addikt

A lényeg azon részén nem változtat, hogy az amcsiknak nem volt égető szükségük igen modern nehézpáncélosokra. :) A légierő egy ok volt, a másik lehet amit említettél, a harmadik, hogy amúgysem volt sok a német nehéztankokból, na meg már egy '43 környékén láthatóan győztes háborúba minek öltek volna még több pénzt.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4021) đe$|re


đe$|re
senior tag

Valami vélemény a T28-ról? :D

(#4022) frame>24 válasza đe$|re (#4021) üzenetére


frame>24
addikt

Nagyméretű kartondoboz, jó 85mm-es ágyúval (már ha kifejleszted hozzá).

Óbocs, lehet, hogy te erre gondolsz... (kötőjel nélkül)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4023) jahrn válasza đe$|re (#4021) üzenetére


jahrn
senior tag

Elegge OP a 85mm-essel, de addig szenvedes^^

vhw: ezen nem is vitakozom, alapvetoen jol valasztottak h egy olcson gyarthato mozgekony jarmuvet rendszeresitettek (az oroszok is ebbe az iranyba mentek a T-34-el) de azert nem szivesen lettem volna egy Sherman szemelyzet tagja :D

(#4024) grunge válasza frame>24 (#4022) üzenetére


grunge
addikt

Kb annyira jó mint amennyire szép. Azaz jó ronda :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4025) đe$|re válasza frame>24 (#4022) üzenetére


đe$|re
senior tag

Az első a helyes megoldás. Ennyire elől, még nem tartok. :DDD Csak szépen lassan. :)) Amúgy valószínűleg kifejlesztem hozzá a 85mm-t.

(#4026) frame>24 válasza jahrn (#4023) üzenetére


frame>24
addikt

belinkelném már ezt az azóta híres videót, nézzed végig, bizony kap a sÖrman! (bár, ahogy olvaslak, lehet már láttad)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4027) jahrn válasza frame>24 (#4026) üzenetére


jahrn
senior tag

Koszi, ezt nem lattam meg. Cserebe egy felujitott Parduc [link].
Az orosz katonaknak volt a legjobb osszehasonlitasi alapjuk (es nem vadolnam oket tulzott igenyesseggel^^), hiszen kaptak Sherman-eket a Land Lease kereteben es nagyon ruhelltek oket. Arra panaszkodtak h tul magas - elvegre a valosagban nem HPt lodoznek le egymasrol a tankok, akit elobb eszrevesznek az halott - es konnyen kigyullad talalat eseten (ezert volt az US tank szemelyzetek kozott kirivoan magas az egesi serultek szama, pedig ez alapbol foglalkozasi artalom a harckocsizok koreben) .

(#4028) frame>24 válasza jahrn (#4027) üzenetére


frame>24
addikt

(ja, azt már nem írtam oda, hogy a film főleg szegény Panther haláláról szól, de a féllábú Sherman commander megrázó)

A felújított Párduccal egyszer nagyon végigmennék a strandon, csak, hogy mit szólnának hozzá mondjuk a bikinis népek ;] :K

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4029) joergie


joergie
őstag

Van egy kis WoT Quiz alkalmazás facebookon. What tank you are? kérdésre ad választ. Szerintem érdemes kitölteni :) Nekem hummelt adta ki, vajon miért ? :DDD
Amúgy nem egyértelmű, mert nyilván az ember az adott tank adottságaihoz alkalmazkodik. Egy TD-vel nyilván másképp viselkedek, mint egy medium tankkal.
Ez a T46 nagyon megtetszett, 14ből 11 csatát megnyertem vele. Meglepően jó volt, pz3a-hoz képest...átlag xp-ben meg egyelőre verem az su85öt :D Bár a zis6-ossal biztos fordul a kocka.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4030) BoogeyM@n. válasza jahrn (#4018) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Persze mítosz aham :DD
Jött szépen egy tájfun aztán elsöpört mindent pl egy erdőt 40 párduccal együtt
tudod a napalm kicsit durván égett

de pl:"A II. világháború legeredményesebb Stuka-pilótája Hans-Ulrich Rudel ezredes volt, aki a Marat nevű szovjet csatahajón kívül 519 szovjet páncélost pusztított el. Eközben harminc(!) repülőgépet lőttek ki alóla. A háború végén sebesüléséből fölépülve féllábbal repült. Egyedül ő kapta meg a második világháború legmagasabb német katonai kitüntetését, a vaskereszt tölgyfalombbal, kardokkal és briliánsokkal ékesített lovagkeresztjét, amelynél a tölgyfalomb színaranyból készült."

Ha német oldalról vki képes volt ilyen hihetetlen dolgokra akkor nem nehéz elképzelni hogy az egyik legjobb tankászhoz is képest kb 5x több pusztításra képes a légierő mint a szárazföldi ezért nem kéne ám azt gondolni hogy a tank volt a piramis csúcsán mert kissé eltúlzott álmodozás volna.

"A hadtörténelem legeredményesebb csatarepülőgép-pilótája összesen 1000 katonai járművet, 150 tüzérségi egységet, 519 ellenséges harckocsit, 70 partraszálló járművet és 9 vadászgépet pusztított el, de az ő nevéhez fűződik a Marat csatahajó, illetve két másik haditengerészeti hajó (egy cirkáló és egy romboló) elsüllyesztése is, miközben 30 Stukát lőttek ki alóla."

http://hu.wikipedia.org/wiki/Hans-Ulrich_Rudel
http://hu.wikipedia.org/wiki/Michael_Wittmann

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#4031) biggamer


biggamer
veterán

Basszus ... ma nagyon copóágon volta a M3 liimmel ... ha 40 csatából 10 nyertünk akkor sokat mondok. :O :O :O

Ilyen okádék statom még nem volt, hányadék ez a game mostanában sajnos. :(((

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#4032) grunge válasza BoogeyM@n. (#4030) üzenetére


grunge
addikt

Biza Rüdel bácsi keényen tolta! Nekem Erich Hartman nugye az egyik kedvencem, az ő produkciója sem volt semmi a 362-3 lelőtt vadászgéppel + pár földi ez meg az :)

Amúgy mi a pénet rak össze IS3-asokkel és T-29esekkel ha a gift tankkal megyek? viccenk is rossz. Leeht adom el a piklibe...

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4033) frame>24 válasza joergie (#4029) üzenetére


frame>24
addikt

SU-152 vagyok...

végülis, a névadó tarackkal sikeresen használtam a bétában.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4034) frame>24 válasza BoogeyM@n. (#4030) üzenetére


frame>24
addikt

Kíváncsi vagyok, ez a Rudel bácsi milyet beszélgetett azzal a valószínűleg ennél is több lélekkel, akik a másvilágon várták, mint átsegítőt... :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4035) virkir válasza biggamer (#4031) üzenetére


virkir
veterán

Ne keseredj el aki arany nélkül játszik azt szvsz szopatja a játék ráadásul tele vannak a csapatok gyökerekkel.
Tíz körből nyolcba pár perc után ott állok egyedül elöl a többi meg baszik nyomulni riceg valami bokorba hátul.

Ez mondjuk egy kempelős TD-s példa de jellemző a hülyékre.
1. A csapat nagy része elment meghalni a városba, szokás szerint.

2. Majd amint az ellenfél beér foglalni a 2 TD kiszed tizenegyből nyolcat csak azért ennyit mert megint az a tetves arty nyírt ki

Ráadásul a völgyön megint pá semmiség jött át

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4036) jahrn válasza BoogeyM@n. (#4030) üzenetére


jahrn
senior tag

Eleg rossz pelda Rudel-t felhozni. A Stuka tank vadasz verzioja 2db 37mm-es gepagyut vitt magaval a szarnyak alatt, ez at tudta loni a T-34 felso pancelzatat (de meg ehhez is wolfram - tungsten - otvozetu loszer kellett). US+Angol oldalon ilyen nem volt (illetve eszak afrikaban igen a Hurricane II D, de kesobb ezt valamiert nem alkalmaztak), maradt tehat a P47 .50es geppuskaja (ez eleg egyertelmuen nem viszi at egy komolyabb harckocsi tetejet meg AP loszerrel sem), vagy a Hawker Typhoon raketai (ez a 2 fo alacsonytamado tipus) aminek a hatasfoka:

"The rockets used by the British were tested against a stationary Panther on Salisbury plain. The chances of a hit after repeated passes was worked out at around 4%. Given there was no AAA and this target was stationary with a bullseye painted on the side, we might assume hit rates would be even lower out in the field with AAA, smoke and exited pilots thrown into the mix.

The Americans only ever had one squadron that carried rockets and then only for a limited time. the anti armour effects of their bombing would have been negligible. .50 cal with AP is a nice idea but again, I've seen nothing to suggest it was particularly successful against anything but soft skinned stuff."

Elegge lol

Falaise:

"JD Palluds work that has data on German tanks knocked out by Allied Air Power at Trun (in the Faliase pocket battle) reports that out of 640 tanks and SPGs in Falaise only 15 tanks were determined to be knocked out by Allied Air Power and only 10 Self-propelled guns.
Considering that in the middle and later stages of the Falaise pocket battle, France, Aug, 1944, there must of been a very target rich environment for Allied pilots as the Germans were forced to abandon many tanks and other AFVs due the gas shortage and unsolvable traffic jam as many bridges were destroyed. "

A kutatok arra is ramutattak h a szovetseges pilotak koreben nepszeru volt elhagyott jarmuveket is bevenni a kilovesi jelentesekbe. Raadasul ha masnap egy masik alakulat repult arra akkor ok is ralottek a roncsra 1-2 sorozatot majd beirtak kilovesnek.

[ Szerkesztve ]

(#4037) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Patch után a KT hosszú 105-öse. :Y Eléggé... gorombának néz ki, ROF-ot csökkentették 6-ra(eddig 6,32 volt mint a VK-n) accuracy meg 0,3 lett. A hosszú 88-as dmg-t feltolták 250-re, megcsinálták a lövegpajzsot is :C Modul hpt felhúzták mind a Tigeren mind a KT-n. Rövid 105 is kapott valami buffot. (RU szerver tapasztalatok)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4038) joergie válasza virkir (#4035) üzenetére


joergie
őstag

ez már bétában is feltűnt, nem csak ugye a többxp több zseton, hanem hogy valamiért, valahogy jobban megy a játék premiummal. De hát ez van ezt kell szeretni :))

A 88asnak nagyon kell az a 250, így is kevés az oroszokéhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4039) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

A napi első nyertes csatát prémium nélkül is duplázza?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#4040) tgulyas


tgulyas
senior tag

Én ma már odáig mentem hogy minden legénységet föl nyomtam 100% ra , persze goldal szörnyű hogy milyen pontatlan a lövés 50% legénység. :(

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#4041) kovsol válasza tgulyas (#4040) üzenetére


kovsol
titán

a fejlesztett legénységet érdemes átvinni az erősebb tankba, vagy ott újakat felhúzni ?

May the Force be with you!

(#4042) tgulyas válasza kovsol (#4041) üzenetére


tgulyas
senior tag

inkáb átt vinni érdemes .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#4043) virkir válasza belaazallat (#4039) üzenetére


virkir
veterán

Igen

kovsol
Attól függ.
Ha van credited akkor 80-120k-ból rögtön tudsz 75%-os legénységet csinálni, ha nincs akkor kb 70-75%-tól érdemes továbbvinni őket mert ez alatt nem kapnak többet mintha friss legénységet vennél.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4044) tgulyas válasza kovsol (#4041) üzenetére


tgulyas
senior tag

Én a beta ban is azt csináltam hogy mindig átt vittem a legénységet másik tankra itt is ez a megoldás lesz . ez persze emberenként 200 gold .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#4045) grunge válasza Iron Funeral (#4037) üzenetére


grunge
addikt

Ez most milyen patch is pontosan? :) Ha a damage-t nézem akkor ott 400 a vége, ergó emeltek az átlagsebzésen is? Vagy ez valami uj 10 centis?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4046) BoogeyM@n. válasza jahrn (#4036) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Stuka kiváló példa főként csak gépágyú.

Bármelyik tanknak a felső lemeze könnyen szétlőhető volt ezen nincs mit vitatkozni mert ott nem csinálták 10mm-nél vastagabbra
+már egy 7.62mm-es lőszer üti a 10mm páncélzatot

-Caen-t a szövetségesek csak a légierőnek köszönhetően tudták bevenni
-Normandiai partra szállás és Verrieres fennsík megszerzése után 1944 Augusztus 21. a szövetségesek bekerítik a német hadsereget Normandiában és a bent rekedt német egységeket lemészárolta a légierő.
-a 12. ss páncélos hadosztályból 10harckocsi és 300ember menekül meg

-1944 szeptember araccourt-i csata 2. német pancélos dandár 42 párduc tankját könnyedén megsemmisítette a szövetséges légierő
egy francia páncélos egység :D észlelte őket és légi erősítést kért

Nem csak egyfajta repülőgépet használtak a szövik :D már megint egy rossz elképzelés
azt meg elég rosszul tudod hogy a P47 mi is volt
Republic P-47 'Thunderbolt' vadászgép:
Amerikai kísérővadász:
-Európában is bevetették, mivel nagy hatótávolsága miatt hosszasan tudta kísérni a B-17-es és a B-24-es bombázókat
Fegyverzet: 6-8 db 12,7 mm-es Browning géppuska mereven a szárnyba beépítve!
ez egyértelmű mire is szolgált repülő repülő elleni légi harcra
max. 1135 kg bomba v. rakéta, külső megerősített pontokon.

Hawker Typhoon (tájfun) vadászbombázó
A nagy magasságban "használhatatlan"
Typhoon alacsony támadásban rendkívül jónak bizonyult, amikor pedig földi célok támadására alkalmas bombákkal vagy rakétákkal szerelték fel, a szövetségesek kezébe egy félelmetes vadászbombázó került. A háborúnak volt olyan napja, hogy a "Tiffy"-k száznál is több ellenséges harckocsit semmisítettek meg, de vonatok, hajók ellen is hatásosan alkalmazták.
Simán tudták is használni zökkenőmentesen mert a német páncélos egységekre általánosan igaz volt hogy légvédelem nélkül voltak.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#4047) Iron Funeral válasza grunge (#4045) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az átlagsebzés maradt 320, accuracy változott (0,33?-ról 0,3-ra) és a modell (eddig a hosszú 88-as modelljét használta, nemár, hogy nem feltűnő, hogy majdnem kilóg a garázsajtón :DDD ) A ROF csökkent, kerek 6 lett, szóval egy kis buff-nerf lett a dologból de legalább jól néz ki az ágyú :DD A rövid 105 kapott egy accuracy buffot (0,36?-0,32). A 88 L/71 pedig 250 sebzéssel fog operálni ezután.
Még a végén megint játszanom kell a játékkal :))

ui. a JT top ágyúja is kapott +20 sebzést, 0,31 accuracy és 5,4 lett a ROF.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4048) grunge válasza Iron Funeral (#4047) üzenetére


grunge
addikt

Jól hangzik, biztos használhatóbbak lesznek. Igaz ahhoz a pen-t is csiszolgatni kéne még :) Az L56-os 88ast is felnyomják evvel a lendülettel 250-re gondolom nem? Mert az a jelenlegi állapotában eléggé sovány szerkezet..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4049) jahrn válasza BoogeyM@n. (#4046) üzenetére


jahrn
senior tag

1. Azt mondom ne higgy a propagandanak, a pilotak mindig is szerettek "vastag ceruzaval" irkalni:

From "Flying Guns: World War II' by Tony Williams: "The fighter-bomber pilots pressed home their attacks with great courage throughout the campaign despite the often ferocious light FlaK which caused loss rates far above those experienced by fighter units (one Typhoon squadron suffered 100% casualties in an eighteen-month period). They were confident that any German tank they spotted was as good as dead, and they earned a considerable reputation for tank killing, with substantial claims being accepted. However, British operational research (OR) carried out at the time (but not publicised for obvious reasons) presented a more complex picture. As the Allies were advancing, intelligence officers were often able to examine a battlefield shortly after an air attack, and what they discovered causes controversy even today. (Much of this section is taken from Ian Gooderson's "Air Power at the Battlefront", which explores this issue in great detail). The evidence gathered by the OR teams indicated that very few tanks were destroyed by air attack. A British War Office analysis of 223 Panther tanks destroyed in 1944 revealed that only fourteen resulted from air attack (eleven to RPs and three to aircraft cannon). During the Mortain battle of 7-10 August, the RAF and USAAF launched sustained attacks on a German armoured column over a period of six hours, claiming 252 German tanks destroyed or damaged in nearly 500 sorties. It was subsequently discovered that there had only been a total of 177 tanks or tank destroyers deployed by the Germans and just 46 of those were lost, of which only nine could be attributed to air attack (seven to RPs and two to bombs). During the German retreat from the Falaise pocket later in August, the RAF and USAAF claimed 391 armoured vehicles destroyed. Shortly afterwards, the battlefield was examined and only 133 armoured vehicles of all types were found, of which just 33 had been the victim of any sort of air attack. In the retreat to the Seine, large numbers of armoured vehicles were left behind and Typhoon pilots alone claimed 222 destroyed, but only thirteen out of 388 AFVs examined were found to have been knocked out by RP attack. In the Ardennes salient, just seven out of 101 knocked-out AFVs were definitely or possibly attributed to air attack, compared with claims for 90. It should be noted that in the prevailing circumstances of a continuing retreat, there was no question of the German Army having recovered any damaged tanks in these later actions, in fact the battlefields were often littered with undamaged tanks abandoned by their crews. One source estimates that probably no more than about 100 tanks were lost due to hits from air weapons during the entire Normandy campaign. In contrast, the RAF's 2nd TAF (including elements of the Air Defence of Britain which took part in the campaign) and the USAAF's 9th Air Force lost over 1,700 aircraft between them. The ineffectiveness of air attack against tanks should have caused no surprise because the weapons available to the fighter-bombers were not suitable for destroying them. Put simply, the heavy machine guns and 20 mm cannon were capable of hitting the tanks easily enough, but insufficiently powerful to damage them, except occasionally by chance. The RPs and bombs used were certainly capable of destroying the tanks but were too inaccurate to hit them, except occasionally by chance."

2. A 2 fo alacsonytamado tipus a Typhoon meg a P-47, persze bevetettek mast is (P-38, P-51, A-26 etc), de ez a ket tipus birta a legjobban a gyurodeseket (kulonoskepp a P-47) es volt meg a sebessege h elmenekulhessen az AA hatokorebol (mert volt ugyebar az is^^).

3. A leggyengebb tetopancelja a Stug-nak volt, 8mm ezt kb minden atvitte egy bizonyos tavolsagon belul. Az ellenpont a Tiger 2 a maga 40mm-es tetopancelzataval (Tiger I asszem 25mm), ezt meg egy 20mm-es gepagyu sem lovi at, max kb 100m-rol ami azert baszott bator (vagy agyhalott) pilotat feltetelez...

Ha jol emlekszem azt irtak h a rovid 8,8cm-nek csokkentik a ROF-jat. Ez mondjuk kellemetlen lesz a VK bandanak...

[ Szerkesztve ]

(#4050) grunge válasza jahrn (#4049) üzenetére


grunge
addikt

Pláne a szövetségeseknek volt jó vastag ceruzája. Ugye a történelmet is írják valakik végeredményképp :)

159 SW 1.9 jtdm <3

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.