Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) kicsitrash válasza bullseye (#648) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Kár, hogy nem nekem kerül annyiba... már venném is :))

(#652) robogo81 válasza kicsitrash (#646) üzenetére


robogo81
aktív tag

Jé,nálam is annyit mutat.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#653) kicsitrash válasza robogo81 (#652) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

nálam miért nem? :))

(#654) robogo81 válasza kicsitrash (#653) üzenetére


robogo81
aktív tag

lehet az ajándék 3 napos ajándék prém miatt van.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#655) Tomi0703 válasza robogo81 (#654) üzenetére


Tomi0703
őstag

nem hinnem, hogy a prem vegett van.
vannak erdekessegek. panther is csak 20k, tiget is 25k. mondjuj legutobb mikor en neztem akkor a panther nalam is 20 volt, meg regebben a tiger is 25 de mire eljutottam vk36-ra addigra visszament 45 korulire.

[ Szerkesztve ]

(#656) robogo81 válasza Tomi0703 (#655) üzenetére


robogo81
aktív tag

Az újabb verziókkal ezeket is változtatgatják?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#657) Tomi0703 válasza robogo81 (#656) üzenetére


Tomi0703
őstag

fogalmam sincs, de en a helyedben elindulnek ezen az agon. :DDD

(#658) robogo81 válasza Tomi0703 (#657) üzenetére


robogo81
aktív tag

Talán máskor,van miket tutujgatni. :DDD

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#659) Vigneau


Vigneau
félisten

No, mai napi élményem csak erősít abban, hogy igencsak szégyen az, ha magyar az ember. Kilőttem egy arty-t (talán zordon75 néven futott), mikor már egyedül maradtam - amolyan minden mindegy alapon - az ellenség soraiból (a 3. killem volt a csatában). Ők még 6-an voltak talpon, miközben már a bázisunk is foglalás alatt állt. Tuti verségre számíthattam 5-ös TD-ként a 7-esek között. Erre csak annyi jött kommentbe: ******** csíra, megdögleszmegdöglesz... Természetesen meghaltam, mert nyomtam egy geronímósat és az arty társa megtalált, miközben haladtam előre a bázisuk felé. Erre azért kaptam még egy looser jelzőt is - érdekes. Remélem, ezek után eret vágott magán... :U :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#660) emre válasza Vigneau (#659) üzenetére


emre
veterán

Én már csak ismerősnek köszönök magyarul, hiába egyértelmű a nick-ből vagy másból, hogy hazánk fiával van dolgom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#661) #21346560


#21346560
törölt tag

Nem csak a magyarok ilyenek ám! Ha figyelitek a csetet akkor ugyanígy irogatják más nyelveken is egymás szidalmazását.
Én egyébként csata elött benyomom hogy "csőőőő", aztán aki akar reagál, aki nem akar az nem.....

(#662) Vigneau válasza emre (#660) üzenetére


Vigneau
félisten

Én egy hello-t szoktam írni, vagy csak csendben végzem a dolgom.

Runo:
Nekem még különösen a lengyelekre való panaszkodás szúrta meg a szemem. Ennyi baj lenne velük?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#663) Plasticbomb válasza #21346560 (#661) üzenetére


Plasticbomb
addikt

ÉN nem köszöngettem, csak klántársnak, minap összefutottam egy random csatában vele..

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#664) Dobi 562 válasza Vigneau (#662) üzenetére


Dobi 562
addikt

A lengyeleket tényleg nagyon szidják és valóban sok köztük a vérpisti, de azért rengeteg német nevű játékos hasznavehetetlenkedik 10-es német nehéztankkal. Valamint legendásan rossz játékosok még a törökök (TURK_, TURKS és hasonló nevű klánok tagjai).

(#665) D.Orion válasza #21346560 (#661) üzenetére


D.Orion
veterán

Nekem van pár szokásos köszönésem:
Jó napokon: Üdv Mindenkinek!
Roszz napokon: Üdv Mindenkinek! WG a qxxxx anyád!

:DDD

(#666) Vigneau válasza Dobi 562 (#664) üzenetére


Vigneau
félisten

A törökökről én is ma hallottam a Barátomtól nem túl hízelgő kritikát. Érdekes...

Apropó, SU-100 után melyik TD ágat érdemesebb folytatni? SU-152 vagy SU-100M1? Mintha utóbbiról nem sok jót olvastam volna - gyenge löveg és papír test -, viszont a SU-152 elég lassúnak és esetlennek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#667) Dobi 562 válasza Vigneau (#666) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az új szovjet TD ágat nagyon szidja eddig mindenki... A SU-152 viszont elég brutális jószág tud lenni értő kezekben.

Na most nem mondtam valami sokat, mert értő kezekben minden tank nagyon jó. :)

A rendes wot topikban tedd fel a kérdést, mert ott sok olyan ember van aki próbálgatja mindkét TD ágat.

[ Szerkesztve ]

(#668) kicsitrash válasza Dobi 562 (#667) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Igy van. Én pl. a hetzerrel nyomtam eddig a legtöbbet, s kezdő létemre szerintem nem is megy rosszul. Néha egy-egy tier6 nehézfiú ellen is van keresnivalóm, persze nem face2face, mert könnyű instant frag vagyok :)

(#669) Vigneau válasza Dobi 562 (#667) üzenetére


Vigneau
félisten

Ott is feltettem korábban a kérdést, de vak szemekre leltem. :N

Nekem pl. a T-34 volt kínszenvedés (meg az A-20) - de a T-34-85-tel szépen boldogulok. Nálam egyébként a StuG III a húzó TD, a sokak által istenített Jagd Panther-rel pedig sokat szívok - a Jagd Pz IV-el is jobb a győzelmi arányom. Félek tőle, hogy a SU-152 is hasonló lesz, de ez van. Talán a szovjet nem annyira magas és könnyebben tudom majd álcázni.

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#670) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Nálatok megy a gamma? Én próbálok csatlakozni, jelszó után szüttyög, majd nem sikerül beloginolni... (csatlakozást blokkolhatja a tűzfal üzenet).
Lehet, most jön az új update?

(#671) Vigneau válasza kicsitrash (#670) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem is figyeltem, hogy lenne hirtelen újabb javítás... Csak nem Highway és South Coast HD 7950 bugját javítják? Viszont elég érdekes ez a bug, HD 6770M-nél semmi ilyen nincs nálam. Igaz, ott nem is annyira részletes a grafika, de mindkét VGA-n már a fejlesztett beállítást használom.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#672) Dr_Syrex válasza Vigneau (#669) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A Jagdanther kezdetben tényleg elég harmatos jószág, de ha kigrindeled hozzá a 10,5-ös ágyút, akkor már egész jól használható (viszont cserébe szinte semmi nyereséget nem hoz a drága lőszer miatt).
A Stug nekem is nagy kedvencem, ezért nem is adtam el :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#673) Flatron710


Flatron710
tag

Szopóág ON!
~ 20 meccsből talán 3 győzelem....
Folyamatosan mellémennek a lövések, ha talál és átüt, akkor a minimum sebzést adja be.
15:5-ös vereségek tier-től függetlenül.
Persze én felejtettem el játszani ma is. ( mint máskor, amikor "kedvez" nekem a WG, az MM, vagy csak szimplán a szopóág)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#674) nagysandor88 válasza Flatron710 (#673) üzenetére


nagysandor88
tag

Csak egy kérdésem van a sok fanyalgóhoz.
Akkor mi a f@szomnak játszotok ezzel a játékkal, ha idegesít, sz@r, ??meg csal a WG??

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#675) Flatron710 válasza nagysandor88 (#674) üzenetére


Flatron710
tag

Mert ha állandóan ilyen szar lenne, akkor senki sem játszana vele... De mivel ezt a "sz.pást" random nyomja be - az amúgy többségében szórakoztató játékórák közé - a WG így természetesen fel vagyunk háborodva és kikelünk magunkból.
Képzeld el, hogy pl. az NFS bármelyik részében 1 nap sorra döntöd a pályarekordokat, a másik napon folyamatosan kicsúszol, a másik kocsija gyorsabb mint a sajátod, hamarabb veszi észre az útkereszteződést, stb...
Aki nem játszik a WoT-al annak nincs értelme magyarázni a dolgot.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#676) kicsitrash válasza nagysandor88 (#674) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Vágom, amit mondasz. Meg lehet tanulni együtt élni a hibákkal. Én most pl. pz4-et toltam, megvárom, mig leszűkül, kb. +2mp-t várok, 200 méterről, tűz... mellé-fölé :) Az ilyen azért picit bosszantó. Tudom, van szórás :)

A sorsolás az picit érdekes. A kis 5-ös tankommal nem tudom mit rohangálok tier 9-ek között... :)

(#677) nagysandor88 válasza Flatron710 (#675) üzenetére


nagysandor88
tag

Játszom a WoT-al kb 8-9K csatám van. Ennyire nem drasztikus dolgok ezek... Van hogy jönnek a 0 dmg találatok, de akkor lövök máshova... Gondolom az említett esetben lórin volt csigakukucskáló, parancsnoki képzettség, azért láthatott meg.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#678) psycroptic válasza kicsitrash (#676) üzenetére


psycroptic
őstag

Tier 5-ösként max light tankkal illetve arty-val rohangálhatsz 9-es tankok között.

Szerk.: jah meg ha platoonban játszol...

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#679) nagysandor88 válasza kicsitrash (#676) üzenetére


nagysandor88
tag

Ahogy előttem is írták pzIV-et nem rak IX-esek közé, max 7-essel találkozhatsz.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#680) #21346560 válasza nagysandor88 (#677) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az csak álló helyzetben működik, amúgy a látótávolság nem befolyásolja, hogy a bokor mögött állót észreveszed vagy sem...

(#681) nagysandor88 válasza #21346560 (#680) üzenetére


nagysandor88
tag

Nem csak álló helyben működik, az a periszkóp amire te gondolsz. De befolyásolja. A bokor csak az ellenfél látótávját rövidíti meg. Most nem írom le részletesen, de az alábbi linket ha elolvasod szerintem tisztában leszel a dolgokkal.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#682) #21346560 válasza nagysandor88 (#681) üzenetére


#21346560
törölt tag

Csigaszem - perszikóp. Legalábbis nekem :)

(#683) nagysandor88 válasza #21346560 (#682) üzenetére


nagysandor88
tag

Így már tiszta, én a Távcsőre gondoltam. :) De a láthatóságot szerintem nézd át...

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#684) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Ugye, hogy nem is olyan lassú az a T28!? :D

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#685) robogo81 válasza Dr_Syrex (#684) üzenetére


robogo81
aktív tag

Mennyi hp ment le róla landolás után? :Y :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#686) kicsitrash válasza nagysandor88 (#679) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Nem mondtam, hogy csak pz4-et tolok...

Pl. a leopardom simán beteszi tier 8-9-esek közé... Ráadásul az csak t4...

(#687) nagysandor88 válasza kicsitrash (#686) üzenetére


nagysandor88
tag

Mert az felderítő tank. Kifejlesztettem a VK2801-et. Eleinte szenvedtem a leóval, de megérte, sőt mondhatni megszoktam, hogy csak szpottolni van lehetőségem, és így is nagyon sok kreditet és xp-t hozott. Most a VK-val álom menni, és tapasztaltabban vezetem, amire a kis leo tanított meg.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#688) kicsitrash válasza nagysandor88 (#687) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Akkor is gáz...

Minap belógtam az enemy mögé, hármat lőttem a tier5-ös artyba, s 1 hp-t sem sebeztem rajta... (2 oldalról, 1 homlok). Szóval amig nem veszek rá álcahálót, meg mindenféle szkópokat, kvázi használhatatlan... Persze normális társakkal, akik elkezdik lőni azokat, akit felfedezek, talán még én is túlélhetném :)

(#689) Vigneau válasza kicsitrash (#686) üzenetére


Vigneau
félisten

Vagy mint az LTraktor esete a 8-assokkal. Ki is hívta a top tankot. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#690) #21346560


#21346560
törölt tag

Megvan a rekordom! 8 Lose egyhuzamban.... a 9. csatában artyval voltam Wide Parkban.... no mondom a jóédesrétest... aztán beálltam olyan helyre, hogy oda még 1 arty sem állt, és szanaszét löttem mindenkit akit láttam, amikor már nem láttam senkit, akkor mentem segíten a "nemtommárminek" aki tűztámogatást kért az IS-8 ellen, akivel szemezett már 2 perce egy sarok mögül... én meg bementem az IS-8 seggébe és beledugtam a csövemet :DDD

(#691) D.Orion


D.Orion
veterán

Hopp, nem ide.

[ Szerkesztve ]

(#692) Flatron710


Flatron710
tag

Amatőr scout - szakképzetlen munkaerővel (87% ) - munkát keres... :)

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#693) kicsitrash válasza Flatron710 (#692) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Ejj, csak nem a T32 volt a scout? ;)

(#694) Dr_Syrex válasza kicsitrash (#693) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Én az ELC AMX-re tippelek :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#695) kicsitrash válasza Dr_Syrex (#694) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

valószinübb... de mókásabb lehet a t-vel :)
én most épp a kismacskát tolom, de közel sem vagyok ilyen eredményes. nekem a td való :)

(#696) Flatron710 válasza Dr_Syrex (#694) üzenetére


Flatron710
tag

Igen.. Az ELC volt :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#697) robogo81


robogo81
aktív tag

Na,vajon melyik csapat nyert?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#698) emre válasza robogo81 (#697) üzenetére


emre
veterán

A gyorsabb. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#699) nagysandor88 válasza Flatron710 (#692) üzenetére


nagysandor88
tag



Csak egy kis hencegés :D

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#700) robogo81 válasza emre (#698) üzenetére


robogo81
aktív tag

Pontosan,csak épp az ellen volt az. :O
Pedig az F7 gomb már eléggé bemelegedett,mire a vége visszaért,már befoglaltak,nekem meg a Hetzernek nem sok esélyünk volt,de legalább párat kikaptunk. ;]
A fő csapat meg a városban tolongott.

redmi note 8 . psn:robert_warior

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.