Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) kicsitrash válasza kicsitrash (#1850) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

szivatnak... miután azt leszedte, most elkezdett kb. 700 megát tölteni... miért nem lehetett egy csomagban küldeni? :(

(#1852) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Nézegetem a kínai ágat. Nem tudom majd merre menjek az elágazástól. Talán Is2? - de gyenge a tornya :/
vagy középen tovább? ..Mindenesetre az tetszik,hogy modern tank az összes,a -60-as évek ejelétől fejlesztett vasak vannak a kínai ágban .)

(#1853) sptkyle válasza Gaz 78 (#1852) üzenetére


sptkyle
senior tag

Én még csak ott tartok, hogy ez az M5 valami félelmetesen gyors. :D

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#1854) Gaz 78 válasza sptkyle (#1853) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Még csak a Chi-Ha-nál vagyok,nemsokára megyek az M5-re még van idő az elágig,csak puhatolózom,hátha valakinek már van tapasztalata az elág után.. Szabad TP-vel a Chi-Ha-ig ugrottam,majd mostantól jön a bénázásom .)

(#1855) sptkyle válasza Gaz 78 (#1854) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hasonlóképpen, csak az M5-ig jutottam.

Hát ahogy nézegetem, még a nehéz tankok is elég mozgékonyak, viszonylag gyenge páncélzattal. (én efelé tendálok) És ez a jellemző az egész kínai ágra is.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#1856) Napfénysüti válasza sptkyle (#1843) üzenetére

Én tegnap bevédtem 3 artynkat egyedül. Egy Type rájuk rohant én meg otthagytam a velem szembenálló T34-et (T32-vel voltam). És rohantam a Type-ra. Közben a T34-től kaptam a hátsómba egy lövést de szerencsére jobban álltam mint ő így belefért. A vége az lett hogy kilőttem a Type-ot a rám jövő T34-et meg a GWpantherünk szedte ki TD módban. És rendes volt a srác mert megköszönte hogy megvédtem őket. Mondjuk én meg neki hogy leszedte a rám rontó T34-et. :K

Szóval van ilyen is csak sajnos elég ritka. Az a baj ha lassú heavy-vel vagyok azzal marha nehéz ezeket a fürge scoutokat szétszedni. És olyenkor hiába igyekszem vagy más heavy a csapatból nem tudjuk megvédeni az artykat. Ilyenkor mérgelődök is de sajnos nem lehet mit tenni. :(

Més que un club!

(#1857) Paul119


Paul119
addikt

csata bukta lett de ezért az 1 lövésért már megérte :DDD
lehet tippelni mivel kapott egy ilyen puszit :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1858) sptkyle válasza Napfénysüti (#1856) üzenetére


sptkyle
senior tag

Igen-igen. Vannak előzékeny és rendes playerek. Pl volt olyan is, hogy véletlen összekoccantam egy másik tankkal (egyikünk hibája sem volt) és kapásból mindketten elnézést kértünk. Nem egy nagy dolog, de több ilyen kellene a sok noob-ozo, és anyázó helyett. :)

Heavy-vel rendszeresen van scout killem. Magam sem értem, de rengeteg a lucky shot. (nyilván ha már ott van mellettem, ugy egy kicsit nehéz :) ) De még ha nem is sikerül kilőni, legalább megpróbálom, nem otthagyom az artynkat, hogy "ugyse találom el a gyors tankokat" jelszóval, mint a többség. :D

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#1859) Gaz 78 válasza sptkyle (#1855) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Az IS2 tetszik nagyon ..már alapból olyan erős mint a tuningolt T29,és modernebb ami nem elhanyagolható tény ..bár az IS2-nek nincs bunkertornya de a többi tulajdonsága,igen meggyőző Az Orosz IS 122-es top ágyúja elérhető az IS2-re. ..Tier VII-ben valószínűleg a T29-et eladva az IS2-t fogom használni.

[ Szerkesztve ]

(#1860) sptkyle válasza Gaz 78 (#1859) üzenetére


sptkyle
senior tag

Na az tuti nem adom el érte a T29-em. :D

Igen, azt énis néztem, de az a 122 ha jol láttam kisebb pennel, és sebzéssel is rendelkezik.
T29-nél kissé gyengébb, fürgébb az IS2. (kicsit MEDesebb) A kérdés már csak az, hogy mennyire pattog.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#1861) Gaz 78 válasza sptkyle (#1860) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

puding próbája az evés

(#1862) kirjak


kirjak
aktív tag

Mi az a TD?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1863) bullseye válasza kirjak (#1862) üzenetére


bullseye
addikt

Tank Destroyer, Páncélvadász

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1864) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ki hogy halad a kínai ággal? Nekem még lehetőségem sem volt menni velük, csak a teszten. :B

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1865) D.Orion válasza Patrick76496 (#1864) üzenetére


D.Orion
veterán

T1-ben megvan az Ace Tanker, de még nem mentem feljebb.

(#1866) Dobi 562 válasza D.Orion (#1865) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mennyi xp-vel lett meg?

(#1867) virkir válasza Patrick76496 (#1864) üzenetére


virkir
veterán

Mivel még egy botért se mentem ma ki a lakásból leginkább sehogy sem :D
És ez így is marad szerintem, hacsak nem lesz valamelyik nyolcas űber opé.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1868) D.Orion válasza Dobi 562 (#1866) üzenetére


D.Orion
veterán

772xp x2, első győztes csata. :DDD

(#1869) Dobi 562 válasza D.Orion (#1868) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép! Nekem 73x sikerült, aztán inkább rá is hagytam és továbbléptem a 2-es tankra. Gondolom sok játékos megpróbálja megnyerni a type-okat, legalábbis erre utal, hogy sok több ezer csatás játékos játszik most tier 1-3-ban. A durva az, hogy azok akik több ezer csata után is bénák, tier 1-3-ban is elsők között halnak meg 0 sebzéssel... :)

(#1870) Rambovits válasza Dobi 562 (#1869) üzenetére


Rambovits
senior tag

Most T4-be volt egy hasonló, srác 65% win rate, 23k csata 2080-as effi... 3-ként halt a csapatból, 1 perc után kb... :)

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1871) Dobi 562 válasza Rambovits (#1870) üzenetére


Dobi 562
addikt

Akkor neki nem volt szerencséje. Én végig néztem a posztom előtti néhány csata játékosainak adatait és ott láttam meglepődve, hogy nem a 400 csatás 48%-os játékos az ügyetlenebb hanem a 3500 csatás 44%-os...

(#1872) #21346560


#21346560
törölt tag

Mai fail....

(#1873) Fel válasza D.Orion (#1865) üzenetére


Fel
addikt

A tier 4-es M5A1 sztyúival ennyi kellett:

Victory! Map: Mines 2013. január 16. 21:13:52
Vehicle: M5A1 Stuart
Exp: 785 + Credits: 17 994
Achievements: : Confederate, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Pedig az első gondolatom az volt, hogy free xp-ből átugrom ezt a tankot, mert az amcsi verziókat sem kedveltem.. Aztán most meg 3/3 csata/győzelem, 9 kilőtt tank, 669-es átlagsebzés, 81%-os találati arány van vele.
Vicces amúgy.. amcsi tank, japán löveggel.. :)

A Chi-Ha-t vártam nagyon a low tier vackok között, de csalódás eddig..

(#1874) kirjak


kirjak
aktív tag

Sziasztok picit off amit írok de azért reménykedem hogy sikerül...
Röviden:
Reggel hatig dolgozom és behoztam a munkahelyemre a notimat... :P
Szerettem volna játszani de valami miatt nem tudok.
Teljesen gyors netem van stb de a játék indításakor amikor belogolnék a garagéba nem enged be.
(Céges netet használom)
Hol lehet ez letiltva és meg tudom-e oldani rendszergazdai jelszó nélkül valahogyan?
A frissítést és minden mást is simán lehúztam, megy a böngészőben is minden, stb...

ÖTLET ????!!!!!

:O

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1875) Rambovits válasza kirjak (#1874) üzenetére


Rambovits
senior tag

Valószínűleg a port van letiltva. Azt nem tudod átállítani, csak a router konfigjában, ahhoz valószínű nem férsz hozzá.

Esetleg egy VPN-t próbálj meg, 100 megáig ingyenes. Viszont készülj fel, hogy 150-600as pinged is lehet.

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1876) Fel válasza kirjak (#1874) üzenetére


Fel
addikt

Hol akad meg? Betöltéskor? Ha igen, akkor valami add-on-t, modot raktál-e fel a játékhoz? Mert ha ez a probléma, akkor szedd ki a fájlokat a res_mod mappából. Lehet valamelyik nem kompatibilis a 8.3-mal.

Ha magát a logint blokkolja valami, akkor passz, ahhoz nincs ötletem.

(#1877) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Jók ezek a kínai gépek 1-3-ig. Nem értem miért lépi át őket annyi ember, amikor tök jó fun velük a játék. Érdekes, hogy a Chi-ha-t szinte csak T3-ba rakja, hál'istennek nem találkoztam még egy KV-val sem. Az M5-től kicsit tartok, mivel scout besorolású, de sokan írogatták a klán chat-en, hogy ez is sokszor megy a saját tier-jébe.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1878) kirjak válasza Rambovits (#1875) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ez a VPN hogyan működik?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1879) Rambovits válasza kirjak (#1878) üzenetére


Rambovits
senior tag

http://hu.wikipedia.org/wiki/Virtuális_magánhálózat

Vagy konkrétan a Private Tunnelre gondolsz?
Ott egy e-mail címmel regisztrálni kell, felrakod a klienst a gépedre, és 100 mb adatforgalomig ingyenesen használhatod. Utána meg beregelsz egy másik e-mail címmel, és jóidő.

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1880) kirjak válasza Rambovits (#1879) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszi!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1881) kirjak


kirjak
aktív tag

Most már csak azt nem értem hogy ha regisztráltam és be is jelentkeztem, hogyan fog ez működni mert egy böngésző felületet ad de én ugye nem böngészni akarok hanem játszani.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1882) Rambovits válasza kirjak (#1881) üzenetére


Rambovits
senior tag

Ha megy, és azt mutatja, hogy kapcsolódtál, akkor rendben van. Úgy fog működni, hogy minden csomagod ezen megy át. Nem csak a böngészős, az összes.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1883) kirjak válasza Rambovits (#1882) üzenetére


kirjak
aktív tag

Isten király vagy!

Sikerült köszi szépen!

:C

:R :R :R :R :R :R

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1884) Rambovits válasza kirjak (#1883) üzenetére


Rambovits
senior tag

Nincs mit :)

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1885) kirjak válasza Rambovits (#1884) üzenetére


kirjak
aktív tag

Nem is olyan vészes a ping.

80-110

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1886) kirjak válasza Rambovits (#1884) üzenetére


kirjak
aktív tag

Apropó ez a 100MB os limit ha elfogyott akor hogyan tudok tovább játszani még így?
Ez napi limit vagy összesen ennyi?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1887) kicsitrash válasza kirjak (#1886) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Ha csak játszol, szerintem nem nagyon fogod elérni a limitet...

(#1888) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

engem ma is kidobott 6-kor, nem enged be : "tervezett karbantartás"
akkor a honlapon, vagy nyitóképernyőn miért nem jelezték ?:))

(#1889) kicsitrash válasza kicsitrash (#1888) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

megjavult, már beenged :)

(#1890) Napfénysüti válasza virkir (#1867) üzenetére

Én még nem is patcheltem. :D

Més que un club!

(#1891) Fel válasza Patrick76496 (#1877) üzenetére


Fel
addikt

Én kaptam tier 5 tankokat ellenfélnek Chi-Ha-val, úgyhogy ennek is normál MM besorolása van. Az, hogy ez viszonylag ritkán fordult elő, ill., hogy nálad nem, annak köszönhető, hogy most sokan játszanak az alacsony tierű kínaiakkal, így az MM sok meccset tud velük megtölteni. Majd később normalizálódik a helyzet.

Az M5A1 eddig nekem kellemes csalódás. 7 csatából 100%-os a wr. Na majd ma lerontom..
Eddigi legjobb eredmény:

(#1892) emre


emre
veterán

Az ilyenek hogy találnak meg nem értem.
No mindegy, egy újabb meghívás egy kifejezetteb fun klánba.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1893) KaLeun válasza emre (#1892) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ennél már csak az ismeretlenek által gyakorlóba, századba vagy szakaszba való meghívás a jobb. Díjnyertes valami magyar századba való meghívó volt... Elfogadtam, belépek és köszönök és aztán arról vitatkoznak, hogy ez a német gyerek mit keres itt, ki is vágtak egyből... :U

Cila

(#1894) kicsitrash válasza KaLeun (#1893) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

ez tegnap volt?

(#1895) Vigneau


Vigneau
félisten

A frissítés óta volt valakinek gondja a launcher-rel? Nálam a laptopon nem megy, viszont a nagy gépen minden oké. Az előbbin kritikus hibaként a következő szöveg fogad:

An unhandled exception is occured.

Próbálkoztam már a normál, modok (XVM) nélküli indítással, valamint a MS Visual C++ le- és felrakásával, de egyelőre semmi. Külön leszedve a patch-eket és telepítve fut a játék, de a launcher nem működik. Esetleg valami ötlete valakinek? :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1896) KaLeun válasza kicsitrash (#1894) üzenetére


KaLeun
senior tag

Több hónapja.

Cila

(#1897) Rambovits válasza kirjak (#1886) üzenetére


Rambovits
senior tag

Összesen. Utána pedig regelsz egy másik e-mail címmel, és megint van 100 megád. Amúgy igen, játékkal elég nehéz elérni, de nem lehetetlen.
A ping meg pozitív, hogy ilyen alacsony, én wow-hoz használtam, gondolom az nagyobb adatrofgalmat generál, meg hát ez függ a hálózattól is.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#1898) .mf válasza KaLeun (#1893) üzenetére


.mf
veterán

Engem valami lengyel hívogatott folyton tréningre. De ha jeleztem is, hogy nem vennék rajta részt, még 2-3-4-et elküldött... :)) Kitartó volt

Remélem hétvégén már lesz időm ránézni erre az új fára. Bár akkor meg a sok núúb miatt nem jó játszani... :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1899) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ilyen nincs... első 3 csatám t10 TD-vel mind bukta 30%-os XVM-el. Ebből kettő 0 dmg-vel 1-1 lővéssel.
Na mondom majd E100-al helyre rakjuk a dolgot: Kedvenc pályám artic.. itt nem lehet baj.
Első 5 lövésem golddal lepattan. Prém lőszer elfogyott, de még van két lővésem amíg lerohannak F8-ban, mert a csapattársak elhullottak. Persze ki is lőnek gyorsan, mert az első 6-ból 5x átlötték a TORNYOT.
1600 dmg.... 8/8 találat ebből 2 penetrált.
Sokadszor írom, nem a csatavesztések zavarnak, hanem az hogy tegnap még minden rendben, ma meg úgyanazokkal a tankokkal mindenről pattanok, ha lehet mellé megy , ha lehet minimumot sebzek, stb....

Biztos nincs random faktor benyúlás... tagnapig szinte mindent megnyertem, és nem voltak ilyen lepattanók.
Az utolsó 100 csatában elértem a 70%-os winrátát:

(#1900) Paul119 válasza Fel (#1873) üzenetére


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Sand River 2013. január 17. 14:30:21
Vehicle: M5A1 Stuart
Experience received: 1 178 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 11 276
Battle Achievements: Master Gunner, Mastery Badge: "1st Class"
nekem csak ennyi jött össze vele :( mondjuk prémium nélküli tolom már jó ideje :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.