Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78901) dredbiro


dredbiro
senior tag

Sziasztok! Létezik olyan fb app ami eltér az előre telepítetttől , részletesebb, gyorsabb, egy baja van, hogy nem találom ☺ lehet nem is app csak webes felületű

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#78902) ΞΔGLΞ válasza #05304832 (#78899) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mint írja, úgy nem fog találni.
Belépsz az áruházba és letöltöd a Frissítési tanácsadót, de csak azután, miután megcsináltad 8.1 alatt a telefon alaphelyzetbe állítását.
Részletes leírást a telepítésről, visszaolvasva találsz, tehát az Upgrade Advisor = Frissítési tanácsadó.

(#78903) Sjkolrd válasza Plazmacucci (#78883) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nem tudom mi nem sikerült,de nekem lazán csinált egy új jegyzetet w10m alatt....

(#78904) Sjkolrd válasza #05304832 (#78899) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Valamit pedig rosszul csinálsz, mert a 735-re meglenes napján tettem fel a w10m-et. T-függő. De emellett meg 532,930 es insideres 925.

(#78905) kdavid97


kdavid97
újonc

Sziasztok, még mielőtt ki jött volna a windows 10 mobilra, addig insider ként használtam (lumia 640), és úgy voltam majd, ha kijön akkor elhagyom az insider programot. Csak, hogy kiment a elfelejtettem. Valamikor a héten jött egy frissítés, és vannak benne kisebb bugok. Azt szeretném megkérdezni, hogy átállni a sima windows 10 mobilra. Az insider programból már kiléptem csak a rendszer buildja az nem változott (10.0.14295.1000). Szóval, hogyan tudok át állni a sima buildra? Lehet hard reset kell hozzá? Előre is köszönöm a segítséget.

Ui.: És nem windows 8.1-et re akarok lefrissíteni, hanem a sima windows 10-re.

(#78907) Sjkolrd válasza Imi1981 (#78900) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Szerintem nem érdemes maradnod a 8.1-en, a w10m igaz nem teljesen végleges, de már most jobb mint a 8.1. Az itt olvasható sok panaszokat nem értem a frissítéssel kapcsolatban l,mert en 4 készülékre tettem fel minden probléma nélkül..

(#78908) csenger41


csenger41
tag

Sziasztok, nekem egy olyan problémám van, hogy nem tudok Edge-ből belépni a hardverapro mobilis felületére, megadom a login dolgokat, újra tölti az oldalt, aztán ugyanúgy kijelentkezve mutat.

Google a barátod, Wiki a barátnőd! :)

(#78910) Sjkolrd válasza csenger41 (#78908) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Desktop win-en, nincs megjegyezve a bejelenkezesi adatok? Nekem probléma nélkül belep mindig,s ki se lep.

(#78911) Sjkolrd válasza #05304832 (#78909) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

A névjegyek outlook fiókhoz kötődnek, sms-ek is.

(#78912) yootti


yootti
tag

Üdv!
Az mitől van,hogy már a réges-régen kitörölt képek (a telefonról onedrive-ról is)még mindig megjelennek a képek élő csempén?Ezek a képek hol bujkálnak?L950

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#78913) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

Lumia 550

A zárolási képernyőre hogy tudom kitenni az időjárás adatokat?
Hiába állítom be a zárolási képernyő beállításainál állapotrészletek megjelenítő alkalmazásnak az időjárás alkalmazást, csak az órát és dátumot mutatja.

Illetve lezárt ("sötét") képernyő esetén lehet mást is megjeleníteni mint a dátum és idő?

Aurea mediocritas

(#78914) hroberto válasza #05304832 (#78909) üzenetére


hroberto
veterán

Hogy az sms-ek is megmaradjanak, biztonsági mentés szükséges.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#78915) Imi1981 válasza Sjkolrd (#78907) üzenetére


Imi1981
veterán

Én még insideres 164-es build-ot próbáltam régebben de ott az edge nem tudott normálisan több lapot kezelni és mikor váltottam köztük mindig újratöltötte ami nagyon idegesítő volt.Ezt javították a hivatalos verzióban azóta?

(#78916) kdavid97 válasza #50751744 (#78906) üzenetére


kdavid97
újonc

Köszi. Most váltottam vissza 8.1-re, és majd frissítek 10-re. Reméltem, hogy van egy kikerülős módszer, hogy ne kelljen lefrissíteni 8.1-re, de mind egy. Még egyszer is köszi. :)

(#78917) csenger41 válasza yootti (#78912) üzenetére


csenger41
tag

Talán Onedrive-on.

Google a barátod, Wiki a barátnőd! :)

(#78918) yootti válasza csenger41 (#78917) üzenetére


yootti
tag

Nincs az onedrive-n ezek közül egyik se .

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#78919) Sjkolrd válasza Imi1981 (#78915) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Sajna a hiv.-ban ugyan ez megvan,hogy az oldalak újra töltődnék.. A redstone 14295.1xxx-ben ez mar nincs es sokkal fürgébb a rendszer, de azért vannak bugok, de ezzel együtt tudok élni,ha majd kijön a végleges redstone frissítés lehet kilepek az insiderbol, de lehet hogy nem ☺

(#78920) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok, hozzá akarok rendelni egy citromailos email címet, de sehogy se engedi. Tudom, hogy POP/IMAP-nál kell, de nem akar össze jönni. (nem az enyém én nem vagyok ilyen amatőr ;])

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#78921) Imi1981 válasza Sjkolrd (#78919) üzenetére


Imi1981
veterán

Akkor kipróbálom azt. Ha tudom . En meg nem léptem ki az insiderből bár egy jó ideje nincs fent ,csak nem gáz.

(#78922) Francia91 válasza Sjkolrd (#78907) üzenetére


Francia91
veterán

Eddig nekem is bejön a Windows 10 a Lumia 1020-ason, igaz, nem hivatalosan van fent. Üzemidő közel azonos (ritkán kapcsolom be a mobilnetet, az viszont nagyon szopkodja az akkut), de a rendszert fürgébbnek érzem, és tetszik is. Eddig 1-2 apróságot tapasztaltam, 1x az Edge böngészőben szét akart esni a kép (azóta viszont nem láttam a jelenséget), meg 1x nem jött elő a kamera képe a Lumia Camera elindításakor (azóta ezzel sem találkoztam). HR nélkül toltam rá a 8.1-esre, a Groove Zene ikonja a menüben üres, de ez az utolsó dolog, ami engem zavarna :)
Összességében szerintem egy jó rendszer, még az Insideres .164-es Build is. Az üzemidőre volt egy marha egyszerű megoldás: kilőttem az appok felét, hogy ne használják a háttérben a netet, kb a lista fele felesleges ott . A gyári FB alkalmazást nem használom, onnan ki vagyok jelentkezve, böngészőből nézek rá néha, meg mellette a Messengert használom még.
Az egyetlen program, ami lassabban indul a W10M-en, az a ProShoot. Olyan 1-2 másodperccel tovább tart az indulása, aztán viszont megy rendesen

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#78923) dredbiro válasza Francia91 (#78922) üzenetére


dredbiro
senior tag

Nálam 535dsen kb 1,5 óra plusz tudott hozni a w10m közel azonos használat mellett, az elmúlt héten sikerült kimérnem , ami azért nem rossz, vannak kisebb nagyobb hibái még remélem javítják idővel

Good hunting,STALKER !

(#78924) Francia91 válasza dredbiro (#78923) üzenetére


Francia91
veterán

Szerintem csak ki kell lőni jópár felesleges dolgot a háttérből, és akkor nem lesz az üzemidővel baj.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#78925) Sjkolrd válasza Imi1981 (#78921) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Jah nem gáz, simán feltudod tenni :) Én visszatettem múlt héten a hiv. 10-et mert úgy volt leadom szervíznek a telefont, mert volt készülék biztorsításom, de még előtte kiderítettem hogy fizettnem kellett volna még egy 20.e ft..szóval reklamációt nyújtottam be a biztosító cégnél ez nem más mint T....szóval addig meg használom újra a redstone-t mert nagyon jó :)

(#78926) zsoltzsolt válasza Sjkolrd (#78925) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mikor felment a Redstone Hr volt?

(#78927) Sjkolrd válasza zsoltzsolt (#78926) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Mikor felment a redstone nemcsináltam Hr-t és minden megvan köszöni jól megvan a L930-am.

(#78928) Pttypang válasza tutis (#78871) üzenetére


Pttypang
veterán

Iranyits at mindent gmailre a freemailes fiokbol es kesz.

Nekem a gmail van az outlookomra atiranyitva. De igy a gmailes reszen nagy vadregenyes tajat formal a beerkezo mappa, leven eleg reg allitgattam be utoljara a szuroket, igazan mokas kepet fest az outlookos rendezettseghez kepest :)

Everybody lies.

(#78929) dredbiro válasza Francia91 (#78924) üzenetére


dredbiro
senior tag

Az lesz, par dolgot kikapcsoltam, de azóta telepítettem pár appot, igy újra bele fogok állogatni, ha újra lesz időm ☺ egyébként használható a rendszer, úgy gondolom

Good hunting,STALKER !

(#78930) Sjkolrd válasza dredbiro (#78901) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Van beta fb, de hogy tisztázzuk a rendes fb app. Mindig aszerint jeleníti meg a híreket, hogy éppen melyik story-hoz szoktak hozza,ha ez egy3 evvel ezelőtti story akkor azt is előre hozza

(#78931) mirci18 válasza Pttypang (#78928) üzenetére


mirci18
addikt

Nekem is át van irányítva a freemailos címem egy g-mail-osra.
A Gmail-os meg az outlook-os címemre.
De időnként a gmail-os és az outlook-os valamiért szétkapcsolódik.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#78932) pilu85


pilu85
őstag

Microsoft csak a telógyártást szünetelteti, vagy a wp fejlesztést is? Érdemes win10, vahy maradjon az ember 8.1 nél.

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#78933) netpeti98 válasza pilu85 (#78932) üzenetére


netpeti98
addikt

A rendszer fejlesztése folyik tovább. :)

(#78934) dredbiro válasza Sjkolrd (#78930) üzenetére


dredbiro
senior tag

Értem én, de sokkal jobb az amiről kérdeztem, részletesebb, gördülékenyebb, időközben rátaláltam, igaz nem app, hanem edge-ből lehet használni

Good hunting,STALKER !

(#78935) moleculez


moleculez
veterán

Az normális, hogy a Fényképek app nem mutatja az SD-ről a képeket? Egyszer, aztán eltűnik.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#78936) AXisBOLD válasza AXisBOLD (#78913) üzenetére


AXisBOLD
addikt

erre valaki? :)

Aurea mediocritas

(#78937) Ricardo válasza AXisBOLD (#78936) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem A zárolási képernyőre sikerül kirakni (640 LTE), bár nem nagyon tetszik, mert a szöveg fele nem látszik :U

Glance screen esetében pedig elvileg az van beállítva , hogy a zárképernyő adatait (ahol be van állítva az időjárás) jelenítse meg, de nem rakja ki.
Amennyire tudom 8.1 alatt volt rá lehetőség, de ugye 550 esetében az sem megoldás.

(#78938) Luck Dragon válasza AXisBOLD (#78936) üzenetére

Én Lockmixet használok erre a célra.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#78939) Joker88


Joker88
őstag

Összegzem, azt hogy én miért nem használom (még) a W10 Mobile-t a Lumia 640XL-en.

2 hete feltelepítették a Nokia Care-ben,tehát, nem én csináltam.

Minden jól működik,a rednszer sebességével,appokkal nincsen gondom,hanem magával rendszerileg vannak problámáim.

1: telefonhíváskor a hangerő 8.1-hez képest gyenge,alig hallani a hívó felet.
2: repülómódban is egy éjszaka alatt vagy 10%-ot esik a töltöttség .
3: 8.1-hez képest eléggé rossz képeket készít a kamera. / 'Kamera' applikáció,ami ugye elméletileg rendszerprogram /
4: maga az email jelzés, ha email érkezik, nem pontos,van,hogy fél órába is beletelik mire jelez ( a beállítás "elemek érkezésekor"-ra van állítva)
5: Több próbálkozás alatt is , sokszor, az esetek döntő többségében videókészítés alatt újraindul a rendszer../ 'Kamera' applikáció,ami ugye elméletileg rendszerprogram /
6: az általam szeretett " Glance Screen" nemigazán működik, legalábbis a beállítása. Visszadob a főképernyőre.

Szóval, ennyi lenne a gondom, de fő gond az egyes pont.
Egyenlőre én maradok 8.1 alatt,remélem mielőbb javítgatják a 10-et,mert kell az újítás,de nem mindenáron.

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#78940) AXisBOLD válasza Luck Dragon (#78938) üzenetére


AXisBOLD
addikt

a zárolási képernyőre kiválóan ki tudok vele rakni mindent (köszi a tippet), de a Glance screen-re (@köszi (#78937) Ricardo, ezt az elnevetést kerestem :B ) továbbra sem tesz ki semmit az órán és dátumon kívül :(((

:F

Aurea mediocritas

(#78941) Luck Dragon válasza AXisBOLD (#78940) üzenetére

Mást nem is fog hisz a kijelző memóriája erre képes csak, nem úgy mint a régi, azt hiszem 920-é ahol a tigrist is ki lehet tenni. ,talán még az akkumulátor töltés szintjét, úgy hogy maga az applikációt letöltöd hozzá. És még marad az alap négy pici ikon helye amit beállítottál.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#78942) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Lumia 820-on fellépő "furcsa" jelenségek - tapasztaltátok bármelyiket is WP-n?

1.) Egy alkalommal fordult elő, legalábbis én egyszer vettem észre, hogy miközben nyomogattam (taláb a naptárba írtam be valamit...) spontán eldobta a mobilhálót, olyan volt, mintha nem lett volna semmi térerő, pedig mindig maximumon jön nálunk az LTE. Kb fél perc, és újra felkapcsolódott (magától), de kísértetiesen hasonlít a régi Nokiák végfokproblémájára a jelenség, habár nem kellett ki-be kapcsolnom a készüléket.

2.) Ugyancsak eddig egyetlen alkalommal fordult elő, hogy bár a telefon nem volt lenémítva, nem csörgött, csak a kijelzőn mutatta, hogy hív valaki. Rezgő mód is be volt kapcsolva, de nem rezgett, illetve ha feltettem a vezetéknélküli töltőre, a töltő érzékelte a telefont, de valamiért nem töltődött...
Kikapcs-bekapcs, most már minden ok, bár naponta ki szoktam kapcsolni egy újraindítás erejéig, lassan 2-3 napja ment folyamatosan, ettől bolondulhatott meg?!

Illetve egy bónusz kérdés. Akarok venni kártyát a 820-asba, mindegy, hogy milyet veszek, vagy van valami ajánlott típus (azon belül, hogy MicroSD)?

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#78943) Bogyó bá' válasza csabyka666 (#78942) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A második jelenséggel már találkoztam az 530DS-en, kétszer is másfél év alatt. (8.1) Az okát nem tudom, azóta sem jelentkezett.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#78944) AXisBOLD válasza Luck Dragon (#78941) üzenetére


AXisBOLD
addikt

akkor ebbe beletörődök :) de már így is sokkal jobb!

köszi a segítséget.

Aurea mediocritas

(#78945) Opravel


Opravel
csendes tag

Sziasztok!

Még a 8.1 felfrissítéséről megmaradt az Instagram Beta nevű programom, ami most factory resettel eltűnt és az áruházban már nem találom. Van valami másik program? vagy valahonnan valahogy le lehet tölteni?

Illetve a notimra is kellene, azon is win10 van.

Tudtok erre a gondr valamit?

(#78946) Sjkolrd válasza Opravel (#78945) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nem dobja ki, ha rákeresel. De bemész a saját könyvtáradba és. Ott megkeresed akkor letudod tölteni az instagram beta app.-ot

Szerk. Ha valamit szeretnél újra telepíteni onnan hamarabb megtalálod.

Store/my library

[ Szerkesztve ]

(#78947) Luck Dragon válasza AXisBOLD (#78944) üzenetére

Szívesen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#78948) dredbiro válasza csabyka666 (#78942) üzenetére


dredbiro
senior tag

Class 10 est vegyél drágább de gyorsabb mint a 4esek

Good hunting,STALKER !

(#78949) csabyka666 válasza Bogyó bá' (#78943) üzenetére


csabyka666
addikt

Akkor az valami szoftveres összeakadás lehetett - remélhetőleg. Köszi! :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#78950) csabyka666 válasza dredbiro (#78948) üzenetére


csabyka666
addikt

Ja ilyesmikre vagyok kíváncsi, hogy érezhetően gyorsabb-e. Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.