Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) myckey válasza Dr_Syrex (#848) üzenetére


myckey
veterán

azért ez megint csak változó
én éppen fordítva jártam.

utolsó 3 köröm bukó lett,mert tök alul voltam,de ez még nem is izgat...csak hát a csapatunk se gondolta úgy,hogy használni kellene az agyát :N

amikor meg rengetegen voltak szerveren,nyertem mint a katonatiszt :C

Viszont a mai nap jól indult!
Matildával egyből egy 8 killes kör :DD
de most megyek is tanulni :Y

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#852) Dr_Syrex válasza myckey (#851) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nekem ma eddig 4-1 WR a Stuggal. Lehet, hogyom is, mielőtt utolér egy rossz sorozat :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#853) Gaz 78 válasza Dr_Syrex (#848) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Abból a csatából amiről az eredményt betettem,az ellenség közül csak azok a tankok lettek kilőve akiket én kilőttem. Szinte mindenki bázist foglalt,én az utolsó pillanatban is kergettem valakit .) Ezért jött a "tank ász" mert 99%-ban eredményeskedtem a többiekhez képes. Megjegyzem ha a társaim nem foglaltak volna akkor engem is kilőnek mert már alig maradt életem. Így lejárt az idő és nyertünk.

(#854) Dr_Syrex válasza Gaz 78 (#853) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Hát ha mindenki nagyon tudna játszani, akkor nehezebben lenne meg a tank ász plecsni :)
De mivel erre semmi esély nincs, ezért el kell viselni a többieket :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#855) bullseye


bullseye
addikt

Nem tudom mennyi ideig marad a tank ász, ha sok lesz a béna, mert őket zavarni fogja, hogy még csak 2. szintűek...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#856) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ilyen csata is csak 1000-ből van 1:

Kiírtam a saját csetbe, hogy hagyják meg a Centurion-nak a hatodik kill-t, majd a KV-1S-esünk is megerősítette. Meghagytam neki, legyen jó napja, csórikám 1360 sebzésből szerzett Top Gun-t. ;] Az a vicces, hogy 8-as medek voltak a top tankok, így kötelező volt jó kört menni. E fajta körök sajnos ritkán vannak, gyakrabban lehetne top tank med vs med. Vicces volt nézni, ahogy a T-44 csak pattogott rólam, én meg mindenhol szarrá lőttem. :DDD Persze volt ott egy másik Type is, velem meg kicsit voltak, szóval megvolt a balance.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#857) emre


emre
veterán

bazi jó kis galéria ha még nem látta volna valaki

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#858) Dr_Syrex válasza emre (#857) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Van benne bőven nézni való, az biztos :)

pl. egy nagyon kedves családi fotó:

:D

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#859) Atlantis válasza Dr_Syrex (#858) üzenetére


Atlantis
veterán

Nincs is jobb, mint egy JagdPzIV a kert végében... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#860) myckey


myckey
veterán

emberek!
ez a TR10 valami kegyetlen híg fos :DDD

annyira jó a játékosállomány,hogy minden csatát nyerünk fölényesen.... :K

de szép is volna :W

csinálhatok én bármit,végére mindig magam maradok,túlerővel szemben,és ez már nem TR6,hogy lehozom T-150 tankkal 5-6 ellen egyedül :O
itt 2 megtalál,aztán lőttek az életemnek.

egyelőre érdekes!
ha így halad lehet csak dísznek lesz a T110-E5 a garázsban.
Pedig nagyon frankó!
Tetszik!

mozgékony,jó a löveg,kicsi,kialakítása is rendben van.jó irányítani,de egyszerűen szarrá vernek mindig.
konkrétan egyet nyertem eddig 9 csatából :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#861) Gaz 78 válasza myckey (#860) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Én így vagyok az IS-3-al ...lebontanak :O

Amúgy Mikulásra semmi meglepi?

(#862) myckey válasza Gaz 78 (#861) üzenetére


myckey
veterán

ha gondolod valami szépet írhatok fórumra :C :DDD

az engem nem zavarna,ha lebontanak...teszem én a dolgom!
csak amikor mieinktől senki nem marad,ellenféltől pedig igen....és így bontanak le..na ez már zavar :O

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#863) Bingisz válasza emre (#857) üzenetére


Bingisz
addikt

Vannak benne különlegességek:

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#864) Gaz 78 válasza myckey (#862) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Köszönöm,kedves vagy :D

Amikor az IS3-ast használom,általában az első 4 kilőtt tankok között ott vagyok én is... Egyszerűen képtelenség eltalálni vele valakit :( Durván melléhord,keveset sebez ..nagy csalódás. Persze amikor még nem volt meg nekem,akkor az ellenfél úgy ment vele mint állat! Még fél év és ki tudom fejleszteni az IS-8-ast .)

(#865) myckey válasza Gaz 78 (#864) üzenetére


myckey
veterán

jó,nekem azért nem ez a helyzet az amcsival
nem lőnek ki gyorsan,meg sebzek is,csapattal van gond,első 9 menet után mondom ezt :DDD

de többet nem is merek vele menni :C

TR10,jó lesz dísznek :W

Az IS3 tankkal menni kell,belemászni a pofájukba,aztán onnan adni az áldást..jó közelharcra :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#866) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

KV-1 Himmelsdorf, encounter ütközet. Egyedül kellett volna tartanom a dombot, mert szinte mindenki elment bázist foglalni.
Mondanom sem kell óriási bukta lett belőle, pedig ha legalább 2 értelmesebb ember segít nekem, akkor talán lenyomtuk volna őket (legalábbis fent a citadellán) és maradt volna némi esélyünk. Minimim négyen voltak ellenem és körbevettek, ledaráltak; mondjuk az sem segítetett, hogy az ellen SU-100 2 lövésemet is pattintotta, akkor már javában lőttek a többiek :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#867) virkir válasza Gaz 78 (#864) üzenetére


virkir
veterán

IS-3-ra kötelező a stabilizátor meg a 100-as legénység.
Ha ezek megvannak akkor már csak a nulla gundeppression miatt fogsz szívni :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#868) bullseye válasza virkir (#867) üzenetére


bullseye
addikt

IS8 jobb valamivel?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#869) virkir válasza bullseye (#868) üzenetére


virkir
veterán

Szerintem rosszabb.
Alig várom, hogy meglegyen a 7 duplázókkal adom is el a viharba.
Akkor használható valamennyire ha nem top-nak rak be és lehet vele sunnyogni.
A testét minden átlövi, jó eséllyel minimum megy az elsőre a sofőr esetleg még más is, szintén nincs negatív kitéríthetősége a lövegnek, med-nek lomha, heavy-nek meg puha. Olyan semmilyen tank.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#870) psycroptic válasza virkir (#869) üzenetére


psycroptic
őstag

Plusz azt is tedd hozzá, hogy ha használni is akarod az IS-8-at, akkor ki kell fejlesztened egy olyan ágyút amit csak akkor fogsz viszont látni, ha elindulsz a másik heavy ágon is... :D
Egyébként ebbe mi az értelem? Az IS-8 top csöve az IS-4-é, de az IS-7-et fogod vele kifejleszteni. :F

PSNID: Tomy83PS

(#871) bullseye válasza virkir (#869) üzenetére


bullseye
addikt

hát ez nem jó hír. pedig kaptam egyet az átalakítások miatt, de még nem próbáltam ki :) legfeljebb lesz belőle pénz. T10-re úgysem gyúrok még (pláne, hogy az IS7-re anno meg lett az xp IS4-nek hála)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#872) virkir válasza psycroptic (#870) üzenetére


virkir
veterán

Ó máj gád.
Hát ezt sem érted?
Szíjjál minél többet hogy a WG-s fijuggnak jó legyen. :D
Az biztos, hogy az orosz heavy ágat becsülettel megkeverték.
IS-4 felé menve hajadra kenheted a zis24-et 44k xp-ért vagy szívsz a D-25T-vel tier 8-ban de legalább még 9-ben is azzal kezdesz a sütin. A csapat meg örömujjongásba tör ki amikor meglát.
Az IS-8 felé legalább csak az a felesleges 59k amit elpocsékolsz szívásból kevesebb van.
Nem véletlen, hogy nagyon ritka az ST-1 mert kevesen vállalnak be egy ilyen hosszú szopórollert.
Most csak párhuzamosan érdemes húzni a két ágat, hogy legalább az ágyúk meglegyenek mert ugye a motorok is csak saját magukkal kompatibilisek természetesen.

bullseye
Ha megvan ráadásul fullosan akkor azért menj vele vannak akik ráéreznek és tetszik nekik.
Nekem nem jött be. Bár amilyen mostanában az E-75 ennek legalább nyomokban van mozgékonysága.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#873) psycroptic válasza virkir (#872) üzenetére


psycroptic
őstag

:DDD
Megvilágosodtam... :R :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#874) Gaz 78 válasza virkir (#867) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Stabilizátorra nem gondoltam,lehet kipróbálom, ráteszem. Köszönöm a tippet! Ma ki tudtam fejleszteni a BL-9 nevű IX-es ágyút rá. Ez legalább sebez. A legénységgel nincs bajom,már a harmadképességek is 100%-on vannak. Talán módszert váltok és másképp megyek majd vele,( közelebbről puffogtatok ) bár ebbe a tankba mindenképpen beletörik a bicskám

[ Szerkesztve ]

(#875) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

11 csatából 8 győzelemmel végződött ma este :) Ebből 10x mentem a JP-vel, így legalább kicsit kozmetikáztam az arányomat vele, ami most 48%. Ha nem lennék fáradt, lehet, hogy javulna még tovább is, de nem vagyok telhetetlen, máre elég ennyi is ;)

Mellesleg ebben az időszakban valahogy jobban szokott menni (biztos kevesebb a noob :D )

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#876) bullseye válasza Gaz 78 (#874) üzenetére


bullseye
addikt

BL9 előtt nem számít a tank :)
És ha jól emlékszem szembe kell vele állni, nem beforgatni (bár akkor meg érdemes az alját eldugni...), mert akkor pattogósabb.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#877) Gaz 78 válasza bullseye (#876) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Igen,ha szembe állok és az alsó részét sikerül eldugnom egy kis gödörbe akkor a púpját nehéz ellőni mert azon a szappantartó formán minden lepattan,kivéve ha a csőszájhoz jön a lövés. Van egy olyan dilim,hogy kicsit srégen szoktam állni az ellenséggel szemben,így ide-oda tudok előre hátra gurulgatni,és ha valaki becéloz az kénytelen a csövét ide-oda mozgatni,ekkor elmegy neki a fókusz és nehezebben talál be. Persze ekkor szokták a lánctalpamat leszedni :/

(#878) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sikerült egy új címet szereznem. "Super noob". :C

A királytigris szerint, akinél 4-szer többet sebeztem. Az oka: nem mentem foglalni az ellenséges bázist mikor egyedül voltam életben a csapatból, közelharcoltam egy SU-152-vel és 2 ellen foglalta a bázisunkat. Lett volna értelme....

(#879) scyllarus


scyllarus
veterán

Most jutottam el oda, hogy szétb.szom a monitort. Megfogadtam, nem idegeskedem többet emiatt a játék miatt, meg most a B1-gyel szenvedek, az megtanítja az embert türelemre. De a rohadt KV-1-et nem tudom leduplázni, mert CSAK T7-es csatákba rak, kizárolag szuperhülyékkel együtt. Egyedül harcolok egy T-34-85, egy IS és egy KV-1S ellen, tőlem 20m-re meg a mi IS-ünk legelészik békésen a bokorban és a füvet számolgatja. A saját HP-m dupláját sebzem, és 15-2-re kikapunk.
Itt a legfrissebb: 15-4-re kaptunk ki, a 4-ből 2 persze én voltam, a legkisebb :@

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#880) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Azért az jó ha tier 8-10 csatában 4 embernek is sikerül 1k-nál többet sebeznie, igaz? KEZDŐDIK A HÉTVÉGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DD

IS-7-el nem tudok nyerni napok óta... Azelőtt jól ment vele a játék, szépen nőtt a nyerési arányom, ,most meg 56%-ról 53%-ra esett és tovább csökken..

[ Szerkesztve ]

(#881) Dr_Syrex válasza Dobi 562 (#878) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nem értem én ezeket a folyamatosan noobozó embereket :N
Az általad említett esetben pl, teljesen világos, hogy nincs értelme foglalni, ellenben ha sikerül még sebezned, akkor az plusz xp és kredit.
Sajnos nagyon sok szájhősnek nem esik le, hogy gondolkodás nélkül még az átlagos szintet sem tudnák hozni :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#882) robogo81


robogo81
aktív tag

Tegnap esti poén:

Induláskor megindultak szemből ellenkező irányba,csak épp előttem koppantak.
Kíváncsi lettem volna,ha nem állok meg hanem kemény fullgázzal megyek tovább(max 30) mi lett volna.

A másik meg később a kínai pályán,pont az ellen bázisára,a dombról lefelé,véletlen koccant egy Hetzer meg egy M4-es,oszt a báziskörön belül elkezdtek kilökősdit játszani,hogy ki tudja kinyomni a másikat,szerencsére lejárt az idő,mert már egymásra lőttek szemközt,de egyik se tudott sebezni a másikon(az M4 kintebb nyomta a Hetzert).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#883) bullseye válasza Dr_Syrex (#881) üzenetére


bullseye
addikt

na de egy igazi effhuszár ilyenkor foglal, mert az beleszámít a képletbe...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#884) Dobi 562 válasza bullseye (#883) üzenetére


Dobi 562
addikt

Úgy tudom ha vesztes a csata akkor nem számolja a foglalópontokat. Vagy tévednék?

(#885) bullseye válasza Dobi 562 (#884) üzenetére


bullseye
addikt

nem bizony ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#886) Dobi 562 válasza bullseye (#885) üzenetére


Dobi 562
addikt

Már kezdtem azt hinni tényleg szupernúb vagyok. :DDD

Bár így érthető, hogy a csata 90%-ban saját bázison kempelő tank miért indul el egyedül foglalni, mikor 2-3 piros petty feltűnik a közelben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#887) Dr_Syrex válasza robogo81 (#882) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Pedig nem túl kifizetődő lerammolni a csapattársadat :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#888) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szeretem a hétvégéket. Panther II csapattárs a panther "szívószál' ágyújával 10 méterről lövi az ellen VK3001P-jét (60% HP) , 30-as-ával sebzi minden második lövésre (gondolom HE-vel lő a véglény), a VK 3001P pedig szépen felgyújtja és 40% HP-vel túléli a találkozást. Tűzoltó készülék természetesen nem kell egy 8-as német med-re. :R

Tévedtem, összesen 64-et sikerült sebeznie 8 találattal. GJ! GG!

[ Szerkesztve ]

(#889) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Mondottam-e már, hogy szeretem a hétvégéket? :)

(#890) Dobi 562


Dobi 562
addikt

(#891) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#890) üzenetére


Patrick76496
őstag

Hali! Régebben mentünk szakaszba, de mostanában inkább hanyagoltam, mert IS-8-al nem tudtam sokat segíteni neked a 10-eseiddel. Na most vettem egy IS-4-et, szeretném fejleszteni a legénységét, ketten lehet összehozunk valamit. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#892) Cucuska2


Cucuska2
őstag


Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#893) Gaz 78 válasza Cucuska2 (#892) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Gratulálok,szép teljesítmény a kis Sermannal!

Megint sikerült két legyet egy csapásra..

[ Szerkesztve ]

(#894) Cucuska2 válasza Gaz 78 (#893) üzenetére


Cucuska2
őstag

Úgy sikerült, hogy nem volt pénzem lőszerre a T32-ben, gondoltam játszok hármat, de végül egy is elég volt. :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#895) D.Orion válasza Gaz 78 (#893) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezeket egy lövésre lőtted ki? Vagy csak ilyen gyors egymásután?

(#896) Cucuska2 válasza Gaz 78 (#893) üzenetére


Cucuska2
őstag

Amúgy ez a Superpershing mennyire jó?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#897) Gaz 78 válasza D.Orion (#895) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Egy lövéssel sikerült mindkét tankot. Egymás mellett álltak és már le voltak sebezve rendesen.Gondoltam közéjük lövök,hátha bejön ..bejött :) ( sima golyóval ) Múltkor arty-val sikerült az is nagy mák volt. A SuperPörsing tűpontosan lő,gyorsan fordul de a max sebessége csak 40 Km/h.Lassan éri el a végsebességét. Dombon felfelé 9-10-el vánszorog. Gondoltam veszek egy prém tankot és ez tetszett meg. Nem utolsós sorba fele annyiba kerül mit más tankok.

(#898) D.Orion válasza Gaz 78 (#897) üzenetére


D.Orion
veterán

:R Eme srácnak küld be és valszeg belerak ezzel a következő videójába. Csak az ilyen különlegességek kerülnek bele. :R

(#899) D.Orion válasza Gaz 78 (#897) üzenetére


D.Orion
veterán

Replay-t pls dobd fel valahova. :B

(#900) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#891) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szia! Majd szólok ha érzek magamban erőt, hogy 10-es szinten játsszak, mert nagyon balszerencsés csapatokba dobált az utóbbi időben, szóval most hanyagolom. :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.