Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

(#1152) Gaz 78 válasza #21346560 (#1149) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

23:59-ig 21-e van :p ..még ideérhet .)

(#1153) Dobi 562


Dobi 562
addikt

T29 őrület. Beleszaladtam a sűrűjébe. Vigyáznom kellett a maradék 42 HP-ra és RANDOM isten a pártfogásába vett. 23 kapott találat... :)

Visszajátszás.

(#1154) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

a neheze megint nekem jutott ..de élvezem .)

(#1155) Gaz 78 válasza Dobi 562 (#1153) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Jó az a T29 ..és most hétvégén a tier VII-es nehéz tankokra lesz tapasztalati és kredithozam őrület ..le se állítom a motort a T29-en .) Ja és gratulálok a teljesítményedhez!

[ Szerkesztve ]

(#1156) Dobi 562 válasza Gaz 78 (#1155) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi!

Én kimaradok a hétvégi őrületből, mert megyünk karácsonyozni a párom szüleihez, aki részt vesz benne, annak sok sikert! :)

(#1157) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A dagi leó megint lecsapott.

Replay.

(#1158) Cucuska2 válasza Dobi 562 (#1157) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mennyibe fáj roncsról megjavítani?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1159) nagysandor88 válasza Cucuska2 (#1158) üzenetére


nagysandor88
tag

Majdnem 10 ropi.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#1160) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Igen, 10 ropi körül, így nagyon meg kell gondolni merre indulsz. Csak egyszer hibázhatsz, a dagi leónak nincs olyan mágikus páncélja mint a T-50-2-nek és nem is annyira gyors. Néha viszont 2 lövést is kibír nagyok között. :)

De van egy király derp gun-ja, amivel 1 lövéssel öli az 5-ös tankokat és belever 3-400-akat hátulról a 6-7-8-as medek/heavyk nagy részébe HE ammo-val is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1161) nagysandor88


nagysandor88
tag

Pénzes kezdő egysejtű.
[link]

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#1162) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Azért vicces, hogy egy ölésem sem volt. :D

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1163) kicsitrash válasza Cucuska2 (#1162) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

nyelveket is tanulsz közben? :)

(#1164) Cucuska2 válasza kicsitrash (#1163) üzenetére


Cucuska2
őstag

Bizony! Szeretem a francia nyelvet. Ki tudja mikor fog jól jönni, hogy tudom, hogy a chenille (f) a lánctalp, vagy a tourelle (f) a torony. :C

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1165) scyllarus


scyllarus
veterán

Na most lett tele a f.szom az egésszel. Az, hogy idiótákkal van tele a szerver, az várható volt. De amikor 5!!!! tank lő szarrá, akik nem látszanak sehol a kib.szott nyílt mezőn, még a minimapon sem!!! az már egy picit frusztrál.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1166) D.Orion


D.Orion
veterán

(#1167) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag


(#1168) virkir válasza D.Orion (#1166) üzenetére


virkir
veterán

Természetesen 9 prémium tank a garázsban köztük a T34 úgy, hogy megvette a teljesítménye meg khm... hagy némi kívánnivalót. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1169) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

mi voltunk a védők de nem scoutolt senki ... Körbementem a pályán :)

(#1170) Napfénysüti válasza D.Orion (#1166) üzenetére

Ilyen egy pénzes hülye magyar? :DDD

Més que un club!

(#1171) #21346560


#21346560
törölt tag

Kezd tetszeni az IS.
Tier 8-as csatában voltam, még egy AMX 50 100 is belém kötött, aminek az lett az eredménye, hogy miután belém tárazott, meghalt :DDD

(#1172) Bingisz


Bingisz
addikt

Erre szerintetek érdemes jelentkezni egy 6 pontos csatával?

Jó lenne ez a 2000 gold, csak ez a telefonszámhoz kötés dolog kicsit fura nekem...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1173) #21346560 válasza Bingisz (#1172) üzenetére


#21346560
törölt tag

Most miért? Te egyébként nem társítottad az Acc-od egy telefonszámhoz?

(#1174) Bingisz válasza #21346560 (#1173) üzenetére


Bingisz
addikt

Még nem. De ez az event elgondolkoztatott rajta.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1175) #21346560 válasza Bingisz (#1174) üzenetére


#21346560
törölt tag

Pedig azért is adtak 100 aranyat :K

(#1176) Bingisz válasza #21346560 (#1175) üzenetére


Bingisz
addikt

;]

Mondjuk, most nézem, hogy csak a replay van meg a csatáról. Valahogy nem lehet kinyerni belőle valami screenshotot, ami mutatja az achievementeket? :(

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1177) #21346560 válasza Bingisz (#1176) üzenetére


#21346560
törölt tag

Dehogynem! Lejátszod és közben csinálsz. Ha másképp nem, akkor vágólapra menti a Printscreen.....

(#1178) Bingisz válasza #21346560 (#1177) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a gond hogy nem mutatja a csata végén az achievmenteket.... :(( :(((

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1179) #21346560 válasza Bingisz (#1178) üzenetére


#21346560
törölt tag

Akkor próbáld meg feltölteni a replay-t ide, elvileg itt kiírja őket.

(#1180) Bingisz válasza #21346560 (#1179) üzenetére


Bingisz
addikt

Fent van (gondoltam rá én is) de nem írja az összes medált.
Szóval mehetek és csinálhatok még egy ilyen jó kört...

A Wg meg elmehet a fenébe, hogy nincs a replay végén összesítés.....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1181) D.Orion


D.Orion
veterán

Nos mára ennyi elég volt. x3 körök, ARL megvétele, brit T6-ra xp gyűjtés, T32 fejlesztés és egy kis T34 a végére.

Jobb csatáim:
T32, replay



T32, replay:



T34-el egy nagyon szép 608méteres Panther gyújtás a spot letűnése után, majd kill. :C REPLAY


(#1182) D.Orion


D.Orion
veterán

Nos BDR-el megvan a 100. csatám, sajnos ez pont csúnya bukó lett. DE! 72%-os winrate! :B
100 csatából kb. 30 volt platoon a többi egyedül és stock-ról fejlesztettem ki, nem használtam hozzá free xp-t. Legénységnek még nincs skill-je, pedig jó lenne már.

(#1183) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Lehet hũlye kérdés,de hova érdemes célozni a tankokra?Vagy mindegyiknél màs?Ma sikerült felgyurnom egy KV-1 re.Még az alap àgyuval megyek.Mit érdemes fejleszteni rà?Köszönöm.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#1184) kicsitrash válasza Steelheart2 (#1183) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Én először a láncot, futóművet szoktam célozni. Igy általában van még 1 lövésem, mielőtt fedezékbe tudna húzódni... Ha pedig mozgás közben sikerül leláncolni, elhúzza valamerre, kicsit összezavarodik, ez is idő. Általában nemzetenként más, hogy a torony vagy a felépitmény a gyengébb páncélzatú. Úgy vettem észre,hogy repesszel inkább a felépitményt érdemes. Ha tudod, az oldalát lődd. Nagyobb a felület is, illetve sokkal vékonyabb a páncél, s a becsapódási szög is optimálisabb.

(#1185) Gaz 78 válasza Steelheart2 (#1183) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szia! Általánosságban a tankok frontpáncélja a legerősebb,tehát az oldalát és a hátulját a legkönnyebb sebezni! De ha szemben állsz vele akkor a talajhoz legközelebb eső haspáncélját lődd,vagy a parancsnoki nyílást a tetején - ez minden tankon másképp néz ki majd fel kell fedezned,általában a torony legtetején lévő kis kiálló búb,hogy így fogalmazzak. A csőszájat is érdemes lőni,ez az a rész ahová a löveg rögzítve van a toronyhoz. Sikerül oda betalálnod,olyankor az ellenséges játékosnak lelassul a töltője és pontatlanabb lesz a lövege amíg meg nem javítja.. A KV 1 az egy lassú és gyenge tank. Mindenét fejleszd ki ..a legnagyobb ágyút ne tedd rá mert az egy rövid húrkatőltő,nem lő messzire és pontatlan - asszem 122-es löveg.. Töltésgyorsító+ventilátor és célzórendszer jó ha van rajta bár nem érdemes arra a tankra sokat rákölteni,inkább a lehető leggyorsabban ugorj át rajta és célozd meg a KV-1S-t

(#1186) Dobi 562 válasza Gaz 78 (#1185) üzenetére


Dobi 562
addikt

A KV-1 nem gyenge tank... Van neki olyan pattogós páncélja hogy 6-osok között is el lehet vele lavírozni. A tank a KV-1S után a 2. legnépszerűbb tank az EU szerveren, de van olyan szerver ahol megelőzi a KV-1S-t is. Gondolom ez nem véletlen, meg az sem hogy sokan őt használják farmolni. :)

(#1187) scyllarus válasza Gaz 78 (#1185) üzenetére


scyllarus
veterán

A KV-1 az egyik legjobb tank az egész játékban... Lassúnak lassú, de nem vészesen, az meg, hogy gyenge lenne, egy vicc. Nézd meg, hányan használják, hánnyal futsz össze. Biztos sok a mazochista. Farmolni tökéletes, de egyébként is jó vele játszani. Ráadásul azon a vonalon az első heavy, ha gyorsan átugorja, és nem tanul meg vele játszani, a Sport is szenvedés lesz, meg ráfizetéses nagyon a top ágyú 1k-s lőszerével.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1188) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Köszönöm szépen a válaszokat.Szerintem se rossz tank a KV-1.Igaz lassu,de brutál erös.Megfogadom a tanácsokat a célzással kapcsolatban.
Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#1189) D.Orion válasza Steelheart2 (#1183) üzenetére


D.Orion
veterán

Kv-1 lassú lesz mindenképpen maxon motorral is. Én az ágyút célzom meg mindig első fejlesztésnek, mert több sejtés, több xp, hamarabb van kész a többi modul. Gyenge pontokat nagyjából jól írtál, kiegészítén annyival hogy a test frontján levő géppuska a tankok 99%-nak a gyenge pontja, továbbá weakspot v. weakpoint. Ha nagyon nem megy a gyenge pontok megtalálása, akkor javaslom, hogy rakja fel weakspot skin-t és/vagy nézegess 3D modell oldalakat, ilyen pl a wotdb.info -n is található.

Szerk: Telefonról írok.

[ Szerkesztve ]

(#1190) kicsitrash válasza D.Orion (#1189) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

A su85b-vel messziről olyan szórásom van, hogy a weak pointokat felejtem, annak is örülök, ha talál... Bár akkor általában átüt bármit, amivel összeakadok :)

(#1191) Steelheart2 válasza D.Orion (#1189) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Akkor ezek szerint sokan használják azt a weakspot skint,mert furt vagy a motromat lövik szét,vagy a tornyot.:DAddig jo,mig bele nem jön az ember,de szerintem élvezet rombolo egy kicsit.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#1192) myckey válasza Steelheart2 (#1191) üzenetére


myckey
veterán

Egy sztm jó tanács.
amennyiben kellő mennyiségű csatát mentél vele,és hozzászoktál asebességéhez,úgy ne a KV1S-re menj rá,hanem a T-150re.
szerintem.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1193) scyllarus válasza myckey (#1192) üzenetére


scyllarus
veterán

+1 a T-150-re. A KV-1S-ből sokkal többet látok, de nekem is jobban bejön a T-150. De igazából akkor játszottál eleget a KV-1-gyel, ha már mind2-őt kifejlesztetted belőle :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1194) myckey válasza scyllarus (#1193) üzenetére


myckey
veterán

igen,de ez már egyénenként változik...van aki el se adja :)
vagy vissza veszi 2x,mint én :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1195) scyllarus válasza scyllarus (#1193) üzenetére


scyllarus
veterán

A KV-1-et visszavettem, és nem adom el :) A Sportot eladtam, lehet, hogy 1x visszaveszem, de nem mostanában.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1196) Dobi 562 válasza myckey (#1192) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kezdő játékosnak én is jobban ajánlom a T-150-et mint a KV-1S-t. Ha már tapasztaltabb az ember akkor menjen trollkodni a sport KV-val, addig úgysem fogja tudni kihasználni a fürgeségét. :) A T-150 könnyebben átvészeli a kritikus helyzeteket az erősebb frontjának köszönhetően.

(#1197) myckey válasza Dobi 562 (#1196) üzenetére


myckey
veterán

Igen,jó a löveg a KV sportkocsin :D
de szerintem a T-150 top ágyúja is nagyon frankó.

egyébként ez a ruszki T-34-85 mindig ilyen lassan gyorsult be? :F

vagy csak az 55%-os legénység teszi? :DDD

motor a legjobb van benne.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1198) Dobi 562 válasza myckey (#1197) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én nem játszottam még a T34-85-el, de 6-os tankba már illik 75%-os legénységet pakolni. :)

(#1199) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Végre meglett a tank ász a "mini maus"-al is :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#1200) myckey válasza Dobi 562 (#1198) üzenetére


myckey
veterán

illik bizony :D
de majd szombattól,mikor le lesz ákcsiózva :DDD

nagy skót vagyok ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.