Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) fsb1000 válasza marked one94 (#1696) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Egy darabig nekem is jól ment vele, de ma látványosan beteg a T34.
A célkör szűkülésén látom a legjobban. Az biztos nem ilyen volt....

(#1702) szalai56 válasza virkir (#1685) üzenetére


szalai56
senior tag

Ha beférek mennék IS3-al. (csak ts-em nincs, de megoldom)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#1703) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Kezdem megszeretni ezt is, hiába a stock torony és motor. A löveg legalább már fullos:


A végén még erre is ráérzek...:


[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1704) virkir válasza szalai56 (#1702) üzenetére


virkir
veterán

program letölt->telepít :D elfér a gépen

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1705) Atlantis válasza Gaz 78 (#1697) üzenetére


Atlantis
veterán

Én megértelek és csatlakozom hozzád a balfaszok táborába :) , én meg a KV-5-öst adtam el anno, s meg kell valljam, a T34 sincs messze tőle, mert a hányinger kerülget tőle, ha csatába indulok vele. Bár szerintem már a 8.0 csomagnál el lett rontva, előtte én is nagyon kedveltem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1706) Napfénysüti válasza D.Orion (#1700) üzenetére

Mondjuk ha tele van pénzzel miért ne? :D

Més que un club!

(#1707) Gaz 78 válasza Atlantis (#1705) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Köszönöm! Korábban szerettem én is menni vele,de mára már nem.. Szép volt - Jó volt,köszönöm ennyi
A koromból adódóan is lassan őszülök,nem kell hozzá a T26E4 :/

[ Szerkesztve ]

(#1708) Atlantis válasza Napfénysüti (#1706) üzenetére


Atlantis
veterán

Mi köze ennek a pénzhez? Ha csak benn áll a garázsban és soha nem megy vele, attól talán visszajön az ára? Nem....ellenben kap érte X mennyiségű kreditet, ami ugye sok mindenre jó.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1709) Napfénysüti válasza Atlantis (#1708) üzenetére

Hát én tuti nem adnám el ha már egy vagyont kifizettem érte max ha annyira tele lennék hogy emiatt nem lenne rossz érzésem.
De sajnos ez nem áll fenn nálam. :(

Amúgy teljesen szíved joga ha akarod megveszed az összes prém tankot és fél per múlva eladod engem nem zavar. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1710) Atlantis válasza Napfénysüti (#1709) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, lehet olyan is van, aki ezt csinálta. A Jóisten állatkertje, mint tudjuk, nem kicsi. :)

Mondjuk egy SP árát egyelőre még nem lehet vagyonnak nevezni, pedig politikusaink lelkesen dolgoznak ezen. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1711) Napfénysüti válasza Atlantis (#1710) üzenetére

Ha nyugaton dolgoznám ugyanazt mint itthon lehet vennék 1 évi prémet meg az összes prém tank meglenne. De sajnos itthon ezt már nem engedhetem meg magamnak. :DDD
Itt én már nem adnám el a Löwét mert furdallna a lelkiismeretem hogy egyszer kifizettem már érte cirka 13k-t.
Nyugatiként meg tennék rá nagy ívből ha szétnerfelnék. ;]

Amúgy én úgy vagyok vele hogy egy prémtank főleg egy 8-as az sajnos nem arról szól hogy élvezet legyen vele játszani. Főleg hogy gyengébbek mint az azonos tierű fullos sima társaik (talán a Type tűnik nekem ez alól kivételnek). Ezek színtisztán kreditszerzésre vannak. Mész velük hozzák a kreditet, ennyi. Persze ha nem tud az ember velük sebezni az bosszantó... Egyszer én is megutáltam a Löwét mert minden szar felgyújtotta szemből. Volt hogy 1 csatában kétszer is. :DDD
De el nem adom az tuti.Mostanában amúgy nem is rossz. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1712) Rambovits válasza Napfénysüti (#1711) üzenetére


Rambovits
senior tag

Hát igen... ezeket az árakat nem a magyar emberek pénztárcájához találták ki. Ugyanúgy ahogy a havidíjas mmo-kat sem. :(

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1713) Gaz 78 válasza Napfénysüti (#1709) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Megjegyzem engem sem nem vet fel a pénz. Az SP nem volt drága és nem is furdal semmi hiszen a saját pénzemet költöttem amiért megdolgoztam .) 1 hónapig volt meg a prém tank dec.2-án vettem,és durván 20 millió kreditet összeszedtem vele,gyűjtöttem egy rakás szabad TP-t és gyorsabban elértem a Tech-Tree-ben azokat a tankokat amikre fájt a fogam,megvehettem azokat,így inkább azokkal megyek és nem a prém tankkal mert az pénzbe került :/ ( csak bénáztam vele,nem használtam szívesen )
Hasznomra vált nem bántam,hogy megvettem anno,de egyszerűen már nem kell,és ez a lényeg. Aki szereti az SP-t vagy más prém tankokat azoknak tartalmas időtöltést kívánok hozzá .)

[ Szerkesztve ]

(#1714) Atlantis válasza Napfénysüti (#1711) üzenetére


Atlantis
veterán

"Amúgy én úgy vagyok vele hogy egy prémtank főleg egy 8-as az sajnos nem arról szól hogy élvezet legyen vele játszani."

De ember, ez egy játék. Az egésznek arról kéne szólnia, hogy élvezd, hogy kikapcsolódást nyújtson. Legalábbis szerintem.

A Löwe viszont tényleg jó mostanában.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1715) Gaz 78 válasza Atlantis (#1714) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Na ez az,mindenki azzal a tankkal megy amivel jól megy a játék és örömet szerez - sikerélményt .)
Szerintem a leghasznosabb dolog a prémfiók,durván 4 doboz cigi ára egy hónapra.

(#1716) Napfénysüti válasza Atlantis (#1714) üzenetére

Arról kéne szólnia. Valóban csak éppen sokszor nem arról szól. Prémtanknál meg nincs akkora választék ott kicsit jobban rá vagy utalva hogy valamelyiket kinézd és megvedd. Aztán vagy bejön vagy nem.
De látod a kollégának se jött be eladta. Te is eladtad. Akkor nincs abban igazság hogy a prémtankok nem feltétlen csak élvezetesek? :U
Nálam például a Löwe kegyetlen lassú. Ezt az egyet utálom benne. És ez a tulajdonsága már erősen behatárolja hogy hogyan használhatom, ergo nem mehetek vele akárhova egy mapon...

Egyébként mostanában inkább idegbajt okoz a WoT és nem feltétlen a játék miatt hanem a játékosok jó része tényleg egy amőba szintjén áll agyilag. :(
És ez ajnos független attól hogy milyen tankkal mész.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1717) Gaz 78 válasza Napfénysüti (#1716) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Az SP-re is 40 Km/h van írva és ha hiszed ha nem,ezt dombon lefelé éri csak el. Sima terepen 25-tel zötyög ugyanúgy mint a Löwe!

(#1718) Napfénysüti válasza Gaz 78 (#1717) üzenetére

Tudom, nem is értem miért med az SP besoroása. :F

Més que un club!

(#1719) Tomi0703 válasza virkir (#1698) üzenetére


Tomi0703
őstag

ertem, jogos.

azert valaki csinaljon majd replayt es dobja majd fel legyszi. :)

(#1720) Rambovits válasza Gaz 78 (#1715) üzenetére


Rambovits
senior tag

Én nem rég álltam rá a játékra, így én még nem vagyok abban a helyzetben, hogy azzal megyek amivel szeretnék. Értem itt azt, hogy most pl T-28-al szopok, mert a KV-1-et szeretném kiszedni... :) Ellenben nagyon szeretem a VK3601-emet :)

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1721) virkir válasza Tomi0703 (#1719) üzenetére


virkir
veterán

Ha jól fog menni akkor biztosan felrakjuk.
Ha bénázunk (szerintem jó esély lesz rá mivel elsőre mennénk így együtt) akkor azért inkább nem :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1722) fsb1000 válasza Rambovits (#1720) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én azért vettem prémtankot és prém accot, hogy minél előbb azzal a tankkal játszhassak amivel szeretek vagy vágyok rá.

Már 3-4K-nál megvolt az E100. Mai napig ezzel megyek a legtöbbet, bár tudom, hogy nem a leghatékonyabb tank a játékban. A T8-t10 medek a leghasználhatóbbak, és az artyknak van a legnagyobb "harcértékük" ebben a játékban.

(#1723) Tomi0703 válasza virkir (#1721) üzenetére


Tomi0703
őstag

" Ha jól fog menni akkor biztosan felrakjuk."

valahogy ereztem, hogy ez lesz a valasz. :D akkor legalabb ha rossz is lesz a legtobb dmg-t kioszto emberet dobjatok fel (csak ne arty legyen). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1724) fsb1000 válasza Tomi0703 (#1723) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Században az artyknak "kell" a legtöbb dmg-t elérniük.

(#1725) virkir


virkir
veterán

Apró változás a reménybeli századhoz.
Ezt a programot (mumble) fogjuk használni a TS nem jött össze a szükséges beállítások majd játékon belül megadom.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1726) Tomi0703 válasza fsb1000 (#1724) üzenetére


Tomi0703
őstag

tudom, de megis csak szivesebben nez az ember egy tanj replayt mint egy artysat. :DDD

(#1727) fsb1000 válasza Tomi0703 (#1726) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jogos.... sőt a random csatákban is szívesebben látom a tankokat.

(#1728) Tomi0703 válasza fsb1000 (#1727) üzenetére


Tomi0703
őstag

ezzel valoszinuleg mindenki igy van. :D na jo 1 azert neha elkel... de annal tobb nem.

[ Szerkesztve ]

(#1729) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Valakinek van kedve szakaszozni?
Olyan tankjaim vannak, hogy:
Hummel, ELC AMX, T32, T28 (bár ez nem nagyon tetszik), T26E4, KV2, KV1S.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1730) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Live Oaks-on TOP tankként (Pz4) becsúsztam a vízbe és nem tudtam kijönni.
Full Noob lettem. ilyen még sosem fordult elő velem. Mármint bénázásos fulladás.
Mentem a parton ott a keleti hidnál, kerülve a vizparton, aztán egyszer csak kezdtem csúszni jobbra lefele a vízbe.

(#1731) #21346560 válasza fsb1000 (#1730) üzenetére


#21346560
törölt tag

El sem merem mesélni, hogy a minap Batmobillal jártam hasonlóan, miközben egy JE-100-al cicáztam :U

(#1732) Cucuska2 válasza fsb1000 (#1730) üzenetére


Cucuska2
őstag

Egyszer Prokhorovkán támadok a dombon, haverom jön T20-szal, én T29-cel. Jön kettő darab IS8 az ellenség felől, taktikai lépésként 'leugrottunk' a hegyről, és még van 3 percig tartottunk fel lent egy Obj. 704-et és még két heavyt.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1733) Fel válasza virkir (#1685) üzenetére


Fel
addikt

Majd megpróbálom összeszedni magam ma estére. Kicsit lebetegedtem... T32, IS-3, 50 100 hármasból valamelyikkel be tudnék szállni.

(#1734) D.Orion


D.Orion
veterán

Nos mára végeztem. :K

5 csata T21-el szakasz
7 csata AMX105AM szakasz
35 csata AMX105AM + M7 Priest szakasz

Eredményes egy nap volt, rengeteg BIA medállal és számtalan szétbombázott ellenféllel. Az viszont egyértelműen kiderült, hogy azonos felszereltséggel és legénységgel az AMX105AM JOBB! mint az M7 Priest.

Az elején furcsán viselkedett még tegnap ez a francia, de ma csak úgy szórta a 300+ dmg-ket. Persze akadt bőven 100-200 között is, de 100 alatt ritkán, jellemzően csak KV szériára.

Holnap jön a nagy feladat a credit gyűjtés. Lecserélésre váró tankok:
T21, Cromwell, Churchill VII, AMX105AM, T-34, JagdPanzer IV
Azt hiszem más nincs amit el kell adnom már. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1735) virkir válasza Fel (#1733) üzenetére


virkir
veterán

Nem lenne baj ha jönnél :)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1736) virkir válasza fsb1000 (#1730) üzenetére


virkir
veterán

Én azt egyszer T-54-el játszottam el ezt ugyan ott, égett is a pofám rendesen.
De vannak nálunk jobbak akik azt hiszik kétéltű tankot vezetnek. :DDD

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1737) .mf válasza virkir (#1725) üzenetére


.mf
veterán

Mumble telepítve.
Milyen néven kell majd keresni a századot?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1738) Bingisz válasza virkir (#1736) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem sok kellet :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1739) Fel válasza virkir (#1735) üzenetére


Fel
addikt

Úgy látom van két prohardver csatorna is. Melyik a "jó", a kisbetűs, vagy a nagy?

(#1740) Dobi 562 válasza Fel (#1739) üzenetére


Dobi 562
addikt

A kisbetűsben többen vagyunk, szerintem az lesz az.

(#1741) myckey válasza Dobi 562 (#1740) üzenetére


myckey
veterán

én ott vagyok
de nem enged hozzád csatlakozni
vagy az úgy kóser?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1742) Dobi 562 válasza myckey (#1741) üzenetére


Dobi 562
addikt

csatornák között: prohardver

Nem kell hozzá jelszó.

[ Szerkesztve ]

(#1743) virkir válasza Dobi 562 (#1742) üzenetére


virkir
veterán

Na gyorstalpaló
Katt a connectre
Add new
Cím, port, usernév beír
connect
Fent a server menüt lenyit
Acces Token rábök és beír amit megadtam játékban
lent megkeresi a szobát és belép
Elvben így mennie kell

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1744) virkir


virkir
veterán

Megvolt a század, végül vegyesen 6-8-as.
Igazán replayt nem raknék mert nagyon semmi extra nem történt az eredmény elsőre így alakult.

Volt elbaltázott kör de szerencsére a többség jól ment. Elsőre szerintem nem volt rossz, ha lesz igény rá rendszeressé tehetjük.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1745) Rambovits válasza virkir (#1744) üzenetére


Rambovits
senior tag

Én csak azért nem jöttem mert T6 a legnagyobb tankom, de ha tudom, hogy vegyesen mentetek, szivesen csatlakoztam volna :)

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1746) myckey válasza virkir (#1744) üzenetére


myckey
veterán

egész jó volt.
a bukókat meg benéztük :DDD

én szívesen jövök.
olyan jó csönd volt végig :DD :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1747) Cucuska2 válasza myckey (#1746) üzenetére


Cucuska2
őstag

:D Nagy volt amikor a KV2-vel legyaktuk a 3 db 1S-t Abbeyen.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1748) myckey válasza Cucuska2 (#1747) üzenetére


myckey
veterán

azok biztos emlegették a felmenőidet ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1749) Rambovits


Rambovits
senior tag

KV-1-re melyik ágyút ajánljátok? Az U11-et (122 mm) vagy az F-30-at (85 mm)?

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1750) nagysandor88


nagysandor88
tag

Egy érdekes lényt találtam ismét a wot világában. Bandit1980 Azzal tűnt ki a tömegből, hogy 170eff, 0K csatát írt rá az xvm és Löve-vel nyomult. Megsasoltam a statját, hát már azért javult egy kicsit, (de nem sokat) :D Bevásárolt rendesen prémiumtankból a német úriember. Szerencsére ellnem volt toptank. Megnéztem milyen klánban van a kis pénzeszsák. Hát sírtam. DESG Randomra kiválasztottam 3 egyedet, köztük a commander, hát véletlen egyik sem rendelkezett 1000 fölötti effel.

[ Szerkesztve ]

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.