Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) D.Orion


D.Orion
veterán

WTF?????

[ Szerkesztve ]

(#402) Patrick76496 válasza Snooker (#400) üzenetére


Patrick76496
őstag

De, mindig kihasználom a kódokat. Tudom, hogy efficiency szerint átlagosnak számítok, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy T9-es legnagyobb tankkal mennyire jó az 1024 eff, mint írták, hogy a tier-eket lehetne eff értékhez kötni. Ezen kívül még arra, hogy a 65%-os találati arány, a 0,7 kill/battle, a csatánkénti átlag 549 sebzés mit ér. (Csatáim majdnem 10%-a Churchill-el van).

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#403) Snooker válasza Patrick76496 (#402) üzenetére


Snooker
senior tag

hát szerintem az átlag sebzésed a sok kis tierű csata miatt ennyi, kilőtt tankod se túl sok 6600 valamennyi csatához képest (szerintem), az eff értékhez meg nem tudok mit írni, viszont a találati arány nem rossz szerintem!!

egyébként nekem is kb ilyen értékeim vannak, kivétel az h 4139 csatánál tartok, a kilőtt tank az 3242, viszont az eff-em csak 977, bár ez sem sokkal kevesebb a tiednél

[ Szerkesztve ]

(#404) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#402) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az átlag kill és felderítés lehetne több. Ez megnyomná az eff értékedet. Valamint törekedj a minél több sebzésre, igazából ez utóbbi hoz magával mindent: több kill, több nyerés, eff növekedés.

Nézz meg pár weak spot videót jutyúbon, mit hol érdemes lőni, stb. Nézz mwreplay.com-on eredményes visszajátszásokat, ezekből szintén lehet tanulni.

Már azzal is felette vagytok az átlag játékosnak, hogy fórumoztok a témában. Legtöbbet a fórumtársak tapasztalataiból lehet tanulni, szerintem.

(#405) #21346560


#21346560
törölt tag

Érdekes dolgok történtek ma:

(#406) emre


emre
veterán

Végre ki van fejlesztve a T-54 és most már csak kis pénz kéne rá.

Ez volt az utolsó csatám, és így sikerült zárnom a fejlesztést

Győzelem!
Csata: El Halluf 2012. augusztus 18. 21:22:11
Jármű: T-44
Szerzett tapasztalat: 1 719
Szerzett kredit: 51 210
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló Lövész

A hétvégén egy kicsit belehúztam, mert a KT is meglett. :))
Ezért nincs most pénz a T-54-re, de már kicsit bánom, mert az alap löveggel elég gyengus szegénykém. Így a Löwének sem merek nekimenni. :O

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#407) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Köszi a válaszokat, pont ilyenre gondoltam. :) Szerintem mindig javul a statom, mert ahogy esténkét nézegetem a wot assistant-et, altalában +/- 10 % eltérés van a csata/kill és a csata/spot között, és az átlag dmg is mindig 1000 körül mozog. Talán ha az ST-1-en meg lesz az M62-T2-es löveg, akkor bátrabban megek neki T9-T10-es tankoknak, és pontosabb is lesz. Már a BL-9 sem nagyon rossz, megesik, hogy vele is sebzek szemből tier 10-eket, és nem a medekről meg az 50B-ről beszélek. Szoktam nézegetni weakspot képeket, WoT armory a törzshelyem, épp, hogy nincs a környvjelzőkben. Amiket írtál Dobi az M62-T2-ről, így elég biztató, hogy jó tank lesz a fullos ST-1. :)

Emre: grat, nekem még 70 ezer xp :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#408) bullseye


bullseye
addikt

mióta bejött az 3x, kb 10% a győzelmi arányom... kissé kivan mindenem a játékkal
tud valaki olyan oldalt, ahol odaadhatom valaki lelkes embernek az accot, aki meghálálja?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#409) #21346560 válasza bullseye (#408) üzenetére


#21346560
törölt tag

Vakera? :DDD

(#410) bullseye válasza #21346560 (#409) üzenetére


bullseye
addikt

idehaza kevésbé engedhetik meg maguknak az emberek a hálát, de lehet, hogy ez lesz a vége...

vagy megijed a WG, és kihúz a szopólistáról végre

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#411) emre


emre
veterán

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. augusztus 19. 12:52:05
Jármű: T20
Szerzett tapasztalat: 1 989
Szerzett kredit: 78 229
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd, Mesterlövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Szeretem ezt a kis vackot, sokkal jobb mint a T-43 ami azonos tier, és a löveg kitéríthetőse miatt szívesebben játszok vele mint a type59-el.

replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#412) Patrick76496 válasza bullseye (#408) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nekem minden nap kb +/- 5%-kal tér el a nyerési arányom az 50-től. Max 40-60 között ugrál.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#413) Snooker


Snooker
senior tag

A mostani event előtt pershingel 10-ből 9 mecs nyertes volt, most meg még triplázni se tudok... viszont a BDR-el jól jönnek a körök

(#414) #21346560


#21346560
törölt tag

Éljeeen! Kék vagyok :DDD
Szétlőttem egy T9-es csatába behozott T1-est :DD

(#415) emre válasza emre (#411) üzenetére


emre
veterán

lassan kezdem szégyellni magam :DDD

Győzelem!
Csata: Abbey 2012. augusztus 19. 18:42:19
Jármű: T20
Szerzett tapasztalat: 2 013
Szerzett kredit: 71 455

replay

Mondjuk az ilyenek után tuti szopás jön, T10-es ellenfelekkel.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#416) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Királyság! Vesztes csatáért 1000xp, 4000 sebzéssel.

4 db tanunk elhullott az első percben...

(#417) Patrick76496 válasza Snooker (#413) üzenetére


Patrick76496
őstag

Milyen tank a BDR? Azt ne mondd, hogy lassú, mert Churchill-em van, és már KV-4-em is volt, hozzá vagyok szokva az ilyenekhez. :D Nemsoká tervezem a megvételét, csillogós szemmel nézem a T8,9,10 amx nehéz tank replay-eket. :B

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#418) #21346560 válasza Patrick76496 (#417) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én a fullos BDR-t nagyon szerettem! Aztán az ARL-t is nagyon szerettem fullosan, aztán az M4 akkora kinlódás volt, hogy az hihetetlen.....

A BDR egyébként most 150%-ot termel pénzbe....

(#419) Snooker válasza Patrick76496 (#417) üzenetére


Snooker
senior tag

Szerintem nem rossz, eléggé olcsó a javítása, a töltény sem túl drága, a max ágyúja 7-es szintű, de egyébként csak a 150%-os akció miatt vettem meg.

(#420) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Runo, Snooker: Akkor faja. Van, aki nem szereti az ARL-t, mert nagyon lassú, nekem elsőre tetszik, nem lehet olyan rossz tier 6-ban a 200 átütés, még a 200 dmg is viselhető, mivel gondolom akkor gyorsabban is lő. A löveg kis kalibere miatt a célzás sem lehet rossz, majd megnézem, ha játékban leszek. Az M4 45 mennyire gyors?

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#421) #21346560 válasza Patrick76496 (#420) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát nem egy futóbolond.... nekem nagyon keserves volt vele a játék....

(#422) emre


emre
veterán

Győzelem! :))
Csata: Sand River 2012. augusztus 20. 10:59:56
Jármű: T-44
Szerzett tapasztalat: 5 934 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 61 113
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész

replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#423) emre


emre
veterán

Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. augusztus 20. 14:57:19
Jármű: T20
Szerzett tapasztalat: 1 939 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 8)
Szerzett kredit: 67 644 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 1 710; kárpótlás a csapattárs által okozott sebzésért: 405)
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd

replay

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#424) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A nagyvassal is lehet keresni egy kis pénzt. :)

Visszajátszás.

(#425) Snooker


Snooker
senior tag

Győzelem!
Csata: Fisherman's Bay 2012. augusztus 20. 15:50:22
Jármű: BDR G1B
Szerzett tapasztalat: 1 533
Szerzett kredit: 60 693
Csatában elért Achievement: Top Gun, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

jó ez a bödörö :D

(#426) #21346560


#21346560
törölt tag

Beszarás ez a 8.0, olyanokat lehet csinálni, hogy csak na.. szerintem sokkal élvezetesebb lesz a játék és a kispöcsök sokkal hamarabb lemorzsolódnak :D

Próbáltuk feltolni 2-en együtt a seggét, de nem ment.. aztán libasorba már sikerült :DDD

[ Szerkesztve ]

(#427) D.Orion


D.Orion
veterán

Victory
Sand River 2012. augusztus 22. 9:46:38
Panther II Experience received: 1 616 (x2 for the first victory each day) Credits received18 654
Battle Achievements: The Lion of Sinai

Ja, hogy van ilyen is? :DDD

(#428) D.Orion válasza D.Orion (#427) üzenetére


D.Orion
veterán

Victory
Redshire 2012. augusztus 22. 9:57:26
PzKpfw VI Tiger (P) Experience received: 1 346 (fine for causing damage to allies: 44; x2 for the first victory each day) Credits received7 479 (fine for causing damage to allies: 8 610)

Mellé ment és bevertem 240et egy Tiger-nek.... marhajó...

(#429) Patrick76496 válasza D.Orion (#427) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én ma kaptam meg a második Sinai oroszlánom. :D Asszem 7.4-ben rakták be, minden IS alvázú ruszki tank elpusztításáért. :K

Én is lőttem ma a Tiger P-vel egy csapattárs IS-3-mat, kirohant a lövésem elé.

Nekem eddig full szopás ez a BDR. Az oké, hogy azért lassú, mert nehéz tank, de akkor legalább ne lenne ilyen papír. :D 6 csatából van kb egy kilőtt tankom, mire odaérek eldől a csata...

Főleg úgy nehéz vele játszani, hogy egy 437 eff értékű TankOfPitu18 nevű értelmes játékos folyamatosan direkt blokkolja a bodrogimat. :DDD

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#430) #21346560 válasza D.Orion (#427) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egérfogód van már? :DDD

(#431) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. augusztus 22. 20:08:51
Jármű: StuG III
Szerzett tapasztalat: 2 742 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 8; 2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 37 932 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 1 410; kárpótlás a csapattárs által okozott sebzésért: 170)
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Mér csak egy kill kellett volna a hathoz... Azért így sem volt rossz kör. Teljesen körbevettek minket, már 4-5 killel elhúzott az ellenség amikor elkezdtem aprítani. Ja meg egy csapattársam belém száguldott A20-al... lezúzta a lánctalpam a francba, erre kapok 170 kredit kárpótlást, míg én vétlenként fizessek 1410 kredit büntit? Hát elmennek a picsába... Nem mintha megkottyanna, csak utálom, hogy a játék nem tesz különbséget a hülye meg a hülyeség elszenvedője között...

(#432) D.Orion válasza #21346560 (#430) üzenetére


D.Orion
veterán

:)) Szerintem nincs, elég ritkán találkozok Maus-al, mert elég keveset megyek a T8 T9 tankjaimmal. Szeptemberben lesz időm, majd gyorsan összekapom azt a 160 ezer XP-t T1105E-re. :DDD

(#433) D.Orion


D.Orion
veterán

Standart Account!

Victory
Westfield 2012. augusztus 24. 9:13:47
T34 Experience received: 1 301 Credits received71 679
Battle Achievements: Bölter's Medal, Top Gun

Enyhén lol csata 7 killel. A végén már az ellen is segített. Ha akartam volna akkor az utolsó tanktól el is foglalhattam volna a bázist. XD

(#434) D.Orion


D.Orion
veterán

Folyt.

Malinovka T9 standard battle... 2db T9es tank ottmaradt a bázison campelni. Leírtam nekik, hogy mekkora noobok és, hogy talán jönni kéne a hegyre. Ááá minek az ellenfél úgy se oda megy, jött a válasz. Erre az egész ellenséges csapat ott volt, 2db IS8, E75, 2db Ferdi, Type59, IS3. Talán ha nem 5en állunk ki ellenük, hanem 7en, akkor szét is tudtuk volna őket lőni.

(#435) D.Orion


D.Orion
veterán

T34-el gondoltam ma keresek egy kis pénzt. Vettem 1 napos prémiumot. 27 csatából 2 győztes! Még, hogy a wargaming nem tudja eldönteni, hogy nyerjek-e vagy sem, nem a faszt nem! :W

29 csata bukó már

[ Szerkesztve ]

(#436) Atlantis válasza D.Orion (#435) üzenetére


Atlantis
veterán

De azért így is kerestél vele nem? :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#437) D.Orion válasza Atlantis (#436) üzenetére


D.Orion
veterán

Gondolhatod mikor 3-4 lövés van időm leadni és meghalok, mert valahogy a csapat mindig ráérek, hogy hogyan kell otthagyni a szarban. Most változtatok a stílusomon. 30 másodpercig meg sem mozdulok a csata elején, bekapcsoltam a zenét, meg mondottam egy Budweiser-t. Aztán majd 30 sec után arra megyek ahol tudok lőni, leszarom, hogy nyerünk-e vagy veszítünk emiatt. Az előző csatám 34K volt vesztesben... -lőszer -javítás, éppen hogy plusszos....

De most is vesztettünk, csapat elment zászlót foglalni, csak annyi volt a probléma, hogy senki nem ment a másik oldalt védeni. Elment én is zászlót szedni, leszarom. Nos vesztettünk. DE MOST MÁR LESZAROM, megtanultam, hogy ilyen típusú játékra nem szabad költeni, mert a wg bizony eldönti, hogy te veszítesz-e vagy sem. 99%-a a játékosoknak agyhalott. Még van 150 aranyam, azt majd elbaszom arany lőszerre azt kész, utána acc delete.

Defeat
Ruinberg 2012. augusztus 25. 14:07:10
T34 Experience received: 321 Credits received 30 565

Repairs: Vehicle T34 repaired successfully. You have spent credits: 7 300 
Purchased: The ammunition on vehicle T34 resupplied successfully. You have spent credits: 4 240 

[ Szerkesztve ]

(#438) Atlantis válasza D.Orion (#437) üzenetére


Atlantis
veterán

Ebben gondolom nem volt sebző találat.

Amúgy igazad van, tegnap én is eljutottam erre a szintre, de sajnálom a már belefektetett időt, így legalább a főbb vonalakat végigviszem. Rengeteget buktam tegnap a T34-gyel is, pedig remek tank, de sokszor lőni se volt lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#439) D.Orion válasza Atlantis (#438) üzenetére


D.Orion
veterán

Ma egy csatában kétszer pattant a T34 100 méteren belül az amx 12 hátuljáról... Örülök neki, hogy vannak új prém tankok, de a régieket talán nem kéne szétbaszni azért, hogy megvegyék az újakat. Egyszerűen vicc amit a WG csinál, hogy ha most kezdeném el a játékot, akkor csak is kizárólag 3 fős platoon-ban tolnám. Egyszerűen az MM a mai napig egy vicc kategória. Ha úgy gondolja, akkor bedob a szopó ágra egész napra vagy hétre és megdögölhetsz, akkor se tudsz pluszba kijönni.

Victory
Lakeville 2012. augusztus 25. 14:16:28
T34 Experience received: 1 081 Credits received75 575 (compensation for damage caused by allies: 1 070)

Ezt prémium nélkül is megcsinálom jobb napokon... Belém jött az IS hátulról.

[ Szerkesztve ]

(#440) Atlantis válasza D.Orion (#439) üzenetére


Atlantis
veterán

Azt hittem, hogy csak én beszélem be magamnak, de szerintem is érdekesen viselkedik újabban az ágyúja. Néha csak pislogok, hogy mikről tud pattanni vagy el se találni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#441) Snooker


Snooker
senior tag

Győzelem!
Csata: Arctic Region 2012. augusztus 25. 14:18:06
Jármű: KV-3
Szerzett tapasztalat: 1 765
Szerzett kredit: 102 552
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

nice

(#442) D.Orion válasza Snooker (#441) üzenetére


D.Orion
veterán

Az szép... És akkor ehhez dobok egy T34 eredményt, ami prémium tank és van prémium:

Victory
Serene Coast 2012. augusztus 25. 14:30:25
T34 Experience received: 1 702 Credits received 120 196

Most, akkor nem nevetségesen szét lesz baszva a T34?

Kv-3-al 1700XP-ért 100K credit-et kaptál, ami nem prém tank.

(#443) Atlantis válasza D.Orion (#442) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, de a hétvégén néhány ruszki vas többet fizet. Akcijóóóó van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#444) D.Orion válasza Atlantis (#443) üzenetére


D.Orion
veterán

Ja igaz. Ezt a replay-t nézd meg. Ilyen csatákban vagyok benne. Nem elég, hogy a csapat balfasz, megint volt 4 nem sebző lövésem. WG megint eldöntötte, hogy nem elég, hogy noob-ok közé rak be, még akkor ne is tudjak sebezni. Ezt csinálja a wargaming, rálövök a tank frontjára és erre leesik a lánca 0dmg-vel...

[ Szerkesztve ]

(#445) Atlantis válasza D.Orion (#444) üzenetére


Atlantis
veterán

Megnézem majd. Én most 3-szor pattantam Pershing-gel egy Pz38nA oldaláról, ő meg szépen leláncolva tartott...nem találok szavakat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#446) D.Orion válasza Atlantis (#445) üzenetére


D.Orion
veterán

:)) Az a kemény! :Y

(#447) Atlantis válasza D.Orion (#446) üzenetére


Atlantis
veterán

Kemények ezek a mai scout tankok... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#448) Dobi 562 válasza Atlantis (#445) üzenetére


Dobi 562
addikt

A bázisunkat foglaló Pz38na oldaláról pattantam anno KT top lövegével. 95%-nál tartott... Kicsit szidtak a többiek... Én meg random istenséget... :D

[ Szerkesztve ]

(#449) Atlantis válasza Dobi 562 (#448) üzenetére


Atlantis
veterán

De az gondolom mozgott (nem mintha ez mentség lenne), ez meg állt és engem lőtt az arcátlan...olyan újonc volt, hogy az XVM még nem számolt neki stat-adatokat. Belepirultam a székembe, hogy nem bírtam sebezni...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#450) Dobi 562 válasza Atlantis (#449) üzenetére


Dobi 562
addikt

Úgy emlékszem még csak nem is mozgott. És telibe lőttem az oldalát: "didn't penetrate their armor"... De még ha félre megy a lövés, a tornya oldalát is át kellett volna vinnie. Én is eléggé szégyelltem magam, de nem rajtam múlott a dolog... Ha random isten nem kedvel, akkor nem tudsz mit tenni.

Tegnap vagy tegnap előtt az IS-7-el volt hasonló élményem, az első 5 lövésem mind 0 sebzéses kritikus találat volt Batchat oldalába/hátuljába (nem láttam pontosan), IS-7 lőszerrekeszébe, orrába, IS-4 tornyába oldalról. Mondjuk ez utóbbi szerencsétlen választás volt, a tornya keményebb mint a páncéltest. :) Kicsit használhatatlannak éreztem magam abban a csatában.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.