Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79251) donmackó válasza Latitude (#79250) üzenetére


donmackó
őstag

Windows Device Recovery Tool-lal helyre lehet állítani.

Release the cable hounds!

(#79252) nicu71


nicu71
addikt

Sziasztok.Nagyon komoly kérdésem van ,hölgyismerősöm tette fel/elnézést előre is/
"Tehát mit kell ahhoz tenni hogy amikor a telefont kikapcsolom kiírja: El ne feledd,holnap xy születésnapja lesz " ..Előre is köszönöm..én az ilyen problémákkal nem nagyon tudok azonosulni :B

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#79253) tomboy0013 válasza nicu71 (#79252) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mondjad neki hogy ne kapcsolja ki a telefont ;)

(#79254) jacis


jacis
nagyúr

Srácok,
Continuum-al nyomtató megy?
Válaszokat köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#79255) bluemirage válasza yootti (#79249) üzenetére


bluemirage
őstag

igen. A véglegesnek' gondolt, hivatalos javítások, frissítések jönnek csak meg... sokkal később.... Ez lenne egyébként a normális...mint minden normális' felhasználónak.

Meliora sunt bono inimica

(#79256) yootti válasza bluemirage (#79255) üzenetére


yootti
tag

Értem :-))
Köszi.

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#79257) Karcsi1001 válasza Sjkolrd (#79236) üzenetére


Karcsi1001
tag

(#79236) Sjkolrd, Szia!

Hát ez az. Régi, elmentett receptekről van szó, több száz darabról.
Köszi a segítséget!

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#79258) Mr. Nimbus válasza nicu71 (#79252) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

A zár képernyőn az állapot részleteket megjelenítő alkalmazás ne a naptár legyen, vagy ne legyen látható a facebook események a naptárjában.

(#79259) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Sziasztok!

WP 8.1-ről lenne szó (+ windows 10-es pc-ről). Szeretném a telefonommal felvett anyagot átmásolni a pc-mre. Dropboxra tudok pl szinkronizálni, de a sebessége nem az igazi. Usb-n át megoldható valahogy?

(#79260) scyllarus válasza Studiossrác (#79259) üzenetére


scyllarus
veterán

Persze, MTP módban simán megy. Rádugod, kiválasztod, másolhatsz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#79261) Studiossrác válasza scyllarus (#79260) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Én fogalmaztam pongyolán. Szóval ha rádugom a telefont pc-re, kiírja, hogy a 7,28 gb-ból csak közel 400 mb az üres hely (telefonom is ugyanezt írja ki). Viszont egyszerűen nem látom pc-n a telefonon lévő adatok jelentős részét. Fényképeket például át tudom másolni. Ha megnézem fájlkezelővel, akkor összesen 500 megányi adatot lát a telefonom belső tárhelyén (amit fent írtam le, hogy nem igaz). Usb adatátviteli mód bekapcsolva van + engedélyezem a telefonon pc-re dugás után.

Mit tegyek, hogy elérjek pc-ről minden fájlt ami a telefonon van?

(#79262) donmackó válasza Studiossrác (#79261) üzenetére


donmackó
őstag

Total Commander + MTP pluginnal mindent meg lehet nyitni ami a telón + sd-n rajta van.

Release the cable hounds!

(#79263) #72797440


#72797440
törölt tag

Hali,
Here Driveban van mód több célt beállítani egy útvonalra vagy csak a Copilot meg a Sygic tudja ezt?

(#79264) tibike8 válasza #72797440 (#79263) üzenetére


tibike8
őstag

Közbensőt nem lehet a here-ben.

(#79265) Studiossrác válasza donmackó (#79262) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Csomó rejtett mappa előjött ezzel a módszerrel, de a konkrét hangfelvételek sajnos nem .

Ettől függetlenül köszönöm a segítségedet, ha van még valakinek tippje, ne tartsa magában :R !

(#79266) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Az email és sms értesítés bug még benne van a legújabb insideres buildban?

(#79267) Nooeca


Nooeca
senior tag

Ezek azért érdekes telefonok lettek volna.

Ez meg ez.

Azért az 50 megapixeles kamera... az már valami! :DDD

(#79268) Luck Dragon válasza Nooeca (#79267) üzenetére

Azért az 1030-at megnéztem volna. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#79269) jacis válasza Nooeca (#79267) üzenetére


jacis
nagyúr

Kár hogy nem adják ki őket. Segítettek volna a wp visszaszorulásának lassításán.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#79270) Plazmacucci válasza jacis (#79269) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nexus hatot le nem cserélném ezekre.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#79271) chipesz válasza jacis (#79269) üzenetére


chipesz
őstag

Az utóbbi helyett ott van a 640XL, szinte ugyanaz.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#79272) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#79268) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

:D

[ Szerkesztve ]

(#79273) Szicskeee


Szicskeee
tag

Sziasztok!

930 as lumian 10586.164 es buildel fenykepezesnel allandoan rebeg a kep kb hasznalhatatlan. Ez vmi szoftver hiba vagy hardveresen ment meg valami?

(#79274) hackeeeee válasza Szicskeee (#79273) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

550-nél is csinálja, bár azért nem használhatatlan.

Véleményem szubjektív...

(#79275) Szicskeee válasza hackeeeee (#79274) üzenetére


Szicskeee
tag

hat nalam fenykepezesre kb igen. 5 fenykepbol 4 nel rebeg utana kilepni alkalamas belep es megint ..

(#79276) hackeeeee válasza Szicskeee (#79275) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha megnyitom a kamera app-ot, akkor látszik, viszont a képeken nem vettem észre hibát. Eddig.

Véleményem szubjektív...

(#79277) Szicskeee válasza hackeeeee (#79276) üzenetére


Szicskeee
tag

Sajnos nekem elmosodva csinalja meg + hallatszik hogy valami kattog.

(#79278) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok. Nem tudjátok hogy mi a helyzet a freemailel?
Napok óta nem küldi at a levelezesem a Google címemre?

Tanúsítvány hibát ír a Google a levelek letöltésénél.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#79279) jacis válasza Plazmacucci (#79270) üzenetére


jacis
nagyúr

Pedi le lesz egy 950 XL-re. A 10-es rendszer is tetszik meg a continuum is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#79280) Plazmacucci válasza jacis (#79279) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát sok sikert :) Másfél hónapot adok :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#79281) duo válasza jacis (#79279) üzenetére


duo
őstag

Én egyet :D de ne legyen igazam :)

mi lett a passporttal?

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#79282) nicu71 válasza Mr. Nimbus (#79258) üzenetére


nicu71
addikt

köszönöm! :R Máris továbbitottam az ügyfélnek /gyanitom nekem kell majd megcsinálni :D

[tomboy0013 /B]
Hát nekem is ez volt az első gondolat ,meg minek kapcsolja ki egyáltalán.Dehát NŐK!!! ilyen tök logikus megoldást be sem vesz az agyuk.Esélytelen. :W :D

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#79283) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#79272) üzenetére

Ez magas labda volt igaz? :D

nicu71
Te jó ég! :U

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#79284) ΞΔGLΞ válasza nicu71 (#79282) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez az infó, inkább (saját használatra) neked kellet és nem egy általad degradált és elbaltázott agyú nőnek.
De, ha még úgy is van, emiatt nem kellene általánosítani, vagy lenézni senkit.

-------------

(#79283) Luck Dragon

Fogjuk rá. :-))

[ Szerkesztve ]

(#79285) bluemirage


bluemirage
őstag

Amikor számtalanszor leírtam, hogy a Windows visszaszorulását a lokális app-ok még nagyobb hiánya, a mainstream app-ok visszaszorulása, vagy rendes támogatásuk megszűnése fogja az első körben kísérni, akkor pl. az ilyen hírekre gondoltam...
Egy idő után ilyen hírek sem lesznek... mert a két nagy portálon (gsmarena, phonearena) már egyre fogynak a windows-os hírek... hiszen a szerkesztők a piaci súly és érdeklődés irányában dolgoznak. Játék és app. ajánlók már jó ideje nincsenek Windows-ra, a windows-os portálokról a kevés hírt is csak jól megválogatva veszik át. A trending Phone listán sem tűnik fel Windows-os telefon és az milyen telefont vegyeken sem.
Aki régóta olvassa ezeket a portálokat az tudja, hogy miről beszélek és azt is, hogy 1-2 éve még nem volt így ugyanezen oldalakon.

Alapjában nem akarok flame-t, úgyhogy jobb ha az insta-s híren gondolkozik az, akit ez érint. :)

Meliora sunt bono inimica

(#79286) Воланд válasza bluemirage (#79285) üzenetére


Воланд
titán

ize, mi ertelme a 8.x-es insta betanak, amikor kijott a 10? :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#79287) pilu85


pilu85
őstag

Vegyenek már fel 20-30 jó programozót microfosék, s rendbe rakjnák a rendszert, mi3r nem tudják ezt megtenni?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#79288) bluemirage válasza Воланд (#79286) üzenetére


bluemirage
őstag

A készülék share alapján a Windows-os felhasználók kb. felére gondolsz? Márhogy' nekik mi értelme van? :K
Na már most, ha ez arra ösztönzi őket, hogy W10 kompatibilis eszközre váltsanak... akkor semmi gond... bár ettől még nem fog nőni a részesedés, csak a szállított mennyiség. Ha viszont sok hasonló ok miatt platformot váltanak, akkor viszont az ilyen húzások nem jók...

A droidon ritka, hogy az előző verzió támogatás megszűnik még akkor sem, amikor már csak a felhasználók alig fele használja.

pilu85:
már rendbe van rakva... kábé'. Ha így adták volna ki, akkor az még talán számított is volna.

Nem a W10M jelenlegi állapota a baj... szerintem. Tiszta telepítéssel/telepítésekkel, vagy akár új telefonnal vásárolva és úgy rá a legfrissebb szoft.. szóval úgy a legtöbb felhasználó már nem vesz észre több hibát, mint más OS-en. Ha az a kevés hiba is eltűnne, akkor Te boldogabb lennél... nem vitatom. De az egészen már nem változtatna.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#79289) Воланд válasza bluemirage (#79288) üzenetére


Воланд
titán

nezd insta beta 2012 ota van. azota nem nyultak a kodhoz, csak egyszer, amikor auth problema volt. ott a 6tag, jobb, mint az official.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#79290) pilu85


pilu85
őstag

Angry birds 2 pl. lehetne rá. Meg jópár másik progi is.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#79291) bluemirage válasza Воланд (#79289) üzenetére


bluemirage
őstag

Mondjuk ez igaz, hogy a 6tag teljes értékű alternatíva.

pilu85: valóban sok minden hiányzik rá, szerintem ez jobb nem is lesz. De ezen a + 20-30 MS-es programozó hogyan segíteni, amire utaltál az elején? MS független fejlesztők kellenének... sok... és befektetők (a háttérben minden fejlesztés, befektetés). A befektetés pedig érdek mentén történik... Na itt el is érkeztünk az egyik problémához.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#79292) no1r válasza bluemirage (#79291) üzenetére


no1r
őstag

én még mindig bízok benne, hogy az UWP miatt idővel ráharapnak a külsősök is.
hiszen relatív kis befektetéssel egyszerre asztali és mobil platformra is kijöhet az applikáció, és desktop W10-et meg nagyon sokan használnak...
idővel pedig szükség lesz univerzál appokra, mert ebbe az irányba tart a windows.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#79293) bluemirage válasza no1r (#79292) üzenetére


bluemirage
őstag

Már megint az uwp. A csodafegyver... :U :N

2016-ban milyen asztali applikációt érdemes fejleszteni? Ha 5-öt mondasz, akkor sem biztos, hogy azok meglesznek. De már én is kíváncsi vagyok. Sem a cégnél, sem otthon nem használok egyet sem, semmit sem a Store-ból az asztali PC-n. Ez lehet az én butaságom is, szóval kíváncsi vagyok.

Én az office-on kívül csak 3rd Party szoftverek használok az asztalin és a cégnél is, a windows-on, de nem a store-ból.

Meliora sunt bono inimica

(#79294) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Sziasztok!

Frissítenék Lumia 930-at tízre, fel is ment a .107. Viszont .218 elszáll hibával.

Mi lehet a gond? Csak a recovery tool majd a folyamat előröl kezdése lehet a megoldás? A lényeg épp az adatvesztés nélkül történő átállás lett volna... 1520-on ez rendesen lefutott.
Köszi!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#79295) weiss válasza bluemirage (#79293) üzenetére


weiss
addikt

Számológép W10-en :) Bár kezét eltörném, aki miatt azt UWP-re kellett átportolni.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#79296) Воланд válasza Plazmacucci (#79294) üzenetére


Воланд
titán

soft reset es/vagy varsz egy par orat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#79297) bluemirage válasza weiss (#79295) üzenetére


bluemirage
őstag

És tényleg! :C
Asztalin is használok és mobilon is... Még... még... Mert ebben van a jövő! :R

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#79298) Plazmacucci válasza Воланд (#79296) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kivárnám a dolgokat, ha most nem lenne használhatatlan a telefon. Félig angol lett, a frissítés menü befagy ha rámegyek. Gyorsabb ha visszaállítom a nyolcat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#79299) consono válasza bluemirage (#79297) üzenetére


consono
nagyúr

Én használok többet is, de nincs itt a notim, hogy összeszedjem :) Ami hirtelen az eszembe jut az a baconit (reddit kliens), meg a Cover (képregény olvasó), de az Outlook is ott van mindegyiken (ez UWP?).

"In God we trust. All others must bring data"

(#79300) ΞΔGLΞ válasza Plazmacucci (#79294) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ahogy írod, vagyis csodálkoznék, ha RT nélkül felmenne. Több ilyennel találkoztam már, és mindig elszállt utána is hibával, még a kicseszett HR után is. Vagyis a megoldás, Recovery-vel vissza 8.1-re (ami a legjobb frissítés előtt) és onnantól a szokásos :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.