Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21551) mynames


mynames
senior tag

Esetleg lemaradtam valamiről és nem ma 21.30 a kezdés?

(#21552) sutemeny


sutemeny
csendes tag

Tényleg csodálatos a MM.... stock KV val ilyen csapatokba pakol...

[link]

és a csodás statom ezzel a beosztással.... hátkösz

[link]

[ Szerkesztve ]

(#21553) fsb1000 válasza mynames (#21551) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De.. annyi volt. Most lett vége: 4 csatát mentünk, 4-et elbuktunk.
Ebből kettőben volt remény, mondhatni jól küzdöttünk.

Mindegyikben erős főlényben volt az ellen, és 4-ből 3x (4x?) KLÁNT kaptunk.
Mondhatni becsülettel haltunk meg....

----
Szerintem mindenki jól teljesített főleg az Objektesek. Tanulságot majd mások összefoglalják.
Ez volt a legkiegyenlítettebb csata: [link]

[ Szerkesztve ]

(#21554) RaZroX


RaZroX
addikt

Ja hogy KV-val adja ?! ;] Hozza a pénzt meg az XP-t is rendesen... [link]

This is the way

(#21555) sutemeny válasza sutemeny (#21552) üzenetére


sutemeny
csendes tag

Amikor pedig nem olyan csapatba kerülök, akkor meg ez az eredmény:

[link]

[link]

no nem panaszkodni akarok, csak elég borzasztó élmény ez így....

(#21556) CPT.Pirk válasza sutemeny (#21555) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Amíg meg nincs a trollcanon, addig éld túl, onnan meg fun lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#21557) Fel válasza fsb1000 (#21553) üzenetére


Fel
addikt

Kb. erre lehetett számítani. Vagy csupa nagyot kell vinni, vagy megvárni a tier limitet.

Az Object 704 mondhatni bolondbiztos. Tud hatni mindenre.
Egyébként az E-75 is egész jól helytállt az IS-7-ek ellen :)

Még annyi a tank százados csatákhoz, hogy vereség esetén nagyobb a bukó is, mint randomban. A győztes csapat megkapja a vesztes fél által gyűjtött xp és kredit felét bónuszként. Szóval a győzelem pedig jobban hoz.

...Milyen volt már mikor a Maus - T30 (T34?) páros 30m-re bukan fel a bozótból!? Komolyan, ezt nem fogom egyhamar megemészteni. ( :DDD )

(#21558) D.Orion válasza Fel (#21557) üzenetére


D.Orion
veterán

Azt nem is értem, hogy hogyan jöttek olyan közel. :U

(#21559) mynames válasza fsb1000 (#21553) üzenetére


mynames
senior tag

Ahogy nézem, hogy ki mivel ment nme is bánom annyira , hogy kimaradtam...Tiger 1 itt esélytelen lett volna.

(#21560) sutemeny válasza CPT.Pirk (#21556) üzenetére


sutemeny
csendes tag

Közben dallast nézek, nem tépem szálaira az idegeim miatta.. :D

(#21561) D.Orion


D.Orion
veterán

:F A Dávid és Góliát most miről is akar szólni pontosan? Csak én nem értem, hogy milyen tankkal kell milyentank ellen menni? :F

(#21562) marked one94 válasza Fel (#21557) üzenetére


marked one94
őstag

Az utolsó csatába hülye voltam mert rossz helyre áltam a object-el mikor átmentem a másik oldalra. Ha fent maradok a dombon vagy nem megyek sehova akkor nyerünk. :W

You'll Never Walk Alone

(#21563) fsb1000 válasza Fel (#21557) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Érdekes eset volt az biztos, de az utolsónál volt egy hasonló csak fordítva.
Löttem az IS-7-et, aztán tolatot kicsit és el is tünt.
Se bokor, se szikla, max 100m. Hopp néztem mi történt, mert ha távol van akkor megértem, de 100m alatt?

Aztán felbukkant mikor valaki odadurrantott,de ez kicsit zavaró volt.

(#21564) Fel válasza D.Orion (#21561) üzenetére


Fel
addikt

A felsorolt három kategóriából bármelyikkel mehetsz. Azokkal az eredményekkel szállhatsz be, amelyekért a felsorolt medálok egyikét megkapod. Light = Orlik, Med = Oskin, TD = Halonen. Nézd meg mik ezeknek a kitüntetéseknek a követelményei és világosabb lesz. Mindegyik lényege az, hogy a saját tankodnál 2-vel magasabb tierü tankokból kilőjj egy csatában minimum 3-at.
Nem egy egyszerű móka, az biztos.

fsb1000: Azt kifelejtettem, hogy az artistáink is nagyon szépen dolgoztak.

marked one94: Nekem sem lett volna fontos idő előtt újra elindulni fölfelé... Spottolni akartam az E-100-at, de az ellen spg gyorsabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#21565) D.Orion válasza Fel (#21564) üzenetére


D.Orion
veterán

Ma én szereztem egy Invader medált Vk3601K-val, akkor ezek szerint már van is 3 pontom? :DDD

(#21566) vbbb


vbbb
őstag

Jó ez a féláras dolog a cuccokra, ha nem lenne nem próbáltam volna ki a arty-ra a fejlesztett célzásgyorsító rendszert...rögtön mesterlövész az első meccsen...jeee

(#21567) marked one94 válasza Fel (#21564) üzenetére


marked one94
őstag

Most ebből tanultunk. Majd legközelebb jobban meggondoljuk mit csinálunk.
Ja az artysaink nagyon jól nyomták ahhoz képest hogy az egyik 5 másik meg 6os volt.

You'll Never Walk Alone

(#21568) fsb1000 válasza Fel (#21564) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igaz.. tényleg jók voltak az Artysták, és az is tetszett hogy többeknek volt taktikai érzéke.

Nekem legtöbbször csak az megy, hogy elmegyek jobbra vagy balra és tartom a pontot, vagy erőből nyomulok tovább. Ezt tudtam már a kezdetén is, ezért hajtottam a nagy erősen páncélozott tankok felé.. lehet ezért is zavar, ha sok arty van mert az előrenyomúló "éket" találják meg elsőként.

Random mecsben néha védőt is játszok, akkor szinte sosem lőnek meg az égből.

(#21569) hemaka válasza D.Orion (#21561) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez nem csak US only?

(#21570) fsb1000


fsb1000
nagyúr

A kidöntött fa lombozata fedezék vagy simán átlátnak rajta?

(#21571) _seth_ válasza fsb1000 (#21570) üzenetére


_seth_
veterán

Szerintem átlátnak, el is tűnik a kidöntött fa.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#21572) fsb1000 válasza _seth_ (#21571) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is igy tudtam... de...
Az elöbb egy IS-7-et kb 30-40m ről nem vettem észre kidöntött fa mögött volt.
Bokor nem volt. Ő állt, én meg haladtam felé. Lehet hogy ennyire álcázza magát?

(#21573) _seth_ válasza fsb1000 (#21572) üzenetére


_seth_
veterán

Én is azt írom amit nekem írtak: ennyire szar a játék... komolyan olyanok történnek néha, hogy már kommentálni is kár... 30-50 métereknél feltűnő járművek nyílt terepen... de a legjobb amikor úgy lőnek ki, hogy senkit sem látok...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#21574) Dictator^ válasza fsb1000 (#21572) üzenetére


Dictator^
veterán

álcaháló 25%os álcázással egyhelyben, plusz az emberek skilljei.

tehát lehetséges, én a 100m lévő PZ4-et nem láttam IS-3-al annó.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21575) Dictator^


Dictator^
veterán

Ma meglett ugye az IS-7 ty meg ilyenek.
GW Typ-E-hez kell 10e xp és ilyenkor jönnek a legszarabb csaták.

Ruinbergen, bejön mellém egy T50-2.. T29 mellettem, Gw panther mellettem, Tiger II mellettem, IS mellettem, a T-50-2 beáll mellém lő, az összes többi nézi, nézem én is őket, t-50-2 teljesen rámáll, többiek állnak, céloznak.. majd mikor kilő a srác, elindulnak felé.
GJ

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21576) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Arctic Region 2011. december 11. 2:06:49
Vehicle: Ferdinand
Experience received: 2 904 (doubled for the first victory each day)
Credits received: 51 715
Battle Achievements: Steel Wall, Sniper

hát ilyet sem kaptam még ferdivel hogy steel wall :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21577) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Megint nem jól kanyarodik a PzIV füvön és hóban.
Értsd 1000m kört írna le.

Nálatok is ilyen? A kevencem, de igy használhatatlan...

(#21578) ollie válasza mynames (#21528) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kártya mindenképpen kell hozzá.

***

(#21579) balintka


balintka
addikt

VK3601H-ra melyik ágyút érdemes használni? Én most az L/70-est tettem rá.

(#21580) psycroptic válasza balintka (#21579) üzenetére


psycroptic
őstag

Én a 88-ast használtam közelre jó távolra már nem annyira. A VK3601h amúgy sem egy sniper tank.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#21581) balintka válasza psycroptic (#21580) üzenetére


balintka
addikt

Ha a 88-as van fent, nem rak be még nagyobb tier-be?

(#21582) frame>24 válasza fsb1000 (#21577) üzenetére


frame>24
addikt

Ezt a bugot javítják a 7.0-ban

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#21583) psycroptic válasza balintka (#21581) üzenetére


psycroptic
őstag

Éppenséggel lehet, de nem tudom, hogy mi alapján sorsol.

PSNID: Tomy83PS

(#21584) D.Orion válasza balintka (#21581) üzenetére


D.Orion
veterán

Épp most tolom a VK3601H-t. Mindenképpen a 88mm-es ágyút használd, mert ugyanúgy berak a HE ágyuval és a kisebb 7.5cm ágyúval is magasabb tier csatákba, mint a 88mm-el. Vannak napok amikor folyamatosan top tank vagyok, akkor kaszálok, és van amikor T9-ben szenvedek, ekkor messziről tudok csipkedni. Nem kell megijedni a 88mm ágyú pontosságától. Ha 450-500 méterre látsz egy egész tankot, akkor nyugodtan lőj rá, el fogod találni valahol. Nem egyszer szedtem már ki IS-t oldalról 450méteres távból. 130-150hp-t lazán lecsíp még ilyen távolságból is. Persze ne akarj eltalálni egy felépítményt 400 méterről, mert az már nem biztos, hogy össze fog jönni. Csak és kizárólag álló célpontra lőjj 400 méteres távolságnál. Ha jó a pinged és az ellenfél sem laggol, akkor próbálkozhatsz ilyen araszoló tankokra lőni 400méter felett, de azt számold rá, hogy majdnem 2sec mire odaér majd a lövedék.

(#21585) Cooper911


Cooper911
senior tag

Valaki tudna nekem egy fel nem használt kódot küldeni privátban? Nagyon örülnék egy T127nek akkor nem kéne megvennem. Köszi

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#21586) balintka válasza D.Orion (#21584) üzenetére


balintka
addikt

Köszi, akkor gyűjtök még XP-t a 88-asra, és felteszem rá. Csak tegnap kezdtem a VK-t, a torony, lánctalp megvan már. Megfogadom a tanácsokat, köszi! :R :C
Ping olyan 40-50 nálam 50 Mbites nettel.

[ Szerkesztve ]

(#21587) Chris0321 válasza Cooper911 (#21585) üzenetére


Chris0321
addikt

Itt szerezhetsz 10-et is:

T127

Én és más is úgy csinálta, hogy 10 különböző e-mail címről beregelt és utána a megkapott kódokat beírogatta. A tankot amit kapott eladta mielőtt beírta volna az új kódot 170.000-ért és maradt az üres helye és megint kapott egy új tankot szintén hellyel. Ha az utolsó tankot meg is tartod kapsz 9 helyet és 1.530,000-et. Megéri megcsinálni amíg van kód.

(#21588) KaLeun válasza mynames (#21549) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ezt pont élőben olvastam: "ok I will speak English only, promise" az előzményeket nem láttam. Épp a 2 fő tankomra vártam, hogy kikerüljenek a csatából. Gondoltam, hogy valakit fegyelmeztek.... :D

Cila

(#21589) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Hello mindenki !

Beregiztem ezen a német oldalon és kaptam is kódot ami működik is. A második kódra azt írja, hogy nem megfelelő. Akkor ezek szerint csak egyszer lehet elsütni a dolgot ?

szerk: most nézem hogyugyan azt küldte, pedig más fiók...

[ Szerkesztve ]

(#21590) Dexter1024 válasza Chris0321 (#21587) üzenetére


Dexter1024
csendes tag

Sziasztok!

Az első "összeomlás" óta nem kell regelni. Rányomsz a képre, beírod az emilt, kitöltöd a Captcha-t, pipa, "Gutscheincode anfordern". Jön azonnal a kód.

PH! neutral

(#21591) D.Orion válasza Freddy TNT (#21589) üzenetére


D.Orion
veterán

Olvass vissza egy kicsit. :U

Freddy TNT: Nem, nem lett volna egyszerűbb leírni. Két hsz-t kellett volna elolvasnod mielőtt kérdezel valamit... Egy reghez 10 kód használható fel, és új kódot csak akkor tudsz felhasználni, hogy ha előte eladod a tankodat... Itt van leírva ezen az oldalon... de ha neked könnyebb a write only üzemmód, akkor tessék leírtam. :(((

[ Szerkesztve ]

(#21592) Freddy TNT válasza D.Orion (#21591) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Mi a jó Istenre gondolsz ? Nem lett volna egyszerűbb azt leírni ?

(#21593) Freddy TNT válasza D.Orion (#21591) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Kössz a segítséget,de ezek szerint te voltál figyelmetlen, ugyanis azt írtam hogy két külön Email címre ugyan azt a kódot kaptam. Azt a kis talicskát eladtam már, de ügyes voltam mert a T43-at adtam el helyette elsőre. Legénységgel meg minden cuccal együtt :o :((( :(( Úgyhogy most marha pipa vagyok.

(#21594) D.Orion válasza Freddy TNT (#21593) üzenetére


D.Orion
veterán

Bocs, de szerkesztetted a hsz-ed és az én hsz-em megírása után szerkesztetted bele azt, hogy két email címre is ugyanazt a kódot kaptad.
Te 10:42:11-kor írtad az eredeti hsz-et.
Én 10:42:44-kor írtam az enyém. Ez után az időpont után pedig te beleírtad a szerkesztést a tiédbe. :U

Úgyhogy nem én voltam a figyelmetlen, mikor én elküldtem a hsz-em nálad még csak az eredeti volt. T43-ra meg csak annyit tudok mondani, hogy ez van, 3nap alatt újra össze lehet vakarni, ha jó a többi tankod és van elegendő szabadidőd.

(#21595) Freddy TNT válasza D.Orion (#21594) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Ok, nincs probléma én nem rád haragszom hanem magamra. Ez balf@szság na :DDD Idegességemben már össze-vissza szerkesztek meg lövöldözök meg minden.

Megvettem újra, meg fel is szereltem de nem kevés vesztesség.

(#21596) Murder3 válasza fsb1000 (#21532) üzenetére


Murder3
addikt

...

[ Szerkesztve ]

(#21597) D.Orion


D.Orion
veterán

:W Már én is nagyon utálom amikor ez a buzi löveg követi a tereptárgyakat és ugrál fel le össze vissza haladás közben... Így nem lehet kiuhrani egy olyan sarok mögül ahol van egy kis hupli, mert azonnal az eget nézi... És persze, hogy pont akkor amikor lőnöm kéne és így fölé megy... Ez a jobb gombbal fixálom ez nem megoldás, mert úgy is simán elcseszi a lövést ez az ugrálás. :W Ezt kéne javítaniuk valamikor, vagy csak simán elérhetővé tenni mondjuk egy giroszkópnak nevezett fejlesztést, hogy ne ugráljon így... Vagy a stabilizer erre megoldás magasabb tier-ben? :F

MCGaiwer: Van benne valami, de lehet annak jobban örülnék, hogy ha ez benne lenne. :U Városi pályákon más értelmet nyerne a heavy in the city kifejezés. :U Egyébként ha belekerül a fizikai motor, akkor én látok rá esélyt, hogy ez is benne legyen.

[ Szerkesztve ]

(#21598) MCGaiwer válasza D.Orion (#21597) üzenetére


MCGaiwer
addikt

inkább örülj hogy másban nem követi a valóságot. megnézném mit csinálnál ha egy szűk utcában nem tudnád elfordítani a tornyot mert a cső beleakad a falba...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#21599) jozefgucci1 válasza Chris0321 (#21587) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Valóban működik a dolog.Köszi szépen.
Gyorsan csináltam három helyet.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21600) Murder3 válasza D.Orion (#21597) üzenetére


Murder3
addikt

ez nem fog ahogy az se amikor a server célkereszt lemarad a tiédhez képes illetve mikor a szélekről kihajolva mindig az égbe megy a célkereszt mert a tereptárgyak felrángassák.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.