Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Amerikai forgótornyos TD-k felszerelésrekeszeibe mit szokás rakni? Ugyanazt, mint a "merev lövegű" német társaikba: töltésgyorsító, periszkóp és álcaháló? Vagy inkább valami mást? Ahogy észrevettem, ennek a típusnak inkább a mozgóharcmodor áll jobban - legalábbis számomra - és oda talán nem kellene annyira az álcaháló. Vagy kissé láma vagyok és emiatt "csiki-csuki" tankként használom... :B

Válaszokat előre is köszönöm! :R

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#702) Atlantis válasza Vigneau (#701) üzenetére


Atlantis
veterán

Álcaháló nem kell rájuk, nálam venti+töltésgyorsító+távcső van a T30-on.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#703) Vigneau válasza Atlantis (#702) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszi szépen a választ. És normál távcső, vagy periszkóp?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#704) D.Orion válasza Vigneau (#703) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezekkel általában mozgásban van az ember így nem kell rá a bino, elég rá az optics.

(#705) Atlantis válasza Vigneau (#703) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem tudom, melyiknél tartasz, de nálam konkrétan T30 páncélzata eléggé hiányos, frontvonalba nem célszerű menni vele, inkább hátulról vadászni...éppen ezért inkább csigaszem van rajta, sima távcsőben TD-n nem hiszek, az csak 10%. (T28Prot meg lassú hozzá, hogy frontvonalban legyél, T25/2 meg szintén alulpáncélozott).
Szerintem annyit nem mozog ezekkel sem az ember, hogy ne tudjon néha 3 másodpercre megállni, mikor aktív lesz a csigaszem és a 25% már érezhető. Ágyújuk határeset pontosságban, nagyobb távolságra is használható.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#706) Flatron710 válasza nagysandor88 (#699) üzenetére


Flatron710
tag

Szép! :C

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#707) Atlantis válasza nagysandor88 (#699) üzenetére


Atlantis
veterán

Szép...de nagyon nem jó ez így, hogy a spot-olt sebzés ennyire többre van tartva, mint a saját. TD-k és arty-k így eléggé megszívják...persze tudom, ez tankos játék. Kíváncsi vagyok, hogy fognak-e ezen valamikor finomhangolni.

Persze erről nem te tehetsz, ez szép kör volt.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#708) D.Orion válasza Atlantis (#707) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez azért lehet, hogy ezzel is erősítsék a csapatszellemet, hogy támaszkodj a társaidra.

(#709) Vigneau válasza Atlantis (#705) üzenetére


Vigneau
félisten

Még csak az M8A1-nél járok, de eddig elég szimpi. Valahogy meguntam a Jagd Panther lassú tötymörgését. Messze rosszabbul teljesítek vele még a Jadg Pz IV-nél is. Így váltottam inkább a forgótornyos vonalra - ez már mentette meg párszor az irhám. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#710) Plasticbomb válasza Vigneau (#709) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Csak kár, hogy páncélzetuk meg nulla, egészen a t28 proig...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#711) Vigneau válasza Plasticbomb (#710) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, ezt már volt szerencsém megtapasztalni. No, ez van. De amíg élek, addig próbálok vele aprítani. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#712) Paul119 válasza Plasticbomb (#710) üzenetére


Paul119
addikt

most hogy elérhető minden agyhalottnak a gold lőszer szerintem a páncél már nem számít annyit:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#713) Atlantis válasza Vigneau (#709) üzenetére


Atlantis
veterán

Aha...nem akarlak elkeseríteni, de a JagdPanther egyáltalán nem lassú. Ha így érzed, még most hagyd abba a forgótornyos vonalat, mert a T28Prot-nál megőszülsz...na, az lassú.

D.Orion: ez szerintem nem jó módszer rá, én legalábbis nem vettem észre, hogy jobb lenne tőle a csapatszellem és inkább elveszi a tankvadászok kedvét...a sokszor több, mint 1000 kredites lőszer árát annak kell megfizetni, aki sebez, mégis aki felderít és egyet se lő, az kap érte többet? Nem jól van ez így.
Egyébként a csaták jó részében a scout-ok továbbra is a "minden mindegy" elvet követve halnak meg az első percben.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#714) Vigneau válasza Atlantis (#713) üzenetére


Vigneau
félisten

Pontosabban a fordulással volt bajom, pedig legalább 80%-os a kuplungégetésem már. Szerintem kimaxolom a két 8-as ágat, aztán átrakom a legénységet egy Panther-be.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#715) Paul119 válasza Vigneau (#714) üzenetére


Paul119
addikt

hát nem tudom.. pedig a jp forog a legjobban az összes 7es td közül szvsz,su152től mellesleg síró rohamot tudnék kapni annyira ...sz.r legjobb mikor köpködöm a le pattanokat az m103 fenekébe HE,HEAT ammoval:(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#716) Atlantis válasza Vigneau (#714) üzenetére


Atlantis
veterán

Értem, pedig a JagdPanther tényleg jól forog, 28°/sec jó érték, később sem sok ilyen TD-vel találkozol. Ezen szempontok alapján...ha mégis folytatod a német vonalat, a JagdPanther után mindenképp a JPII-t válaszd, mert szerintem a Ferdinand ugyanúgy nem tetszene neked sem, mint anno nekem. Éppen azért, mert lassú és tohonya.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#717) Paul119 válasza Atlantis (#716) üzenetére


Paul119
addikt

lassú de van némi pánclja ellenben a jp2vel amit boldog boldogtalan huzatosra lő.. bár ízlések és pofonok:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#718) Atlantis válasza Paul119 (#717) üzenetére


Atlantis
veterán

Ahogy mondod, ízlések és pofonok... :) Én inkább a fürgébb TD-ket kedvelem, s ahogy kiveszem szavaiból, Vigneau is így van vele. Amúgy én jobban tartok a JPII-től, mert a Ferdit jó eséllyel megkerülöm, de az a kis mocsok simán utánam fordul és ugyanakkora puszikat oszt, mint a Ferdi...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#719) Vigneau válasza Atlantis (#718) üzenetére


Vigneau
félisten

Így van, a Stug-gal szívesen és könnyedén elmanőverezek. De a JP elég esetlen még így is nekem. Ami meg a magasabb US TD-ket illeti, legalább a forgás esetlensége a torony forgatásával némileg kompenzálva van. Itt meg ha kapok motor, vagy lánctalp lövést, akkor nekem keksz - még nincs gyorsjavítás fejlesztve a legénységen.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#720) Dr_Syrex válasza Vigneau (#719) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A legnagyobb motor + lánctalp párossal már egész fürge a JP (no nem annyira, mint a Stug :) ), jól fordul; a top löveggel pedig a kellő tűzerő is magvan (nem is olcsó :N ) .
Persze ha lerohadsz harc közben, akkor könnyen elintézhetnek..

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#721) Paul119 válasza Dr_Syrex (#720) üzenetére


Paul119
addikt

na meg a 105ös szereti köhögni a 0dmges crit hiteket orrba szájba

Atlantis: valahogy nem tudom komolyan venni a jp2őt.. főleg hogy szeret égni mint a rongy :DDD
typeal már sikerült fronton párszor felgyújtani,de isutól félek a legjobban:(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#722) Dr_Syrex válasza Paul119 (#721) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

na meg a 105ös szereti köhögni a 0dmges crit hiteket orrba szájba

Az lehet, de legalább oda lehet pörkölni az ellenfeleknek ;] De messzire nem érdemes pazarolni a lőszert, mert anyagilag könnyen minusz lehet belőle.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#723) Vigneau válasza Dr_Syrex (#722) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, én is inkább a kisebbiket használom, az csak 1/4 annyiba kerül - no és 2mp-vel gyorsabban tölt.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#724) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag


Bombavető érdemérem,a "két legyet egy csapásra" mutatványomért :)

(#725) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Néztem pár replayt VK3601-ről. Mindig sebzésre szűrök. Itt a csávó nem osztja rosszul a sebzést Konisch-al (igaz gold ammoval). Igazából nem is ez az érdekes, hanem a végén drága top tier honfitársunk beszólása...

(#726) myckey


myckey
veterán

mondom eladom már ezt a kis szovjet gépet....de még utoljára megyek vele egy kört.
ez lett belőle. :)

így még el se adtam :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#727) Dr_Syrex válasza Tomi0703 (#725) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ezt meglesem majd otthon. A sebzés alapján jónak tűnik. Eddig nem sok embert láttam jól bánni a Konisch ágyűval, sőt egyszer épp amiatt buktunk egy csatát, mert addig szerencsétlenkedett a végén a VK3601, míg el nem intézték :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#728) Vanka


Vanka
tag

Eladó

T34 Type Super Pershing !!! + pár kisebb prémium
10-esek garázsban Is4 Is7 E50M Bat Chat T110E5 + E100 kifejlesztve
20 tank van a garázsban mind fullos + 2 üres hely 5000000 kredit 400 arany

(#729) D.Orion válasza Vanka (#728) üzenetére


D.Orion
veterán

:)) És adod hozzá az email címed meg a SIM kártyád is? :))

(#730) Vanka válasza D.Orion (#729) üzenetére


Vanka
tag

Ha kifizeted bármelyiket

(#731) Paul119 válasza D.Orion (#729) üzenetére


Paul119
addikt

ne trollkodj :DDD :P

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#732) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Győzelem!
Csata: Lakeville 2012. november 18. 12:43:37
Jármű: M8A1
Szerzett tapasztalat: 2 721 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 16 556
Csatában elért Achievement: Őrjárat, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Ehh ha egyszer 100% lesz a legénység. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#733) Dobi 562


Dobi 562
addikt

10 nap pihi után ma elővettem újra a gamét. Az első csatám jól sikerült, némelyik csapattárs még sebezni is tudott:

:D

(#734) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Tudna valaki linkelni egy oldalt,ahol a Td-k,meg az Artyknak a löveg kitérés mértéke le van jegyezve?
Előre is köszönöm,ha van ilyen.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#735) Arpee78 válasza robogo81 (#734) üzenetére


Arpee78
senior tag

(#736) robogo81 válasza Arpee78 (#735) üzenetére


robogo81
aktív tag

Köszi. :R :R

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#737) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Ismét HuD event mától szombatig.
Bár legutóbb se láttam 1 darabot se, de a fórumból néhányan már tapasztalták a felbukkanó gold tank bomlasztó hatását :D

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#738) Flatron710


Flatron710
tag

Azt hiszem eljött a filmnézés ideje... Az tette be a kulcsot, amikor widepark-on a csapat 75%-a nagyjából az alapvonalon kempelt... Én a gwpanther-al közelebb voltam a frontvonalhoz, mint a Top Löwe tankunk... :O

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#739) Paul119 válasza Dr_Syrex (#737) üzenetére


Paul119
addikt

én multkor láttam vagy 4x ugyan azt a srácot (usán) valami sheriff volt a neve de sosem én lőttem ki :W

mellesleg kár hogy nem lehet német tankokra pár korabeli logot rá aggatni mint pl :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#740) bullseye válasza Paul119 (#739) üzenetére


bullseye
addikt

sima kalózlobogó nem jó :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#741) Tomi0703 válasza Dr_Syrex (#737) üzenetére


Tomi0703
őstag

nem vagyok jo angolbol de ez arrol szol ugye, hogy kilovod a wg-s embert es kapsz 500 goldot?
errol amugy kell kep vagy automatikusan utaljak? honnan ismerem fel ezt a wg-s tagot?

(#742) Paul119 válasza Tomi0703 (#741) üzenetére


Paul119
addikt

wg akármilyen klán névről pl

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#743) Dr_Syrex válasza Tomi0703 (#741) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Így van, automatikusan jóváírja a rendszer az 500 aranyat. De mint Paul is írta nem elég, hogy ritkán fut össze vele a mezei user, még óriási mák is kell hozzá, hogy épp te lődd ki :)

@Paul119
Úgy látszik nem igazán akartak belerakni a játékba semmilyen SS-hez kapcsolható jelképet. Gondolom ha lenne rá mód, biztosan sokan felragasztanák valamelyik SS alakulat logóját ;)
De a Hunyadi 25. SS-páncélgránátos hadosztály címere se lenne utolsó :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#744) D.Orion válasza Dr_Syrex (#743) üzenetére


D.Orion
veterán

A sok "náci klánt" pedig a létrehozás napján bannolják. Párszor láttam már hivatalos fórumon, hogy panaszkodnak egyesek, mert az egész klánt úgy ahoyg van bannolták a klán neve és/vagy címere miatt.

(#745) Dr_Syrex válasza D.Orion (#744) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Minden figyelmeztetés nélkül csak úgy bannolták? Ez még akkor is erős, ha tényleg nem megengedett a név vagy a jelkép :U

Tudnál adni egy linket erről a fórumról? Csak kíváncsi lettem, hogy mi is számít ott nácinak meg hogyan is zajlanak ezek a dolgok (egyébként nem tervezem semmilyen klán alapítását :) )

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#746) Tomi0703 válasza Paul119 (#742) üzenetére


Tomi0703
őstag

es ( #743 ) Dr_Syrex: koszi sracok. ugyis majd csak pentektol tudok jatszani, en sem hinnem, hogy osszefutunk, de hatha. :DDD

(#747) D.Orion válasza Dr_Syrex (#745) üzenetére


D.Orion
veterán

Rules:
3.4 Names (Players and Clans), Avatars, Images/Video, Signatures & Clan logos

Certain content for names, avatars, images/video, signatures & Clan logos, have no place on the World of Tanks forums or within the world of tanks game, due to their extremely offensive, annoying or inappropriate nature. The following list is only a summary, but it gives some idea of names, images, signatures, avatars and Clan logos which are not accepted with the world of tanks environment:

Names, Avatars, Images/Video, Signatures & Clan logos ....

that contains insults, personal attacks, abuse or harassment.
That contains unprintable words or abbreviations, or which are unattractive and/or unreadable.
which have (in any way) racist or nationalistic implications which may create offense to a certain nation, ethnic, religious or racial group.
that contain an allusion of racial or national supremacy, as well as discriminative propaganda on any level.
which are derogatory discriminative or offensive to people with a disability or illness.
which have an association with sexuality, pedophilia, sexual abuse; or have an offensive connection to the human body or bodily functions.
which contain excessive gore or violence, or are obscene/vulgar.
which make reference to addictive or illegal substances or their use, or any other illegal activities.
which either in whole or partly contain copyrighted or registered trade mark elements.
that contain reference to current mainstream religions that may create offense, i.e. names such as God, Jesus, Allah, etc.
that contain Logotypes, symbols, emblems or figures connected in one way or another with organizations, that violate or were violating existing laws and rules (For example, using different variations of Nazi symbolic, abridgements and signs( 88, 14, 420, SS), or similar stylization (such as, 55) as well as credentials, names and surnames of Nazi leaders) which may provoke strong negative reaction/association or promote national/ethnic/religious hatred.
that are connected with negative historical or political personalities, first of all those who are judged by international courts for crimes against humanity, those that generally arouse feelings of suffering or disgust in the majority of people, as well as members of currently existing terrorist organizations;
that negatively portraits the projects moderators, staff or administration;
which in any other manner violates the End User License Agreement or local laws;

(#748) Dr_Syrex válasza D.Orion (#747) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

köszönöm, közben én is találtam egy ilyet: [link] és itt is az általád kiemelt szabályokkal kezdenek.
Majd elolvasom, ha lesz egy kis időm.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#749) bullseye válasza D.Orion (#747) üzenetére


bullseye
addikt

420 az miaz?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#750) kanyipicske válasza D.Orion (#747) üzenetére


kanyipicske
tag

Bezzeg a játékban annyi 3rv!n R0mm3l szaladgál, hogy az nem igaz...

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.