Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75701) ΞΔGLΞ válasza Lacielvtárs (#75699) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Beállítások---rendszer---névjegy--és ott alaphelyzetbe állítás.

(#75702) Lacielvtárs válasza ΞΔGLΞ (#75701) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ertem. Koszonom. Megprobalom. Mert tetszik a rendszer, de igy nem bizom benne :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75703) Lacielvtárs válasza ΞΔGLΞ (#75701) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, a HR segített eddig az újraindulás gondon...
még tesztelgetem és meglátom mi lesz a végső döntés :)
de köszönöm a tippet mindannyitoknak :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75704) Ceftriaxone


Ceftriaxone
aktív tag

Sziasztok!
A családban van 2 Lumia 532 telefon, (mondjuk nekem pont nincs WP 8 vagy 10 rendszerű készülékem.)
Az a panasz, hogy néha most nem csöng, pedig nincs némára állítva, sem éjszakai üzemmódba
..sem a csöngő, sem a telefon híváskor nem szól , aztán ha ugyanazt piszkálja az ember megint csöng...
Nem volt némítás, nem volt csak rezgőre állítva a rokonok szerint...ötlet???
Ez most mi? Szoftverhiba?

[ Szerkesztve ]

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#75705) Plazmacucci válasza Ceftriaxone (#75704) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Háttérből ki kell lőni a Messengert mert némítja a rendszerhangokat. Bug, ami évek óta megvan.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#75706) Ceftriaxone válasza Plazmacucci (#75705) üzenetére


Ceftriaxone
aktív tag

Bocs, mivel nincs ilyen telefonom: milyen Messenger -t? A Facebook Messenger nincs rajta, sőt az egyiken Facebook sincs. ( törölve lett. )

[ Szerkesztve ]

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#75707) Plazmacucci válasza Ceftriaxone (#75706) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig a Faszbúk Messengertől szoktak elkussolni, meg szerintem a Vibertől. Igaz, hogy semmi nem fut a háttérben, de ha bezárod még is visszajönnek a rendszerhangok.
Újra kell indítani a telefont egyébiránt. Ha nincsenek ezek a telefonokon akkor akkor passz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#75708) Ceftriaxone válasza Plazmacucci (#75707) üzenetére


Ceftriaxone
aktív tag

Köszönöm a választ!

Esetleg a Whatsapp is csinál ilyet??? Az egyiken van, és sűrűn használt...

[ Szerkesztve ]

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#75709) Plazmacucci válasza Ceftriaxone (#75708) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ki kell próbálni. Vissza gomb hosszan, és onnan lefele mozdulattal lelövöd az alkalmazást. Ha utána megint vannak rendszerhangok akkor oké.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#75710) Ceftriaxone válasza Plazmacucci (#75709) üzenetére


Ceftriaxone
aktív tag

Köszönöm, mondani fogom!

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#75711) Partyface007 válasza Nooeca (#75700) üzenetére


Partyface007
őstag

már most van számos programverzió ami nem átjárható 8.1 és 10 között emiatt nem lennék meglepődve ha a hivatalos ajánlás az lenne hogy ne migrálj ha nem okvetlenül muszáj és ne állj vissza mentésből se...

amúgy én az MWC-re tippelem hogy bejelentik a végleges verziót a régebbi telefonokra de lehet csak március elejétől lehet majd csak letölteni... azzal is nyernek 1-2 hetet .-)

(#75712) Nooeca válasza Partyface007 (#75711) üzenetére


Nooeca
senior tag

Sokan beleesnek abba a hibába, hogy azt gondolják hogy Február végén itt a Windows 10 akkor már márciusban mindenkinek tölthető... Most itt nem rád gondolok hanem sok fórumot nézek ahol így-ugy várják hogy "Remélem akkor már márciusban tölthetem..."

Csak azt felejtik el hogy az új modelleken kivül (950, 950XL, 650, 550) egyelőre csak a 640 és azok közül is csak az LTE-s kap frissítést, bár a sima is az első körben lesz de már ott lehet 1-2 hét csúszás is.

De pl. ez az 10xx Lumia még az is lehet hogy április végén kap csak frissítést...

[ Szerkesztve ]

(#75713) tomboy0013 válasza Nooeca (#75712) üzenetére


tomboy0013
veterán

Miért írtál 10xx-et? Csak a 1020-as kezdődik 10-zel :D

(#75714) Partyface007 válasza Nooeca (#75712) üzenetére


Partyface007
őstag

én se hiszek a minden modellre egyidőben érkező frissítés lehetőségéről de ne úgy legyen

tippre 640,930,830 a sorrend és csak ezután a régebbi modellek

(#75715) Nooeca válasza tomboy0013 (#75713) üzenetére


Nooeca
senior tag

Nem tudtam hogy 1000 mennyi így fejből :) Volt már kezemben a telefon, de elfelejtettem a végét, nem volt kedvem ráguglizni.

(#75716) Nooeca válasza Partyface007 (#75714) üzenetére


Nooeca
senior tag

520 még lehet prioritást kap a nagy piaci lefedettsége miatt...

512 MB RAM ide vagy oda, de ettől még mehet rá rendszer, ha csak nem kell valamit lebutítani amely komolyabb munkát igényel mert akkor csúszna... de nem hiszem, maximum apphasználat lesz az ahol ez majd jelentkezik.

A 4GB-os háttértárú telefonok vannak kilőve mint az 530.

(#75717) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ti mit szívtok, mikor még az ms sem írt időpontokat?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#75718) Partyface007 válasza Plazmacucci (#75717) üzenetére


Partyface007
őstag

"amúgy én az MWC-re tippelem hogy bejelentik a végleges verziót a régebbi telefonokra"

semmit csak tipp, lehet hogy nem jön be...

[ Szerkesztve ]

(#75719) Plazmacucci válasza Partyface007 (#75718) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akinek nem inge :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#75720) aszti75


aszti75
senior tag

Tubecast-ot hasznalok youtube alaklmazas alternativajakent.Tudja valaki,hogy amit letoltesz vele videot hova menti a telon?Vagy azt csak "igy" elerni nem lehet?

:R
Arra gondoltam,hogy atmasolnam a letoltott videot gepre.

[ Szerkesztve ]

(#75721) Partyface007 válasza Plazmacucci (#75719) üzenetére


Partyface007
őstag

lassan már van/lesz olyan állapotban a 10 hogy kimerjék adni régi telefonokra is és ha lesz egy kis eszük akkor súlyos bocsánatkérések közepette (a jelentős késés miatt) erre az MWC az kitűnő alkalom lenne....

[ Szerkesztve ]

(#75722) cattus válasza aszti75 (#75720) üzenetére


cattus
őstag

Csak az alkalmazásból tudod elérni a letöltött tartalmat.

Do the thing!

(#75723) Nooeca válasza Plazmacucci (#75717) üzenetére


Nooeca
senior tag

Nekünk nem írt, csak a partnereknek hogy Február végéig várjanak. Minket mezei usereket simán át tudnak vágni, csak az a gond hogy ezt a partnerekkel nem tehetik. Nekik muszáj mondaniuk valamit.

Partyface007: Nem tudom mennyire jó ötlet lenne részükről eljátszani azt hogy most jelenik meg a Windows 10 mobilra, mikor annak idején még az MS közölte, hogy Decemberben kész lesz.

[ Szerkesztve ]

(#75724) Bukk900 válasza aszti75 (#75720) üzenetére


Bukk900
őstag

Ez működik yt letöltésre, kivéve wp-n. :D Nem tudok beilleszteni linket...

(#75725) aszti75 válasza Bukk900 (#75724) üzenetére


aszti75
senior tag

Koszi.Nekem mukodik WP10M-en 😀
@cattus:Sejtettem,bar biztam abban,hogy tevedek,de megsem ☺

[ Szerkesztve ]

(#75726) Francia91 válasza Plazmacucci (#75707) üzenetére


Francia91
veterán

Én nem találkoztam még ezzel, pedig a Messenger, a Skype és a Viber is futni szokott a háttérben... :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#75727) MrZidi válasza Francia91 (#75726) üzenetére


MrZidi
tag

Szerencsés vagy, de a Messengernél tényleg előfordul ez a gabesz a többinél még nem halottam, mert azok a vissza nyíllal alapból ki vannak lőve az alkalmazás váltóból 😉

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#75728) height válasza Aethelstone (#75672) üzenetére


height
aktív tag

Szia gyári a töltő fej, csak mostanában lassú, sőt csak jelezte hogy tölt, de nem növelte a töltés szintet, és teljesen lemerült, és egyáltalán nem is tölt már. :(

(#75729) this is life válasza Ceftriaxone (#75710) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam 8,1 de w10 alatt is neha csinalja, nekem eleg volt annyi hogy a stop music appot telepitettem , ha meghulyul a zenehallgatastol (nalam akkor jott elo) akkor csak eleg volt elinditani az appot es megjavult.
Probaljatok ki hatha bejon ... ja a viber skype allandoan fut nalam .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#75730) Melack válasza aszti75 (#75720) üzenetére


Melack
veterán

A rendszer zárt részére teszi saját file formátumban. Ha meg is lenne sem tudnád lejátszani. Azt hiszem xda-n olvastam erről.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#75731) shaggy


shaggy
aktív tag

Lumia 930 tudnátok pár infót mondani akinek esetleg van vagy bvolt.

Erőssége, gyengesége?

(#75732) Ricardo válasza shaggy (#75731) üzenetére


Ricardo
félisten

Látogasd meg a 930 topicot.

(#75733) lorcsi


lorcsi
veterán

ezzel a 650-el megint nem fognak odavágni a konkurenciának :((

kb. a 735 szintjén van..ami már 2 éves telefon
ráadásul az olcsóbb is volt

tisztára, mintha direkt ki akarnák nyírni az egész wp telós brendet

fasza hw-s 4' körüli telókat szerintem nem győznék gyártani..

[ Szerkesztve ]

(#75734) Spet válasza lorcsi (#75733) üzenetére


Spet
addikt

Majd varjuk meg a Surface generaciot, es utana temessuk a Wp-t. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#75735) mirci18 válasza lorcsi (#75733) üzenetére


mirci18
addikt

Miért ettől várod ez csak középkategória alsó telefon ma de inkább alaptelefon.Mert régebbi proci van benne mint egy 640-esben.

Telefonnak jó a 640 is.
De max 70-e ft-os androidokkal kell összevetni.
Ha az új 950-t mondtad volna na az már összevetési alap.

Egyébként látványos számomra és másnak is hogy nem igazán dolgoznak a telefonvonalon.
Sajnos lehet hogy ne ma de akár két év múlva már nem lessz wp vonal.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#75736) bluemirage válasza mirci18 (#75735) üzenetére


bluemirage
őstag

Nekem is úgy tűnik, hogy nem erőt gyűjtenek a nagy dobásra, hanem egyszerűen nem fejlesztenek telefonra ill. telefont. A W10 mobilos esetlensége még azt is mutatja, hogy magára a telefonos OS-re sem fordítanak elégséges erőforrást.... nemhogy a telefonra, mint új hardverre.
De nem akarok a károgók közé beállni. Ma már elég sokan vagyunk ahhoz, hogy ez nem új infó, hanem lassan a többség tényszerű véleménye, azt meg minden ismételgetni... :)

Meliora sunt bono inimica

(#75737) MarQs válasza mirci18 (#75735) üzenetére


MarQs
senior tag

Utóbbi időkben kikerült a netre vagy 5-6 OEM gyártó tervben lévő új, W10M modellje... de lehet van az több is.
Mert az MS továbbra is maradna inkább szoftver-, mint hardvergyártó cég.

Ettől függetlenül ilyen részesedés mellett bármi megtörténhet... és az ellenkezője is. ;)

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#75738) mirci18 válasza bluemirage (#75736) üzenetére


mirci18
addikt

Elősször jöttek a a 8.1-en futó lumiás alkalmazások elkefélése.
Mondván a 10-ben benne lesz. De hogy mikor vagy hogy hogyan arról semmi információ.

Utána meg karták nyirbálni a onedrive-ot sikertelenül.

Majd ezután bemutatnak 3 új telefont amiből kettő csúcstelefon több mint 200 e ft-os árazással.
Mellé a szegényebbeknek adnak egy olyan telefont ami 640-es mása de rosszabb procival és drágábban.

És akkor még nem beszéltem arról hogy van ugye a continumról.
Ott is fizetőssé akarnak tenni bizonyos szolgáltatásokat.

Eladták a navigációt ami kérdéses hogy meddig lesz nekünk használható.

És a hab a tortán kiadtak egy olyan rendszert ami nem egyszerűen bugos mint egy új rendszer hanem annál sokkal rosszabb.enyhén szólva használhatatlan a jelenlegi formájában.

Ezért sem értem mi ez a nagy wp 10 láz.
Aki kipróbálta azoknak a 70%-a visszajött 8.1-re.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#75739) mirci18 válasza MarQs (#75737) üzenetére


mirci18
addikt

Értem én de eddig is a gyártók a csökkenő eladások miatt kiszálltak a buliból.
Most ez miért lenne máshogy?

Na mindegy nekem tetszik a WP van még egy évem eldönteni hogy megyek vagy maradok itt.
De az az igazság hogy kezdek ráunni a szivatásra.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#75740) MarQs válasza mirci18 (#75739) üzenetére


MarQs
senior tag

A csökkenő eladások miatt max. a szoftverfejlesztők szálltak ki a partiból. A gyártók szinte be sem szálltak, vagy azért nem mozdultak meg, mert jó darabig volt egy full, az MS által konstruált Lumia paletta. Eddig.

A lényeg: meglátjuk mi lesz. Sok mindent nem tudunk.

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#75741) watador600


watador600
senior tag

Sziasztok!

Nagyon szemezek egy 640 LTE telóval.
Elsőkörben egy (számomra :DDD ) fontos kérdést tennék fel.
Androidról jövök, és van egyetlen egy játék amit napi szinten játszok (Clash of Lords), viszont ennek csak a második részét láttam az áruházban. Kérdésem az, hogy valahogy meglehet oldani hogy én majd az első részét tudjam használni?

Másik kérdésem, hogy ez a telefon mennyire ajánlott? Esetleg akinek van ilyen, írna pár sort róla? Akkumulátor érdekelne nagyon, hogy mennyit bír.

Köszönöm szépen! :R

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#75742) mirci18 válasza MarQs (#75740) üzenetére


mirci18
addikt

Akkor a samsung miért szállt ki vagy éppen a Dell vagy a HTC vagy az LG.

Windows 8-ra csak a HTC és a Samsung maradt 1-1 telefonnal majd ők is kiszálltak vagy 3-4 éve.

Egyébként meg pont elég az ha a szoftverfejlesztők kiszállnak.
Nélkülük a telefonokat sem lehet eladni.Mert nem lessz mit futtatni a rendszeren.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#75743) MarQs válasza mirci18 (#75742) üzenetére


MarQs
senior tag

Ugyanazt írtad le még egyszer, mint ami az előző posztomban van, csak más szavakkal.... :)
No offense!

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#75744) mirci18 válasza watador600 (#75741) üzenetére


mirci18
addikt

Hogyha nincs benne az áruházban akkor nem tudod használni.
Maga a telefon nem rossz.
A kijelző nem prémium kategória sem a hátlapja sem de árban nagyon jó s a kamera sem rossz.
Az akksija nagyon jó.
Nekem 830-van ahhoz képest számomra fapados de fele annyiba is kerül mint egy 830.
Párom jól járt anno a 640-ével olcsón megvette.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#75745) mirci18 válasza MarQs (#75743) üzenetére


mirci18
addikt

Így van bocs.
Csak az első sort olvastam mikor írtam mivel telefonon csak azt láttam hirtelen.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#75746) MarQs válasza mirci18 (#75744) üzenetére


MarQs
senior tag

+1 :K

(#75741) watador600
Ha már szemezel is vele, ergo amúgy tetszik, akkor rosszul biztos nem fogsz vele járni. A készüléket magát a tulajok nagy többségében szeretik. Azt szűrd le magadban, hogy mik azok az appok, amiket nem tudsz semmiképp nélkülözni, majd keress rá, hogy van e rá alternatíva az MS áruházában.
Ált. a kevesebb alkalmazás szokott problémát okozni droidról érkezőknek.

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#75747) watador600 válasza mirci18 (#75744) üzenetére


watador600
senior tag

Értem :(

A kijelző nagyon gáz? LG G2-m van most jelenleg, ehez képest nyilván vissza lépés, de ahogy láttam 5 col, ami kicsit kisebb mint a mostani, így kompenzálva (?!) a kisebb felbontást minimálisan.

Nincsennek nagy elvárásaim egyébként, csak azt szeretném hogy stabil legyen, megbízható. Kamera az annyira nem érdekel, nem fotózok sokszor.

A 830-at is néztem, tetszik az is, csak most nem szeretnék kiköltekezni. Plusz most a 640-et egész jó áron lehet megvásárolni a Telekom-nál.

(#75746) MarQs

Igen, jogos a felvetés, csak szeretném a témát jól körbejárni mielőtt veszek valamit. Windows-os telefonom pedig még nem volt, ezért kicsit idegenkedek tőle.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#75748) MarQs válasza watador600 (#75747) üzenetére


MarQs
senior tag

Dobtam még pár sort az előzőmhöz.
A kijelző szerintem(!) nem para, de nézz be a teló topikjába! Korrekt választ fogsz kapni. :K

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#75749) watador600 válasza MarQs (#75748) üzenetére


watador600
senior tag

Oh, észre de vettem, köszi az infókat ezeket megfogom csinálni, mielőtt megveszem :R

Topikját kerestem, elég inaktív :S de belefogok olvasni. Láttam hogy ez a topik aktívabb, azért írtam ide elsőnek :R

Szerk.: valamit elnéztem ezek szerint :D nagyon is él a topik.

Köszi mégegyszer :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#75750) Plazmacucci válasza watador600 (#75747) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Fasorban sincs a G2 kijelzőjével.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.