Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78051) flesh válasza zolya1973 (#78028) üzenetére


flesh
aktív tag

Ha tudod a számát, és egy pillanatra megcsörgeted a számot, akkor még a kapcsolat nem épül fel, de a híváslistába bekerül, onnan már be tudod rakni a szűrésbe.

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#78052) Patrick


Patrick
addikt

Letöröltem a skypot és kikapcsoltam a szinkronizálást, de ugyan úgy kapok skypos üzeneteket mobilon, mint ahogy pc-n, + azok a nevek is felkerültek a kapcsolatok közé... Nem lehet ezt valahol valahogy kikapcsolni?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#78053) starr válasza Patrick (#78052) üzenetére


starr
őstag

W10-nél az "üzenetek" app teszi be a névjegyek közé. Ott kell valahogy kilépni a skype-ból. Vagy ha megelégszel ennyivel: Kapcsolatok, névjegyek szűrésénél vedd ki a pipát Microsoft üzenetek elől.
Update: Üzenetek, Skype beállítások, kijelenkezés. + címjegyzék használatának mellőzése.

[ Szerkesztve ]

(#78054) lettyke válasza Clemi (#78049) üzenetére


lettyke
tag

Én használom most is a Tunein rádiót de 10M en nem lehet letölteni. Az áruházban a saját tartalmakban belementem és onnan visszatettem ugyan olyan jó mint 8.1-en 😀

(#78055) Patrick válasza starr (#78053) üzenetére


Patrick
addikt

Köszi az infót, megcsináltam, remélem így jó lesz végre minden. :) :R

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#78056) ΞΔGLΞ válasza lettyke (#78046) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez alapján kiegészíteném a versikédet...

A telefonom már romokban.
De van remény az új buildban,
Mégis ha felrakod,
Falhoz baxod nyomban!

Kellemes Húsvéti ünnepeket!

cöhh

(#78057) zolya1973 válasza flesh (#78051) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Köszi szépen,így már menni fog! És még egy kérdés:a két koppos felébresztés nem megy a 650-en?

(#78058) Švejk válasza ΞΔGLΞ (#78056) üzenetére


Švejk
őstag

Megy vissza a nyócpontegy
A Redstonetól meg ódzkodj, te!
Microsoftnál mit csinálnak,
Hibákat halmoznak hibára
De mindegy, minden hiába,
Ilyen egy Windowsos világa
Új build után hardreset
Én meg idegrokkant leszek
Ez a helyzet, tanulj meg vele együtt élni,
De nem késő még Androidra áttérni!

Kellemes húsvéti ünnepeket! :D
Avagy hasonló Redstoneos tapasztalataim előhozták a költői vénámat, mely ilyen csiszolatlan formában tört fel ezen a szép szombat délelőtt.

(#78059) Lacielvtárs válasza Švejk (#78058) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C
Ez király volt :R
Es az en esetemben élet szerű is :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78060) ΞΔGLΞ válasza zolya1973 (#78057) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De nem ám, hogy csesszék meg! Viszont a két koppos navisáv meg működik.
Nagyon remélem, hogy egy frissítéssel elérhetővé válik.

(#78061) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok!

Ezt írtam a Microsoftnak, tudnátok megoldást erre a problémára?

Nokia 735 telefonomat frissítettem win 10-re
Kamerázás közben, ha az SD kártya megtelik egyszerűen összeomlik az egész rendszer a videót nem menti le a telefon! Hibakód: 0XA00F425E (0X80070070)

Windows 7 esetén a rendszer soha nem fagyott le, mindig lementette az általam rögzített videót, és utána kilépett, ha megtelt a memória kártya!

Kérem jelezzék kihez fordulhatok panaszommal! Mi módon lehet visszaállítani a régi kamerát vagy hogy lehet Win 8-asra visszafrissíteni mert jelenleg használhatatlan a kamerázási funkció!

(#78062) ΞΔGLΞ válasza Švejk (#78058) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Épp most kezdtem visszavarázsolni a 950XL-re recovery tool-lal egy stabil(labb) OS-t, több lehetőség szerint utoljára a 156-ot ajánlja fel, tehát utána még lesz egy 164-es telepítésem is, meg mire újra belakom, hát ez nagyon hiányzott.

Utána csak akkor rakok fel még egyszer valamit, ha jót hallok róla ....

[ Szerkesztve ]

(#78063) Švejk válasza ΞΔGLΞ (#78062) üzenetére


Švejk
őstag

Ugyanez nálam is. .107-et tette fel, most udatelhetek egész nap. Hülye ötlet volt ez az RS :D

(#78064) no1r


no1r
őstag

Ilyen az insider preview világa...

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#78065) ΞΔGLΞ válasza no1r (#78064) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, de arról nem volt szó, hogy ennyi build után, konkrétan kijönnek egy alfának sem nevezhető ganéval...
Idáig szívesen teszteltem az összeset, és láttuk a folyamatos fejlődést, de ez ez ez ez ez miiii?

(#78066) tibike8 válasza Clemi (#78049) üzenetére


tibike8
őstag

Igen, mint ahogy sok mindenki másnak is rb van, sok mindenki másnak meg nem megy. Ez már csak ilyen lutri játék :) Amúgy azt vettem észre még tegnap azon túl, hogy bt-n legalább megy a lejátszás, hogy a core élő csempéjén a az album borító képe nem változik amikor jön a következő track. Azt mutatja állandóan amit akkor játszott amikor utoljára beléptem az appba. de hogy érdekesebb legyen, ha csoportba rendezem a csempéket, ott viszont változik az album kép... Szóval vannak bajok... Bár gondolom a legtöbb usernél ez is rb van.

(#78067) nhpeti


nhpeti
tag

Na Lumia 535-ön sikeresen visszaállítottam a Recovery Tool segítségével a 8.1-es rendszert. Lehet hogy velem van a baj, de még nagyon kiforratlannak éreztem a Windows 10-et. Talán később újra megpróbálkozom vele.

Tapasztalt hibák Windows 10-en:

-Here Drive gyakorlatilag használhatatlan. Megnyitás után egyből kidob.
-Csempék random eltűnnek. Ikonok helyett üres négyzet látszódik.
-Appokat véletlenszerűen nyitva hagyja, hiába zárom be megfelelően.

(#78068) Francia91 válasza nhpeti (#78067) üzenetére


Francia91
veterán

HR után tetted fel, vagy Win10 telepítés után csináltál HR-t? Mert ezek tipikusan ennek a hiányából eredő hiba...
Nekem Lumia 1020-asom van, Win10-re frissítve, de semmi hiba, Here+ pöpec, és minden más is

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#78069) starr válasza nhpeti (#78067) üzenetére


starr
őstag

Nekem ilyen volt, de 2 hr megoldott mindent. Kivéve azt, hogy időnként nem adja fel a billentyűzetet. Most 8.1-en csinálj hrt, várd meg amíg az áruház mindent lefrissít, és rakd fel újra a 10-et! Feltéve, ha van rá egy teljes napod. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78070) Sjkolrd válasza nhpeti (#78067) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

- Here drive, nincs támogatva pontosabban hónap végén megszűnik, helyette ott van a Maps ami gyakorlatilag sokkal jobb, s here térképeket használja.
- Nekem nem volt gondom a csempékkel mindig jól jelenítette meg.
- Apps bezárások, nos ez meg inkább az adott alkalmazás bugja, mert 8.1-ben is ugyan úgy megvan. Ott is ha <- kiléptem azt alkalmazásból attól még megnyitva maradt.

(#78071) Nooeca válasza Sjkolrd (#78070) üzenetére


Nooeca
senior tag

8.1-en sem kap több frissítést a HERE drive, csak fixeket maximum. Szóval ott sem lesz hosszú életű, az elavulása miatt.

(#78072) no1r


no1r
őstag

Visszatérve a zenelejátszókra, van olyan app ami rendesen működik és léptet sleep módban is? Vagy be is próbálkozzak?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#78073) starr válasza Nooeca (#78071) üzenetére


starr
őstag

Csak az a gond, hogy a térképek nem tölti le a hangot, hanem a here app által letöltött hangok használja. Térképet már le tud tölteni, reméljük később hangot is.

(#78074) Sjkolrd válasza Nooeca (#78071) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Én nem azt írtam, hogy 10-en szűnik meg hanem megszűnik, s a gyári navi meg jobb, mivel elég régóta már nem is fejlesztették a wm-es here-t

(#78075) starr válasza no1r (#78072) üzenetére


starr
őstag

Groove :DDD
Nekem mindenben jól működik, csak a mappanézet hiányzik

(#78076) Sjkolrd válasza starr (#78073) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nekem van hang utasítás is!

(#78077) starr válasza Sjkolrd (#78076) üzenetére


starr
őstag

Ha letörlöd a herét, akkor is?

(#78078) Sjkolrd válasza starr (#78075) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

gondolom nektek fura a kezelése a core player meg hasonlók után :)

(#78079) Sjkolrd válasza starr (#78077) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nincs fent a Here, az első alkalmam volt wm10 feltelepítése után törölni,s az adott kis frissítést előtte leállítani

(#78080) Blacky74 válasza starr (#78073) üzenetére


Blacky74
csendes tag

Hogy lehet a térképek appból kicsalogatni a hangot???
Elmentem egyet sétálni hogy kipróbáljam,meg se nyikant :F
HERE hang le van töltve :W
És a HERE sem beszél nekem :W

„A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.” Edmund Burke Lumia 640 LTE

(#78081) starr válasza Sjkolrd (#78079) üzenetére


starr
őstag

Akkor jó. Én speciel nem találtam a gyáriban hol lehet hangot választani/letölteni.

(#78082) starr válasza Blacky74 (#78080) üzenetére


starr
őstag

Ez az. A here 8.1-en sem beszélt mindig, volt hogy elhallgatott, csak újraindításakor javult meg. A gyáriban nincs hang beállítás, ha szerencséd van beszél.

[ Szerkesztve ]

(#78083) tibike8 válasza starr (#78081) üzenetére


tibike8
őstag

Nem lehet, hogy régióhoz/teló nyelvéhez automatikusan adja a nyelvet? Bár ha így lenne, érdekes volna, ha én mégis mondjuk angol hangot szeretnék a magyar telón használni...

(#78084) starr válasza tibike8 (#78083) üzenetére


starr
őstag

Magyarból is van férfi és női hang, valamit biztos ki kellene választani.

(#78085) starr


starr
őstag

Írom itt a hülyeségeket, de javítani nem mindig tudom, mert nem adja fel a billentyűzetet a w10m :-/

(#78086) tibike8 válasza starr (#78084) üzenetére


tibike8
őstag

Van, a HERE-ben meg egy csomó egyéb, de ha leszedjük a HERE-t és továbbra is van hang, mi alapján magyar?

(#78087) no1r válasza starr (#78075) üzenetére


no1r
őstag

az nekem is tökéletes lenne, főleg mivel OneDrive zenéimet is kezeli most már.
csak sajnos last.fm integráció nincs amit meg a legtöbb 3rd party app tud :(

van scrobbler Xbox / Groove cuccosra, de W10 alatt már az sem működik

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#78088) starr válasza tibike8 (#78086) üzenetére


starr
őstag

Nekem attól magyar, mert a herében letöltöttem a magyar női hangot. Nem merem törölni a herét, félek, hogy törli a hagnot is.

(#78089) tibike8 válasza starr (#78088) üzenetére


tibike8
őstag

Nálam a HERE férfihangon van, a térképek meg női és bármilyen nyelvű hangora állítom a HERE-t, magyar női hangja marad a térképnek.

(#78090) ΞΔGLΞ válasza Švejk (#78063) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hibakóddal elszáll a 164-es letöltés, már többedszerre.

(#78091) ΞΔGLΞ válasza tibike8 (#78089) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

magyar női hangja marad a térképnek.

Mert ott nincs is más.

(#78092) Švejk válasza ΞΔGLΞ (#78090) üzenetére


Švejk
őstag

Nekem már fenn van, most frissíthetek 2 órán keresztül alkalmazásokat és reménykedem hogy nem kell HR-t nyomnom valami idióta rendszerhiba miatt.

(#78093) Sjkolrd válasza starr (#78081) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nekem a telefon régiója UK / Nyelv UK. Mivel ár sokadszor írom le a magyar régióval csak minimálisan lehet használni...mint apple... Szóval amit meglehet nézni a nyelv beállításnál, hogy a beszéd aktív vagy nem..

(#78094) tibike8 válasza ΞΔGLΞ (#78091) üzenetére


tibike8
őstag

Oké akkor, de arról volt szó fentebb, hogy honnan veszi a hangot mert nincs hangbeállítási lehetőség és összefügg-e a HERE hangjával. Ha itt csak női hang van, akkor nincs összefüggésben, bár még mindig kérdés, hogy ha nem magyar hangot akarok, akkor hogy váltok másikra...?

(#78093) Sjkolrd
Tehát a teló régió váltásával lehet másik nyelvet használni ahogy fentebb tippeltem?

[ Szerkesztve ]

(#78095) Sjkolrd válasza tibike8 (#78094) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Van a beállításoknál Idő & Nyelv / Beszéd itt lehet letölteni UK/US/Germany/stb.

(#78096) tibike8 válasza Sjkolrd (#78095) üzenetére


tibike8
őstag

Na akkor a fenti kérdésekre itt is a válasz - a térképek hangja a teló nyelvéhez igazodik :)

(#78097) nhpeti


nhpeti
tag

Egész pontosan mi az a HR? :) Bocsi, nem régóta szenvedek Windows Phone-al..

(#78099) starr válasza nhpeti (#78097) üzenetére


starr
őstag

Beállítások/gépház, névjegy, ott a telefon alaphelyzetbe állítása. Olyan lesz, mintha most vetted volna újonnan. Eltart vagy fél órát.

(#78100) nhpeti válasza starr (#78099) üzenetére


nhpeti
tag

Ja értem, köszönöm. Nekem ez az android után valahogy még Factory Reset-ként volt a fejemben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.