Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Rambovits


Rambovits
senior tag

VK3601H nagyon adja amióta megvan a 88-as hozzá. :) Most toltam egymás után két csatát, az egyikben 2.2k a másikban 2.5k dmg-et osztottam. :) Azért más így játszani, mint T-28-al amit csak egyszer vesz észre az ellenfél...

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1652) myckey válasza Napfénysüti (#1649) üzenetére


myckey
veterán

azért a 10 órás verziót biztos végig nézted..........
valld be!
úgy is tudom

:DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1653) Napfénysüti válasza myckey (#1652) üzenetére

Nem is láttam hogy van olyan. Az mazochistáknak való. :DDD
De a rövid verzión jót röhögünk a kolléganőimmel. ;] .

Més que un club!

(#1654) myckey válasza Napfénysüti (#1653) üzenetére


myckey
veterán

gondolom.........
ekkora baromságot :C

holnap leszel délig?
reggel letudom az edzőtermet/futást.....

sztm 10 órától játékra alkalmas állapotba hozom magam.

tegnap mentem 4 győztes csatát,ma meg egy meccset se...nincs most kedvem :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1655) Napfénysüti válasza myckey (#1654) üzenetére

Pedig mennyi WOT játékos lehet ennek a szintjén... ;]

Remélhetőleg leszek. T-44-et nyomom ezerrel. Már csak 2000 xp és megvan a nagy torony. Meg kicsit a Löwével kéne még mellé pénzt farmolni.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1656) myckey válasza Napfénysüti (#1655) üzenetére


myckey
veterán

bár lehet ha sok mínuszos mecset nyomok TR8-ban,akkor nem idegesítem majd magam.
bár ha te erőlteted a T-44 et...akkor én is kibírom.

lassan venni kellene már egy nyolcas gépet.
Pershing lesz az.
van hozzá 100%-os és egy képességes legénység képezve,a barakkban :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1657) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#1649) üzenetére


Patrick76496
őstag

:C

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1658) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ennyit ér az ember randomban, egyedül. A lemmingek még mindig elvéreznek ha szembe találkoznak 1-2 tankkal és olyan dolgokkal sincsenek tisztában az emberkék, hogy vissza kéne menni resetelni ha foglalják a bázisunkat. Az alacsony tier ne tévesszen meg senkit voltak a csapat(?)társak között 12K csatával rendelkező játékosok (vagy mik) is...

(#1659) Napfénysüti válasza Dobi 562 (#1658) üzenetére

Mondd csak ki nyugodtan alább már taglaltam: Csillámfaszlámák! :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1660) Dobi 562 válasza Napfénysüti (#1659) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ne sokkolj! :DDD

A következő két csata ilyen lett, csak panaszkodni kellett:

(#1661) Bingisz


Bingisz
addikt

Victory! Map: Arctic Region 2013. január 10. 19:19:53
Vehicle: BDR G1B
Exp: 2 090 (x2) + Credits: 22 118
Achievements: : Brothers in Arms, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Középső agyúval :DD
Amikor 4-szer nem lőttem át a kv oldalát merőlegesen, akkor váltottam gold ammora....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1662) D.Orion válasza Bingisz (#1661) üzenetére


D.Orion
veterán

Az nevetséges kicsit, hogy ezen a héten 1000xp-vel megvan az Ace Tanker. BDR-el. Anno mikor én nyomtam nettó 1400xp kellett hozzá. Látom egyre többen nyomják platoon-ban.

(#1663) Dobi 562 válasza D.Orion (#1662) üzenetére


Dobi 562
addikt

Prémiummal most is annyi kell, nekem 1297 xp-re 1. osztályt adott.

(#1664) D.Orion válasza Dobi 562 (#1663) üzenetére


D.Orion
veterán

? Ezeket az osztályokat nettó(without premium+withoutx2/x3/x5) xp-re adja. Bingisz-nek nettó 1000xp-re megadta. Gondolom ez az 1000xp nem prémes, mert akkor aztán tényleg bebaszna, hogy szarért osztogatják BDR-ben az Ace Tanker-t.

[ Szerkesztve ]

(#1665) scyllarus válasza D.Orion (#1664) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem 1260 xp (nem prémes) volt az Ace Tanker BDR-rel.
Más: mm, így szeretlek!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1666) Bingisz válasza D.Orion (#1664) üzenetére


Bingisz
addikt

Prem nélkül volt igen.

Mondjuk lehet hogy arra adta hogy 1-9-ről fordítottunk, én BDr-el haver meg T14-el :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1667) D.Orion válasza Bingisz (#1666) üzenetére


D.Orion
veterán

Csak tisztán az xp-t nézi. Úgy látszik, hogy ezen a héten ilyen gyengén játszanak a BDR-el, hogy 1000xp is elég az Ace Tanker-hez.

(#1665) scyllarus: Ismerős. Én mondjuk azon fanyalgok, hogy most, hogy T4-T7 között játszom feltűnő, hogy a kicseszett KV szériából mennyit dob be egyszerre. Nem vicc, hogy egy 50 csatás szériát nézve nincs olyan ahol ne lenne minimum 3db valamilyen KV a csatában. De ez a minimum, látni oldalanként 4-5 KV-1 csatákat és ugyanezt KV-1S -el is. Értem én, hogy nagyon sokan játszanak vele különböző okok miatt, de ha nekem 90 másodpercig kell várni az MM-re mire bedob a csatába, akkor legyen már arra képes, hogy ne KV party-t lássak minden mapon. Francia arty-val ez külön jó, mert bazi nehéz átlőni őket egy T4-el a kicseszett immunitásuk miatt.

Ui.: Elnézést a hangnemért és a szóhasználatért, nem vagyok mérges semennyire sem, csak ez kb. ennyire nyomatékos.

(#1668) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Mi az az Ace Tanker?KV-1nél mi kell hozzá?Ma 6 ellent csaptam ki vele és 2K feletti sebzést adtam le.Bár nem nyertük meg a csatát,mert egyedül maradtam 5 ellen és esélyem se volt.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#1669) Gaz 78 válasza Steelheart2 (#1668) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szia.
Tank Ász akkor leszel ha az adott csatában a csapatod ,tehát a tizenöt játékos által bevitt összes sebzés 99%-át te adod hozzá.Magyarán mondva ha te csinálsz mindent, a többiek meg csak bénáznak :/
Nem olyan sűrűn de össze szokott jönni .)

(#1670) Bingisz válasza Gaz 78 (#1669) üzenetére


Bingisz
addikt

MI???

Ekkora hülyeséget el ne hiddj.

A tank ace: A csatában eléred 99% közelségre a héten az adott tankkal egy csata alatt szerzett xp-t.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1671) virkir válasza Gaz 78 (#1669) üzenetére


virkir
veterán

Hamár tanácsot adsz legalább ne írj hüjjeséget.

Earn more experience in a single battle than the average highest experience of 99% of all players in the same tank within the last seven days.

Bingisz
Nagyjából. Csak nem hét, hanem utóbbi hét nap az intervallum.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1672) Gaz 78 válasza Bingisz (#1670) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Elnézést,utánanéztem.Hülyeséget mondtam :/

itt a leírás :/

[ Szerkesztve ]

(#1673) Cucuska2 válasza Bingisz (#1670) üzenetére


Cucuska2
őstag

MI???

Ekkora hülyeséget el ne hiddj.

Mastery Badge: Ace Tanker - Earn more experience in a single battle than the average highest experience of 99% of all players in the same tank within the last seven days.

Tehát játszanak sokan egy héten minden egyes tankkal. A rendszer megnézi a játékosok legnagyobb XP-jét amit a héten elértek az adott tankkal. Aztán kiveszi a gyengébb 99%-ot, megnézi azok max XP-jének mekkora az átlaga, és ha te annál nagyobb XP-t kaptál, megkapod a tank ászt.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1674) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Köszönöm szépen mindenkinek.Hàt akkor még gyurni kell rà.Max tp a kv1el 880 volt.Szerintem ez nem sok.Majd alakul.
Egy màsik kérdés.A Hetzerben lassan 100% on lessz legénységem.A stugIII ba akarom öket rakni.Milyen skillt adjak majd nekik?Mehet a BIA ugy mint a Kv1 ben?Mit érdemes a stugra vennem?Töltésgyorsito talàn nem kell,mert elég gyorsan tölt.Köszönöm.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#1675) bullseye válasza Steelheart2 (#1674) üzenetére


bullseye
addikt

elsőnek nem jó a BIA, mert csak 100%-nál kattan be, a javítás ellenben már az első százalékoknál is ér valamit. Aztán némi aranyért, vagy ezüstért veszteséggel át lehet váltani BIÁra, ha már a másodikat gyúrod.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1676) Dobi 562 válasza D.Orion (#1664) üzenetére


Dobi 562
addikt

Oké, most már sikerült értelmeznem, mi az a nettó xp. :)

Nekem kellemes csalódás volt a BDR, már a 2. löveggel is tetszett, de amióta meg van a top löveg, azóta meg egyenesen imádom. KV-1 szemből 3 lövés (biztos ami biztos, goldra váltok ha szemből jön a KV).

Tegnap próbaképp szakasszal bementünk nagyobb csatába:

Többet sebeztem mint a haszontalan 8-as prém tankok. Kilőttem az AMX 50-100-at, oldalról sebeztem 2 Tigrist, aztán a végén szemtől-szemben sebeztem 500-at egy IS-3-ba (utóbbit gold ammo-val), aztán ő kilőtt 1 lövéssel. :)

------------------------------------------------------
(#1674) Steelheart2: Hetzerre, Stug III-ra talán még jobb választás az álcafestés 1 skill-nek mint a javítás. Parancsnoknak 6. érzéket, a többieknek álcát adnám 1. skillnek.

[ Szerkesztve ]

(#1677) virkir válasza Steelheart2 (#1674) üzenetére


virkir
veterán

Na akkor részletesen ahogy már én csinálom.
Ha tovább viszek egy legénységet a következő tankba és közel vannak a 100%-hoz akkor-
1: Nem osztok ki nekik képességet hanem a következőt tankot kezdem 90+-os legénységgél és majd ott kapják meg az első skill-t
2: Ha kellemes az adott tank és nem sűrgős akkor gurulok még vele pár kört, hogy érjék el a kb 120%-ot mert akkor az átképzésnél rögtön 100%-ról kezdenek az új tankban és nagyon sokat számít ha 100-as egy legénység.
A kiosztás-
Többször le lett írva, hogy típusonként mik a legfontosabbak bár erről megoszlanak a vélemények így csak a saját ízlésemet tükrözi amit leírok.
Első képességnek
Parancsnok összes típus: Sixth Sense
Legénység: Tank- javítás, TD/Arty-álca
Másodiknak
Parancsnok összes típus: amit a legénység kapott elsőnek
Legénység: itt már vannak variációk bőven, pl én TD-re itt adom a javítást mixelve a specifikus képességekkel de arty-ra pl javítást majd csak legutoljára mert nincs értelme, úgy is egylövés vagy sokszor

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1678) Steelheart2 válasza virkir (#1677) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszönöm szépen.Megfogadom a tanácsokat.Akkor a KV-1el elszurtam hogy BIA-adtam nekik elsönek.Na mindegy mostmár.Már 62%on vannak.Majd a másodiknál.
Stugba milyen felszerelést érdemes venni?Álcahálo az természetes nem?

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#1679) Napfénysüti

Reggeli kezdés: 8 meccsből 8 bukta! Annyira szerencsétlenek vannak hogy komolyan elképzelhetetlen. :W

Més que un club!

(#1680) Bingisz válasza Napfénysüti (#1679) üzenetére


Bingisz
addikt

Pedig mi suliban vagyunk :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1681) Napfénysüti válasza Bingisz (#1680) üzenetére

Egyébként javítom magam: 10-ből 10 bukta pedig ebből 8-at szakaszban toltam Timyyy-vel. :(

Més que un club!

(#1682) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Ma reggel járt le a prém fiókom,gondoltam még egy csata gyorsan belefér. Elindultam az IS3-al de mire véget ért a csata lejárt a prémfiók,így ezt a csatát is képes voltam mínusz 6000 kredittel zárni :/

[ Szerkesztve ]

(#1683) virkir válasza Steelheart2 (#1678) üzenetére


virkir
veterán

Nagyon nem mivel az ad mindenhez 5%-ot és mint mondtam eléggé stílus függő sok képesség.
A felszerelésnél meg örök érvény, hogy nem lehet elég gyorsan tölteni, tehát töltésgyorsító, venti nálam az alap mindenbe.
A megmaradt helyre meg TD-n mehet a háló aztán ha megvan az álca skill le lehet cserélni valami látótávnövelőre. Azon jó a periszkóp mert TD inkább álldogál nem fontos, hogy menet közben is legyen látótávnövelése.
Szvsz.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1684) Rambovits


Rambovits
senior tag

Ma végre megtört a rossz sorozat a stug-al (tegnap 9 csata 1 győzelem).
Nyomtam is gyorsan egy tank ász-t... Sajnos lengyel barátomnak köszönhetően semmilyen medált nem kaptam. Sikerült vészfékeznie előttem, nekimentem amivel 2hp sérülést okoztam rajta...


A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1685) virkir


virkir
veterán

PH tankszázad

Szerveznénk századot próbaképpen.
Szombaton este 9-10 órától kifulladásig
Vasárnap délután 2-3 órától lásd mint fent
Gyülekező a PH csatornán, még nem tudom ki fogja nyitni a századot
Szívem szerint nyolcast de majd meglátjuk. Ha sokan lennénk megfelelő tankokkal akkor cserélgetünk, hogy mindenki mehessen.
Feltételek:
Legyen telepítve TS bízzunk benne tudunk biztosítani szervert az nem gond ha nem tudsz beszélni (sőt néha kimondottan jól jön :D ) de halld az utasításokat.
Nem farmolni, tankot/legénységet húzni mennénk hanem NYERNI.
Ezért T8-as századba a preferált tankok:
2-3db AMX 13 90
1-2db AMX 50 100
1-3 db GWPanther vagy Lorraine155 50
A maradék T32, IS-3
természetesen jó legénységgel, modulokkal, ha fussa rá némi prémium lőszerrel.
Tudd elfogadni az irányító utasításait (ha azt mondja állj x helyre és ott lövesd szét magad tedd meg a csapatért)
Találd el a tankokat legtöbbször ha lősz :DDD
Kb ennyi lenne az általam támasztott követelmény

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1686) Bingisz válasza virkir (#1685) üzenetére


Bingisz
addikt

Hűűűha :))

Most aztán van vigyor a képemen...
Asszem itt az idő visszavenni az Is3-mat vagy a t-32-őt :K

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1687) myckey válasza virkir (#1685) üzenetére


myckey
veterán

jelentkezem :D

tankom paraméterei már ismertek :C :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1688) Cucuska2 válasza virkir (#1685) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én T32-t vállalok.
Sajnos csak az az egy T8 tankom van.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1689) Tomi0703 válasza virkir (#1685) üzenetére


Tomi0703
őstag

tiger 2 nem jatszik? :DDD

(#1690) fsb1000 válasza virkir (#1685) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ki lesz az FC? Mennék T32/IS3 fullossal.

(#1691) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ajaj.... T34 prémtank játszhatatlan lett. 0.8.2 előtt sokat farmoltam vele, élvezetesebb volt mint a Type59, de most....
Lassú, célkereszt nem szűkül rendesen, ha mégis kivárom,akkor is falsul mellé lő.
Mi lett ezzel a tankkal?

(#1692) Gaz 78 válasza fsb1000 (#1691) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szintén zenész! Mi lett a T26E4-el :/ Hasonló tünetek! ..nem kínlódtam tovább vele,prémtank ide vagy oda én eladtam a fenébe :/ ,annak ellenére is,hogy az volt az egyetlen prém tankom ..Ma reggel T29-el mentem és a 100%-os életerejű T34-et kilőttem sima golyóval 3 lövésből.Korábban ez nem fordulhatott elő,mert ledarált mint a tököt. Nem is gondoltam,hogy sikerülhet pláne szemből,mindössze csak feltartani akartam erre meghalt :O ...mindenesetre fura (T34 sem lesz nekem az tuti )

[ Szerkesztve ]

(#1693) Cucuska2 válasza Gaz 78 (#1692) üzenetére


Cucuska2
őstag

A SP kurvajó, csak te nem tudsz vele játszani.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1694) Napfénysüti válasza Gaz 78 (#1692) üzenetére

Eladtál egy 8-as prém tankot? Bevallom ilyenről még nem hallottam itt. :B

Més que un club!

(#1695) Tomi0703 válasza Gaz 78 (#1692) üzenetére


Tomi0703
őstag

komolyan eladtal egy prem tankot, ami nem is kerul keves penzbe (ismetlem, penzbe)? ez azert durva.. kar, hogy nem lehet elajandekozni, en szivesen atvettem volna toled.

[ Szerkesztve ]

(#1696) marked one94 válasza fsb1000 (#1691) üzenetére


marked one94
őstag

Én meg pont az ellenkezőjét mondom mintha jobb lenne a T34 mint azelőtt. :P Vagy csak én lettem ügyesebb. :B

You'll Never Walk Alone

(#1697) Gaz 78 válasza Napfénysüti (#1694) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Hát ilyen is van .)

(#1698) virkir válasza Tomi0703 (#1689) üzenetére


virkir
veterán

Csak nagyon végszükség esetén.
Lomha, rossz gundepression, bazi nagy.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1699) virkir válasza fsb1000 (#1690) üzenetére


virkir
veterán

Nem tudom. Még az sincs kialakulva, ki fogja megnyitni.
Ha összejön és leszünk elegen meg minden feltétel adott lesz akkor szvsz többen fogják váltani egymást.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1700) D.Orion válasza Gaz 78 (#1692) üzenetére


D.Orion
veterán

..nem kínlódtam tovább vele,prémtank ide vagy oda én eladtam a fenébe

Hát te /censored/ vagy baszki! :W

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.