Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Dobi 562 válasza fsb1000 (#1549) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tudom megmondani, mert közben újra kellett indítanom a játékot. De XP-t azt kaptam valami 70-et kb... Egyébként vesztes csata lett.

(#1552) Atlantis válasza fsb1000 (#1550) üzenetére


Atlantis
veterán

Ne már...Ezt egyetlen nap alatt? 130 csatát? :Y Hogy a rossebbe lehet ennyit menni egy nap alatt... :R

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1553) fsb1000 válasza Dobi 562 (#1551) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A fizika előtt nagy volt a réműlet egyeseknél, hogy majd a sok kis noob potyogni fog a vizbe meg szakadékba ugrálgat. Hát nem így lett, alig tapasztaltam ilyesmit. Viszont a prok ugráltak befele a költségek elől a vizbe, ha szorult a kapca.

Én is estem be, mikor az ellent be akartam tolni, de elfelejtettem megnézni mennyi a javítás.

(#1554) fsb1000 válasza Atlantis (#1552) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocs.. 5 percen belül dupláztam.

[ Szerkesztve ]

(#1555) Atlantis válasza fsb1000 (#1554) üzenetére


Atlantis
veterán

Értelek: erre csak azt tudom mondani, hogy LOL.

Szerk: látom, kiszedted a linket, de ettől Te még tudod, eredetileg mire válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1556) fsb1000 válasza Atlantis (#1555) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Csak neked szólt. Amúgy tényleg 5 percen belül volt. Nem örülnék, ha megint megindulna a feljentősdi egy ilyen miatt, mert egyéni avatart szeretnék az XX-edik szülinapomra. (az xx itt nem 20 akar lenni)

(#1557) Atlantis válasza fsb1000 (#1556) üzenetére


Atlantis
veterán

Nyáron se én "jelentettelek fel", de nem is álltam melléd és ezt mai napig vállalom...ha emiatt tüske van benned, a te dolgod.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1558) fsb1000 válasza Atlantis (#1557) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Inkább a WoT-ról beszéljünk.

Valaki játszik JagPzE100-al? Sokan szidják, a kezdeti lelkesedés után nekem se a fő kedvencem, de azért jó vele menni a hatalmas sebzések kárpótolnak.
"Büntetésből" , raktam rá egy animés skint... kár hogy a többi csapattárs nem látja és nem tudja, de nekem ennyi is elégtétel

Az idióta robbantgatós garázshangot meg ki lehet szedni. Olyan jó hogy csönd van a garázsban.

[ Szerkesztve ]

(#1559) fsb1000 válasza fsb1000 (#1558) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mentem vele egy kört. Nem rossz de megint hátulról rám jött egy T-54 és simán kivégzett. Általában így végeznek a JagPZE100-al. max. egy rátolatással tudtam sebezni.
Persze én voltam a hülye mert a városban egy IS7-et kergettem és a többiek nem jöttem velem hanem álltak a házak mögött. (csatát buktuk,m pedig vezettünk mikor elhaláloztam)

SzerK. Az első IS7 találat nem is látszik, mert 10 soros a log. asszem 970 volt.

[ Szerkesztve ]

(#1560) nagysandor88 válasza Patrick76496 (#1547) üzenetére


nagysandor88
tag

Talán nekimentem. :)

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#1561) scyllarus


scyllarus
veterán

Kész, elég a szenvedésből. A T-34-85 akció végén megy a levesbe. 300m-nél távolabbról nem talál el semmit, közelebbről akármi kiszedi 2 lövéssel. Ekkora csalódásom még nem volt ebben a játékban.
Rájöttem, túl sokat játszottam német tankokkal.. (Bár a KV-1-et imádom továbbra is)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1562) Rambovits válasza scyllarus (#1561) üzenetére


Rambovits
senior tag

Nekem a T-28-al megy a szenvedés... Papírvékony, kicsi a tűzereje, egyszerűen utálok vele játszani... Viszont kéne a KV-1 mert azt sokan istenítik.

Szerk: Hetzernek most voltam egy lövés :)

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1563) #21346560 válasza Rambovits (#1562) üzenetére


#21346560
törölt tag

A T-28 majdnem mindennek 1 lövés :)

(#1564) Arpee78


Arpee78
senior tag

Irányított tank: T34

Célpont: Type59
HP: 1300

Lövések száma: 2
Találatok száma: 2
Kritikus sérülések száma: 2

HP a második találat után: 0

Távolság: 691 méter

(#1565) Bingisz


Bingisz
addikt

Icipici kifakadás:

M103:

Utolsó csata:

Katasztrófa. Egyszerűen hiába teszem ki a lelkemet, bukunk....

Stat. vele:

Ezzel van a legtöbb átlag dmg.-m, és a legrosszabb győzelmi arányom.... :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1566) Rambovits válasza #21346560 (#1563) üzenetére


Rambovits
senior tag

A legjobb, hogy az ágyú 300 méteren 20-at téved... :D 68%-os a crew, úgy voltam vele, nem veszek rá 75%-ost, úgyse lesz meg sokáig... Hát úgylátszik tévednem kell :W :W

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1567) emre válasza Bingisz (#1565) üzenetére


emre
veterán

Ma nekem is ilyen napom volt.
De ha már klán tag vagy miért egyedül játszol?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1568) Bingisz válasza emre (#1567) üzenetére


Bingisz
addikt

Egy ember van akivel játszok, de vele csak tier 6-ig.
A klán nekem csak Cw miatt van.

Tudom jó hülye vagyok :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1569) myckey válasza scyllarus (#1561) üzenetére


myckey
veterán

a hiba benned van.
jó gép ez a t-34-85,csak ésszel kell vele játszani,mert való igaz,hogy könnyen szétlövik,viszont nekem nagyon jó támogatásra.
az a 144 penes ágyú jó rajta.
mozgása is rendben van.
nálam már fullos a gép,és 92% a legénység.
meg egy töltés gyorsító van rajta.
sztm én kihúzom elitre....
tehát nem csak a t-43 gépet,hanem a kv-13 tankot is kifejlesztem.

de hát nem vagyunk egyformák :N

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1570) scyllarus válasza myckey (#1569) üzenetére


scyllarus
veterán

Az a 144 penes ágyú jónak látszik, annak a pontossága is oké papíron. De amíg azt összeszedem, megutálom a játékot. Vak, mint a denevér, 2 lövésből szétszedik. Mire észrevenném, hogy baj van, már szétkaptak. Támogatásra használnám, most is annak próbálom, jónak is látszana, de ez a csúzli rajta hasznavehetetlen. Full noobok ellen jó, mert azok csak forognak a bekapott lövések után, mint kezdő b.zi a gőzfürdőben, de ha valaki kicsit is észnél van, visszalő és fekszem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1571) fsb1000 válasza Bingisz (#1565) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Planetwoton nézzük meg holnap, hogy ma mennyi volt a winrátiód.
Szerintem 50% feletti lesz.

(#1572) Bingisz válasza fsb1000 (#1571) üzenetére


Bingisz
addikt

Kicsivel lesz több mint 50%

47% winrateről hozom felfelé.

Az összetett meg a század miatt lesz nagyobb :D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1573) myckey válasza scyllarus (#1570) üzenetére


myckey
veterán

hasonlóan kell használni,mint egy amcsi gépet.
jó a tornya,nagyon jó.
rejtsd az alját...de ha ügyesen forgatod be,onnan is képeske pattanni.
én nem látom,hogy vak lenne,bár nekem a legjobb rádió van,és ahogy már írtam........ lassan 100% a legénység
az egyik csatát úgy nyertem meg,hogy a tornyomat nem tudták átlőni.
én meg sorban 3 foglalót tettem taccsra.
kaptam is az acélfalat.......

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1574) scyllarus válasza myckey (#1573) üzenetére


scyllarus
veterán

Próbálgatom rejtegetni a hullt, mert láttam a fele páncélt 84%-os a legénység, a simából hoztam át őket. Elég mozgékony, még alap motorral is. Engem ez a hulladék ágyú tesz a sírba, teljesen összeszűkült célkereszttel is olyan homályokat lő, hogy nem hiszem el. A KV-1 85-öse papíron ugyanilyen pontos/pontatlan, de annál nem találkoztam ilyenekkel. Komolyan, mint egy mozsárágyú. A többi részével elégedett lennék, még a T-34 57mm-ésével is szívesen használnám, de azt nem lehet rátenni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1575) myckey válasza scyllarus (#1574) üzenetére


myckey
veterán

csak azt tudom mondani,hogy ilyen szintű pontatlanságot nem tapasztaltam,meg más se ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1576) scyllarus válasza myckey (#1575) üzenetére


scyllarus
veterán

Ja a rádió nekem is jó. Valami bajom egyébként is van, az AP lövedékeim úgy repülnek (lassan és ívesen) mint a HE egy hete. De most direkt kipróbáltam, álló célra is az égbe mennek a lövések. Egy reinstall lesz holnap, az biztos. Ez mindenesetre kicsit visszaadta a hitemet, az Easy8-at elég messziről szedtem ki :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1577) myckey válasza scyllarus (#1576) üzenetére


myckey
veterán

az a helyzet,hogy minden tank rosszabb alapon,mint eliten.
ez ugye természetes
csak az a lényeges,hogy kinek mennyire szimpatikus egy gép
mert ha nem az,akkor szenvedés vele eljutni a legjobb modulokig
onnantól pedig nem játék a játék....

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1578) Rambovits


Rambovits
senior tag

Ezt nem hiszem el mostmár... 2 napja nem tudok artyval csatát nyerni... 1. nem spotolnak, 2. nem védenek.. Persze a "siemka" meg az "elo" az megy... -.-

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1579) D.Orion válasza Rambovits (#1578) üzenetére


D.Orion
veterán

Baszki, te inkább tanulj a vizsgádra. :)

(#1580) Rambovits válasza D.Orion (#1579) üzenetére


Rambovits
senior tag

Ne is mondd, még jó hogy megnéztem ma neptunba, mert kiderült, hogy holnap is lesz egy vizsgám :D:D

T-28-ra érdemes kiszedni az 57 milis ágyút? Vagy szenvedjek tovább a mostanival? (Közvetlen közelről nem tudtam átlőni a KV-1 seggét) :(((

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1581) nagysandor88 válasza Rambovits (#1580) üzenetére


nagysandor88
tag

Hova jársz? Csak ha nem vagyok indiszkrét. :R

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#1582) Rambovits válasza nagysandor88 (#1581) üzenetére


Rambovits
senior tag

Óbudai Egyetem - NIK (fehérvári telephely) :)

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1583) fsb1000 válasza Rambovits (#1578) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mára oda jutottunk a lengyelek kifigurázásában és utálatában a WoT-ban, hogy a siemka meg a Kto pl? és egyebek jó része már nem is a lengyelektől származik hanem a poéngyárosoktól meg a polisfóboktól.

Azt hiszem a WG/MM mellé sikerült egy másik bűnbakot találni, miért is nem mennek jól a csaták.

(#1584) Stigma.HC válasza fsb1000 (#1583) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hehe, hát igen. Egyre többször látni a csatákban, hogy a siema bírásra egyből reagálnak a társak. Általában nem szép dolgokat, néha mondjuk csak viccelődés az egész és nem is veszi senki komolyan.
Egyik kedvencem, szó szerint idézve:

IS-8: Noooooooooooo! i dont want the polaks on my team
again a loss

E-100: is8 u twat

Ezen besírtam akkor :DDD

Másik mikor már lassan minden meccsen vannak akik kifakadnak, vagy a mapra, társakra vagy bármire ami a játékkal kapcsolatos.
T28Pro.: THIS IS COMPLETE bullshit
SAME map, same tank, same start LOCATION
WG chack your fucking algorythm
:DDD Ezek bearanyozzák az aznapi játékomat

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#1585) Dobi 562 válasza fsb1000 (#1583) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ezt a lengyel utálatot a tapasztalat táplálja...

Saját véleményem szerint van még pár ilyen dolog, amivel nagyobb az esély a bukásra mint a győzelemre:
-török játékos a csapatban (ha 3-as szakasz top tankban, akkor nincs esély nyerni), általában TURK és hasonló nevű klánok fiai
-8-as prém heavy álcafestéssel (vannak nagyon jó játékosok is, akiknek van ilyen, de a tapasztalataim azt mutatják, hogy 90%-uk túl hamar próbálja ki magát 8-asok között, ninsc elég tapasztalatuk és így nincsenek csapat hasznára)
-2. vh-ra utaló nevű játékosok (Rommel, 19xxxxx42, xxPanzerxx44, stb)

[ Szerkesztve ]

(#1586) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Még munka előtt futottam egy kört a kis kedvencemmel. Megint összejött vele egy felderítő, annak hála hogy a csapat nagy része ismét csak kempelt a saját bázis mellett és nem reagáltak sem a segítségkérésre sem a pingre. Megszálló csak azért nem lettem, mert egy eddig hátul kempelő M2 Med úgy gondolta miután én kiharcoltam magam, ő leveszi a cap-eléssel járó terhet a vállamról és bátran beállt mellém. :)

[ Szerkesztve ]

(#1587) emre válasza Bingisz (#1568) üzenetére


emre
veterán

Az.
Én cw miatt biztos nem lépnék be sehova.
Majd irj rám ha a 103-at húzod.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1588) D.Orion válasza Stigma.HC (#1584) üzenetére


D.Orion
veterán

(#1589) D.Orion


D.Orion
veterán

Tegnapi napom is egy átlagos T6 farmolós, húzós nap volt:

Nap végére úgy éreztem, hogy a mapok nem túl random sorrendben jönnek, de aztán most, hogy megnéztem a replay nevek alapján rájöttem, hogy nem volt olyan súlyos a helyzet, bár tény, hogy egy-egy mapon jártam 3-4 alkalommal is, míg van olyan ahol csak egyszer. Tényleg planetwot-on nincs map alapú leosztás a statisztikában?

(#1590) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Meddig tart az akció a prémlőszerekre? Azt hittem csak ma reggelig, de látom most is 50%-on van.

Kezdek egy t8 prém grindelést. 1-1,5 M kredit a cél.
Akinek van kedve csatlakozhat, bár most nem a győzelem a cél, hanem a sebzésért kapott kredit.
Prohardver csatornára beléptem...

(#1591) Cucuska2 válasza fsb1000 (#1590) üzenetére


Cucuska2
őstag

Milyen PH! csatorna? Mikről maradok le, bakker...
Amúgy majd szakaszozhatnánk, de én csak péntek-szombaton szoktam ráérni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1592) fsb1000 válasza Cucuska2 (#1591) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Beirod chanel keresőbe hogy prohard, aztán kidobja.
Én mindig ráérek, csak nem mindig van kedvem szakaszozni.
De ha épp igen, akkor szívesen megyek bármilyen tierben.

(#1593) DCI_market


DCI_market
tag

van itt olyan aki még kezdő szinten van? tier 2-3hoz keresnék társat. Esetlegesen csapatot, tetszik a játék, de nem igazán látom még át.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#1594) fsb1000 válasza DCI_market (#1593) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Éjjel megyek én veled t2-3-ba....

(#1595) Dobi 562


Dobi 562
addikt

3-an feltartottunk egy oldalt, a másik oldalon a lemmingjeink elintéztek egy pz38na-t, meg egy bt-7-est. :C

(#1596) Rambovits


Rambovits
senior tag

Képessége minden személyzeti tagnak egy lehet?

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1597) Cucuska2 válasza Rambovits (#1596) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nem, összesen 4 skillje lehet mindenkinek, de egyre több és több xp kell hozzá.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1598) Dobi 562 válasza Cucuska2 (#1597) üzenetére


Dobi 562
addikt

Végtelen számú skill-jük lehet, nem?

(#1599) emre válasza Cucuska2 (#1597) üzenetére


emre
veterán

akkor ez biztos photoshop

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1600) Bingisz


Bingisz
addikt

Ez az új MM nagyon vicces. Kv5-el eddig nem volt olyan csatám ahol lett volna tier8-nál kisebb tank.

Gyakorlatilag használhatatlan ezekben a csatákban....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.