Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) L-e-f-i-e válasza Dobi 562 (#299) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez simán megeshet ha valaki nem auto utántölt és izibe lép csatába :D

=^-^=

(#302) Fel válasza Dobi 562 (#299) üzenetére


Fel
addikt

Pár ilyen Epic Fail képet mutatnék én is:

No ammo #2:

Úgyhogy ne örülj, nem egyedi eset! :DDD

Failguns:

És végül egy magyar prospíler:

(#303) Dobi 562 válasza Fel (#302) üzenetére


Dobi 562
addikt

Na akkor szemezgetek, az elmúlt pár hét terméséből! :) Különben ilyet még most láttam először, hogy valaki lőszer nélkül jön csatába... E-100-al nagyon ütős volt.

Itt a top TD-ink azt mondták, ők a sarokból nyerik meg a csatát, miközben minket ledarál a túlerő a városban (természetesen buktuk a csatát):

A tökéletes védelem (mielőtt valaki meggyanúsítana, ez nem pillanatkép, ők így tolták amíg ki nem lőtték őket):

A KV-3 seggel előre támadott:

Itt nem engedtek ki a fiúk a kör közepéből:

Itt egyik honfitársunk a csata 10. mp-ercében kilőtte másik honfitársunkat, mert azt gondolta afk, aztán minősíthetetlenül szidták egymást a csata végéig, a közös cseten:

Ez egy igazi epikus küzdelem volt! A jagdpanther nem tudta eltalálni közvetlen közelről a jagdpanzert, ezért folyamatos rammolgatással intézte el:

[ Szerkesztve ]

(#304) #56230144 válasza Dobi 562 (#303) üzenetére


#56230144
törölt tag

Az AFK kilövését még megértem,rohadt idegesitő tud lenni,ha már csak ő van,és az ellen nem találja meg,mert például egy bokorban jött rá az afk... :((( A többi: :DD

(#305) #21346560


#21346560
törölt tag

Vereség
Csata: Cliff 2012. július 24. 9:28:51
Jármű: AMX-13 F3 AM
Szerzett tapasztalat: 759
Szerzett kredit: 39 123
Csatában elért Achievement: Top Gun, Védő

Ha nyerünk meglett volna a Master :(((

(#306) marked one94


marked one94
őstag

Aki szokott wot-os replayt youtube-ra felrakni, az írjon már egy PÜ, hogy szokta. Előre is köszönöm :R

You'll Never Walk Alone

(#307) Paul119


Paul119
addikt

ez az e50m... ez valami horror ... lassabb mint a sima e50.. plusz olyan hosszú mint egy csónak :O

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#308) Dobi 562 válasza #56230144 (#304) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pont ez az, hogy még csak nem is volt afk. A csata indulásától számított fél percen belül kilőtte... Pedig lehet, csak gyengébb gépe volt és lassabban töltött be. De akkor sem kellett volna kilőnie, ha tényleg afk lett volna, mert értelmetlen...

(#309) #56230144 válasza Dobi 562 (#308) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ja,ez így teljesen más.

(#310) Bingisz válasza #56230144 (#309) üzenetére


Bingisz
addikt

Szia!

Nagyon nagy gáz lenne ha nem használnád a félkövér stílust, amikor átlag dolgokról írsz. Eszem ágában sincs megbántani téged, de engem zavar.

Amúgy amióta kint van a 7.4, annyi a kilépkedős bug, hogy az afk-zók nagy része (szerintem) a játék hibájától nem tudnak játszani. Tudom kicsit naiv hozzáállás, de mivel mostanában már néha velem is megesett ezért vagyok ennyire jóhiszemű.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#311) #21346560


#21346560
törölt tag

Hogy miért nem mennek a pöcsükkel játszani inkább az ilyenek?! :W

Average Experience per Battle: 195

Támadás volt a dolgunk.... 600 m-re az ellenféltől egy házat kerülget, rászólok, akkor elkezdi kerülgetni a másik irányból.. 1 tank maradt az ellenfélnek, nekünk meg pont ő hiányzott, hogy FULL HP-san spotolja az artyknak... :(((

[ Szerkesztve ]

(#312) Atlantis válasza Bingisz (#310) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem tudom, nálam is kilép, de mindig csata után, belépéskor soha, így szerintem az afk-zók simán csak balf...ok. Én mondjuk ritkán találkozok olyan afk-val, aki be se töltött a csatába, annál több az "online vagyok, de nem csinálok semmit" fajta...na ez utóbbiaktól tudok falra mászni néha.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#313) AlexWolf válasza Atlantis (#312) üzenetére


AlexWolf
senior tag

volt már nem is egyszer nekem is, hogy csata elején vágott ki. Igaz általában kezdés után pár másodperccel vissza is értem.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#314) Atlantis válasza AlexWolf (#313) üzenetére


Atlantis
veterán

Mi a szösz, engem az elején még egyszer sem dobott ki 7.4 óta, előtte előfordult ugyan, de igen ritkán. Viszont 2 percig vissza lehet jönni, aki akar, az vissza tud tölteni még gép újraindítással együtt is akár.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#315) Mewryck válasza Bingisz (#310) üzenetére


Mewryck
tag

előfordult már velem is ilyen,már a betöltőképernyőnél kidobott,ami rosszabb volt,hogy nem is tudtam visszalépni addig,amíg ki nem lőttek...addig folyamatosan kidobott,ami egy t10 csatában t10 tankkal nemtúl szerencsés

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#316) #56230144 válasza Bingisz (#310) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nekem tetszik a félkövér stílus,de a kedvedért itt nem használom :)

(#317) #21346560


#21346560
törölt tag

Mai top tankunk/játékosunk egyik csatában :(((

Megveszi a Löwét és egyből azt hiszi tud játszani... mindenki szidta a játék végéig, főleg hogy rendesen be is kékült ahogy kell :DDD

[ Szerkesztve ]

(#318) #56230144 válasza #21346560 (#317) üzenetére


#56230144
törölt tag

Pénzért nem lehet tudást venni :P

(#319) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Jobb fölső sarok...

(#320) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az előbb Tiger II 5000 csatás játékos, Lakeville pálya. A csata egy részében kempel a bázisunknál, majd amikor az ellen IS-4-e és Obj. 704-ese átjött a mocsár-völgyön, ott hagyta a Tigrisünket és két tüzérünket magára. Megindult a faluba, amit akkorra már kitakarítottunk.

Pingeli mindenki hogy menjen vissza védekezni, jó két perc után visszafordul. Mi már addigra ott voltunk, elintéztük az Objektet meg IS-4-et. Engem kilőnek, ő meg ott szerencsétlenkedik a egy Tiger P ellen, nem tudja átlőni. Semmi gond arty kilövi. Már csak ő van életben meg az arty-nk. Az ellennél 2 arty meg egy Patton.

Hősünk megindul keresztül a mocsáron, hiába kérjük, hogy segítsen az arty-nak. Ő, nem. Itt kezdődik a kabaré.

1. felvonás: szembe jön egy S-51. Tigrisünk első két lövése lepattan, a löveget lövi. Harmadik lövése mellémegy (10m-ről), majd rammolgatni kezdi és az 5. lövése végre betalál! A röpke perc alatt miközben ő gigászi küzdelmet vívott, a Patton kilőtte a tüzérünket és foglalja a bázisunkat.

2. felvonás: kérjük hősünket, menjen vissza resetelni, de hiába, ő rendületlenül megy tovább az ellen bázisa és végzete felé. Itt ugyanis szembe találkozik egy Obj 212-vel aki első lövésével felgyújtja Tigrisünket akinél természetesen nincsen poroltó. Leég 30%-ra, majd mellélő közvetlen közelről és rammolgatni próbál. Miközben újra mellélődöz az Obj.betölt és kilövi...

Előadás vége. Én még ilyet nem láttam. :DD

[ Szerkesztve ]

(#321) #21346560 válasza Dobi 562 (#320) üzenetére


#21346560
törölt tag

A visszajátszást felrakhatnád :)

(#322) Dobi 562 válasza #21346560 (#321) üzenetére


Dobi 562
addikt

Inkább nem, csak az eredményes csatákat teszem közzé, az ilyet nincs értelme.

Én nem tudom mi van ma a játékosokkal... 3 nap kihagyás után tegnap tök jól ment minden, ma meg a csaták nagy részében olyan hülyeségekkel találkozik az ember, hogy az nem igaz... :W

[ Szerkesztve ]

(#323) #21346560


#21346560
törölt tag

Valaki tudna nekem magyarázatot adni erre?
Már 3x megnéztem... 1 lövést kaptam az S-35 CA-tól Churchill-el és kipukkantam... :U

(#324) bullseye válasza #21346560 (#323) üzenetére


bullseye
addikt

szimpla ammo rack. ki is írta
+ arról is fel lehet ismerni, hogy az aktuális hp+1 sebzést kapsz

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#325) #21346560 válasza bullseye (#324) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nos, nekem sajnos nem ír ki ilyeneket, hogy "ammo rack" és sajnos azt sem írja ki hogy mennyi sebzést kaptam :(((
Csak meglepődtem, mert a Churchill nem ilyen robbanékony... azt hittem hogy 2-3 lövést kaptam egyyszerre....
Hát köszi a felvilágosítást...

(#326) bullseye válasza #21346560 (#325) üzenetére


bullseye
addikt

A sebzést én is csak moddal láttam, de a kiírás ott van, ha csak rövid ideig, és a visszajátszásban is látnod kéne.

Van ami kifejezetten könnyen kap ammo racket (type 59 pl...), de minden tank kap néhanapján, ha szerencséd van, most egy évre letudtad :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#327) #21346560 válasza bullseye (#326) üzenetére


#21346560
törölt tag

Sajna nálam a sebzést sem írja ki, nem lehet hogy az is valamelyik mod miatt van?
Mindenesetre köszi a rám szánt időt, már tudom hogy ez is megtörténhet - évente 1x :DDD

(#328) marked one94


marked one94
őstag

Ha valaki érdekel néhány Patton-os replay nézzen fel ide [link] :)

You'll Never Walk Alone

(#329) Flatron710


Flatron710
tag

Nem lehet játszani a sok AMX-től... Ellepték a pályát, mint döghúst a legyek. :(((
( a legtöbb eddig 13 amx volt egy csatában )
Bár.. a batchat-ek is hármasával mozognak. Éljen!!!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#330) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nesze neked javított MM! Ilyen alacsony nyerési eséllyel is régen találkoztam!

(#331) D.Orion


D.Orion
veterán

Victory!
Battle: South Coast 2012. augusztus 2. 18:12:21
Vehicle: Panther II
Experience received: 875
Credits received: 20 549
Battle Achievements: Mastery Badge: "2nd Class"

Volt ennél százszor jobb csatám is, de mégis itt kaptam meg a 875xp-t. 43 leadott lövés 37 találat, de meghaltam. L/100 van még a tankon, 200xp és megvan a jobb torony. Természetesen ez nem prémium eredmény.

Egyébként:
Repairs:
Vehicle Panther II repaired successfully. You have spent credits: 13 484
Purchased:
The ammunition on vehicle Panther II resupplied successfully. You have spent credits: 4 687
Purchased:
The consumables on vehicle Panther II resupplied successfully. You have spent credits: 3 000

-622credit így. :)

Dobi 562: Ez melyik százalékos kiegészítő?

[ Szerkesztve ]

(#332) D.Orion válasza D.Orion (#331) üzenetére


D.Orion
veterán

Mint mondtam csak 200xp kellett a nagy toronyhoz... Rá következő csata:

Defeat
Battle: Malinovka 2012. augusztus 2. 18:28:19
Vehicle: Panther II
Experience received: 202
Credits received: 8 109

Researched:
Turret 'Panther-II-Schmalturm' researched. Undistributed experience spent: 15 100. Free Experience spent: 0.

200xp végül is meglett, de az vicc, hogy 5 tankot sebeztem T8 és felette 32 lövéssel(2 nem talált jó pár nem sebzett) és csak ennyi....

Purchased:
Turret 'Panther-II-Schmalturm' (1 item(s)) purchased successfully. You have spent credits: 28 550.

De jó, hogy a láncra nem is gondoltam, hogy kell.. Még 14100XP ezzel az L/100-al sniper stílusban. Élvezem én, csak jó lenen ha nem 120hp-kat lövöldöznék a 1700+hp-s tankokra.

NO, IRÁNY A VIDI MECCS!

[ Szerkesztve ]

(#333) Dobi 562 válasza D.Orion (#331) üzenetére


Dobi 562
addikt

XVM + Hardicons.

A Panther II a kwk43/l71 (8,8 cm)-es ágyúval lesz az igazi. Azzal aztán nagyon meg lehet szeretni!

(#334) D.Orion


D.Orion
veterán

Hurrá hétvége! :W Annak az esélye, hogy ötnél több idióta kerül a csapatodba 180%-al megnőtt! :W

(#335) D.Orion


D.Orion
veterán

Köszönöm az infót. Ki fogom majd próbálni, de most nagyjából teszek magasról a játékra. Mivel hétvége van, cska hét közben játszom, akkor elviselhető még az idióták száma a csatatéren.

(#336) D.Orion


D.Orion
veterán

Just for Fun!

Victory!
Battle: Mines 2012. augusztus 3. 17:22:30
Vehicle: RenaultBS
Experience received: 370
Credits received: 7 825
Battle Achievements: Mastery Badge: "1st Class"

Nincs prémium.

[ Szerkesztve ]

(#337) Dobi 562 válasza D.Orion (#335) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szívesen. Hát nem tudom... Én hétköznap csak kora reggel vagy kora este tudok játszani, a patch óta nem volt egy kiemelkedő köröm sem... A piros eff értékű játékosok elözönlötték a WoT-ot...

(#338) D.Orion válasza Dobi 562 (#337) üzenetére


D.Orion
veterán

Azért nem is rakom most fel, mert csata elején azonnal felhúznám magam rajta, hogy mennyi nálam is rosszabb játékos van. :B

(#339) Dobi 562 válasza D.Orion (#338) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pedig érdekes látni, hogy milyen gyenge statokkal rendelkező emberkék rohangásznak 10-es tankban és hullanak el lövés nélkül... :W

(#340) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ha 5000-et sebeztem volna akkor nyerünk? :)

(#341) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ha arra akar terelni a WG, hogy a győzelmi arányom 48-50% közé essen, akkor befejezheti a kínzásomat. Ezennel ünnepélyesen beleegyezek, hogy átírják a statomat 48%-ra, cserébe nem szeretnék mostanában olyan csatákba kerülni ahol 20% a győzelmi esélyünk, a mi 10-es tankjaink "piroskák", az ellenfélnél meg 55-60%-os csodajátékosok irányítják a top tankokat. Legyen 50% körüli győzelmi esély (+,-10%) és akkor soha többet nem nyitom ki a pofámat.

(#342) Atlantis válasza Dobi 562 (#341) üzenetére


Atlantis
veterán

Támogatom, hasonló cipőben vagyok...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#343) Dobi 562 válasza Atlantis (#342) üzenetére


Dobi 562
addikt

8 óra óta játszok, de úgy néz ki egy délelőtt nem lesz elég, hogy megcsináljam a napi "kötelező" duplázókat...

(#344) Atlantis válasza Dobi 562 (#343) üzenetére


Atlantis
veterán

Szintén, bár én kicsit később kezdtem. Még 3 géppel kéne megcsinálni. Arty-val igen nehéz manapság, vagy csak én vagyok béna, de egyszerűen nem sikerül vele semmi.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#345) emre


emre
veterán

Ősz hajszálaim kordában tartása miatt egy ideje nem játszottam.
A kérdésem az lenne, hogy ez a kredit mennyiség normális? (sokallom kicsit)

Győzelem!
Csata: Airfield 2012. augusztus 4. 16:00:43
Jármű: PzKpfw IV
Szerzett tapasztalat: 5 211 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 75 156
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

4 kill, 2039 sebzés.

MOD Köszi!
A hivatalos helyen meg nem néztem. :W

MÁS

Nem megy a régi server oldali célkeresztet is mutató mod, amivel egyszere jelenik meg a normál és a server célkereszt.
Sajnos nem találtam megfelelő topikot, erre tud valaki bármiféle megoldást?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#346) Atlantis válasza emre (#345) üzenetére


Atlantis
veterán

A hétvégi akció keretében - többek közt - a PzIV most duplán keres.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#347) Dobi 562 válasza emre (#345) üzenetére


Dobi 562
addikt

Most ilyen event van, a Pz IV kredit hozama 200%.

Most Atlantis nyert! De figyelek! :D

[ Szerkesztve ]

(#348) emre válasza Dobi 562 (#347) üzenetére


emre
veterán

Ez lemaradt az előbb :) : :R :R :R

Fasza, a T20-at és a Tigrist is 1-2 hete vettem meg. :O Mondjuk azóta a tigris fullos a T20-ra meg csak motor kell (meg a T29-et is de azt úgy sem fogják akciózni). :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#349) Dobi 562 válasza emre (#345) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én még nem használtam a 7.5 alatt szerver oldali célkeresztet, de ez elvileg működik.

(#350) emre válasza Dobi 562 (#349) üzenetére


emre
veterán

Kösz, de ez csak a célkereszt színét variálja, az eredeti verzió megvan nekem is, de vagy egyik van, vagy másik.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.