Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Dobi 562 válasza emre (#350) üzenetére


Dobi 562
addikt

Biztos? A Server Side Markers variálja a színét, a Server Side 0.7.4-0.7.5 pedig az a ami neked kell, nem? A leírásban azt írja: "kapunk egy másodlagos célkeresztet ami pontosan azt mutatja, ahol elvileg a szerver oldalon jár a célkeresztünk (löveg csövünk) valós időben".

(#352) emre válasza Dobi 562 (#351) üzenetére


emre
veterán

A színét és a formáját nem akartam variálni, de kipróbálom ezt a változatot is.
Nálam hiányzott az a mappa ahova ezeket a színes kereszteket kellett másolni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#353) emre válasza emre (#352) üzenetére


emre
veterán

Ezzel működik, csak ki-be kell kapcsolni. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#354) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Micsoda gyöngyszem! Valahogy mindig az én csapatomba kerülnek...

(#355) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nekem ne mondja senki, hogy nem nyúl bele a WG az MM rendszerbe. Napok óta képtelen vagyok 50% fölé menni a napi győzelmi arányomban, pedig a csatánkénti átlagsebzésem növekszik (tegnap például 2100 volt) és ugyanazokkal a tankokkal játszok hetek óta.

És hogy lehetséges, hogy mindig az én csapatomba kerülnek az ilyen játékosok? És sokszor a 10-es top tankok is piroskák...

Ha szét akarja cseszni a WG a statomat, akkor kíméletesebben is megoldhatná. Ír egy levelet, hogy ez az 54% győzelmi arány ez túl sok, átírják 48%-ra és cserébe kiegyenlített (+,-10% győzelmi esély) csatákba sorsol, ahol nem találkozok sunnyogókkal, kemperekkel, afk-zókkal, TK-zókkal, valamint funny srácokkal. Én meg válaszolnék nekik, hogy oké, köszi fiúk. Ez így fasza lesz.

De mikor sorozatosan 4000 körüli sebzéseket osztok és bukunk a picsába, mert a piroskák a játék alapjaival sincsenek tisztában, az úgy érzem igazságtalan...

Most pedig elmegyek edzeni, mert zsinórban 5 vereség:1 győzelem kezdésnek kicsit sok... :C

[ Szerkesztve ]

(#356) D.Orion válasza Dobi 562 (#355) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem feltétlenül a WG a hunyó. Mind tudjuk, hogy egy-egy patch kiérkezésekor elözönlik a játékot a zombie értelmiséggel rendelkezők.

(#357) D.Orion válasza Dobi 562 (#333) üzenetére


D.Orion
veterán

Leszedtem a hardicon módot, de ezt hogy a viharba kell bemásolni? :Y Mi ez a nyolcvan millió mappa és type1-2-3 verziók. :Y

XVM-ből is melyiket szedjem le? :F És, hogyan másoljam be? Nekem a ciril betűs readme-k nem mondanak semmit. :(

(#358) emre válasza Dobi 562 (#355) üzenetére


emre
veterán

Alacsony győzelmi esélyekor genya módon kell játszani :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#359) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ezt már nem hiszem el...

(#360) #21346560


#21346560
törölt tag

Véletlen fel tudok kelni ilyenkor, és pont most van tervezett karbantartás....
Kár hogy a honlapon nincs feltüntetve, hogy tervezték...

(#361) D.Orion


D.Orion
veterán

Victory
Redshire 2012. augusztus 6. 11:26:00
T32 Experience received: 4 425 (fine for causing damage to allies: 16; x3 for the first victory each day)
Credits received42 113 (fine for causing damage to allies: 4 170)
Battle Achievements: Steel Wall, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Egy kicsit eldurrant az agyam és rávettem finoman az E8at, hogy ugyan jöjjön már azt lője szét hátulról a KV-3mat míg én lekötöm szemből a T34-el és a type59-et is... 2v3-ba csak megoldottuk. Annyira szeretem mikor nem tudják, hogy hol kell lőni a tankomat. :DDD Azt viszont nem értem, hogy typ59-et hogyan lőttem át lövegpajzson át 356dmg-t besebezve. :DDD Le is halt tőle a lövege azonnal, pedig replay-t is visszanéztem és ott ment be neki.

Szerk.: Ja és nem prémiumos.

[ Szerkesztve ]

(#362) #21346560


#21346560
törölt tag

El sem hiszem, hogy ezzel is meg sikerült szerezni végre :DDD

(nem prémes)

Győzelem!
Csata: Cliff 2012. augusztus 6. 12:40:32
Jármű: AMX M4(1945)
Szerzett tapasztalat: 1 269
Szerzett kredit: 35 655
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

(#363) Paul119 válasza D.Orion (#361) üzenetére


Paul119
addikt

type max sebzése 288, nem hiszem hogy ő volt a ludas :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#364) Arpee78


Arpee78
senior tag

Lassú jármű a szélső sávba való.

(#365) D.Orion válasza Paul119 (#363) üzenetére


D.Orion
veterán

Olvasd el még egyszer, hogy mit írtam ;)

(#366) Arpee78


Arpee78
senior tag

Pershing bénázás replay 1

Pershing bénázás replay 2

Próbálom duplázni a Pershing-et. Első csatában 2400dmg kiosztás, a következőben 3400. Mindkét csatában ~5-7% esélyt jósolt a győzelemre az XVM, középidőben mégis nyerésre álltunk, aztán mégis rossz vége lett, amiben én is ludas vagyok. :U

(#367) Bingisz


Bingisz
addikt

Eddigi legjobb köröm kv5-el...

kép1

kép2

Vereség, prémium nélkül.... :O :W

Ezt pedig most találtam: Star Wars KV5

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#368) #21346560


#21346560
törölt tag

Jól kezdődik a mai nap :DDD

Győzelem!
Csata: Karelia 2012. augusztus 7. 12:22:37
Jármű: AMX 12t
Szerzett tapasztalat: 2 318 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 25 346
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Remélem így is megy tovább :))

(#369) Dobi 562


Dobi 562
addikt

[L:http://mwreplays.com/replay/ONJKLAL6MT5H/][link][/L]

Csak ki akartam próbálni az mwreplay képes-linkes funkcióját. A csata természetesen duplázóval ennyi xp.

[ Szerkesztve ]

(#370) emre


emre
veterán

Erősen gondolkodok, hogy befejezem ezt a játékot, csak az bosszant, hogy még van 100 nap prem előfizetésem. :W

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#371) bullseye válasza emre (#370) üzenetére


bullseye
addikt

ez a 10-es invázió engem is elgondolkodtatott, de még maradok egy kicsit...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#372) D.Orion válasza emre (#370) üzenetére


D.Orion
veterán

Én most pár hónapja mikor leszoktam a játékról, akkor még volt rajta 2és fél hónap prém. Úgy letöröltem mint a huzat, aztán most mikor visszaraktam és újra elkezdtem már standard acc-om volt. Ha valakinek tényleg elege lesz belőle, akkor pont leszarja, hogy mennyi prém van még az acc-on.

(#373) emre válasza D.Orion (#372) üzenetére


emre
veterán

Félreértetted. :DDD

Ez akkor is pazarlás, amit szeretnék elkerülni.

De mindegy, van 4 vagy 5 ág amit fejlesztek, ezeket ha sikerül gyorsan leduplázom, aztán majd meglássuk mi lesz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#374) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A tegnapi termés:

Viszont, 2230-as átlagsebzéssel (IS-8-al) sikerült elérnem az 50%-os győzelmi arányt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#375) Atlantis


Atlantis
veterán

Az előbb buktunk egy 92%-os csatát....utána 7%-ost nyertünk...rögtön a következő 95% és bukta. Elromlott a képlet? :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#376) Flatron710


Flatron710
tag

Szeretnék gratulálni a "hpbla" nevű játékosnak. Egyszer meglőtt véletlenül, majd a " -.- " írásomra angolul közölte, hogy fogjam be, aztán kilőtt... Majd ismét írta, hogy ő bizony mondta hogy fogjam be... Szánalmas...
Egy igaz csapatjátékos! Persze egyből letiltott, hogy még véletlenül se tudjam megdícsérni.

Legalább egymást ne lövöldözzük már ki, mi magyarok!

Akit érdekel ezen a néven meg tudja nézni, hogy hol játszik... Nem a klánok harcáról van szó, hanem az emberről.

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#377) marked one94


marked one94
őstag

50 csata kellet mire végre sikerült lőni egy top gun-t. De legalább összejött :)

You'll Never Walk Alone

(#378) #21346560


#21346560
törölt tag

És végre ezzel is megvan :)

Győzelem!
Csata: El Halluf 2012. augusztus 11. 14:24:02
Jármű: Lorraine 40 t
Szerzett tapasztalat: 2 892 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 8; 2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 44 705 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 3 120; kárpótlás a csapattárs által okozott sebzésért: 1 460)
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Top Gun, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

8 kill, köztük a T95, JagdPz E-100 :))

Sajnos az elején nekirongyoltam egy társamnak, de elnézést kértem :DDD

(#379) D.Orion


D.Orion
veterán

Most már épp ideje lenne kivenni ezt a szaros t-50-2 cheater tankot a játékból! :W Csávókám fogta magát és semmitől nem zavartatva úgy bejött a bázisra, hogy nem szedett be egyetlen egy hp sebzést sem 3db T8as tanktól! Mind az hárman eltaláltuk változó távolságból és irányból és baszott sérülni! :W Mégis mi a faszom ez a tank, ha nem egy kibaszott nagy hax halmaz? :W

(#380) D.Orion


D.Orion
veterán

Hu, de mindennel tele van mindenem! :W Akármilyen tankkal megyek, akármennyi ellenfelet kilővök! Teljesen totál tök mindegy, hogy mi a szart csinálok a csatatéren, mert egyedül 15 kicseszett ellenséges tankot nem tudok megölni! Mégis hogy a büdös francba van az, hogy csak hozzám bassza be az MM a 600eff alatti T8-T9-T10 tank tulajokat! Marhára örülök neki, hogy mindegy milyen tankkal megyek így is úgy is veszítek, mert azt a 14 másik gyökeret aki velem van csak simán a Dunába kéne lőni, akkor is több hasznuk lenne! :W

Én 1000eff érték alatt nem is engedném a játékosokat T6 fölé! Mi a francnak! AMX 50 100-al elmegy rusholni és miután megtalálja az ellenséges arty-t kiüríti rá a tárát, majd az arty kilövi facehug-ban! :W Mégis miféle gyökér ember az ilyen! Hogyan vesz ez egyáltalán levegőt! :W

[ Szerkesztve ]

(#381) marked one94


marked one94
őstag

Ez a tank még mindig egy szörnyeteg:

Replay

You'll Never Walk Alone

(#382) #21346560 válasza D.Orion (#380) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ennyit vered a fejed a falba, ne csodálkozz hogy megfájdul :P

(#383) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

*****ba már ezzel a ****** matchmaking-el! :W

Reggel még jól ment, aztán elkezdett totálisan komplett idióták közé dobálni és sorra szedtük be a 15>2-3 arányú vereségeket. Abbahagytam, hogy kicsit pihentessem, erre a most lejátszott 10 körből csak egyetlen egyet nyertünk, a többi mind ilyen 15>2 körüli veszteség volt.

Miért van, hogy én ki tudok lőni minden csatában 2-3 de legalább egy ellenséges tankot, de a csapattársak barmok ehhez? Értem én, hogy casual játékos vagyok és nincs hiperjó statom, de azért szeretek taktikázva és ésszel játszani.

Mi a f****ért kell állandóan a retardáltak közé raknia a játéknak? Így meg nem tudok javítani a statomon.

Most meg mérgemben eladtam a T20-at amin már 100%-os legénység volt és a második skill fejlődött. Befejeztem az USA med ágat... egy rakás szar az M4 után. Olyan lövegeket kapnak ami csak hátvakarásra jó, de átütni semmit nem tudnak. Egy Loltraktor is csak nevetve pattinja le azt amit a T20 kilő (bocs... kiejt) a 90mm-es csövén... De gyanítom, hogy még egy papírlap is megfogná.

És akkor az MM beteszi csupa IS-8 meg Tiger II közé ezt a rakás szar tankot. A rájuk száradt sár levakarására jó a T20, másra nem.

Na ezt már kellett... Inkább ide írtam le, mint a fő topikba.

(#384) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Oké. Tehát a játék azzal köszöni meg, hogy vettem prémiumot, hogy direkt szopat.

Gondoltam ha a többi harcnem nem működik akkor megyek artyval. Kitáraztam a rohadék Grillét, azaz mind a 18 lövést elhasználtam. Bevitt találatok száma: 1. Egy... EGY BA*****MEG!

Direkt nagyon higgadtan megvártam míg TELJESEN rászűkül a célkör az ellenséges tankra, de CSAK A CÉLKÖR LEGSZÉLÉRE hajlandó menni az összes nyomorult lövés.

-----

Én meg ezzel hálálom meg a Wargamingnek, hogy 2 napja sikerült megvennem az első prémiumot 1,5 év játék után. Soha többé nem veszek.

(#385) diegho válasza marked one94 (#381) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez szörnyetegebb:
Victory!
Battle: Lakeville 2012. augusztus 13. 10:39:20
Vehicle: M4A3E2
Experience received: 5 420 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 57 571
Battle Achievements: Steel Wall, Sniper

Tier8 csatában természetesen.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#386) marked one94 válasza diegho (#385) üzenetére


marked one94
őstag

szép :R Jó tank az is, szertettem :) Mondjuk én még akkor játszottam vele mikor nem volt még HE nerf és akkor 105mm ágyúval csúnya dolgokat lehetett művelni. Ha arra is lesz dupla credit vissza veszem :) Most t6ban nagyon jól elvagyok.

You'll Never Walk Alone

(#387) Flatron710


Flatron710
tag

T110E3-al valakinek tapasztalata, hogy a ruszkik esetleg megpiszkálták???
Konkrétan nem lehet vele győztes/túlélt csatát menni.. ( bár ez a sok gyökér miatt van )
Viszont ma úgy lő át minden VIII-as IX-es tank, hogy csak pislogok. :W WTF??? Mindenki GOLD-ot használ?
Az ember ezért "szenvedett" ?

A mai játékos felhozatal amúgy nekem selejtes. 2-3 megölés / csatával egyedül maradok életben és várom, hogy 6 irányból szétszedjenek. Mit csinál akkor a többi "játékos"? Milyen játékélményt nyújt a WoT annak, aki csökkent agyi kapacitásából kifolyólag nem képes 90 mp-nél tovább életben maradni egy random csatában tanktól függetlenül. Ilyen sok gyp-s van hatalmas szorgalommal megáldva, hogy megy és megy egymás után csatába, ahol nem él 2 percet. Néha tényleg elriaszt, hogy milyen emberek élnek a Földön....

Az IQ állandó, csak egyre többen vagyunk rá...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#388) Stauffenberg válasza Flatron710 (#387) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ahogy nézem az elmúlt 2-3 nap a legtöbb topiklakónál katasztrofálisan sok vesztes kört hozott. Én tegnap mérgemben már nyomtam egy Uninstallt a játéknak, hogy ne tudjak visszamenni aznap játszani (ha megjött volna a kedvem a "már csak azért is szétlövök 15 barmot" stílushoz akkor győz a lustaság és nem rakom vissza).

Én azt szűrtem le, hogy sokaknál tankhoz volt köthető a szopóág. Nálam is. KV-3-on kívül semmivel sem hagyott a játék érvényesülni. Ja és itt is többen jelezték, hogy a KV-1S-el fantasztikus köröket lehet menni... nekem sajnos olyanom nincs, de sokszor 4-5 darab KV-1S-t rakott be ellenfélnek és brutálisan szétcsaptak mindenkit.

Megjegyzés: Nyáriszünet van, ne játssz napközben! Én ezt megfogadtam párszor és mindig megszívom ha mégis nap közben jelentkezek be a játlba és felidegesítenek az óvodások. Késő este kell játszani felnőtt emberekkel.

[ Szerkesztve ]

(#389) diegho


diegho
nagyúr

(#390) #21346560


#21346560
törölt tag

Megvettem, hogy keressek vele....
4 vesztett csata után:

(Prémiumos)

Győzelem!
Csata: Ensk 2012. augusztus 13. 17:00:26
Jármű: M6
Szerzett tapasztalat: 2 203
Szerzett kredit: 98 264
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Acélfal, Top Gun, Mesterlövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

9 öléssel meg van az új rekordom is ezzel :DDD

(#391) Mewryck


Mewryck
tag

ma is kár volt elinditani a wot-ot...
csata hossza kb 4:30
védők voltunk,5 afk-val kezdtünk,3-at ki is szedtek,az összes medünk F7-E8-ba átrobogott
a csata menete képekben
0:6 -nál már nemláttam értelmét a csatának...

1 kill becsúszott:

csúfos vereség utolsó előtti lépcsőfoka

a játék vége: 1:15

4 lövés,2 találat...az ilyen meccsek miatt hanyagolom egyre jobban a játékot és ez miatt nem veszek aranyat...

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#392) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Churchill se veled, se nélküled...
Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. augusztus 16. 14:47:06
Jármű: Churchill
Szerzett tapasztalat: 1 606
Szerzett kredit: 37 807
Csatában elért Achievement: Acélfal, Mesterlövész
Prémium nélküli

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#393) #21346560


#21346560
törölt tag

Nem megy neki a játék, megveszi a prémium IS-6-ot és top tankként elmegy vele felderíteni :W

A legnagyobb baj ezekkel, hogy hiába mondják neki a többiek hogy ne arra menjen, senkivel nem foglalkozik, biztos gondolja hogy ha az ellenfél meglátja az ő szépséges prémium tankját, akkor ijedtében lábszáron hugyozza mahd magát... de nem, az ellenség rendszerint 4 másodperc alatt kiszedi az ilyeneket.
Igazából ahogy már többen is mondták, az a baj, hogy főleg ezek finanszírozzák nekünk az ingyen játékot, szóval ezt a békát sajna le kell nyelnünk.. csak hát qrvára bosszantó, hogy a 78%-os csata ilyeneken megy el...

(#394) Stauffenberg válasza #21346560 (#393) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az a durva, hogy én fele annyi csatát sem játszottam, mint ő, de MINDENBEN két-háromszor jobb az arányom nála.

Ez tényleg egy hülye.

Amúgy nem csak ők finanszírozzák a játékot, hanem én is. Én azért vettem prémiumot, mert csak annyi időm van a játékra amit munka után lejátszok (kb egy órányi játék esténként). Prémium nélkül már a Tier 7-es szinten túljutni is lehetetlen ha csak ilyen kevés ideje van az embernek.

De én legalább használom az agyam játék közben.

(#395) bullseye


bullseye
addikt

Ma csúnyán belementem két tankos lelkivilágába.

Siegfried Line, Encounter battle, vesztettünk részben miattam is, mert top med e-50 stockkal kimentem a pusztába. Jött velem egy t54 is de két akkorát kapott a semmiből, hogy mindketten elbújtunk inkább a bunkerek mögé, így nem voltunk túl aktívak, max. a város szélieket lőttük néha.

Végül szemből előjött az addig lopakodó Löwe és egy ISU-152, kilőtték a T-t, tőlem kaptak 1-2 találatot, arty tojt ránk, a fő csata a városban zajlott. Löwe egyszercsak megjelent a bunkeremnél, a város felőli oldalon, bele is lőttem egyet, de gyanakodtam. Joggal, mert másik oldalon felbukkant az ISU. Erre bepöccentem, szépen elmentem a Löwe mellett körbe, az ISU épp fordult volna, amikor melléálltam, végül mögé (hogy a Löwe, meg a város széliek ne lőjjenek szét), és lepuffogtam, majd visszamentem a helyemre, és onnan a Löwe-t is :) Sajnos addigra a városban elfogytunk, de ez a két srác akkor is anyázhatott rendesen ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#396) #21346560


#21346560
törölt tag

Szerintem ezek is anyáztak rendesen :DDD

(#397) emre


emre
veterán

Kár érte:

Vereség
Csata: El Halluf 2012. augusztus 18. 17:49:56
Jármű: T-44
Szerzett tapasztalat: 1 330
Szerzett kredit: 58 807
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Ekins Kitüntetés I Osztály

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#398) Cooper911


Cooper911
senior tag

Válasz erre.

Akkor mondom másképpen:
Szép teljesitmény napi 8-10 órát folyamatosan kitartóan foglalkozni bármivel, legyen az makettezés bélyeggyüjtés vagy WOT-ozás.

Nem látja a napot. És? Mi köze a napnak a WOThoz?

Most nem azt mondom, hogy ez feltétlen jó hogy ezt csinálja de ettől függetlenül elismerésre méltó teljesitmény mert én pl nem tudnám ezt utánna csinálni.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#399) Patrick76496 válasza Cooper911 (#398) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az eredeti hsz-ben arra kérdeztem, hogy eff értek, dmg/csata, frag/csata számot nézve milyen játékos vagyok. Napi száz csatát bárki képes lemenni, csak egy akarat kell hozzá. Inkább szarok bele ki mit gondol a csatabéli teljesítményemről, ha a napi csataszámomból ítélnek meg az emberek.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#400) Snooker válasza Patrick76496 (#399) üzenetére


Snooker
senior tag

a kalkulátorban írja milyen játékos vagy. levan írva, hogy az effed alapján mely csoportba sorol be, legalábbis régen le volt... asszem az 1000 körüli eff az átlagos

egyébként még soha nem aktiváltál prémiumot?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.