Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Bingisz válasza Steelheart2 (#1300) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát ha már kék a neved akkor a közelmúltban már sebeztél csapattársat..

Amúgy egy napig, és csak a garázsban lesz a neved kék, csatában nem..

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1302) Steelheart2 válasza Bingisz (#1301) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Sebzés volt olyan hogy bemértem valakit és elémhejtottak,de nem vészes.Par hp ment le.De ezt kicsinyàltam.Nem huznak fel àlltalàba,meg uj is vagyok a jàtékban,de azért ez felhuzott.Odafigyelek mindekire indulàskor és megprobàlok senkit nem feltartani.Mindig a tömeg utàn megyek,hogy tanuljak.Ö meg oldalrol belémjön és még neki àll feljebb.Na ne.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#1303) fsb1000 válasza Steelheart2 (#1300) üzenetére


fsb1000
nagyúr

jaja... ha kékültél, akkor nem az első eset vagy a cap körben csináltad.

Régebben megejnyebejnyéztelek volna, de már nincs rá alapom.
Nem csak véletlen TK-im vannak.
Egyébkén nincs értelme, de könnyű felvenni azt az alűrt hogy mindenki menjen a picsbe.

Ezért török előre JagPZ100-al is. Általában beválik, ha legalább 2-en követnek. Nekem elég 3 találat.
Most az utolsó körben nem sikerült, mert oldalról kiszedett egy 704-es.
Engem moronoztak, pedig 3 arty figyelhette a tiszta célpontot. Mindegy.. mivel 2 lövésem volt (2200 dmg) csak 5K minuszban voltam. Persze az átlagom rontja, de már az elejéán látszott hogy bukó a csata, mert a t10-ek a bázisunkat védték, támadó nem vlt, sem felderítő...

(#1304) Cucuska2 válasza fsb1000 (#1303) üzenetére


Cucuska2
őstag

Jaj, az a JgPz E100. Tesztszerón kicsit megtáncoltattam, bekaptam egy olyat lövést, hogy egyszerre hullott ki az egyik töltő meg az ammorack. ~65 sec volt az újratöltés. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1305) Dobi 562


Dobi 562
addikt

2. Pasucci medálom. :) A csapattársakat hagyjuk. Én voltam 1K sebzéssel a 3. legtöbbet sebző tank a csapatból, 7-esek között. A domb az még mindig nem játszik, csak én mentem föl, de aztán le is jöttem gyorsan, mert felesleges lett volna ott meghalnom az elején 3 7-es tank ellen. Aztán elmentem a félsziget felé, kiszedegettem az arty-kat, majd a T25/2-őt de közben elfoglalták a bázisunkat... Nem volt hosszú csata...

[ Szerkesztve ]

(#1306) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Jó ez a kis ajándéktank. Csak gold ammo-val használom.

(#1307) scyllarus válasza #21346560 (#1297) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, az összesítésben van szöveges értékelés is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1308) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Azt is imádom mikor megvalósul a csapatmunka. Ha a foglalásfetisiszták is felfognák végre, hogy a sebzésért több kredit/xp üti kapzsi kis markukat, akkor most összejöhetett volna egy jó kis top gun. De nem, inkább beállnak 7-es foglalni. Az a néhány barom meg, aki elment a másik irányba és nem állt be a kis lemmingvonatjukba, az ott degeljen meg. Egyébként most sikeres volt a lemming vonat. :)

(#1309) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Mivel ma akcio van a cuccokra,gondoltam veszek a Kv-1 re valamit.Mit érdemes rá venni?Ugy tervezem hogy azt nem adom el.Meg Marder II re is vennék,de oda olyat amit átrakhatok más tankra is.mit érdemes venni?Köszönöm!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#1310) Dobi 562 válasza Steelheart2 (#1309) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem:

KV-1-re: célzásgyorsító, töltésgyorsító, fejlesztett optika (ami állandó +10% látótávot ad).

Marder II-re: álcaháló, periszkóp, célzásgyorsító.

Mardernél arra figyelj, hogy az álcaháló és periszkóp akkor működik ha mozdulatlan vagy pár másodpercig.

[ Szerkesztve ]

(#1311) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem gondoltam volna, hogy derp gun-nal mesterlövész leszek. 300 méterre lövöldözgettem, az IS-8-ról pattogott a gold ammo, a HE az sebezgette, arra elég volt hogy amíg velem foglalkozik az oldalába kerüljenek.

(#1312) Steelheart2 válasza Dobi 562 (#1310) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszönöm.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#1313) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megtáltosodott a dagadt leopard... :DD

Defeat! Map: Mines 2012. december 29. 7:52:28
Vehicle:: VK 2801
Exp: 690 + Credits: 15 441
Achievements: : Pascucci's Medal

Victory! Map: Airfield 2012. december 29. 9:19:03
Vehicle:: VK 2801
Exp: 5 400 (x5) + Credits: 15 625
Achievements: : Sniper, Sharpshooter

Victory! Map: Mines 2012. december 29. 9:35:53
Vehicle:: VK 2801
Exp: 1 890 + Credits: 28 561

Victory! Map: Abbey 2012. december 29. 9:45:14
Vehicle:: VK 2801
Exp: 1 326 + Credits: 23 266
Achievements: : Sniper

[ Szerkesztve ]

(#1314) emre


emre
veterán

a hétvége jótékony hatása sorozatunk következik

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1315) #21346560 válasza scyllarus (#1307) üzenetére


#21346560
törölt tag

Vicc, vagy inkább szarkazmus akart lenni ;)

(#1316) D.Orion


D.Orion
veterán

Ma nem sok időm van játszani így reggel öcsémmel mentünk pár x5 kört a tankjaival. Volt egy pár említésre méltó röhögőgörcsös csata. :DDD Ebből kettőt emelnék ki képekben:
Már jól indult, mert az MM csak várt várt és várt, 58secn-él dobott minket játékba:

Örülök neki, hogy az arty-kat máshogy szórja már, de azért ezen elkezdtünk röhögni,hogy mégis mit fogunk csinálni:

Öcsémet sajnos csata elején kikapta egy IS(oneshot) a kezdőről míg mi fent spottolgattunk, de aztán nekem ez jött ki:

A csapatunk mondjuk lófaszt nem csinált. A városban a 3 bátor értelmesebb játékos meghalt, a többiek meg kezdő dombon campeltek és lőtték azokat akiket én spottoltam. A végén nagy nehezen azért resetelni is tudtak mikor én már az ellenfél bázisán maradt KV-1 -el küzdöttem.

Ez pedig az ultimate platoon war, mondhatni sem kell, hogy csak ketten mentünk a hídhoz védeni, mindenki a városba ment. Az ellenfél pedig természetesen a hídnál rusholt. Így ki is haltunk.

Mára ennyi volt a game és én személy szerint már most jókat röhögtem a csapatokon.

(#1317) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Lol, az a meccsméking:

(jobb gomb, kép megnyitása)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1318) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Kistigrissel kiosztottam 5 killt, 3000+ sebzéststock gunnal.
szerintem egész jó kör lett ;)

(#1319) Plasticbomb válasza Cucuska2 (#1317) üzenetére


Plasticbomb
addikt

az nagyon zorall... t5ös artikat rakott be top gépnek...XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#1320) Cucuska2 válasza Plasticbomb (#1319) üzenetére


Cucuska2
őstag

Azok is csak négyesek. Én volt egyedül tier ötös. :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1321) myckey


myckey
veterán

tetszett ez a csata -is-
fucking heroooo :DDD

előbb a bázisunkat foglaló 3 ellenséges gépet aprítottam le.mind kishíján full életen volt.:Matilda,Hetzer,Valentine
utána az egyik artyt lőttem le.
majd mentem,és befoglaltam az ellenség bázisát.
volt még egy önjáró lövegjük,de az jóval később kezdett neki foglalni.mikor meg észbe kapott,hogy támadni kellene,már késő volt

fucking herooo :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1322) nagysandor88


nagysandor88
tag

Ha ELC-vel megyek :D


Na jó annyi csalás van a dologban, hogy egy szegény kv-1s kb 520 efis idióta volt így közelharcban megettem full HP-ról :D

[ Szerkesztve ]

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#1323) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

kidobott... pedig nem mostanra irták a karbantartást, ha jól emlékszem...

(#1324) kicsitrash válasza kicsitrash (#1323) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

http://worldoftanks.eu/news/5194-Short-server-maintenance-December-29th/

pedig mintha 11 órára emlékeztem volna...

(#1325) Dr_Syrex válasza myckey (#1321) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

jó kis dög ez a matilda ;] lehet meg is célzom brit vonalon :)

egyébként szép kör volt, magszálló és védő medál egyszerre nem jön ám minden nap

@nagysandor88

szegény heavy tankok nem sokat tehetnek a kis ELC ellen :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#1326) myckey válasza Dr_Syrex (#1325) üzenetére


myckey
veterán

köszi szépen!
Igen,nem mindig pottyan egyszerre a kettő,de megizzadtam érte :DDD

nagyon jól lehet vele védekezni.
bitang a lövege,mellé pedig jó a páncélzata.

artykra kell ügyelni
illetve jól meggondolni,hogy merre legyen az arra,mert a 24kmh,nem egy nagy sebesség.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1327) Dr_Syrex válasza myckey (#1326) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nekem az orosz prémes rokon van jeleneleg a garázsban, de még a kevésbé jó löveg és lomhasága ellenére is jó tanknak mondanám :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#1328) myckey válasza Dr_Syrex (#1327) üzenetére


myckey
veterán

jaja
van a 2 másik matilda is,mármint a prémek,tier 5-ben
néztem én is őket,de nem fogtak meg,persze engem egyik tr5 prém se izgat :)

de ennek a lövege,tr4-ben,hatalmas OP.szerintem

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1329) Bingisz


Bingisz
addikt

Félelmetes hogy ma milyen "minőségi" csaták vannak. Egyszerűen vicc...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1330) myckey válasza Bingisz (#1329) üzenetére


myckey
veterán

jó kurva anyjukat azt
rohadt szobanövények

tr7 től felfele,olyan csatákat megyek,hogy ...nem is lehet leírni
teljesen szarrá basszák a játékot
kurva életbe már

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1331) #21346560


#21346560
törölt tag

Én nem tudom hova kerültök (valszeg az ellenfélhez :DDD ), de nekem szuper csaták vannak ma!

(#1332) myckey válasza #21346560 (#1331) üzenetére


myckey
veterán

mondom!
tr7 től le,nyertem ma egy csomót
de tr7 től fel.....leírhatatlan.

én nem szopóágazok,meg egyéb faszságok...de akkor is,valami borzadály,ami nagy tr-ben megy

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1333) #21346560


#21346560
törölt tag

Mi az érdekes ezen a képen?
(nem az, hogy a jobb csapatban vagyok...)

(#1334) Gaz 78 válasza #21346560 (#1333) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

O.0

[ Szerkesztve ]

(#1335) Atlantis válasza #21346560 (#1333) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem a századotok neve. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1336) #21346560 válasza Atlantis (#1335) üzenetére


#21346560
törölt tag

(#1337) Dr_Syrex válasza myckey (#1332) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Azért T7 alatt sem rózsás a helyzet. Szinte minden csatában van legalább 1 AFK-s, de sajnos a 2 sem ritka.
Tegnap pl. eg SAu-40 végig a bázis mög9tti bokorban űlt és így nagyban hozzájárult a vereséghez :N

Vagy mostanában gyakran úgy folynak a csatáim, hogy az ellen artik fejenként 1-2 vagy 3 fraget gyűjtenek, míg a mi oldalunkon összesen tudnak 0 és 2 között teljesíteni :(

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#1338) myckey válasza Dr_Syrex (#1337) üzenetére


myckey
veterán

tegnap egy tr7 bukóban!
az ellenféltől 2 arty,10 tankot vert ki a mienkből :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1339) Atlantis válasza #21346560 (#1336) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem ismertem, bár ahogy nézem, sokat nem is vesztettem vele. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1340) #21346560 válasza Atlantis (#1339) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ízlések és pofonok :)
Én már biztos láttam 50x :))

(#1341) scyllarus


scyllarus
veterán

Azt magyarázza már meg nekem valaki, hogy egy StPzII hogy bír kiszedni a T-150-nel??? Volt nekem is, tudom milyen. Ez meg hamarabb újratöltött, mint ahogy javítócsomaggal megjavítom a láncot. Fullról kiszedett, 4x eltalált.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1342) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Az ego player az mi??? :D

Gyökér IS... Engem szidott végig mert, hogy ő Himmelsdorfon felment a hegyre és átgázoltak rajtuk... Hogy én miért nem mentem fel a KV-3-ommal a hegyre és, hogy miattam bukjuk a csatát... Meccs végén kiderül, hogy én kiosztottam 2500 dmg-t ő meg 1100-at.... De utálom az ilyen játékosokat... Pofázik, és több mint 4000 meccsel sem tud rendesen játszani. Egyébként egy lemming indult a hegyre, csak, hogy mindenki tudja, hogy így lettek simán legyalulva 2-3 perc alatt...

[ Szerkesztve ]

(#1343) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Szerintetek normális az ilyen játékos?Mondanom sem kell vesztettünk.Pedig nyerhettünk volna simán.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#1344) Bingisz válasza Steelheart2 (#1343) üzenetére


Bingisz
addikt

Melyik játékosra gondolsz?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1345) bullseye válasza Bingisz (#1344) üzenetére


bullseye
addikt

A KV3-ra, ami nem ment fel a hegyre az IS-ét támogatni ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1346) Steelheart2 válasza Bingisz (#1344) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nem játsza le neked a replay-t?Az M7 esre.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#1347) bullseye válasza Steelheart2 (#1346) üzenetére


bullseye
addikt

Én jobb szeretem, ha van egy 2-5-10 mondatos összefoglaló és aztán ha érdekel, letöltöm a replay-t.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1348) Bingisz válasza bullseye (#1347) üzenetére


Bingisz
addikt

Én is valami ilyesmire gondoltam.... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1349) Steelheart2 válasza bullseye (#1347) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ez az elsö feltöltésem és ezt is csak azért raktam fel,mert felhuz az ilyen játékos.Nem vagyok nagy effis,de akkor is.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#1350) Tomi0703 válasza Steelheart2 (#1343) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hát ha lövöldözés helyett visszamentek védeni akkor nyerhettetek volna. De nem is kellett volna foglalkoznod vele mert nem nagyon bírt átütni és talán egy idő után megunta volna...
Gondolom azért nyírt ki mert ő akarta kinyírni azt az M7-est.

(#1351) Steelheart2: Mondjuk az furcsa, hogy több mint 2000 csatával is csinál az ember ilyet...
Az effje 400-500 között volt ha jól emlékszem...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.