Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Zsinórban 5 bukta, kicseszett lemming csapatokkal...

Na, megvan a 6. is.

Nekem kell visszamennem a pálya másik végéről, megmenteni 5 lemming seggét, mert egy amx 13 75 hátulról terrorizálja őket, de túl hülyék hozzá, hogy egyikük hátra forduljon és kilője a kis franciát... Édes istenem... :W

[ Szerkesztve ]

(#802) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#801) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van. 9-2-re vezettünk. Leming roham ment előre. Bal oldalon én egyedül. Persze kilőttek. Majd befoglalták a bázist. Korrekt meccs volt. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#803) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Tényleg nincs szopóág. Csak az az érdekes, amikor egyik nap a GwPanther-rel 9-ből 7 lövés telibe a talál, akkor a következő napon 9-ből 1.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#804) joergie


joergie
őstag

Mindenkinek ilyen statot kívánok overallban :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#805) Bingisz válasza joergie (#804) üzenetére


Bingisz
addikt

[link]

Nekem így sikerült a tegnapom... :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#806) Dr_Syrex válasza joergie (#804) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Legalább nektek jól ment a játék ;)
Nálam tegnapelőtt nagy szívás volt: [link]
Csak az vígasztal, hogy a Matildával meglett a "tank ász" :)
Este felrakok róla egy replayt, mert egész jó kis kör volt. Szinte az összes muníciót ellőttem a nagy bázisvédelem közepette :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#807) bullseye


bullseye
addikt

1 országimázs rendel...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#808) Dobi 562 válasza bullseye (#807) üzenetére


Dobi 562
addikt

Legalább nem angolul írta be. :DDD

(#809) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Megint 1 hülye kérdés tőlem(ezért is ide írok):az extra repeszpáncél ér valamit a nehéz tankokon,vagy csak egy drága feltét?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#810) bullseye válasza robogo81 (#809) üzenetére


bullseye
addikt

jó nehéz, így lassít, de ütközésnél kis extra sebzést ad a másiknak.

Elméletben a HE sebzésből vesz le egy kicsit... volt némi vita, direkt sebzésnél is, vagy csak arty közelieknél. (és nem tudom mi lett az eredmény)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#811) Gaz 78 válasza robogo81 (#809) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szia! Én rendszeresen használok extra repesz páncélt. A jelenlegi nehéz tankomon is van egy +15%-os repeszpáncél.. Ellenállóbb a tank tőle. Amióta használom megnőtt a golyó lepattanás esélye. Megjegyzem a lánctalpat ugyanolyan könnyen leszedik a tankról.

(#812) Bingisz válasza Gaz 78 (#811) üzenetére


Bingisz
addikt

Na azért ilyen butaságokat ne beszéljünk...
A repeszpáncél egyedül HE ellen jó. Heavy tankra van egy adag más értelmesebb dolog amivel fel lehet szerelni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#813) Dr_Syrex válasza Bingisz (#812) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Illetve ha nagy rössel beléd rammelnek, szívhatják utána a fogukat, mert szép nagyot tudsz rajtuk sebezni a plusz védelem miatt (főleg ha irányított ütközést is tudja a sofőrüd :) )

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#814) Gaz 78 válasza Bingisz (#812) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nem beszélek butaságokat.. Hasznavehetetlen cuccok nem kerülnek 600 000 kreditbe. Én nem konkretizáltam,hogy mi ellen véd és mi ellen nem véd. Ezzel többen tisztában vagyunk. Nekem beválik azt kész.

(#815) Arpee78 válasza Gaz 78 (#814) üzenetére


Arpee78
senior tag

Ha repeszpáncélod van nem okozol több sebzést ütközéskor, csak te sérülsz kevésbé.

Az ütközés mellett csak a nem penetráló HE lőszer hatását gyengíti.

(#816) Dr_Syrex válasza Arpee78 (#815) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

"Ha repeszpáncélod van nem okozol több sebzést ütközéskor, csak te sérülsz kevésbé."

Igazad van, rosszul tudtam. Az iránított ütközés viszont:

Ütközésnél szintenként 0,15%-kal (max. 15%-kal) növeli az ellenséges járműben okozott kárt és ugyanennyivel csökkenti a saját jármű sebződését. Csak akkor hat, ha mindkét jármű mozgásban van!
Tehát ehhez is mozogni kell, hogy hasson.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#817) D.Orion


D.Orion
veterán

Mai napra meg is van a kiszemelt 6K-s bénabéla, dinkagyagya agyhalott prémium lőszerező, káromkodó noob:

Tigrex_Tod




A lövéseim:



És a csodalény accja:

Nézd már 6K csatából 1K Tpye59-el. És én vagyok a premium shell/tank noob? Mellesleg nem vettem a tankot továbbra sem, hanem kifejlesztettem még anno.

(#818) bullseye válasza Arpee78 (#815) üzenetére


bullseye
addikt

Lehet, hogy okozol, mert a tömeg is számít, és baromi nehéz :)

D. Orion
Ilyenkor azt érdemes beírni, hogy "I'm a n00b but is still pwned U loser"
Szeretik...

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#819) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Győzelem!
Csata: Siegfried Line 2012. december 1. 21:14:53
Jármű: KV-1
Szerzett tapasztalat: 2 254 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 36 292
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun

Még mindig jó ez a tank. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#820) naccsabi


naccsabi
újonc

Szevasztok. A jétékkal kapcs kérnék egy kis segitséget.
Már másodszor raktam fel de mindig lefagy a modulok betöltésénél. ??????

(#821) naccsabi


naccsabi
újonc

Szevasztok. A jétékkal kapcs kérnék egy kis segitséget.
Már másodszor raktam fel de mindig lefagy a modulok betöltésénél. ?????? :((

(#822) bullseye válasza naccsabi (#821) üzenetére


bullseye
addikt

melyik moduloknál?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#823) myckey válasza D.Orion (#817) üzenetére


myckey
veterán

megköszönném ha az ilyen anyázással kapcsolatos faszságaidat nem nekem címeznéd...
meg amit írtál,abból kb semmi nem vonatkozik rám

ha meg valami problémád van fordulj dokihoz.légy oly kedves..

köszi szépen ;) :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#824) D.Orion válasza myckey (#823) üzenetére


D.Orion
veterán

Válaszaim:
Először is erre a hsz-re:
WoT topikban így kezdtem a mondandómat:
"myckey & homeless09 és mindenki más aki úgy gondolkodik mint ti, illetve azok akik teleszemetelik topikot"
Az "úgy gondolkodik mint ti" résszel mellélőttem, mert ezek szerint te nem úgy gondolkodsz, viszont az "illetve azok akik" résszel pedig kifejeztem, hogy több embernek szól az irományom nem kifejezetten neked is homeless09-nek.

Most éppen ti voltatok képben és ezért veletek kezdtem a megnevezést. Ha te nem sírsz a topikban, akkor ne vedd magadra és Bocsánat.

Az anyázás rész pedig azoknak szólt már teljesen akik korábban is erre vetemedtek, de ide nem is írtalak oda se téged se homeless09-et. Egyszóval nem neked volt címezve.
A dokis rész pedig: A személyeskedést a fórum alapelvei bűntetik, szóval ezt most fejezd be, én se személyeskedtem veled, mert végig több embernek írtam a hsz-em és nem neked vagy homeless09-nek.

homeless09:
A KV-1S -t nem nerfelték sehova, ugyanolyan, mint múlt héten vagy 2 héttel ezelőtt volt. Érzéki csalódásban és random faktor negatív hatásban van/volt részed.

[ Szerkesztve ]

(#825) myckey válasza D.Orion (#824) üzenetére


myckey
veterán

jaja...büntetik a személyeskedést...
de ha valaki ilyen hsz-t ír...és nekem címezi...akkor arra kurvára pipa leszek :DD

én ilyen balfasz vagyok,nem tudom miért :F

nézd csak meg,hogy sírtam-e én

konkrétan semmi olyat nem írtam,ami miatt nekem kellett volna címezned ezzel a mondandóval

amit neked írtam,az az,hogy te is sírsz a semmitmondó hozzászólások végett,akár a többi a játékosok miatt
ebben igazam van.teljesen.

ja meg hogy van nem kis arcozás az írásaidban.ezt a vak is látja

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#826) D.Orion válasza myckey (#825) üzenetére


D.Orion
veterán

ja meg hogy van nem kis arcozás az írásaidban.ezt a vak is látja

Kicsit régebb óta vagyok jelen a fórumon és a Wot topikban is, mint te. Kicsit többet is konyítok a játékhoz. Plusz még a fórumon is több emberrel vitatkoztam már. Stb stb. Vannak nálam sokkal nagyobb arcok is, én csak egy átlagos user vagyok, aki nem díjaz bizonyos dolgokat, majd megszokod.

[ Szerkesztve ]

(#827) myckey válasza D.Orion (#826) üzenetére


myckey
veterán

na látod....már megint nagyképű vagy :C

és bizony vannak a fórumon...huhu
és a való életben mennyi nagyképű ember van,te jó ég...Magyar betegség
csak nem értem mire arcoznak az emberek...

ja és kicsit le....hogy mennyire értesz,és mihez :K

mondom,eltévesztetted a házszámot,mikor nekem címezted...
keress valami kis tizenévest,akit istápolhatsz... :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#828) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Látom nagy összecsapások folyhatnak a játék topicjában, ha már (nagyon helyesen) átjöttetek ide az OFF-ba :)
Biztos lesz mit moderálni bőven.
Ha jól sejtem nem maradtam le semmi fontosról, ha esetleg nem olvastam az előzményeket :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#829) myckey válasza Dr_Syrex (#828) üzenetére


myckey
veterán

nem volt itt összecsapás...
én belekeveredtem olyanba,amihez nekem nem volt közöm.(nem olyan formában,mint ahogy elő lett adva)

aztán átjöttem ide letárgyalni.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#830) Dr_Syrex válasza myckey (#829) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Közben gyorsan átfutottam az előzményeket, de szerencsére most tényleg nem volt semmi komolyabb affér.
Azt viszont támogatom, hogy a kevésbé szakmai (pl. segítség, idióta csapattársak, lemming vonat, base camper, szopóág, pech sorozat, teamkillers, stb :) ) kommentek inkább ide jöjjenek. Mindenki nyugodtabb lenne ;)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#831) myckey válasza Dr_Syrex (#830) üzenetére


myckey
veterán

persze!
mondtam én is
de én nem is szoktam idióta,sírós semmire való hozzászólásokat írni

nagy ritkán bedobok egy eredményt,de azt is off -olva!!

meg ha teljesen off a kérdés,akkor rakom abba amibe kell,de ha valaki segítséget kér,és tudok neki segíteni,vagy hasznos infot adni,akkor megteszem.

még egyszer mondom,én úgy kerültem képbe,hogy amiket írt nekem címezve,azok nem fednek engem.

én ami miatt írtam neki,az az,hogy ő is azt csinálja,mint a többiek,akik meg az idióták végett sírnak...

na csak azért írom pontosan,hogy ne legyek képmutató....

amire én felkaptam a vizet,az az,hogy nekem címezte :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#832) Patrick76496 válasza Dr_Syrex (#830) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az embernek meg kell osztania valakivel a WoT-os élményeit, nem őrlődhet magában (legyen az rossz vagy jó), az asszony erre nem jó. :DDD Kezdem is. :K

Szerintem én jártam a legjobban a hónap tankjával, végre megszabadultam az ARL V39-től.
Megvásárolva:
AMX AC Mle. 1946' vettél. Elköltöttél kredit: 1 350 000.
Teljes szívemből utáltam azt a tankot, S-35CA után kész katasztrófa volt. A bázison kempelésen kívül szinte semmit nem lehet vele kezdeni, közelharcra alkalmatlan, mivel papír, lassú, lassan céloz, és a tetején azzal a toronnyal sehova sem lehet nézni. Na de a sniper-kedés néha bejön, néha nem. Jobb esetekben 1500+ körüli sebzéssel végződik a csata, rosszabbaknál a 212 átütés lepattan a kicsi Cromwell tornyáról, a T-34 (igen, a kis ötös) hull-járól, az AMX 40-ről, a Valentine-ról a KV-1S-ről, a stock KV-1 tornyának oldaláról. 0 dmg a SU-5 oldalába, a Pz4 tornyába, a KV-1-et folyamatosan láncolgatja, amikor nem is oda célzok. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem ez ellenkezik a papíron leírt 0,36-os pontossággal:

Már modot is cseréltem, az előző moddal eddig jól működött, ma makacsolta meg magát. :F

És hogy valami háttere is legyen a prédikációmnak:

Csak 21 ezer free xp-t használtam fel az Mle. 46-os kifejlesztésére. :C

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#833) myckey


myckey
veterán

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#834) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Siema! Witam! GG! GJ! :C

8 tank egy csapaton belül sebzés nélkül (beleszámítva a 33 sebzéses Cromwell-t).

(#835) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A következő csatában már erősebb volt a játékosállomány, némelyiknek sikerült 100 pontnál is többet sebeznie! :R

(#836) myckey válasza Dobi 562 (#835) üzenetére


myckey
veterán

látom ismét sok a gykr :C

én ki is léptem,pár nyertes után.
mert előtte meg csúnyán buktam 3 kört zsinórban...mindig majd legtöbb xp-t szereztem,utolsó tankként.(arty kivétel)

megint sokan vannak fenn :Y

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#837) Dobi 562 válasza myckey (#836) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nincs szopóág. Nincsen. Csak az van, hogy sorozatosan az én csapatomba kerülnek az "érdekes" játékosok. :DDD

Zsinórban 3 bukó, ahol én kaptam a legtöbb xp-t. Még 1-2 tankot megpróbálok leduplázni hátha legalább az 50% győzelmi arány meg lesz mára. :C

(#838) myckey válasza Dobi 562 (#837) üzenetére


myckey
veterán

én 3 csúnya vereség után szoktam kilépni,majd kis idő múlva visszalépni,hátha mást dob a random god :DDD

ma szerencsére 1x volt ilyen.
többnyire nyerek tr4-be

Matildával jól megszedem magam.

ki is használom.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#839) Dobi 562 válasza myckey (#838) üzenetére


Dobi 562
addikt

Aztán lett egy győzelem is, bár nagy szerencse kellett hozzá. A Black Prince szakasz szerint különben mindenki núb aki Malinovkán elmegy a domb felé. Ők a csata végén, mikor már csak egy félhülye Löwe (HE-vel lődözött, 140 körülieket sebzett) meg egy kemper Tigris élt az ellentől bátran megindultak a mezőn át és szétszedték a Tigrist ketten. Ment is szépen a "gj" meg "gg".

Gondoltam én kis naiv, akkor maradjunk a nagyobbik Párducnál, hátha... Hát nem. Bár itt az döntötte el a csatát, hogy nem az én oldalamon jött a T29, mert rajtam kívül senki sem tudta hol lehet sebezni. Bár sok ész nem kell hozzá...

(#840) nagysandor88 válasza myckey (#833) üzenetére


nagysandor88
tag

:R

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#841) myckey válasza Dobi 562 (#839) üzenetére


myckey
veterán

én most nem tudom letenni :DDD
komolyan!

már fél órája mennék fürödni,de nem kapok ki :C

addig fel nem állok,míg nem jön az első vereség :Y :DD

nagysandor88
:C :R :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#842) myckey válasza Dobi 562 (#839) üzenetére


myckey
veterán

senki nem tudta hol kell sebezni??? :DDD

én,meg szerinte más is alapból a hasát lövöm minden tanknak,ha nincs valami egyéb jó célpont...
de okosak :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#843) Gaz 78 válasza myckey (#841) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ma kifejezetten nekem is jól megy .) ..Alacsony Tier-ben nagyon klassz csatáim voltak. Magasabb Tier-ben inkább hagyjuk :/

[ Szerkesztve ]

(#844) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Hát gondoltam kipróbálom, mi jön az Mle. 46-os után. :C

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#845) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Gratula a Tank Ászokhoz!

Nekem tegnap nyögve nyelősen sikerült 50%-os győzelmi arányt produkálnom, 2700 átlag effel:

Annyira hülye csapattársak voltak, hogy csak kinevettem őket. Tegnapi tapasztalatok:

-az ellenfél T29-ese bedarálja az egyik oldalt (köztük több 8-as nehéztankkal), mert nem tudják hová lőjenek neki.

-csapattárs úgy támad az ellenfélre, hogy a seggét mutatja feléjük, lett volna ideje megfordulni, de direkt figyeltem, előtte is rák járásban közlekedett

-Malinovkán tier 7-8 csatában 9-en kempeltek a bázisunknál és onnan núboztak 4-ünket akik elmentünk a domb felé (ahol mindenki legalább 2000 sebzésig jutott, hátba támadtuk az ellent és hoztuk a csatát), a kemperek közül 3 élte túl...

-2* is saját tankba lőttem véletlenül, mert a low hp ellenfelet akit lesebeztem mindenáron ki akarta lőni és befúrodott elém

-báziskemper nehéztankok (elvileg védekezni maradnak ott) ha jön az ellenfél, elszaladtak onnan

Egy kis személyes megjegyzés: még 4-5 hónapja csak azon bosszankodott az ember, hogy néha-néha hülye csapatba kerül, meg előferdül egy-két 4-500 effes véglény, most már a csaták döntő többsége ilyen lesz. A játékosállomány hígul, ahogy a WG reklámoz. Random csatákban lassan teljesen megszűnik az együttműködés (az a kevés is, ami eddig megvolt), úgy veszem észre, most már csak 3-4 tank az ami tudja hol a helye a pályán, tudja a weak spotokat, tudja forgatni a tankját. Tier 2-3 csata taktikailag nem sokban különbözik tier 7-8 csatáktól.

XVM-met már nem használok, ezt a tapasztalat mondatja velem. Kíváncsi leszek lesz-e még ennél is lejjebb. Mostanság visszasírom a régi időket, mikor még a néhány 700 effes játékos miatt vertem a nyálamat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#846) Gaz 78 válasza Dobi 562 (#845) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Én is úgy vettem észre.hogy a random csatákban egyre nagyobb a káosz,és rávilágítottál a lényegre,hígul a játékosközösség a reklámok nyomán. Nagyobb hangsúlyt kapnak majd a tank századok. Ott belépsz egy szobába,és ha nem rendelkezel bizonyos mennyiségű tapasztalattal ( csaták száma ),akkor már mehetsz is.

(#847) scyllarus


scyllarus
veterán

A mai napom is idegbajjal indult. Hiába sebeztem a saját hp-m dupláját sorozatban, mindegyik bukó lett. A KV-1-et azt hittem, le se tudom duplázni. Aztán csak összejött :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#848) Dr_Syrex válasza scyllarus (#847) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Legalább ez egy nagyon szép eredmény lett :)

@Gaz 78

Tegnap reggel mentem 4 kört és este éjfél után még párat és szerencsére pozitív lett a mérleg (talán 10-1) :)
A StugIII-al csak egyszer kaptam ki, öröm volt a játék.
Valagy ezekben az időpontokban valamiért könnyebb jó köröket menni, de ha nincs legalább 2-3 értelmesebb csapattársad, akkor garantált a bukás :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#849) emre


emre
veterán

eddig csúfos, még szerencse, hogy mindjárt megyek dolgozni :(

Wins / Battles 2 / 8 25%
Avg. / Total Exp. 585 / 6 762
Credits total 116 548

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#850) emre válasza emre (#849) üzenetére


emre
veterán

köszönöm WG a sok majmot :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.