Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78651) no1r válasza SOAD19 (#78645) üzenetére


no1r
őstag

expansys tudtommal nem ad "garancia jegyet" csak számlát IMEI számmal.
nekem nem volt gondom, számla + IMEI alapján bevette a Care és javította.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#78652) btudos válasza no1r (#78651) üzenetére


btudos
Topikgazda

Vagy szamla, vagy garancialevel kell, a lenyeg, hogy a vasarlas datuma es az IMEI rajta legyen.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#78653) Sjkolrd


Sjkolrd
aktív tag

Leesett a telefonom, aztán tehettem vissza rá a hiv. W10m-t, mert készülék biztosítást veszem igénybe.. Nagy baja nem lett a 930-nak csak fémes merevítés kapott egy kicsit, meg nem mindig értik mit beszélek mikor telefonalok..meg a hátsó fedél kicsit mozog...most izgulhatok, hogy javítva kapom-e vissza vagy másik készüléket kapok...

Valakinek van tapasztalata a készülék biztosítással kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#78654) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Lumia 820-on (WP8.1) használom a Waze-t, egészen jól dolgozik mostanában, de valamiért nem hajlandó beszélni. Jelenleg Amy-re van állítva, de se Andris se Csilla nem mond egy mukkot se.

Ez lenne az egyik kérdésem, a másik, hogy lehet valahogy offline térképet tölteni az alkalmazáshoz? 1 gigás keretem van, de elég gyorsan megeszi így...alig van vissza párszáz megám, aztán kb 6-700 km-t ha navigáltam vele.
Apropó, lassított mobilnettel használtátok már? Hogy viselkedik...?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#78655) consono


consono
nagyúr

Mióta tud az Outlook olyant egy mítingnél, hogy "I'll be late" ??? Most dobott fel a telefon egy emlékeztetőt, de szerintem még a múlt héten is csak "Snooze" meg "Dismiss" volt :) Ezek szerint jött valami frissítés....

"In God we trust. All others must bring data"

(#78656) longwild válasza csabyka666 (#78654) üzenetére


longwild
aktív tag

Szia!

Wazet megéri egyáltalán használni? Mióta a Google felvásárolta, a felvásárlás utáni első napon bejelentették, hogy a Waze WP-re nem fejlesztődik tovább...

Offline térképre nincs lehetőség (Még a Google Android platformján sem... Illetve a környező szelvényeket le lehet tölteni előre, de nem lehet teljes államot offline tárolni...)

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#78657) Sjkolrd


Sjkolrd
aktív tag

TuneIn Radio újra elérhető letölthető. Sokan úgy hoztak le,hogy távozott a w10m-ről, de most kiderült,hogy nem így van..szerintem a w10m vagy az egész mobilis rendszert feketíti a rossz hírközlés...ami miatt itt tartunk...

(#78658) Pttypang válasza Luck Dragon (#78620) üzenetére


Pttypang
veterán

Ettol meg a messenger nem lesz kepes ra :)

A kosaras jatek hianyat en mar fel se tudom dolgozni, szerintem beulok egy sarokba sirni.

Everybody lies.

(#78659) SOAD19 válasza no1r (#78651) üzenetére


SOAD19
addikt

Nálam egy jótállási jegy volt a számla mellett pluszban. Szimpatikus, ez a expansys, már reggel 9 után nem sokkal küldték a számla másolatát pdf-ben. Holnap leadom a telefont, hátha tudnak vele valamit alkotni. Nem ismeri fel a számítógép, és a aksi töltés is több, mint 4 órás művelet, ami kezdetben 1,5 óra volt.

(#78660) Luck Dragon válasza Pttypang (#78658) üzenetére

Milyen kosaras játék?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#78661) ΞΔGLΞ válasza csabyka666 (#78654) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

de se Andris se Csilla nem mond egy mukkot se.

Még lihegés sincs? Nagyon összegabalyodhattak!

(#78662) Zolly444 válasza Luck Dragon (#78660) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Van egy easter egg az ios és android Messengeren. Küldj egy kosárlabda emojit valakinek és előjön egy kosaras játék.

(#78663) Luck Dragon válasza Zolly444 (#78662) üzenetére

Ohh köszönöm.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#78664) csabyka666 válasza longwild (#78656) üzenetére


csabyka666
addikt

Nem tudom, megéri-e, nekem szimpatikus. Az online infók nagyon hasznosak, nem tudom, van-e alternatívája.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#78665) csabyka666 válasza ΞΔGLΞ (#78661) üzenetére


csabyka666
addikt

Szoktak lihegni? :D

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#78666) junior11 válasza ΞΔGLΞ (#78611) üzenetére


junior11
veterán

Ilyet már nekem is produkált a Smartscreen, talán szintén Skype esetén :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#78667) MrZidi válasza csabyka666 (#78654) üzenetére


MrZidi
tag

Nem tudom Here nem jó? Az megy offlinban plusz ha be van kapcsolva a net akkor forgalmi infókat ott is kapsz. Legkorrektebb ingyenes offline navigáció és a térképek is frissülnek rendszeresen. Igaz nem egy waze, de a célnak tökéletes eddig engem sosem hagyott cserben.

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#78668) Francia91 válasza MrZidi (#78667) üzenetére


Francia91
veterán

Csakhogy júniustól nem lesz elérhető a HERE Win10-es eszközökön...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#78669) consono válasza csabyka666 (#78664) üzenetére


consono
nagyúr

Én napi rendszerességgel használom, de nálam beszél... Csilla van beállítva. Nincs lehalkítva a média hangerő?

"In God we trust. All others must bring data"

(#78670) zsoltzsolt válasza csabyka666 (#78654) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A Térképek app nem jó? Abban van offline térkép.

(#78671) Teebee9206


Teebee9206
csendes újonc

Új build ma vagy a héten? ☺ Szerintetek várható? ☺

(#78672) pilu85


pilu85
őstag

Lesz valami here helyett?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#78673) consono válasza pilu85 (#78672) üzenetére


consono
nagyúr

Már van, a "Térképek".

"In God we trust. All others must bring data"

(#78674) ajani válasza consono (#78669) üzenetére


ajani
aktív tag

Én ma próbáltam először (péntek óta van 950-em), de nekem sem beszél :(
Eddig nagy szívás iPhone6 után...
A "késni fogok" funkció viszont nagyon tetszik!

[ Szerkesztve ]

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#78675) Lacielvtárs válasza ajani (#78674) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Almás után ablakfone :Y
Ezt hogy sikerült osszehozni? :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78676) ajani válasza Lacielvtárs (#78675) üzenetére


ajani
aktív tag

Céges mindkettő :)
Adok neki pár hónapot, aztán ha nem sikerül megszokni, veszek majd egy 7-est szeptemberben...

[ Szerkesztve ]

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#78677) Lacielvtárs válasza ajani (#78676) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jaa, ertem. Nem akarok kritizálni, csak meglepodtem :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78678) donmackó válasza Lacielvtárs (#78675) üzenetére


donmackó
őstag

rohadt/maradék/beleharapott alma az ablakban = cefre :D

Release the cable hounds!

(#78679) Nooeca válasza Lacielvtárs (#78675) üzenetére


Nooeca
senior tag

mi ezen a furcsa? én is iphoneos voltam WP előtt, csak akkor még pár szériával korábban volt, mi több, karácsonykor adtam el az Iphone6-ot, amit kaptam, mert történt egy kis félreértés a családban, az 520-am ugye már kezdett haldokolni (érdekes mód mióta megvan a 640 azóta meg tökéletesen működik...), így kaptam egy iphone6-ot, de közben meg én is vettem egy 640-et kb fél hónappal korábban.

de akitől kaptam az ezt nem tudta, így két telefon volt a nyakamon, így elsóztam. Azóta vettem egy S6 Edge-t ismerőstől harmadáron mivel kellett neki a pénz most pedig ezt sózom el egy másik ismerősnek.

A lényeg az, hogy ezek elég drága telefonok, és nem értem ki képes ennyi lóvét kiadni értük, nekem ezek csak egy köteg pénzként élnek a szememben, amitől megszabadulni jó, mert dől belőlük a lé.

Egyébként a droid még csak-csak használható, mármint az Edge az tetszik is részben, de nem annyira mint a 640, pontosabban a Windows OS. Az iphone az más tészta, azt elviselni sem tudom... (régen az androiddal voltam így).

Épp azon gondolkozom hogy veszek még egy 535-öt vagy egy 550-et, igazából csak az Insiderhez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78680) Pttypang


Pttypang
veterán

A hetedik napon pedig a 735-om megpihent a 10.0.10586.107 verzioszamon, amen. Mukodese is visszaallt normalisra, öröm és bódottá!
Ez a release verzioszam lenne?

Everybody lies.

(#78681) Nooeca válasza Pttypang (#78680) üzenetére


Nooeca
senior tag

.164 a friss szóval még kell egy frissítés.

(#78682) Lacielvtárs válasza donmackó (#78678) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:)) :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78683) lalyoska


lalyoska
tag

Kedves Topiktársak!
Win 8.1 esetén, Lumia 830-as készüléken hogy tudom megnézni, hgy mikor gyártották a telefont és hogy mennyit beszéltek róla előtte??
Van esetleg valami billentyűparancs??
Ez a csillag-kereszt0000kereszt sajnos nem működik, azt íja ki: hálózati hiba. Csak IMEI számot tudtam megnézni a 06 kóddal.
Kösz, aki segít!!

(#78684) Lacielvtárs válasza lalyoska (#78683) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ejj a csillagkettosketesztsoknulla kód :D
A regi szep idők Nokiaja :K
Mondjuk erre engem is érdekelne a válasz :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78685) Nooeca válasza lalyoska (#78683) üzenetére


Nooeca
senior tag

Ha nem volt gyári visszaállítás akkor benne van az összes perc a telefonban órába átváltva. De ilyenek miért érdekelnek? :D

Valamelyik nap néztem meg az 520-on.

[ Szerkesztve ]

(#78686) hroberto válasza lalyoska (#78683) üzenetére


hroberto
veterán

A gyártási időt nem tudod szvsz. Az összes hívásidőt ha jól emlékszem a Hálózat menüpont alatt léthatod.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#78687) snooze válasza Nooeca (#78685) üzenetére


snooze
veterán

Gyári visszaállításnál is megmarad a beszélgetési idö..nekem legalábbis nem nullázta..

GO Gunners!!!

(#78688) MrZidi válasza Francia91 (#78668) üzenetére


MrZidi
tag

Neki 8.1 van a 820-on...

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#78689) #22743424 válasza lalyoska (#78683) üzenetére


#22743424
törölt tag

Beszélgetési idő ##634# Legalább is azt hiszem azt írja ki 😊

[ Szerkesztve ]

(#78690) lalyoska válasza #22743424 (#78689) üzenetére


lalyoska
tag

Köszi működött. Tényleg 0 perces készüléket vettem. A gyártási időt megtaláltam "A telefonjáról" menüpntban.
Amit még szeretnék kérdezni, mert Lumianál soha sem tudtam megoldani...
Ha letöltök zenéket a telefonra, hogy a fenébe tudom beállítani csengőhangnak??Mert a jobb gombbal nem, zene mappából sem.
Köszi!!

(#78692) Pttypang válasza Nooeca (#78681) üzenetére


Pttypang
veterán

Meh, tudtam, hogy too easy lenne ennyivel megúszni.. :O

Everybody lies.

(#78693) RMZ250 válasza lalyoska (#78690) üzenetére


RMZ250
senior tag

Csak akkor tudod csengőnek beállítani ha a Ringtone mappába rakod. Illetve a Rington Maker nevű appal tudod a telón szerkeszteni.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#78694) #22743424 válasza lalyoska (#78690) üzenetére


#22743424
törölt tag

[link] Én csak bemásoltam a Ringtones mappába számítógépre kötve.

[ Szerkesztve ]

(#78696) zsoltzsolt válasza #32839680 (#78695) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

OneNote

(#78698) nicu71 válasza #32839680 (#78695) üzenetére


nicu71
addikt

azaz a jegyzetre gondolsz? az a Onenote-t nyitja meg.
A megjelenítés valóban 8.1 stilus,de az érintés az nálam már 10.
a hiányzó ikonokra /gondolom a Groove és az Időjárás/ egy megoldás van ,már le se kell írni mi az.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#78699) MKLS


MKLS
aktív tag

Van valami megoldás már a néma email értesítés problémára?
L735, upgrade advisorral az első napon frissítettem 10re, volt utána HR, újra belaktam 0-ról, 3 napig volt hangjelzés, aztán elnémult. Beállítások rendben vannak mindenhol.
Ezt leszámítva nekem rendben van az OS, mas gondom nincs vele.

(#78700) pulcsi


pulcsi
tag

Van olyan böngésző amibe ki lehet kapcsolni a képet úgy, hogy ne is töltse le? Mert pl, a maxthor letölti csak nem jeleníti meg.

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.