Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hosszú időn keresztül nagyon szerencsésnek éreztem magam, hiszen nem osztott az MM csapatomba TURK (vagy hasonló nevű jó képességű török klánból) klántagot, de ma utolért a végzet... :DDD

Játékosunk TD-ként használta a játék egyik legmozgékonyabb tankját a betcsetet, kevés sikerrel. Majd gondolt egyet és frontálisan nekiment egy IS-7, T110E5, ST-I triónak. :C

(#552) Dr_Syrex válasza Dobi 562 (#551) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Annyira nem is vészes a srác, legalábbis a az átlag janicsárokhoz képest :)
Szerencsé(m)re eddig még nem is találkoztam ezekkel a hírhedt vitézekkel, de van egy olyan érzésem, hogy előbb utóbb sor fog rá kerülni :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#553) bullseye


bullseye
addikt

Na végre egy csata, amiben én voltam a félszemű :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#554) Anász válasza Dr_Syrex (#550) üzenetére


Anász
tag

köszönöm, megpróbálom! :R

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#555) Lacika112


Lacika112
aktív tag

Heló

egy barátom megkért rá érdeklődjek hátha valakit érdekel magyar forintért vehető acc
8.0 óta nem viszi a gépe és megválna tőle mert csak ezért nem akar új gépet venni

Lobonc felhasználó néven fut

ha valakit érdekel írjon nekem privátba e-mail címet továbbítom neki aztán majd lerendezitek egymás közt

köszi

helló

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#556) Arpee78


Arpee78
senior tag

Az xsmokex nem PH-s véletlenül? Kiválóan játszott az előbb, KV-3-al nem kevesebb mint 279 sebzést osztott az ellenségre. A jó teljesítménye ellenére sajnos vesztettük a csatát a béna csapattársak miatt, egyenes ember lévén ráébresztette őket képességeik határára.


(#557) Bingisz válasza Arpee78 (#556) üzenetére


Bingisz
addikt

Személyesen Gyuri27 :))

Teljesítmény: :Y

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#558) Dobi 562 válasza Arpee78 (#556) üzenetére


Dobi 562
addikt

Árpi milyen modokat használsz, hogy ki kellett takarnod őket? :)

(#559) Gyuri27 válasza Arpee78 (#556) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL Nem lehet úgy sebzést osztani, hogy nincs scout. A társaság fele az első percben elhal. A kedves arty meg egy nyomorult td-re (álló helyből) nem képes rá lőni. Mikor egyedül védem az egész oldalt.
Amúgy a story stimmel. Neked is inkább barbizni kellene.
Egyébként bármikor állok rendelkezésedre 1v1 formájában. Ott meg mutathatod mit tudsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#560) Bingisz válasza Arpee78 (#556) üzenetére


Bingisz
addikt

Riplélyt kérünk! :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#561) Arpee78 válasza Bingisz (#560) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nincsen replay-em, ha Gyuri27 feltöltené valahova az övét... Engem érdekelne az ő tankjából hogy nézett ki a csapat esetlen botladozása.

(#558) Dobi 562
~15-20 mod van fenn. A legtöbbje FPS javításra, más része meg informatív.

Az XVM mod-ot most konfiguráltam újra. Mutatja a tankok tier-jét, fejlesztett torony van-e, a söfőr képességét, stb.

[ Szerkesztve ]

(#562) szalai56 válasza Arpee78 (#561) üzenetére


szalai56
senior tag

Kérem szépen az ágyú animált töltő nevét. Szeretném letölteni. (már régóta keresem)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#563) Arpee78 válasza szalai56 (#562) üzenetére


Arpee78
senior tag

(#564) Gyuri27 válasza Arpee78 (#561) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor miről is beszélünk? Rep nélkül is emlékszem ki hova ment.
Menni fog neked is ha felidézed.
Az megint más kérdés, hogy random isten 3-4 lövésemet eltüntette. Illetve az m18-t nem tudtam át ütni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#565) Tenken


Tenken
őstag

Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy van-e itt olyan aki notebookról játszik? Most tervezek beújítani és 2 konkrét típus között örlődök.
Az egyik a Lenovo Y580 a másik a G580. Árban elég komoly különbség van, viszont mindkettő bestbuy kategórián belül. Engem nem érdekel, hogy ultrán húzzon minden, de értelmes részletesség mellett verdesse a kijelő képfrissítési határát. Ha valaki használ ilyet, leírhatná az ő tapasztalatait, beállításait.
Előre is köszönöm!
Ezt nem akartam szakmai topicba feltenni, de ha ide sem való akkor bocsánat!

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#566) Dobi 562 válasza Tenken (#565) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem nyugodtan tedd fel a kérdésedet a rendes wot topicban, ide elég kevesen járnak, oda meg többen is olyanok akik notebookról tolják.

(#567) Tenken válasza Dobi 562 (#566) üzenetére


Tenken
őstag

Okés.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#568) Paul119 válasza Tenken (#567) üzenetére


Paul119
addikt

le írtam a véleményemet oda ;)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#569) szalai56 válasza Arpee78 (#563) üzenetére


szalai56
senior tag

Köszi

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#570) Patrick76496 válasza Arpee78 (#561) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az az arty mod nagyon jó, nekem is az van. Az egyetlen baj vele, hogy nem látom, meddig lehet fordítani a Hummel-t, mivel a damage panelen az is normál tankként van ábrázolva. Persze az a fok méter nekem is fent van, viszont pont az arty-kkal nem működik, hanem csak normálokkal, talán még TD-vel sem. Amúgy bírom amikor 5-ös arty-val beleküldök az IS-3-ba 989 hp-t. ;]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#571) Anász válasza Dr_Syrex (#550) üzenetére


Anász
tag

nos, megkaptam a válaszom :(((

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#572) Dr_Syrex válasza Anász (#571) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Biztos rájöttek, hogy ha csak simán jófejségből segítenek a mezei usernek, akkor még a végén elszemtelenednek :)
Ezért gondoltak egyet és egy jelképes 2500 goldos összegért megadták mindenkinek a lehetőséget ;)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#573) Paul119


Paul119
addikt

[link] hmm ezt vajon melyik tankhoz lehetne felhasználni videó alá? :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#574) Dr_Syrex válasza Paul119 (#573) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Pl. valamelyik harapós med tankhoz? Megnézném milyen lenne alatta.
De egy másik száma a bandának se lenne rossz, már csak a cím miatt sem:
ACHTUNG PANZER
:D

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#575) Paul119 válasza Dr_Syrex (#574) üzenetére


Paul119
addikt

az inkább valami is7hez vagy jpze100hoz.. lehet csinálok egy type59es videót :D bár már látom a comenteket master card warrior stb :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#576) Flatron710


Flatron710
tag

Ez meg mi, ha nem..... ?
Napi első csata OBJ-704-el mines-on. Lemingek, eltűnő lövedékek, vereség.
Napi első csata amx50-120 siegfried line. Kempelő heavy-k. Eltűnő és 0 sebzéses lövedékek, vereség.
Napi első csata kv-5 malinovka. Lemingek, 8:0-ról fordító ellenség, 20 lövésemből / 3 találat az is lepattanó. Vereség.
Napi első csata m48a1 serene coast. Kempelő csapat. Bekapott lövésenként mínusz 2 modul, távolba eltűnő lövedékek, vereség.

Mondom nah még egyszer...

2.-ik csata obj704-el. Ismét mines. Lemingek, nulla sebzés, vereség.
2.-ik csata amx50-120. Ismét siegfried lines. Kempelés. nulla sebzés ( 350 hp-s T29-et szemből, 100 méterről nem tudtam kinyírni 4 lövésből a 120 mm-es ágyúval..) vereség.
2.-ik csata k-5. Ismét kempinkova. Lemingek. Szánalmas találati arány. Vereség.
2.-ik csata m48a1.. Nah hol? Hát serene coast. Elszálló modulok, kigyúlás, ellenfélről lepattanó lövések. vereség.

.... :W

3.-ik csata obj704. A gép is úgy gondolta, hogy még egyszer legyen mines. Ami szar vagy elromolhat.... Ide szabadon képzelhettek amit akartok. Vereség.
Most az amx50-120 már kimaradt...
3.-ik csata kv-5. Nulla sebzés, 245 cm-es szórás 100 méteren. Vereség.
3.-ik m48a1. Serene coast. ( lényeg a random pálya adogatás ) csak úgy nagybetűsen SZAR meccs. Vereség.

A ....... Wg vagy az MM, még csak a pályákat sem variálja. A "szopóág" ellenzők magyarázzák el nekem, hogy a véletlenszerűség elvét követve mennyi az esélye, hogy mindenféle manipuláció nélkül ez a leosztás jön le egy délutáni játékon!!?? Az tette be a kulcsot, hogy legalább a pályákat cserélhetné. Hogy mindenhol szenvedjen már kicsit a "paraszt". Nem... Van adott tank, adott pályán és kész! Hurrá... :C

Értelemszerűen mára ennyi volt a WoT!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#577) Dobi 562 válasza Flatron710 (#576) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én pár nap kihagyás után ma elővettem újra a játékot.

Az első két csatámban IS-3-mal 9-esek között én kaptam a legtöbb xp-t, mindkettő bukta.
Harmadik csatámban KV-1S 8-as tankok között, már nem is emlékszem melyik pálya volt, de tudom hogy itt már elkezdtem felkúrni az agyam, hogy a medek meg 2 scout kempelnek a bázisunkon.
Negyedik csatámban IS-3-mal, két 6-os arty behozott egy Matilda Black Prince-t szakaszban majd kilőtték a csata elején.
Ötödik csatámban IS-7-el: T34-T-50-2 szakasz tevékenysége, a T-50-2- a szakasztársa körül cikázik és lövöldözi a seggét.
Hatodik csata: VK2801 Serene Coast. T110E5 player már a csata elején oktat, hogy én hova menjek. Mondom neki, hogy tudom én irányítani a tankom, erre ő : "idiot noob". Természetesen. Megyek statikus spottolásra, villantom az ellent. A T110E5 a dombokon megindul előre egyedül, gyorsan meghal majd a csata hátralevő részében engem szid. Szerinte nekem frontálisan kellett volna megindulnom arty-ra vadászni (igaz a csata elején ő is a dombot pingelte nekem.

Ezek után még elővettem a Panther II-t, amivel mentem 2 nagyon jó kört, majd egy harmadikat sebzés nélkül.

És úgy döntöttem, szarom le a 8 nap hátralevő prémiumomat, mert nekem erre nincs szükségem, sajnos már nem okoz örömet a játék, csaj idegeskedek miatta. Innentől kezdve nem szórakoztató. Talán majd előveszem még 1-2 hét múlva, de jelenleg még az is kérdéses. Csak azért nem töröltem magam, mert sajnálnám kidobni az balakon azt a rengeteg beleölt időt a játékba... Meg reménykedem hogy javul majd a játékosállomány... Hátha... :)

(#578) Flatron710


Flatron710
tag

Event van... Noob mágnes... nem is lehet ilyenkor nyerni vagy normálisan játszani. 6/6 sima vereség után nem küszködök tovább. Amikor nincs event, akkor 2 meccs alatt visszahozom azt a tp-t, ami "elment" a 3-szoros idióták miatt.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#579) Anász válasza Dr_Syrex (#572) üzenetére


Anász
tag

igen, minden bizonnyal így van :P meg is köszöntem nekik :DDD

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#580) #21346560


#21346560
törölt tag

Ezek után nem merem elindítani a játékot :DDD

(#581) Tenken válasza Dobi 562 (#577) üzenetére


Tenken
őstag

Van ám cenzúra lehetőség is. Mikor rájöttem kiszedtem, de közel állok hozzá, hogy vissza tegyem. Sajnos a játékos állomány olyan amilyen. Én elfogadom, hogy egy rakás szart sem érnek a társak, ha valaki véletlenül hasznos, azt megköszönöm neki. Megpróbálom úgy használni őket ahogy az nekem jó, mozgó fedezék, spotter stb. Gondolom elég sok csata már mögötted van, úgyhogy tudod, hogyan használd ki a mozgásukat. Ha egy értelmes 3 fős szakasz összejön, azzal meg már ha beálltok az erősebb oldali hullámba fel lehet őrölni az adott szárnyat többnyire mire a másik oldal elvérzik. Legalábbis én így látom. Felesleges várni tőlük bármit is. Meg ha egy noobozó kreténnek beírod, hogy retardált, attól még nem fog jobban játszani legközelebb.
Szóval nyugi, ilyenek mindenhol lesznek az életben akárhova mész. Inkább alakíts ki egy olyan hozzá állást amivel immunissá válsz rájuk! :)

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#582) Dr_Syrex válasza Dobi 562 (#577) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Azért remélem nem adod fel végleg, meg ki tudja, lehet, hogy egyszer csak elkezd viszketni a tenyered és már indítod is a launchert :)
Említetted, hogy nem okoz örömet a játék. Talán ez a legrosszabb, ami történhet, mivel ugye az ilyen és ehhez hasonló játékoknál a kapott plusz (élmény, öröm) a lényeg.

@Tenken

Érdekes dolog ez a noobozás. Én valamiért senkire nem szoktam mondani (egyelőre), bár számtalan esetben lett volna indokolt.
Én is megkaptam már párszor, de kevésszer éreztem jogosnak :)
Legutóbb pl. Serene coast-on mentem JP-vel és csapattárs Ferdije tolatott vissza a dombtetőről fedezékbe én meg mellette/mögötte harcoltam végig és az említett tolatásnál én is hátráltam, de véletlenül összeakadtunk és csak nehezen tudtam kijönni belőle /szerencsére megúsztuk mindketten és utána még tudtam segíteni a csapatot/. Jött is rögtön a beszólás, hogy noob vagyok. Erre mondom neki, hogy rossz manőver volt és ne haragudjon. Vette is a lapot és kaptam egy mosolygó arcocskát. ;)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#583) Dobi 562 válasza Dr_Syrex (#582) üzenetére


Dobi 562
addikt

Áh, már másnap játszottam csak akkor kicsit nyugodtabb idegállapotban, kipihentebben. Az volt a baj, hogy sokszor hullafáradt vagyok meló után és nem tudok kikapcsolódni a WoT-tal mert a núbozók, TK-zók, afk-zók, meg a szimpla hülyék felidegesítenek. De próbálok máshogy hozzáállni a dolgokhoz, így már nem idegesítem fel magam (annyira) viszont kevesebbet is játszok vele.

(#584) emre


emre
veterán

ismét egy kiváló csapatteljesítmény :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#585) Dr_Syrex válasza emre (#584) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

15-12-es vereség azért nem olyan vészes, de kapott xp tekintetében már nem ilyen rózsás a helyzet a többi csapattársadra nézve :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#586) Dobi 562 válasza Dr_Syrex (#585) üzenetére


Dobi 562
addikt

200-nál több xp-t kapott az összes, tehát mindnek sikerült sebeznie vagy legalább spottolt. Emre el van kényeztetve, az én csatáimban mindig akad 1-2 0 sebzéses tier 10. :)

(#587) emre válasza Dobi 562 (#586) üzenetére


emre
veterán

bocs :B

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#588) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kár, hogy TD-k kilövéséért nincs valami medál. ;]

[ Szerkesztve ]

(#589) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Engem az érdekelne,van-e valami mód arra,hogy az artyknál a közelharcnál(ha nagyon muszáj) lenne nagyobb zoom(ha jönne szemből,ne csak minimális nagyítás lenne.
Meg a sima tanknál a célkereszt környékén kiírná,azt hogy ahová nézek milyen messze van(mint az artyknál hogy a célkereszt milyen messze van)?

Látom,mindenkinek van valamilyen sztorija arról hogy milyen emberekkel kerül néha össze.
Tegnap úgy jártam hogy a csapatomból mindenkit kilőttek rajtam kívül,de mivel mozgásban voltam nem lőttek ki,a vége felé elmentem nagy kerülővel az ellenség bázisára(mindegy volt már az a Grillem összes lőszerét kilőttem),az ellennél még 3 tank volt,be álltam vártam mi lesz,simán nyertem bázisfoglalással,senki nem ért oda mire az idő lejárt,de még a saját bázisomat se kezdték befoglalni. :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#590) #21346560 válasza robogo81 (#589) üzenetére


#21346560
törölt tag

Engem ma jagdtigerrel voltam s úgy núboztak le, mert a bázisunktól még csak 200 m-re jutottam el és nem "nekik" segítettem a "városban".
Csak azt nem vette észre az ostobája, hogy már 5 killem van, mert senki más nem volt hajlandó foglalkozni a felderítőkkel, csak én :DDD

T-50, Type 59... aztán egy T30 is arra tévedt aki már le volt amortizálva 500 HP-ra, ezekután mentem segíteni, az ST-I -t én derítettem fel és szétszedték... de én vagyok a núb.
Gondolom az lövegünk nem ezt gondolta :))

(#591) Flatron710


Flatron710
tag

Győzelem!
Csata: Sand River 2012. október 21. 15:01:35
Jármű: Object 704
Szerzett tapasztalat: 1 828 ( prém )
Szerzett kredit: 59 694
Csatában elért Achievement: Pool medál, Top Gun, Kiváló soför jelvény: "Tank ász" / 10 kill ( ~ 6000 hp sebzés )

Az elején egy szimpla vesztes meccsnek tűnt... csak nem számoltam magammal... :)

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#592) Bingisz


Bingisz
addikt

Srác kicsit kikattant, amikor 1v1-ben kiszedtem az E75-ét.... :))

Hát így kell használni a gyönyörű nyelvünket????

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#593) psycroptic válasza Bingisz (#592) üzenetére


psycroptic
őstag

Hajrá magyarok!!! :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#594) robogo81 válasza Bingisz (#592) üzenetére


robogo81
aktív tag

Valaki nem tud veszíteni. :DDD
Pedig itt kelhet tudni. :DD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#595) emre válasza Bingisz (#592) üzenetére


emre
veterán

A napokban engem is elküldött egy GLA-s csóka, utána meg jött a klán kommander, hogy nem-e mennék velük kicsit. :DDD :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#596) Tomi0703


Tomi0703
őstag

hali!

latom kicsit kihalt a topik, ugyhogy gondoltam irok valamit.
kv1-re melyik agyut ajanljatok? trollt vagy a top agyut. igazabol most fejlesztettem ki a tornyot szoval meg csak a troll van meg. szeretem a trollt mert jo vele kis pz4-eket oneshotolni stb. viszont elegge hosszu a toltesi ideje es termeszetesen tavolra sem jo. gondolom a a top agyu nem sebez akkorat, de gyorsabb pontosabb. szoval ti akik tapasztaltatok mar mit ajanlotok (gondolom a kv1 negvan/volt mindenkinek, ebben jatekban szerintem ez olyan tank, hogy mindenkinek volt).

masik dolog. van 1,5 misi penzem. pz4- el a hetvegi event kereteben sokat toltam. osszejott az xp a vk3001 p-re. kerdesem, hogy ki-e fejlesszem? fo ag jelenleg amin haladok az a vk3601 h. mar csak a legnagyobb a motot hianyzik es fullos (de ezt meg nem tudom meg-e vegyem ra). szoval a tigris meg viszonylag messze van de ebbol a penzbol kijonne. nem tudom, hogyha megeszem a 3001 p-t akkor mikorra jonne ujra ossze a penz (valoszinuleg osszejonne mert a kv1 el tudnek farmolni (ha fullos lesz, de most sem rossz)de azert felteszem a kerdest :D ).
nem tudom van-e egytalan ertelme most egyszerre huzni mind a ket nemet heavy agat. mert kozben ugye elkezdtem a ruszki heavyt (kv1 jelenleg) meg az amcsi heavy vonalat (m3 lee het meg kell 200 xp). szoval ez a felallas.

meg egy plusz. mikor jon a kovi frissites kb?

koszonom, hogy elolvastatok kicsit ( :DDD ) hosszura sikeredett hsz-emet.

ui.: bocs, de telorol irtam, ezert nincs ekezet es nagybetu.

(#597) Dobi 562 válasza Tomi0703 (#596) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szia!

Érdemes elkezdeni mindkét német ágat, de csk akkor ha teutonfanatikus vagy (mint én). Mindkét ágon vannak jól (Tiger P, Vk4502 A, E-75) és kevésbé jól sikerült tankok (Tiger, Tiger II). Igazából ha célod valamelyik 10-es német heavy, akkor arra indulj először.

(#598) Tomi0703 válasza Dobi 562 (#597) üzenetére


Tomi0703
őstag

igazabol a t10-esek annyira mar nem izgatnak. ha valasztanom kellene akkor az nem a maus lenne. ezert is jottem henschel agra. de, ahogy par nappal ezelott leirtad a masik forumban is azt vettem ki, hogy porsche agon jobbak a tankok. tehat tiger p, Vk4502 A jobb mint a tiger, tiger 2 (a tiger tok erdekes, hogy ennyire gyenge hisz a tortenelemben egy hirhedt tank volt, igaz t34 ekkel meg hasonlokkal harcolt es azokat itt is megeszi reggelire). h agon pedig e75 es szerintem a vj3601h is jobb mint a 3001 p vastagabb pancel vegett. szoval most majd ket szopos tank jon h agon p-n pedig most lenne fasza. :D
a t9-es porsche tank milyen?

koszonom a valaszt. a baj nost mar a keves garazshely lesz.

(#599) Dobi 562 válasza Tomi0703 (#598) üzenetére


Dobi 562
addikt

A VK4502 B(élát) nem ismerem csak ellenfélként. Hátul van szegénynek a tornya, tehát speciális játékmódot igényel.

Azért azt is vedd figyelembe, hogy amiket én leírtam a tankokról az az én saját véleményem, nem vállalok felelősséget azért ha neked nem fog tetszeni valamelyik általam favorizált tank. :)

(#600) Tomi0703 válasza Dobi 562 (#599) üzenetére


Tomi0703
őstag

aha, ertem. varosi palyakon akkor nem lehet vele kimesz losz azt visszajossz (legalabb is gyorsan nem).

persze, ertem. nyugi, biztos nem. tapasztalt jatekos lehet, en hiszek neked. :)

koszi a segitseget.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.