Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79051) Plazmacucci válasza netpeti98 (#79049) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Köszi. Ez több mint az elmúlt három build egyben 😄 Slow ringen jön?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#79052) confuser válasza Plazmacucci (#79051) üzenetére


confuser
senior tag

A cikk legelső mondatában le van írva. Release preview ring és retail devices.

(#79053) Plazmacucci válasza confuser (#79052) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R Nem olvastam el semmit csak a changelistet :B

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#79054) no1r


no1r
őstag

valaki tesztelte már, hogy tényleg sikerült e javítani a háttérben való zenelejátszás bugot?
baromi idegesítő. a listában látom, hogy benne van.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#79055) confuser válasza no1r (#79054) üzenetére


confuser
senior tag

Meg a @ bugot is nézzétek meg, én emiatt nem szeretnék visszamenni RSről :D

(#79056) no1r válasza confuser (#79055) üzenetére


no1r
őstag

az az amikor beilleszti a vágólap tartalmát? mert ha igen akkor én csak a Preview buildekben tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#79057) starr


starr
őstag

Nah, fent van a 218.
Érezhetően gyorsult az egész. Gépelés határozottan gördülékenyebb. Valamivel gyorsabban indulnak el a programok.

[ Szerkesztve ]

(#79058) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Valaki megnézné, hogy a Térkép alkalmazás frissült .218-on? Vagyis alul van a menü, mint Rs-en??

(#79059) starr válasza zsoltzsolt (#79058) üzenetére


starr
őstag

Jobb alul "...", bal felül hamburger.
Laggol még rendesen. :(

[ Szerkesztve ]

(#79060) zsoltzsolt válasza starr (#79059) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mi a verziószáma? 4-essel vagy 5-össel kezdődik?

(#79061) starr válasza zsoltzsolt (#79060) üzenetére


starr
őstag

4-essel

(#79062) no1r válasza no1r (#79054) üzenetére


no1r
őstag

gyors teszt után, 3rd party music app tovább lépett az első szám után a következőre (Zbox).
végre :)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#79063) zsoltzsolt válasza starr (#79061) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, az még a régi. Akkor nem megyek .218-ra valószínűleg, az 5-ös Térkép sokkal jobb

(#79064) confuser válasza no1r (#79056) üzenetére


confuser
senior tag

Igen, az, de nem csak Preview buildekben jön elő. RS-en javították, de TH2-n .164-en még jelen volt.

(#79065) pilu85


pilu85
őstag

nem nagyon értek wp-hez. anno volt fél évet 1520. de ez most egész tuti nekem. azér hogy nem foglalkoznak a rendszerrel, dögivel jönnek a frissítések. angry birds 2-t sajnálom hogy nincs. de 31 évesen lehet nem akkora baj.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#79066) MixY


MixY
tag

Sziasztok!
Lumia 930-on (8.1-es op.rendszer) a böngészőben szoktam használni a Facebook-ot, mert számomra az app kuka, de viszont mostanában ahogy betölti a browser a főoldalt, eltolódik balra az egész, ugyanez ha egy képre rámegyek és vissza akarok lépni (kénytelen vagyok ezt is úgy megoldani, hogy megnyitom új lapon az adott képet vagy cikket).
Erre van valami megoldás vagy ez 8.1-en mindenkinek ilyen? (a 10-es már fent volt, de vissza is raktam, mert egy rakás ****).

(#79067) zsoltzsolt válasza spider23 (#79041) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nálam se jelzett ma egyszer sem, csak mikor beléptem az alkalmazásba.

(#79068) MKLS válasza zsoltzsolt (#79067) üzenetére


MKLS
aktív tag

A Messenger dettó...

(#79069) zsoltzsolt válasza MKLS (#79068) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ms vagy mi szarakodik?

(#79070) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

OSX-re tudtok olyan progit, amivel legalább file transferre felismeri a telót? Win 10

Aurea mediocritas

(#79071) pilu85


pilu85
őstag

Nekem nincs bajom face-messengerrel

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#79072) mtomi95


mtomi95
senior tag

Üdv az új TH build milyen? Javítva lettek a .164 hibái? Ki lehet tenni zárolt képernyőnek az időjárást? Az Edge működik rendesen? Meg van a @ hiba? Újra indulgatni szeret még? Ha skypeon sokat írsz és mellette böngészel is, akadozik még az írás?
Hírtelen ennyi jutott eszembe. :B

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#79073) flesh válasza mqm (#79001) üzenetére


flesh
aktív tag

Autós töltő

[link]

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#79074) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Áruházban, az alkalmazás leírásban másnak is különböző nyelven jelennek meg az infók W10M-nél? Nem lehet beállítani, hogy ahol elérhető, ott magyar legyen, a többi pedig angol? Gyakran spanyol vagy valamilyen szláv nyelv, de sokszor találkozni tünde írással is.

Erre gondolok:

(#79075) Xantal


Xantal
tag

Nálam az asztali is .218-ra frissült. Bocs ha valaki már írta.

GI

(#79076) Kin Tan Te


Kin Tan Te
tag

Üdv!
Az új, .218 ma reggel sok „kellemes” meglepetést okozott.
Az ébresztőt kinyírta. Minden beállítás megmaradt, este az élő csempe jelezte, hogy mikorra várható a következő ébresztés, de mégsem csörgött reggel. Rendesen elkéstem. :W
A második g-mail fiók megint nem értesít a bejövő levelekről, így azokat sem kaptam meg. Ez a munkahelyi leveleket szinkronizálta volna le. Azokra sem válaszoltam.
Volt egy kis szőnyeg szélén állás reggel a főnöknél, akinek nem kezdtem el magyarázni, hogy build frissült este. Kivágott volna, mint macskát paraszthelyen. Benyeltem inkább, és bűnbánóan bólogattam. Most a kollégák melóznak helyettem.
Ők is szeretnek ezért…
A fényképezőgép megint nem megy. Kiírja, hogy nincs fényképezőgép csatlakoztatva a telefonhoz.
Az értesítésre jogosult alkalmazások közül egyszerűen törlődött a második g-mail fiók.
Amelyikre fiókra pedig jönnek a levelek, annak a csempéje nem frissül. Hiába olvasom el a levelet, a csempén akkor is ott marad, hogy egy olvasatlan levelem van. Miután kitöröltem a levelet, akkor is ott maradt az értesítés a csempén.
Ennyit ma reggel a frissítésemről.
Amit én ma a redmondiakról gondoltam, azt nem teszik zsebre. A csuklástól garantálom úgy pattogtak, mint egy gumilabda…

(#79077) 313313 válasza Kin Tan Te (#79076) üzenetére


313313
addikt

Nekem 930-on megy minden rendesen a frissítéssel. Mailek jönnek, jelez (gmail), reggel ébresztett is rendesen, kamera is működik.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#79078) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Windows phonera van openvpn program? Ovpn fajlok megnyitásához

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#79079) tibike8 válasza 313313 (#79077) üzenetére


tibike8
őstag

Nekem újabb hibák nem jöttek eddig. Épp elég baj, hogy maradt ami volt...

(#79080) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Üdv Mindenkinek!

Please help! Adott Nokia 930 + 8.1. (ugyanez a hiba fennállt 635-nél is)

Gmailról beszinkronizált névjegyeim harmada tartalmaz csak telefonszámokat. Outlook-ba is beszinkronizáltam a névjegyeket, de ugyanaz a hibajelenség. A többi platform tökéletesen leszinkronizálja a kapcsolataimat telefonszámmal. Mit ronthatok el?

(#79081) Kin Tan Te válasza 313313 (#79077) üzenetére


Kin Tan Te
tag

Üdv!
Beállítottam egy új ébresztést, azt kezelte. Remélem, holnap reggel is fogja a régieket.
Nyomtam egy soft resetet, a kamera is visszajött. Kezeli a Skype video is a kamerát.
Leválasztottam a g-mail fiókot, majd becsatoltam újra és most már újra szinkronizálja a telefont, valamint az értesítésekre jogosult alkalmazások között is megjelent a második g-mail fiók is.
A kollégák is megbékéltek.
Szóval kezd egyenesbe jönni a nap.
Köszönöm a visszajelzésedet.
(Lumia535)
K-T-T

[ Szerkesztve ]

(#79082) Szolti


Szolti
csendes tag

Sziasztok!

Amikor 8.1-ről frissítettem 10-re (L930) szükség volt egy hard reset-re.
Mi a helyzet a CU-k esetében? Nyugtassatok meg, hogy ilyenkor nem kell hard reset.
Köszönöm!

Szolti

(#79083) pilu85


pilu85
őstag

Csempe hátterét lehet színtelenre állítani vhogy?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#79084) zsoltzsolt válasza pilu85 (#79083) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Állítsd teljesen átlátszóra. De persze, nem mindegyik lesz így sem az.

[ Szerkesztve ]

(#79085) pilu85 válasza zsoltzsolt (#79084) üzenetére


pilu85
őstag

Nem láttam h olyan is választható volna

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#79086) Воланд válasza Szolti (#79082) üzenetére


Воланд
titán

nem kell hr.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#79087) zsoltzsolt válasza pilu85 (#79085) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A zárolási képernyő beállításnál nincs csúszka?

(#79088) jacis válasza Kin Tan Te (#79076) üzenetére


jacis
nagyúr

Milyen teló?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#79089) starr válasza pilu85 (#79085) üzenetére


starr
őstag

Gépház, személyre szabás, kezdőképernyő
Csempék áttetszőségét kell 100%-ra álltani.

(#79090) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Jött ma egy frissítés, 10586.218.

Véleményem szubjektív...

(#79091) mtm800 válasza hackeeeee (#79090) üzenetére


mtm800
senior tag

Már tegnap este jött

(#79092) Nooeca


Nooeca
senior tag

Na 8.1-ről áttérve .218-ra sok pozitív változást tapasztaltam.

Eddig csak az 520-amon volt Windows 10, de az csak ébresztésre van. Nagyjából ott is átnéztem a rendszert, de ott bugosan sikerült telepíteni. Itt most nem.

Kell egy HR 8.1-en.
-> aztán .107
-> aztán .218
Aztán ha nem is látsz de lesznek gondok, úgyhogy még egy HR.

Ekkor pedig kapsz egy teljesen egészséges telefont. 640 esetében legalábbis. Az egész 3-3,5 órás procedúra, többségében úgy, hogy nem kell figyelned a készülékre mert pittyeg.

Ami nekem nagyon felüdülés az az Edge. IE-ben a rossz szabványok miatt egy csomó oldal nehezen jött be, és rosszul, vagy széttolta az oldalt ilyesmik. Edgeben ez nincs és jóval gyorsabb is! (lehet ez a .218 java és a .164-eseknek ez még újdonság, nem tudom).

Egyelőre ami gond az az SD/Telefon beállítás tárterületnek. Az alkalmazásokat jobb ha mindenképp telefonon hagyjuk, mert ha van valami jelenleg a telefonon és az kap frissítést, és esetleg úgy van beállítva hogy már mindent SD-re töltsön le, akkor a telefon nem nézi hol volt, hanem oda szedi le, ami be van állítva.

Vagyis ha leszedem az összes rendszerfrissítést így az elején aztán átállítanám hogy minden más amit én szedek le, menjen SD-re, akkor ha a jövőben jön valami rendszerfrissítés azt is átrakja SD-re. Ez így hülyeség.

(#79093) StLui


StLui
veterán

Eddig 3 év alatt sosem kellett HR-t csinálnom, 920-ról jöttem pedig 640-re, most viszont frissítettem 10-re, és nem hzza be a telefonszámokat sem hiába van beállítva az outlook.com -os fiók, nem úszom meg? (azt sem tudom, hogyan kell)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#79094) Plazmacucci válasza Nooeca (#79092) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mondok jobbat. Belakott 8.1 --> .107 --> .218, nem volt egy db HR sem, minden faszán működik, kivéve:
- Onedrive nem tölt fel, de ez mindig is szar volt, minden build-del, mindegy hogy HR előtt vagy után
- Edge-ben nem jöttem rá hogy kell az előző böngészett oldalra visszamenni, swype nincs, visszagombra kilép

Kb ennyi amit tapasztaltam. A készülék (1520) gyors, jelez, van hangja, stb...

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#79095) mdraco válasza Nooeca (#79092) üzenetére


mdraco
őstag

Üres alkalmazásikonok vannak-e? Groove zenénél és Időjárás appnál...

(#79096) Sjkolrd válasza mirci18 (#79039) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nah ez a tv most avagy go nem nagy érvágás...a free wifi az mar mas kérdés, de szerintem fog jönniwm-re is, mert nem csak telefonon van wifi. Ott van tablet,notebook..es desktopra w10-re kell írniuk egy appot, igy azt ésszerű lenne uwp-re megírni. Ha nagyon váltanék akkor se mennek androidra, akkor inkab ios.

(#79097) StLui válasza Plazmacucci (#79094) üzenetére


StLui
veterán

Nekem meg a onedrive megy mindig hiba nélkül, most is a 10-zel

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#79098) Luck Dragon válasza StLui (#79097) üzenetére

Az nekem is tökéletesen működik mind a kettővel.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#79099) Plazmacucci válasza StLui (#79097) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem tudom mi lehet a gond, várok mondjuk 10 percet, nincs feltöltve a kép, belépek One-ba, odamegyek a folyamatokhoz, és akkor írja, hogy várakozik, majd elindul a feltöltés. Magától nemigen.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#79100) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Alkalmazás boltban létezhet, hogy nem látom mikor frissült utoljára az alkalmazás?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.