Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79201) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Nézegettem ezt a My car appot, de egy dolog nem tiszta. Mivel totál üresre nem tudom (nem akarom) tenni a tankot, úgy van csak értelme a számolásnak, ha mindig kattanásig tankolok. Ez ok, de az elsőnél hogy induljak el? Van olyan opció, hogy full tank, de ha a gyári adata 40 liter, az tuti nem annyi a valóságban...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#79202) Nowhere válasza csabyka666 (#79201) üzenetére


Nowhere
tag

+1
Nekem se fer a fejembe, hogy mit jelent a teletank, hisz nem eletszeru hogy barki is rendszeresen szarazra uriti a tankjat.

(#79203) mirci18 válasza Nowhere (#79202) üzenetére


mirci18
addikt

Marha egyszerű.
Én a programot használva és anélkül is tudtam hogy nagyjából mikor tartok az utolsó 30 kilométernél a benzinemből.
Ha csak 20-30 km-nyi van a benzinből tankolok és bejelölöm a full tankot.

Ugyanis a program résztankolás alapján nem tud számolni csak teletank alapján.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#79204) Spet válasza csabyka666 (#79201) üzenetére


Spet
addikt

Akkor marad a jo oreg papir alapu szamitas: (tankolt mennyiseg/megtett kilometerek szama)*100=atlagfogyasztas. Az adatot pedig felirod a blokkra, vagy a Onenote-ba.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#79205) Ricardo válasza mirci18 (#79203) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ugyanis a program résztankolás alapján nem tud számolni csak teletank alapján."

Annak úgy nem sok értelme van.

(#79206) Pityu89


Pityu89
senior tag

Alapból tudja mekkora a tankod. Kútnál teletöltöd, pipálod a teletankot és a 3. ilyen után már jól számolja az átlagokat. Ha meg hónap végén csak 2000 töltesz, nem pipálsz, viszont nem javít az átlagon a következő tankoláskor.

(#79207) Воланд válasza jacis (#79200) üzenetére


Воланд
titán

nem kellene neki mennie. szerintem eleg regen nyult mar hozza a kodhoz a viber. privat beta meg most indult.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#79208) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Groove-ban hogyan lehet lemezborítókat betenni? Be van kapcsolva hogy online töltse le a hiányzókat, de nem teszi.

(#79209) bluemirage


bluemirage
őstag

Tankoláshoz egy ötlet, egy próba:
Én a Spritmonitort használom... online felületen már régóta. (nyelv átállítható)
Egyik előnye, hogy a fogyasztásról pl. autós fórumokba szupi kis aláírás linket csinál, több formátumban, így az adott fórumban mindig látható az kumulált átlagfogyasztás.
Másik előnye a hatalmas, bár főleg német nyelvterületű felhasználói bázis, így könnyen tudsz keresni benne egy-egy autó valós fogyasztására. Több, mint fél milliárd autós felhasználóval.

Fél éve jöttem rá, hogy van hozzá WP-s app-szerűség. Azóta azon keresztül is használom.

-------

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#79210) nrbx válasza bluemirage (#79209) üzenetére


nrbx
tag

Én is ezt javasoltam a forumtársnak. Nem tudom más programokban hogy működik, a Spritmonitoron eleg eloszor teletankolni a kocsit (nem kell elotte uresre kijarni), aztan tankolhatsz amikor es amennyit akarsz, majd mikor felviszed a tankolast, nem jelolod be a teli tank opciot. Igy aztan akkor szamolja ki az atlagfogyasztast, amikor legkozelebb ujra teli tankolod a kocsit.

(#79211) bluemirage válasza nrbx (#79210) üzenetére


bluemirage
őstag

Én a Tachostand oszlopot (azaz a km. óra állást) nem is töltöm. A program működéséhez nem szükséges.... bár kétségtelenül van hasznossága, ha valaki valamit vissza akar nézni... pl. szervízinfókat stb...

Meliora sunt bono inimica

(#79212) nrbx válasza bluemirage (#79211) üzenetére


nrbx
tag

én meg csak azt toltom ki, a Distanz-ot aztan kiszamolja hozza - tankolaskor ugyanis nem szoktam nullazni az orat

(#79213) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Frissített Groov elég fasza lett. Most rendesen kirakja a borítókat. Kár hogy nem tud kontinuumot a telefonom.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#79214) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Whatsapp másnak is akadozik? A szövegbevitel is nagyon szögletes, a kamerának meg könyörögni kell, hogy elinduljon. L735 | .218

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#79215) pprod94


pprod94
aktív tag

Edge nektek is meghal pár nap után? Ez az egy bug bosszant, de már rég fennáll.

(#79216) starr válasza pprod94 (#79215) üzenetére


starr
őstag

Nekem sosem halt meg, de én notóriusan bezárogatok mindig minden tabot.
Nem lehet, hogy túl sok tab van Nálad nyitva?

(#79217) pprod94 válasza starr (#79216) üzenetére


pprod94
aktív tag

Én is mindig bezárogatom a tabokat, még a böngészőt is, mert megszoktam, mikor emiatt merült régebben. 2-3 nap, jön a villódzás és üres lap.
Pedig nekem is 640 van.

[ Szerkesztve ]

(#79218) Clemi


Clemi
veterán

A legfrissebb 14322.1000 buildban az edge a vissza gombbal már bezárja a lapfület, nem kell bezárogatni, na és a képernyő se villog.

(#79219) pprod94 válasza Clemi (#79218) üzenetére


pprod94
aktív tag

A képernyő villogásról kérlek nyilatkozz 2-3 nap futási idő után!

(#79220) no1r válasza pprod94 (#79215) üzenetére


no1r
őstag

valamelyik nap zárogattam be épp, volt vagy 15 lap nyitva.
de nem halt meg.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#79221) pprod94 válasza no1r (#79220) üzenetére


pprod94
aktív tag

A rendszer 2-3 napos futásidejére gondoltam, remélem nem értettük félre egymást. :)

(#79222) no1r válasza pprod94 (#79221) üzenetére


no1r
őstag

sohasem kapcsolom ki vagy indítom újra a telefont, így bőven megvan a 2-3 nap. nálam nem szokott összeesni a böngésző.
vagy te nem erre gondoltál?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#79223) Francia91


Francia91
veterán

Ha még nem lett volna

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#79224) Luck Dragon válasza Francia91 (#79223) üzenetére

Vajon mi lehetett a cikk említett kritikus hiba?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#79225) jacis válasza Francia91 (#79223) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez azért egy komoly csomag lesz. Egyre jobb lesz ez a rendszer.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#79226) pprod94 válasza no1r (#79222) üzenetére


pprod94
aktív tag

Igen, erre gondolok. Akkor nem tudom nekem 6 HR után miért szar még mindig.

(#79227) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Érdemes a .218-ban egy-két hiányzó ikon miatt hr-t csinálni? Most raktam újra 8.1-ről.

(#79228) csabyka666


csabyka666
addikt

A tankolós témára...az úgy ok, hogy egyszer telenyomom, utána már ki lehet számolni pontosan akkor is, ha csak félig tankolom, de ez a My car logikátlan nekem, már az elején annyival elcsúszik, amennyi van a tankban.
Ez a tankméret is hosszútávon torzít, mert egyrészt nem annyi a valós kapacitás, amit a gyár megad, valamit nincs két egyforma tankolás. Tudom, ezek apróságok, de hosszútávon sokat jelenthet.

A program sem emeli ki, hogy tankold tele, és ezt ne írd még be.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#79229) Francia91 válasza zsoltzsolt (#79227) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem csak a Groove Zene ikonja hiányzik, az is a menüben, a Kezdőképernyőn viszont van ikonja rendesen. Csak ezért nem HR-ezek, annyira nem zavar :)
(Lumia 1020, .218-as Build)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#79230) Karcsi1001


Karcsi1001
tag

Sziasztok Hozzáértők!

Egyszerű mezei használóként segítséget kérnék: Nokia Lumia 735 W10 nem nyitja meg a .rtf fájlokat, ezt írja ki: „Nem nyitható meg a fájl. Nem sikerült a dokumentum megnyitása, mert a fájl sérült.”
A dokuk 8.1-en, bluetooth-on lettek laptopról átküldve, és jók is voltak. Időközben frissítve lett W10-re, amin viszont nem. Visszaraktam a W8.1-et, azon ismét jó volt. Na, mondom... Újra fel a W10, de továbbra sem nyitja meg a fájlokat. Mi lehet a gond? Segítség!
Szakmai tudásom nulla, hozzánemértőként csak használnám a telefont. Ha tud Valaki segíteni... előre is köszönöm!

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#79231) Clemi


Clemi
veterán

Kérdés
:
A OneDrive app milyen műveleteket végez a háttérben? Ha letiltom a háttérben futást mi fog csorbulni? A telefonról a készült képeket a Fényképek app, vagy a OneDrive tölti fel? Valaki tudja esetleg?

(#79232) zsoltzsolt válasza Francia91 (#79229) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi.
Közben, mivel úgyis frissen új újra rakott a rendszer, hr-eztem, arra gondolva, ha ikon nincs, akkor lehet más se kerek .

(#79233) Bibby


Bibby
addikt

Nekem az outlookkal van gondom. Gmail van beállítva, és egyszerűen nincs meg benne nehany nap. Pl most vannak levelek április 5-ről, utána meg április 9. A köztes napokon érkezett levelek meg sehol...  ez mi lehet?

Ελευθερια η θανατος

(#79234) newgamer


newgamer
aktív tag

Sziasztok! Frissítettem a Windows-t a Lumia 640-es telefonom és a VLC a Windows 10 alatt minden egyes szám után megáll, ha feloldom a telefont utána indul el csak. Ti is találkoztatok ezzel a hibával?

(#79235) Sjkolrd válasza csabyka666 (#79228) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

A my car,nekem annyi a bajom,hogy a fizetős változatban van benne az a lehetőség,hogy szerviz költségeket rögzíts, oke rendben van backup lehetőség, de ez a sprint monitor meg nagyon fain. App-ja is tetszik,meg az egész on-line felületen van igy backup-se kell. A my car es sprintmonitor ugyan azt az értéket hozta ki fogyasztásnak. Annyival több a sprintmonitor,hogy megtudom nézni másik adatait is.

(#79236) Sjkolrd válasza Karcsi1001 (#79230) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Szia, megnéztem a problémádat. Nos a következő-re jutottam, szerencsemre volt egy 2015-os rtf fájl, nah ezt nem akarta megnyitni, fájl. Sérülésre hiv. Elmentettem a dokumentumot újra 2016-os kiegészítéssel, s megnyitotta. Ez kellemetlen, ha van 2-nel több ilyen fájl...

[ Szerkesztve ]

(#79237) starr válasza Clemi (#79231) üzenetére


starr
őstag

8.1 esetén a még a Fényképek app töltötte fel a képeket a onedrive-ra.
W10 esetén viszont már a Onedrive csekkolja, és tölti fel.
Valószínűleg annyit veszthetsz, hogy nem tölti fel a háttérben, hanem csak a Onedrive megnyitásakor.
Ez csak sejtés, sosem próbáltam.
Azért ellenőrizd, mert egy-két képet egyszerűen nem tölt fel. pl 16-ból csak 15 megy fel.

(#79238) csabyka666 válasza Sjkolrd (#79235) üzenetére


csabyka666
addikt

Megnézem azt is, mert sajna így nem túl jó ez nekem... Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#79239) Clemi válasza starr (#79237) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi

(#79240) mirci18


mirci18
addikt

Mit csináljak a böngészővel?
Folyton reklám és vírusról szóló oldalak jönnek be. Kitöröltem az előzményeket és a beállításokban de nem sikerült.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#79241) samu2062 válasza mirci18 (#79240) üzenetére


samu2062
aktív tag

A sütiket is törölted?
A w10-ben külön ki kell jelölni,hogy azokat is törölje.Próbáld meg.

(#79242) netpeti98 válasza mirci18 (#79240) üzenetére


netpeti98
addikt

Wi-Fi-n vagy? Ha igen reseteld a routert.

(#79243) Joker88


Joker88
őstag

Instagram-program van W10 Mobilre-ra ? Áruházban nem találom...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#79244) mirci18 válasza netpeti98 (#79242) üzenetére


mirci18
addikt

Oké rendben köszönöm a tippet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#79245) csizi90 válasza Joker88 (#79243) üzenetére


csizi90
aktív tag

[Innen] [vagy innen]

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#79246) consono válasza Joker88 (#79243) üzenetére


consono
nagyúr

6tag vagy instagram (beta), mindegyik jó.

"In God we trust. All others must bring data"

(#79247) mirci18 válasza netpeti98 (#79242) üzenetére


mirci18
addikt

Igen. Egyébként ez mitől van? Otthon nem jön elő. Csak anyósoméknál.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#79248) netpeti98 válasza mirci18 (#79247) üzenetére


netpeti98
addikt

Ha jól emlékszem, akkor a DNS kiszolgálót állítja át valami.

[ Szerkesztve ]

(#79249) yootti


yootti
tag

Üdv
A kérdésem az lenne ,ha kilépek az insiderből akkor is megkapom a frissítéseket csak gondolom később?L950

[ Szerkesztve ]

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#79250) Latitude


Latitude
tag

Sziasztok, nokia 735-öm van, windows 10 fejlesztői van feltelepitve. Ma érkezett egy frissítés. Újra indítás után el kezdte a telepítést majd egy idő után megjelent egy jel :-( aztán kikapcsolt a telefon. Újra indításkor mindig ez történik. Valami ötlet?
Köszönöm a segítséget előre is.

OnePlus 6, Raspberry Pi3 OSMC; Raspberry Pi4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.