Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76551) okoska74


okoska74
senior tag

+44 7019801876

Erről a telefonszámról tudtok valamit? Már két napja, hogy hív de mindig csak nagyon röviden csöng kb 1 másodpercig és mivel nekem nem ismerős nem szeretnék semmilyen játékba belefolyni ami nekem pénzembe kerülne.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#76552) ViktorHUN79 válasza okoska74 (#76551) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nekemis volt ilyen a napokba igaz csak ef
gyszer de ugyanugy épp hogy 2 csengés vmi külföldi számról.Jobb ha nem hívid vissza vlószinű arra mennek hogy visszahivod azt valami emeldíjas szám horror összegért!Ha nem hagyák abva tiltsd le a számot a telefinba azt akkor ki se jelzu ha erről a számról van hívásod!

(#76553) zsoltzsolt válasza okoska74 (#76551) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Egy hasznos oldal ilyenkor:
http://telefonszamkereses.hu
Itt beírod, majd kiadja mi lehet, fórum jellegű, vagyis a felhasználok leírják, hogy mit tapasztaltak az adott számmal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#76554) okoska74 válasza zsoltzsolt (#76553) üzenetére


okoska74
senior tag

Ismeretlen telefonszám Angliából.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#76555) hallador


hallador
addikt

Sziasztok, elvileg kinn van a W10M mikor várható, hogy ez a telefonon is megjelenik? Köszönöm.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#76556) consono válasza hallador (#76555) üzenetére


consono
nagyúr

Gyakorlatilag is kint van, de csak retail független készülékekre. Ha nem vagy GYÁRILAG független, akkor ki tudja mikor jön meg...

"In God we trust. All others must bring data"

(#76557) flesh válasza consono (#76556) üzenetére


flesh
aktív tag

Gyakorlatilag arra még várni kell!

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#76558) dredbiro


dredbiro
senior tag

Sziasztok! Találkozott mar valaki olyan problémával, hogy a mobilja(jelene esetben lumia 535ds) nem tölt? A töltőt kipróbáltam masik készülékeknél, ott hibátlanul teszi dolgát. Válaszokat elore is köszönöm :R

Good hunting,STALKER !

(#76559) mukibuci válasza ViktorHUN79 (#76552) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

csak hogy ne terjessz mindenféle hülyeséget: egyetlen magyar szolgáltatónál sincs külföldi emeltdíjas hívás/sms

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#76560) hallador válasza consono (#76556) üzenetére


hallador
addikt

Elvileg a microsoft oldalán az én készülékem ebbe a csoportba tartozik

Country variant Denim 8.10.14226.359 02540.00019.14522.26003 RM-1045_1074

Csoportba tartozik csak 8.1

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#76561) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó napot urak...
win 10, lumia 550, ma jött egy rendszer frissítés, azóta folyamatosan újra indulgat a telefon... :W
belépni sem tudok a gépházba :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76562) Plazmacucci válasza Lacielvtárs (#76561) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gomb kombinációs HR.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#76563) Lacielvtárs válasza Plazmacucci (#76562) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszi tippet, már csinálom is :D :R
de kezdem elveszíteni a hitem a windows phone-ban :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76564) KunEmber válasza mukibuci (#76559) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ilyen valóban nincs, de az afrikai telefonszámos lehúzás működik. Gondolom, ez az angliai szám csak egy újabb fejlesztése a projektnek.
http://index.hu/tech/2015/04/21/megfejtettuk_a_rejtelyes_afrikai_hivasok_titkat/

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#76565) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Letöröltem egy alkalmazást és az Ringtone maker még mindig mutatja az egy letöltött fájlt. Hogy tudom ezt törölni? A fájlkezelőben nem látszik semmi.

A másik kérdésem az lenne, hogy az áruház például a OneDrive-nál azt írja, hogy ingyenes, nem írja, hogy telepítve csak amikor rámegyek. Be lehet valahol állítani, hogy alapból kiírja, hogy telepítve? Több alkalmazásnál működik, néhánynál pedig nem.

Ha letörlök egy telepített alkalmazást az lassítja a rendszert? (Maradnak utána "szemetek", mint az asztali Windows-nál?)

(#76566) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Adott 2 db, azonos verziójú 8.1-es rendszert futtató, azonos típusú teló.
az egyik jelezte a tulajnak, hogy minek használná az "Üzenetek" appot, ha itt a remek "Üzenetek+" , ami bővebb funkcionalitással működik.

A másik teló, nem jelzett ilyet, és égen földön nem találom meg ezt az Üzenetek+ appot.

Hol, és hogyan találom meg, valamint min múlik, hogy egyik telón van, a másikon nincs? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#76567) MrCsiT válasza z123456789 (#76541) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha droidon kérdés, és tegyük fel, az eszköz Samsung, akkor egy Samsung fiók létrehozása után, rendben működik ez a funkció, beleértve a távoli riasztásküldést (telefon megkeresése: max hangerőn csengetni kezd, ha le volt némítva, akkor is) és a távoli teljes törlés lehetőségét is.

hallador: ezt a "melyik csoportba esik a telefonom" -dolgot, milyen linken lehet megnézni? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#76568) kpal válasza Nooeca (#76464) üzenetére


kpal
veterán

Ahogy látom Ebay , Aliexpress stb... felől áramlik Eu felé a Lumia telók szép számmal . Vajon ezek benne vannak a statisztikában :F

(#76569) hallador válasza MrCsiT (#76567) üzenetére


hallador
addikt

Szia,

Minden országba kiad az MS egy telefont, adott szolgáltatói kódokkal, a telefon ezt megkapja, és az MS onnantól kezdve oda sorolja a telefonod:

A Magyar:

Szoftverfrissítés és letöltések

Country variant ilyet árult a telenor például, ez a függetlent jelenti, de ebben nem vagyok biztos, valaki aki Windows Phone szaki itt?

Jobban tudja. Remélem segítettem.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#76570) bluemirage válasza hallador (#76569) üzenetére


bluemirage
őstag

Korábban biztosan árult a Telenor Contry Variant, azaz független WP-s telókat. Nekem pl. így van Telekomos ügyfélként kártyafüggetlen L925-öm, a Telenortól.
... és függetlenként valóban az első közt kapja/kapta a frissítéseket.

Úgy hallottam, hogy már a Telenornál is függőként árulják a Windows-os telefonokat.

Meliora sunt bono inimica

(#76571) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#76563) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

és persze HR után is újraindul, akár akkor is ha csörög a telefonom :W
kivágom a végén a szemétbe :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76572) Plazmacucci válasza Lacielvtárs (#76571) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Recovery tool segítségével tedd vissza a gyári szoftvert. Utána add el a pics@ba, vagy ne Insiderezz. Ha simán OTA jött a szoftver Insederen kívül, nem szóltam. Akkor csak simán add el :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#76573) Lacielvtárs válasza Plazmacucci (#76572) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szerintem az lesz...
jaja ez gyárilag jött win10-el....
már bánom úgy ahogy van ez az egész kupleráj egy forintot nem ér...
nekem erre nincsen türelmem...
a gyári winn 10-el amivel adták, minden rendben volt... amióta jönnek a rendszer frissítések, azóta szívok vele és még csak kikapcsolni sem tudom a rendszer frissítést :W
pedig a gári alap rendben volt anno...
de marad a tanácsot és repül a francba... :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76574) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#76573) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

még egy kis infó...
a ma reggeli frissítés óta, majdhogynem forró a hátlapja a telefonnak :U
kukaérett lenne? :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76575) hroberto válasza Lacielvtárs (#76573) üzenetére


hroberto
veterán

Érdekes, hogy milyen különbségek vannak. Nekem is OTA frissítéssel jött a 164-es build 950-re tegnap, nem csináltam HR-t sem, ennek ellenére flottul működik minden.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#76576) Lacielvtárs válasza hroberto (#76575) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jó neked :)
én úgy látom ezek a telefonok az életemre törnek :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76577) Plazmacucci válasza Lacielvtárs (#76576) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szervizben szerintem lepanelozzák gondolkodás nélkül.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#76578) MrCsiT válasza MrCsiT (#76566) üzenetére


MrCsiT
addikt

Erre valakinek van ötlete?

Mitől keveredik elő az Üzenetek+ alkalmazás? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#76579) Lacielvtárs válasza Plazmacucci (#76577) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jah értem, szóval ha a recovery nem segít akkor vigyem szervizbe?
és ott megszakértik? és vajon az mennyi idő lehet?
mert hát kell a telefon, mert céges telefon.
ezért is bosszantott, vagyis bosszant mert céges telefonként munkaidőben rengeteg hívást bonyolítok, vagyis bonyolítanék :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76580) Plazmacucci válasza Lacielvtárs (#76579) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És tájékozódás nélkül megvetted ezt fő telefonnak? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#76581) Lacielvtárs válasza Plazmacucci (#76580) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát bizony, megkérdeztem az eladót és egy mobilos is :DD
én balga... itt is érdeklődtem és mégis rossz döntést hoztam :W
no de nem baj, a vége droid lesz ha elég sokáig szívat a microSoft :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76582) hroberto válasza Lacielvtárs (#76581) üzenetére


hroberto
veterán

Bármilyen márkánál kifoghatsz hibás példányt. Ezért van a garancia. Kellemetlen, de ez van.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#76583) Lacielvtárs válasza hroberto (#76582) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

okés, értem és igazad is, igazatok is van...
de nekem van egy garis hibás lumia 532-m meg most egy garis hibás 550-em...
mindezt négy-öt hónap alatt :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76584) hroberto válasza Lacielvtárs (#76583) üzenetére


hroberto
veterán

Ez így már jó nagy szívás. Kopogjam le, nekem hosszú évek óta összesen egy garis javításom volt. Pedig jópár telefon megfordult a kezeim közt.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#76585) Lacielvtárs válasza hroberto (#76584) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát igen, én is ilyesmibe reménykedtem amikor megvettem ezt az 550-st... tévedtem :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76586) Plazmacucci válasza Lacielvtárs (#76585) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én úgy emlékszem mindenki 640-et ajánlott, ami valszeg működne 8.1 rendszerével probléma nélkül. ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#76587) Lacielvtárs válasza Plazmacucci (#76586) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

sajnos jól emlékezel :K :R
és igen igazad van, nem is vitatom, nem is hibáztatok én senkit sem, csak is magamat :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76588) Plazmacucci válasza Lacielvtárs (#76587) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hátha tényleg hibás, add szervizbe. Annyit megér.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#76589) Lacielvtárs válasza Plazmacucci (#76588) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

persze, ma este megpróbálom a recovery-t, annak adok még egy esélyt, mert a mostani frissítést elszámítva, rendben tette a dolgát :)
előtte is voltak kompatibilitási gondolok, írtam itt róla, hogy nem megy rajta az otp smart bank, de az nem is baj, mert amúgy minden rendben volt vele...
kompromisszumokkal de ment rendben...
majd ma kiderül, ha nem akkor jön a droid telefon, amint nem akartam mert imádom a win-t, vagyis imádtam eddig...
no majd jövök beszámolok mire jutottam, vagy max írok arról hogy ki találtam el vele ha kihajítom az ablakon :D

ui: lehet kérdeztem már, de erre a lumia 550-re még véletlen sem tudom felgyilkolni a win 8.1-et, ugye? :U

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76590) spiderpig820 válasza Lacielvtárs (#76589) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nem tudod.

4B

(#76591) Lacielvtárs válasza spiderpig820 (#76590) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, köszi a választ :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76592) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

1) Nálatok is csinál olyat az áruház Windows 8.1 alatt, hogy néhány telepített programnál nem írja ki, hogy telepítve csak ha rámentek a leírásra?
Hogy lehetne megoldani a hibát?

2) Ha nincs rá megoldás, szerintetek mi a hatásosabb? Telefon alaphelyzetbe állítása vagy a Recovery Tool?

3) A telefon alaphelyzetbe állítását hányszor lehet megcsinálni?

(#76593) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
A win phone 8,1 en sms-ben kapok egy telefon számot, de nincs meg az előhívószám.
Átmásolom vágólapra, lesz belőle egy 102 szám :)
vagy egyből tárcsázom, de akkor meg nem lehet elé tenni a 06-os előhívó számot.
A hívásnapló, meg mesébe illő,hol van hol nincs, de inkább nincsenek meg a tárcsázott számok.
Mit lehet tenni ?

(#76594) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

000-TH az milyen operátort takar? :F (nem találtam meg neten a korábban fellelhető kód listát.)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#76595) Plazmacucci válasza MrCsiT (#76594) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Telenor Hungary?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#76596) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak, a recovery progi azt írja hogy újabb firmware és softvare...
most azt telepítem, hátha az segít...
érdekes, reggel frissült és lenne újabb?
vagy lehet a HR miatt most újra rakom fel a reggelt ami kinyírta a telcsit? :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76597) hroberto válasza Lacielvtárs (#76596) üzenetére


hroberto
veterán

Nem valószínű. A HR annak a sw-nek az alaphelyzetére állítja vissza ami rajta van.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#76598) Lacielvtárs válasza hroberto (#76597) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

tehát lehet akkor ez valami újabb lesz?
még a végén lehet működne is :D
tény hogy most nem is fogaskerekek vannak a telcsin, hanem ilyen körkörös nyilas :K
lehet van remény? no nagyon kíváncsi leszek rá...
neked is köszönöm a válaszod :R

meg most a csuszka is - folyamat jelző csík - gyorsabban megy végig mint amikor a fogaskerék van...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76599) KunEmber válasza Lacielvtárs (#76598) üzenetére


KunEmber
senior tag

Na mi lett? Vettél már helyette mást? ;]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#76600) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Lenne egy gyors kérdésem..Lumia640en hr-t kell csinálni mivel a gyári kamera app,meg a qr olvaso nem müködik..Utána viszont vissza szeretném tenni a lementett dolgaimat,viszont egy másik ms fiókot szeretnék használni,de a mostanin van a mentés..ilyenkor ezt hogy lehet kivitelezni?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.