Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Fel válasza KaLeun (#1893) üzenetére


Fel
addikt

Van a beállításokban egy csodabox, amit ha kipipálsz nem lesznek kéretlen meghívók. Meghívó elfogadása csak barátlistáról, vagy valami ilyesmi a neve, Settings, első ablak.

Paul119: ha megnézed, az enyém sem prémiumos.

[ Szerkesztve ]

(#1902) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Hehe... kaptam Burda medált. 5-ből 5-öt... hogy pusztulna mind.

Két tárat kellet ellőjek a nyavajásokba, mert majd mindbe két lövés kellett.
Hogy cikáztak.... öröm volt nézni.

[ Szerkesztve ]

(#1903) Cucuska2 válasza fsb1000 (#1902) üzenetére


Cucuska2
őstag

Ezt lájkolnám, ha tudna olyat a PH!. :R

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1904) Dobi 562 válasza fsb1000 (#1902) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok a Burdához, én régóta szeretnék, de még eddig nem jött össze csak a Pasucci.

------------------------------------------------------------------
Nagyon bejönnek a francia heavy-k eddig. A BDR is nagyon jó volt (top löveggel), az ARL 44 meg még jobbnak tűnik a tierjében. Még a legjobb löveg, motor és rádió hiányzik róla, ennek ellenére nagyon jó csatákat futottam most vele.

Victory Map: !Malinovka 2013. január 17. 18:07:41
Vehicle:: ARL 44
Exp: 3 012 (x2) + Credits: 37 944
Achievements: : Mastery Badge: "1st Class"

Victory Map: !Port 2013. január 17. 18:27:14
Vehicle:: ARL 44
Exp: 1 252 + Credits: 27 577

Victory Map: !Mountain Pass 2013. január 17. 18:36:18
Vehicle:: ARL 44
Exp: 1 738 + Credits: 35 329
Achievements: : Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

--------------------------------------------------------------------
A kínai tankokat is elkezdtem, eddig elég vegyesek a benyomásaim róluk.
A tier 1-es gépet letudtam pár csata alatt free xp ráfordítása nélkül is, az tetszett fullosan, szintjéhez képes jó kis pontos lövege van neki.
A tier 2-essel tegnap játszottam, de szinte az összes csata kivétel nélkül súlyos vereséggel zárult, így nem is nagyon volt alkalmam próbálgatni. Lassú, ronda, revoltáras, pontatlan, nem tetszett.
Tier 3 ChiHa: na ez tetszik nagyon, bár még hiányzik róla pár dolog, már a top löveg előtti löveggel is elég jó köröket tudtam vele menni, átütött mindent amivel találkoztam gold nélkül is, most még ez is lassú, de stock motor van rajta. Lesz még jobb is. Kíváncsi vagyok hogy free xp ráfordítása nélkül meddig fog kitartani a lendületem...

(#1905) kirjak válasza fsb1000 (#1902) üzenetére


kirjak
aktív tag

Kissé szerényebb, de nagyon örültem neki!

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1906) #21346560 válasza Dobi 562 (#1904) üzenetére


#21346560
törölt tag

No majd ha elérsz az M4-hez, kíváncsi leszek az mennyire fog tetszeni :))

(#1907) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Csata elején beköszön egy magyar, én vissza: helló XY.
South Coast tengerpartján 13 percnél JagdPzE100-al én megyek elől (szokásos szitú) mögöttem 2 hevi.
Kapok 1 találatot egy TD-től, de beviszek neki 900-at, ekkor oldalról rám száll egy VK2801 (t5 light!!!) és IS4 meg még egy t10 nem bírja levakarni rólam, bevisz 2 találatot a felderítő majd eltűnik.

Ekkor Vortex15 címeres magyar barom az IS4-ből beszól nekem: balfasz minek mész előre?
740 effel meg egy IS4-el... 47%-os winrátával ennyire fussa neki.
Aszongya menjek tetriszezni... és folytatja okoskodást.

Megfordulok és kap az arcába egy 1000-est. Ekkor el kezd anyázni. Hagyom a fenébe, de mikor kilőnek el kezd örvendezni és észre sem veszi, hogy ugyan az a tank lövi ki hátulról mint engem . Csatát bukjuk 15:3-al, nekem csak -22K kredit a veszteségem... ennyit megért.

Ez a legrosszabb fajta. 11K csatával és 740 effel, megmondja a frankót.
Low effes köcsög, a Bibor Páncélos Pusztitók klánból. És még ő buziz le engem...

(#1908) Dobi 562 válasza #21346560 (#1906) üzenetére


Dobi 562
addikt

Arra én is, mert sok rosszat hallani róla. Papíron nekem jónak tűnik. Olyan tigris szerűnek. :)

(#1909) fsb1000 válasza fsb1000 (#1907) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De az is lehet igaza van... és én rontok el valamit.
5-ből 4 alkalommal azt történik hogy amikor az ellen feltűnik, hirtelen egyedül leszek.
Nem is fedezékben bújva, hanem forgázzal haladva előre.
Innnentől már csak az a kérdéses hogy mennyit sebzek, mielőptt kilőnek, mert support az nincs.
Lehet ezen változtatni kéne, de mikor hátul kempelek az az érzésem elől hiányzik egy cső.

(#1910) Dobi 562 válasza fsb1000 (#1909) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is azt tapasztalom hogy egyre nehezebb játszani olyan tanktípusokkal amelyek a csapat támogatásától függenek (scoutok, TD-k). Úgy tűnik nem csak én képtelem be magamnak.

(#1911) Cucuska2 válasza fsb1000 (#1909) üzenetére


Cucuska2
őstag

Bezzeg, amikor megkérdezem valakinek van-e kedve max T8 szakaszozni, sosem jössz. :N

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1912) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megnéztem mi kell ahhoz, hogy valaki 3-as csatában 3-as tankkal kempeljen leghátul majd folyamatosan mellé lődözzön... A segítségkérésre, pingelésre nem reagál, csak a kemp. M3 Light-tal volt.

Egy igazi low tier játékos, az a baj hogy tapasztalatát nem tudja kamatoztatni közel 5000 csata után sem...

(#1913) #21346560 válasza Dobi 562 (#1912) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ha mindig hátul kempel akkor szerinted milyen tapasztalata lehet?! :(((

(#1914) kirjak válasza fsb1000 (#1907) üzenetére


kirjak
aktív tag

Jól tetted :K

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1915) kirjak válasza Rambovits (#1897) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ma rájöttem mi miatt lehet még nagy a ping.
Ha nem Switzerlandi szerverhez csatlakozom akkor nekem is alaphangon 350 körül alakul.
Erre persze véletlen jöttem rá.... ;]

Aztán észrevettem és reconnected ....
Ismét megúszom 60-85 között.

Köszi a helpet mégegyszer!

:R

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1916) fsb1000 válasza Cucuska2 (#1911) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Elég rapszodikusan játszom.... értsd be vagyok jelentkezve egész nap... megyek 2-3 max 5 kört és aztán dolgozok 1 órát, vagy más dolgom van vagy fórumozok kicsit.
Ha század vagy szakasz van, akkor azt szeretem, ha nem kell másra figyeljek és lenyomhatok 2-3 órát egy huzamba.
A szakasz/ század leginkább winratio javításra jó (persze élvezetesebb a játék is), de az mostanában rendben van.
A dmg-n nem tudok javítani, mert megyek jó köröket, de mindig becsúszik 0 vagy minimális dmg-vel pár kör.

Utolsó 100 csatám (vegyes tier) 1900 dmg/csata... ez nagyon kevés. AZ össz sebzésemen 2 pontott tudtam javítani. MIkor látom ezeket az érthetetlen melléket, meg gold lőszer lepattan amx oldaláról a dolgokat olyankor inkább hagyom a fenébe a WoT-ot, nem azért játszom, hogy bosszankodjak. Szakaszból nem illik ilyenért kiszállni, bár 1-2x már megesett.

(#1917) Dobi 562 válasza #21346560 (#1913) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hát legalább annyi esze lehetett volna, hogy visszamegy bázist védni... 100% HP-ban volt, az ellenséges T57 arty csak azért nem foglalta el a bázisunkat, mert lejárt az idő hamarabb... És ők ketten túl is élték. Lehet neki a túlélés jelenti a játékélményt, nem tudom... Az még bocsánatos mikor egy 100 csatás kezdő marad kempelni mert nem ismeri a pályákat, nem tudja hová kéne menni, de egy 5K csatástól többet vár az ember, pláne ha még kérik is tőle a segítséget. És nem volt afk/bot, mert lőtt a bespottolt ellenségre, igaz nem talált el senkit 400m-ről a rövid csövű ágyújával...

(#1918) nagysandor88


nagysandor88
tag

Kici occo Master Tanker Type T-34 :D


Húzós meccs volt. Sajna raplay nincs, mert notin elfelejtettem benyomni :( Egy piros báziskemper KV1-el maradtam kettesben a végén 2 fullos kv1, PZIV, 2 Csuhaj kínai csoda, matilda(ruszki full életen) ellen. Nekem 38 HP, náluk egyik csuhaj afk. Kiszedtem matildát, meg az afk player, nehogy szpotoljon. Fostam, hogy a PzIV ne érjen vissza. ;]

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#1919) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Laza kör a Cromwell-lel.. .) Aki szembe jött az lelőttem ..hehe

(#1920) .mf


.mf
veterán

Február közepén megyek Mockba. Igen, ilyen hidegben, brrr.
Gondoltam, ha már ott vagyok, valami jó is legyen benne, Kubinka tank-múzeum! :DD

Megnézem az oldalt, és a lelkesedésem el is szállt. 5-6 héttel előre jelentkezni, útlevél-másolatot és mindenféle adatot elküldeni, csak katonai kísérettel lehet menni, egyedül szabadon nem, 120 EUR ( :Y oroszoknak bezzeg csak 100 rubel, ami egy ezres sincs) és még fényképezni sem szabad. :(

Hátbasszus. Inkább elmegyek Bovingtonba, olcsóbb és ilyen hülye korlátozások sincsenek. Az IWM Londonban pedig még ingyenes is, de sajnos nem sok tank van benne (I. VH-s Mark x, M4, Churchill, Monty Lee-je, egy T34-85 és egy kilőtt, felnyitott Jagdpanther).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1921) fsb1000 válasza Gaz 78 (#1919) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Így kell ezt csinálni!
Mindig mondtam, hogy azzal nincs gond ha minkét csapatban kb. egyenlő számú kezdő játékos van.
Sokkal inkább zavar a randomfaktor..
Pár napig 70%-on állt a Wr%-om (utolsó 100 csata átlaga), de tegnap beütött a ménkű... szinte képtelen vagyok nyerni, már 52%-on vagyok.
A legbosszantóbb a jól becélzott tank kb 200méterre és a lövedék "leesik" durr bele elötte a betonba.
---

Más: korábban volt panasz. hogy valamelyik tank nyomjelzője/löszere lassabban mozog mint kéne.
Kicsit kételkedtem... de most az E100-al tapasztalom. Nem vészes, a Hetzer troll lövege még mindig sokkal lassabb, de pecs óta biztosan lassult az E100 is.
Először csak csodálkoztam milyen szépen száll, kicsit ívesen, aztán volt pár eset mikor szokásos módon elé céloztam a mozgó tanknak és bőven mögé ment.
Pedig 1900 csata után ez már reflex... gyakran a száguldó T50-2-ket is eltaláltam, most egy T34 is gondot okoz, amíg hozzá nem szokom, hogy lassabb a lövedék.

[ Szerkesztve ]

(#1922) sptkyle válasza .mf (#1920) üzenetére


sptkyle
senior tag

Pedig (elvileg) a világ egyetlen fennmaradt magyar Zrinyi II. rohamtarackját a kubinkai tankmúzeumban őrzik. :P

[link]

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#1923) Gaz 78 válasza fsb1000 (#1921) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Lehetséges,hogy a Wot-ban a dobókocka szerű lövés és találat kisorsolási rendszere már mindenre kitér.. (nem csak álló célpontoknál) Nem tud az ember kétszer ugyanúgy - ugyanoda lőni egymás után ha csak nem sorsol 2x egymás után a rendszer HATOST -a képzeletbeli dobókockával. Pedig ez gáz ha az ember betanul egy tankot,és kiismeri teljesen azt,hogy minden körülmények között mikén alakul a röppálya :/ ..nem oda megy a golyó ahová az ember gondolná mert ki tudja a rendszer a lövés után mit sorsol nekünk :/ 1-est vagy 2-est stb stb stb.. csak a csalódottság marad :/

[ Szerkesztve ]

(#1924) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Az ON topikban megint megy az adok-kapok :)
Ott is belinkeltem, de berakom ide is:

http://worldoftanks.eu/en/iem-streaming

Lengyeleknél rendezik a versenyt, biztos nem rossz a hangulat :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#1925) scyllarus válasza fsb1000 (#1921) üzenetére


scyllarus
veterán

Én sírtam itt, hogy mi történhetett az AP lőszeremmel. Azt hittem, valami mod kavart be.Azóta is olyan, már megszoktam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1926) Dobi 562 válasza Dr_Syrex (#1924) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mi történt az ON topikban? Láttam kitöröltek a modik csomó hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#1927) fsb1000 válasza Gaz 78 (#1923) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt szerintem sokan tudják, hogy a WoT-on belül +-25%-os randomfaktor van, szinte minden eseményre.
Az elv elfogadható, a mértéke viszont vitatható. Én jobb szeretném, ha csak +-15% lenne.

Ami viszont bosszantó, hogy ekkora csataszám és játékosszám mellet is, sokaknál előjön az az érzés. hogy a random faktor írányított vagy legalábbis eltér agy normális eloszlástól
Elsőként azon vesszük észre, hogy nem tudunk kétszerezni, vereség sorozatunk van stb. Persze van nyerés sorozat is, csak az nem fáj annyira, de épp olyan megmagyarázhatatlan, miközben a játékosok 90%-ának winrátája beáll 49% köré.

Ami viszont csak sok játék tapasztalása után derül ki, hogy vannak sorozatok, amikor minden lövés talál, olyan is mikor csak oda rántom a löveget, aztán másnap a becélzott, beszűkült lövés is mellé megy.
Vagy a lepattanási faktor: vannak napok amikor szinte mindent átvisz a lövegem, még gold lőszer sem kell, másnap meg a legnagyobb penű lövegem is pattan az Amx oldaláról, nem egyszer... többször. Ezt is nehéz a véletlenek rendszeres és periodikus "torlódásával" magyarázni, mert ilyesmi nem nagyon létezik, kivéve ha van rá szabály/kényszer rendszer.
Általában nálam JagPz100-al meg E100-al fordul elő az indokolatlan pattanás, míg t5-t6-ban a csodaszámba menő penetrálások.... de akkor sorozatban.

Zavaros ügy... és persze "hülye" aki azt állítja WG manipuláció van mögötte.
Pedig valami van... csak nem értjük mi az pontosan

(#1928) .mf válasza fsb1000 (#1927) üzenetére


.mf
veterán

Én egy ideje magas tierben már max. csak szakaszban / században, ill. duplázóra megyek.
1.) Lassú, kempelős. Mivel kis hibáért is nagy pofont kaphatsz
2.) Nagyon drága a javítás és a lőszer sem olcsó

Helyette inkább tier 5-től 7-ig megyek. Pörgősebb csaták, mindenki kevésbé sajnálja a gépet, mert olcsó a javítás, bár néha a lőszer van olyan drága, mint magasabb tierben. Az egész sokkal inkább fun.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1929) Dr_Syrex válasza Dobi 562 (#1926) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Csak a szokásos elfajult viták egyike, némi személyeskedéssel fűszerezve :) . Két hete nem néztem be a topikba, de valahogy mindíg kialakulnak a hasonló szóváltások.
De előbb utóbb mindenki megnyugszig és továbblép rajta (na jó, van aki nehezebben viseli :) )

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#1930) Tomi0703 válasza Dr_Syrex (#1929) üzenetére


Tomi0703
őstag

De előbb utóbb mindenki megnyugszig és továbblép rajta (na jó, van aki nehezebben viseli :) )

Már egy ideje megy ez... Ha valaki abbahagyja, jön egy másik. Már tényleg elvesznek a hasznos infók... :W

(#1931) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Szánalmas, hogy egyesek mennyire retardáltak. Találkoztam egy T14-el, aki beállt bázisvédő pozícióba. Egész kör alatt 1xx-et sebzett, végén a 110 hp-s T-34 lőtte ki őt 560-ról. Amikor kilőttem, megláttam, hogy lengyel az 5-ös prém, minden leesett. :C A 3 arty az enyém volt, meg is kaptam a Pascucci-t a végén. Egyébként jó kis gép ez a Chi-Ha (Joe), lehet ezt szeretni.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1932) emre


emre
veterán

Ez a kis platoonozás most nagyon jól esett. :))

Wins / Battles 28 / 35 80%
Avg. / Total Exp. 1 000 / 56 667
Credits total 1 112 372

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1933) Paul119 válasza Fel (#1901) üzenetére


Paul119
addikt

igen utólag nekem is le esett nem is neked akartam címezni bocsi :DDD
más : valaki nem tudja mi a haragért van az hogy ahogy el indítok bármilyen játékot fogja magát a laptopom és le kapcsol, az adapter sem jelzi olyankor hogy kapna áramot, ha ki húzom vissza dugom jelzi ,be kapcsolnám, villan egyet a billentyű és semmi .. nagyon idegesítő

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1934) sptkyle válasza Paul119 (#1933) üzenetére


sptkyle
senior tag

Túlmelegedés? Bár lehet az nem lenne ennyire instant.
VGA kártya hiba?
Netán a táp nem tudja kielégíteni (mert mondjuk hibás) a hirtelen keletkező kraft-töbletet?
Naplózás nem ír semmit?

(everest stresstest, ill. 3d mark alatt stabil a gép? )

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#1935) emre válasza emre (#1932) üzenetére


emre
veterán

Ja, ez lemaradt.:

Köszönöm a résztvevőknek. :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1936) Paul119 válasza sptkyle (#1934) üzenetére


Paul119
addikt

változó nem mindig csinálja , van hogy egész nap max payne 3 pörög és semmi van hogy egy nyomorult youtube padlóra küldi, lehet az adapter döglődik.. :(

ha vga hiba akkor el ásom magamat , gtx260m cserére a gatyámat rá fogom fizetni :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1937) Petiii05


Petiii05
csendes tag

Egy jó kör AMX 13 75-el :D Akinek tetszett iratkozzon fel lesz még sok world of tankos videó :D:D
[link]

(#1938) fsb1000 válasza .mf (#1928) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Van benne igazságod... t5-t7 csatákat gyakran én is jobban élvezem.
T10-el uncsi vagy nincs jó megoldásom serene coastra, és Sand River is úgy megváltozott, hogy néha kínszenvedés.
Régen a kedvenc pályám volt... szinte ismertem minden dombot, tudtam hova kell álljak.

(#1939) Rambovits


Rambovits
senior tag

Hát ez ismételten csodálatos volt... Gondoltam játszok egy kicsit este. Feljövök kínai t4-el betesz egy t7-es csatába, mondom oké végülis scout... Erre 300 méter után kiszed egy 550 effis KV-1S aki szerintem ilyedtében rántott egyet az egéren, és beadta neki.
Na mondom sebaj, megyek egyet T1-el... erre berak T7 csatába azzal is. Tigris lő 390-et én meg 96-ot amikor éppen átmegy. Fair küzdelem volt...
Gyorsan ki is léptem, mielőtt azon kapom magam, hogy kisbaltával verem szét a gépet.
Játszik egyszerre 150k player... miért nem lehet maximum 1 tier különbséggel összerakni őket?! Nevetséges, és akkor ne menjen el az ember kedve a játéktól...

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1940) fsb1000


fsb1000
nagyúr

0.8.3-hoz létezik már ARTY max zoom?

(#1941) .mf


.mf
veterán

3. csata NC-31-gyel,
Victory!
Battle: Himmelsdorf 2013. január 19. 3:53:54
Vehicle: Renault NC-31
Experience received: 743
Credits received: 9 025
Battle Achievements: Top Gun, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

21/14/14, 500 dmg, 6 kill, 5 detected és 93 dmg upon detect.
Remélem benne lesz abban a top százban :DD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1942) fsb1000 válasza .mf (#1941) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sok sikert!
Én nem is próbálkozom.... de remélem a PH-ról lesz néhány TOP100-as

(#1943) fsb1000 válasza fsb1000 (#1899) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Két nap alatt leküzdöttem magam 70%-ról 50%-ra (utolsó 100 csata átlaga). Úgy emléxem nagyjából ugyanazokkal a tankokkal mentem.
Lehetséges hogy 19.000 csata után egyszer csak elfelejtek játszani? Lehetséges hogy egy jól behatárolható pillanatban megváltoznak a dolgok és onnantól sok a lepattanó, meg ami mellé megy?
Az átlag eff-em 2100-ról 1600-ra esik vissza....
A találati arányom 71-ről 65-re.
Az átlag XP 790-ről 680-ra...
Érdekes módon a kill emelkedett 1,2-ről 1,5-re.

(#1944) kicsitrash válasza fsb1000 (#1943) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Mert már olyan vagy, mint a sumáker... megszoktál valamit, s lassabban alkalmazkodsz az újitásokhoz :))

(#1945) D.Orion válasza fsb1000 (#1940) üzenetére


D.Orion
veterán

Igen van már. Annyi, hogy nekem nem működött akkor, hogy ha a gui-ba másoltam így fogtam és dobtam belőle egy másolatot a flash-be meg a sima 8.3 könyvtárba is. Nem volt kedvem megnézni, hogy melyik hely miatt működik így most mindhárom mappában van egy egy ilyen fájl. :DDD

(#1946) #21346560 válasza fsb1000 (#1927) üzenetére


#21346560
törölt tag

Maximálisan egyetértek.
Én egyébként 10-15 csata után már el tudom dönteni, hogy adott nap szopőőőőizéágam van, vagy nem.
Aztán ha az van, akkor játszok mással :))

(#1947) Gaz 78 válasza fsb1000 (#1943) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Úgy látom minden frissítés után meg kell újból tanulni játszani - hozzászokni a frissítések által befolyásolt tényezőkhöz! Jó lenne ha a frissítések csak arról szólnának,hogy valamit hozzátesznek a játékhoz és nem a balanszolásról (persze kivétel a javítás). .Amit itt elvesznek azt ott hozzáadják vagy épp fordítva! őrület :) tele vagyunk meglepetésekkel :)

Mikor bejött az új fizikai motor,akkor mindannyian nagyon örültünk,hogy szépen újítanak az egymás után érkező frissítésekkel és meg is jegyeztük pozitív értelemben,hogy el sem lehet képzelni hol fog tartani a játék egy év múlva ...vajon hol fog tartani a játék egy év múlva :/

DE! ..hozott anyagból dolgozunk,azzal kell beérni amit a játék nyújt ..kicsit zötyögős a mutatvány egy-egy frissítés után de aztán hozzászokva szépen helyreáll a rend :)

[ Szerkesztve ]

(#1948) #21346560


#21346560
törölt tag

Kifejlesztve: Bat Chatillon 155 jármű kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 286000. Elköltött szabad tapasztalat: 0.
Megvásárolva:
Bat Chatillon 155' vettél. Elköltöttél kredit: 3 460 000.

Kíváncsi vagyok rá, a GW Typ E után ez tetszeni fog-e.
A GW Typ E nem tetszett.....

(#1949) fsb1000 válasza D.Orion (#1945) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi!
Ez van nekem is letöltve. Tankokkal müxik, de artyval nem tudok kizoomolni.
Beraktam más mappákba ahogy írtad, de úgy sem müxik.

***
Gaz 78 Igazad van, a peccsek is hoznak változást és mindig van mit újratanulni, de amit leírtam nem feltétlen erre vonatkozik.

Igazából nem is panaszkodni szeretnék, mert tudom jön majd megint egy kitüntetett pillanat és onnantól HIRTELEN megint jól megy majd minden. Szóval nem arról van szó, hogy majd kedd reggel arra riadok fel, hogy megtanultam az új pecs sajátosságait, hanem hogy rajtam íivül álló dolgok változnak majd meg.
Azonnal fog emelkedni a Winrátám, majd belinkelem a Wotloggeres ábrát.

Addig is óvatoskodok kicsit, védekezek, hátul maradok, de ettől meg romlik a statom.

(#1950) D.Orion


D.Orion
veterán

Wargaming meg a jó édes összes felmenődet! Kibannoltak és miért? Azért, mert nem hagytam, hogy két teljesen random sieam trágya kinyírjon egy azon csatában! Kezdéskor a köcsög még a kezdőkörben kilőtte a motoromat és a gunner-em. Na nem baj visszaraktam őket! T2-es kínai tankban ültem az meg egy loltraktorban. Erre bazdmeg megint kilővi a motorom. Fogtam és lenyomtam pom-pom-al, kinyírtam.

Két sarokkal odébb beáll mögém a saját T1E6-os gépünk az is siema és elkezdi lőni a tornyomat hátulról, meg blockolgat. Fogtam ráfordultam és őt is kilőttem a picsába. Erre csata végén én vagyok kibannolva? Én aki megvédtem magam? Hát meg akkor bizony az édes talicskás öregannyát a WG-nek. Ezt kell támogatni a noobfriendly játéknak, a TK-s geciket hagyni kell játszani, de azt aki megvédi magát velük szemben azt ki kell bannolni! :

8.0 előtt még lehetett valamilyen szinten játszani, de beindult a reklámkampány és megjöttek az extrém redaráltak kaik miatt már nem lehet játszani. Nagy mázli, hogy ha az ember olyan csatába jut ahol nincs minimum oldalanként 2-3 500eff alatti agyhalott. És ez Tier-től független! T10-ben is látni annyi 300eff-es állatot, hogy azt sem értem egyáltalán hogyan tudta feltelepíteni a játékot.

Megyek is inkább kerékpározom egyet, utak úgy is le vannak takarítva már.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.