Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75401) ΞΔGLΞ válasza aszti75 (#75399) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen, de a slow-ra lassabban jönnek a frissítések, az a stabilabb opció.

(#75402) this is life válasza ΞΔGLΞ (#75388) üzenetére


this is life
Ármester

Neha vannak anomaliak a telenornal, pl nem toltodik ujra a keret , meg egyebb nyalanksagok... ha jol emlekszek az emeltdijjas szolgaltatasoknak is aktivnak kell lennie hogy vasarolhass , nem kapcsoltattad ki ? Ja es ha a mobil penztarca jelszoval lett idokozben levedve akkr is ez a helyzet.. illetve ha a vasarlaskor wifit hasznalsz es nem mobilnetet... mert wifi kapcsolatnal nekem nem megy a vasarlas , hanem csak akkor ha wifin letoltom az appot , majd wifi ki , mobilnet be es fizetek..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#75403) ΞΔGLΞ válasza this is life (#75402) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az tudom, hogy a mobilnet-nek be kell lenni kapcsolva, de most konkrétan ki is írta már, hogy kevés a pénz, töltsd fel! És mégis mennyit töltsek rá a 17 ezerre, hogy egy 655 ft-os xarságot megtudjak venni? :DDD
Nem állítottam és kapcsoltam ki semmit.
Próbáltam hívni az ügyfélszolgálatot, de 10 perc várakozás után kinyomtam a ...csába.

(#75404) this is life válasza ΞΔGLΞ (#75403) üzenetére


this is life
Ármester

Kerj visszahivast , van ra lehetoseg.. vagy amikor hivod oket akkor a tudakozo menupont , majd nev alapjan telefonszam info es akkor gyorsabban kerulsz ugyfelszolgalatoshoz kapcsolasra .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#75405) aszti75 válasza ΞΔGLΞ (#75401) üzenetére


aszti75
senior tag

Sejtettem,hogy ez van.Viszont szerettem volna,ha valaki megerosit ebben.
Koszonon:R

[ Szerkesztve ]

(#75406) nbukta77 válasza nbukta77 (#75379) üzenetére


nbukta77
addikt

Erre vki?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#75407) ΞΔGLΞ válasza this is life (#75404) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kerj visszahivast

Jah, megtettem...

(#75379) nbukta77

Mert, ahogy Te is írtad w10 és szinte minden készüléken másképp teljesít? Neked ez a bug jött ki és valószínű, hogy valamelyik app is bekavarhat.

[ Szerkesztve ]

(#75408) Lacielvtárs válasza Ryoo (#75400) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Egy kulon letoltott app. Akkumlator neven van fenn az aruhazban... Mobilrol irok, nem tudom linkelni. Miert?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75409) shaggy válasza starr (#75383) üzenetére


shaggy
aktív tag

Köszi a választ!

Esetleg akinek van írna kicsit róla?

Maga a rendszer mennyire stabil gondolok itt arra hogy lassulás és egyéb ilyen dolgok?
A 640 XL már méretben sem olyan kicsi élőben még nem láttam de mondjuk egy iphone 6 plus viszonyitva mennyivel nagyobb?

(#75410) this is life válasza shaggy (#75409) üzenetére


this is life
Ármester

Alapbol stabilan hoz egy fluid mukodest a rendszer , akadasok ,hosszu gondolkodasok nincsenek , nemely alkalmazas megnyitasa kicsit lassu tud lenni , de ez se tul veszes . A zarolasi kepernyo is jol mukodik ha nincs tul cifrazva minden fele app kirakasaval (pl idojaras, facebook...stb) , az aruhaz alkalmazas kinalata messze van a droidetol , az appok is ritkabban frissulnek ,de alapjaba veve meg lehet talalni amir az embernek szuksege van . Nem tudni miert , de nem mindegyik sd kartyat szereti, ilyenkor surun jon az ujra inditasok utan hogy hibas sd bla bla bla... ha ritka a ki-be kapcsolas akkor a rendszer mukodesen eszre lehet venni ha gond van az sd-vel .. belassul, erintesek nem megfelelo erzekelese, programok nem vagy iszonyu lassan nyilnak meg . Ha minden klappol akkor egy megbizhato , stabil keszulek .
A meretei , alacsonyabb a szifonnal ezzel szemben 4mm-el szelesebb es egy kicsit vastagabb ... lenyegeben fele forma a meretuk..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#75411) Gömbike


Gömbike
senior tag

Az ébresztési hangerőhöz: Nekem a wp riasztás 2-es van beállítva. Ez halkan kezdi, majd kb. 10 másodperc múlva kezd el hangosabbá válni. Szerintem ez épp elég, legalábbis nekem. Ez idő alatt én le tudom kapcsolni az ébresztést, az asszony alszik tovább. Prestigio 8500 a telefon.

A 435-ös telefonomon is megnéztem, azon is emelkedik a hangerő.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#75412) szekfizsolt válasza Gömbike (#75411) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Pont ezt akartam mondani. Lumia 925, semmit sem állítottam az ébresztőn, tehát minden gyári állapotban van és halkan kezdi, majd hangosodik. Eszembe sem jutott, hogy más ébresztőt állítsak, de ezek szerint nem is fog... ;)

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#75413) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Én a ZEDGE-t használom minden platformon, amit ezzel töltök le csengőhangot vagy jelzőhangot azt még mindig elfogadta a telefon. Ja és vannak jó háttérképek is.

¯\_(ツ)_/¯

(#75414) juve600 válasza Zsoleszhun (#75413) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#75415) Ryoo válasza Lacielvtárs (#75408) üzenetére


Ryoo
senior tag

Mert akkor simán elképzelhető, hogy az az app csinálja ezt a merülést. Próbáld ki, hogy leszeded es ugy használod egy darabig. Regebben nagyon sok baj volt az ilyen harmadik féltől származó akkufigyelő appokkal.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#75416) aszti75


aszti75
senior tag

Udv!
Insider app-al,minden egyes previwe alkalmaval az egesz rendszert ujra leszedi es frissiti vagy csak a javitasokat.A slow-t szoktam hasznalni.Esetleg van olyan lehetoseg,ahol megtalalod a kulon build-eket es azt szeded le amelyik neked bejon,illetve jobb a telodon?Ha igen hol es hogyan telepitheto,szedheto le?

Koszonom :R

(#75417) MrZidi válasza aszti75 (#75416) üzenetére


MrZidi
tag

Nincs olyan mindig a legfrissebb rendszert szedi le, ha nem is elsőre akkor másodjára. Gondolok itt a .29->.36 átmenetre.

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#75418) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Sziasztok, Nincs véletlenül valakinek ötlete, hogyan tudnék csatlakozni a win 2003 server megosztásaihoz? total commandert és metro file menedzsert próbáltam LAN csatlakozással de nem működik.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#75419) aszti75 válasza MrZidi (#75417) üzenetére


aszti75
senior tag

Koszonom :R
Akkor most mar ertem,hogy a 29-bol indult es 32-esnek titulalt frissitesbol,hogyan lett 36-os build 😁
Erdekes ez a MS 😃

(#75420) ΞΔGLΞ válasza this is life (#75404) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A telenor szerint működnie kellene, náluk minden ok, tehát az MS balf...kodik. Ma már azt írta, hogy jöjjek vissza később, mert a rendszer nem tudta feldolgozni bla-bla-bla és akkor csodálkoznak az ilyen grafikonokon...

Mobilos operációs rendszerek piaci részesedése, 2015. december

Tegnap először egy 655ft-os, majd egy 320ft-os app-ra is azt írta ki, mint írtam, hogy a rendszer nem működik, jöjjön vissza később, majd utána, hogy töltsem fel pénzzel a bankkártyámat is, nem írom le mennyi van rajta, de megtudtam volna venni. :DDD
Ilyeneket, egyszerűen muszáj azonnal kijavítani. Hát mi a f...ra várnak ilyen alapvető, amatőr hibák kiküszöbölésével? Sok mindenre nem lehet elcseszni a pénzt az áruházban, de ha nem is működik, akkor miről beszélünk...

[ Szerkesztve ]

(#75421) confuser válasza ΞΔGLΞ (#75420) üzenetére


confuser
senior tag

és akkor csodálkoznak az ilyen grafikonokon

Nem csodálkoznak rajta, csak a userek csodálkoznak rajta. Aki olvassa legalább a CEO interjúit, az tudja, hogy tisztában vannak a helyzetükkel, és nincsenek irreális elvárásaik.

(#75422) ΞΔGLΞ válasza confuser (#75421) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Értem!
Akkor ez máris megmagyarázza, hogy ennél feljebb nem jutunk és xarunk bele mindenbe, vagy mit akartál ezzel sugallni? :DDD

(#75423) Nooeca válasza confuser (#75421) üzenetére


Nooeca
senior tag

A userek mindig is csodálkoznak rajta, akármelyik fórumra mész, mind tudjuk hogy se idén, se jövőre nem lesz még komoly versenytársa se az androidnak, se az iosnek.

Sőt ezt az MS is tudja. Ha jól hiszem részükre csak egy 5-10%-os piacrészesedés a nagy cél, valahol valami ilyet olvastam az MS-től, persze ez nem azt jelenti, hogy 2-3%-al ne érnék be.

(#75424) confuser válasza ΞΔGLΞ (#75422) üzenetére


confuser
senior tag

Semmit nem sugallok, ennél egyenesebben már nehezen tudnám leírni. Szimplán cáfolja azt amit te írtál, és bizonyítja hogy úgy nyilvánítasz véleményt, hogy nem olvasol utána. Az MS-t nem érte meglepetésként, pontosan erre számítottak. Visszavonultak mobilfronton a "Surface Phone"-ig. Csak a hozzánemértők várják azt, hogy visszavonult stratégiával nő a piaci részesedés.

(#75425) ΞΔGLΞ válasza confuser (#75424) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az irónia, mond neked valamit? Ha igen, akkor hagyjuk ezt az eszmecserét, az egész arról szólt, hogy vásárolni akartam, de még azt sem lehet. Teljesen felesleges, hogy kiselőadást tarts arról, hogy te mennyire naprakész vagy MS marketing fronton.

(#75426) Partyface007 válasza ΞΔGLΞ (#75425) üzenetére


Partyface007
őstag

nálad azért adnék egy esélyt hogy a szolgáltatód szarakodik....

nincs véletlenül virtuális kártyád? az egyébként máshova is jól jöhet ha neten akarsz fizetni....

(#75427) ΞΔGLΞ válasza Partyface007 (#75426) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az előbb végre tudtam vásárolni több mindent is, de, mint írtam a bankkártyámmal sem engedett és ahhoz már nem sok köze van a Telenor-nak.:-)

Nincs virtuális kártyám, PP bőven elég nekem.

[ Szerkesztve ]

(#75428) Partyface007 válasza ΞΔGLΞ (#75427) üzenetére


Partyface007
őstag

akkor sorry azt nem láttam :-)

(#75429) St3ven válasza Aethelstone (#75161) üzenetére


St3ven
addikt

Másik kártyával adott slotban nem produkálja, szóval a SIM volt a hibás. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#75430) Aethelstone válasza St3ven (#75429) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nos, kiderült. Ez a lényeg :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75431) Nooeca


Nooeca
senior tag

Érdekes ez a cikk.

Hogyha tényleg így van, akkor ez elég sok mindent megmagyarázna.

[ Szerkesztve ]

(#75432) Ricardo válasza Nooeca (#75431) üzenetére


Ricardo
félisten

Erről valahol lehet magyarul is olvasni?

(#75433) aszti75 válasza Nooeca (#75431) üzenetére


aszti75
senior tag

Megprobaltam,de nekem meg semmi 😀

(#75434) Partyface007 válasza aszti75 (#75433) üzenetére


Partyface007
őstag

nem tudom milyen telefonod van de először biztos hogy az új windows 10-el megjelent telefonok kapnak csak firmware update-t (950,550)

és max ezek után jönnek a régi készülékek (ha egyáltalán kapnak, ugyanis eddig ez még sehol nem volt ígérve (tudtommal legalábbis))

(#75435) Ricardo


Ricardo
félisten

Most akkor pontosan hogy is van ez? Ki kell választani a "termelés" menüpontot, újraindít, aztán újra kiválasztani a gyor, vagy lassú kört? ha ezt nem teszem meg nem jönnek a frissítések?

(#75436) nbukta77 válasza Ricardo (#75435) üzenetére


nbukta77
addikt

En megcsinaltam, de semmi.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#75437) Ricardo válasza nbukta77 (#75436) üzenetére


Ricardo
félisten

Az jó. Nekem 640 LTE-m van. Lassú körön vagyok. Ez a hír nem teljesen világos. ezért is lenne jó ha lenne magyar verzió belőle.

(#75438) nbukta77 válasza Ricardo (#75437) üzenetére


nbukta77
addikt

Valami jo angolos fordithatna.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#75439) aszti75 válasza Partyface007 (#75434) üzenetére


aszti75
senior tag

635-om van.Gondoltam hatha....
Vegul is nem olvatam at a teljes cikket,nekiugrottam csak.

(#75440) chipesz válasza Ricardo (#75437) üzenetére


chipesz
őstag

Az a lényege a cikknek, hogy ezentúl az Insiderek firmware frissítéseket is fognak kapni. Ha a Production opciót választod a Windows Insider appban, akkor amennyiben van elérhető firmware frissítés feltelepítheted. Beállítás után rákeresel az update-re a beállításokban, majd feltelepíted (amennyiben talált). Ezután vissza kell állnod a Slow, vagy a Fast ringre ugyanis ha nem teszed meg nem kapsz jövőbeli Insider buildeket, vagy kumulatív frissítéseket.
Első körben a gyárilag Windows 10-zel kijött mobilok kaphatnak majd ilyen frissítéseket.

(#75441) aszti75 :
Ha egyáltalán jön a régi Lumiákra új firmware. Azért nagyon bízom benne, hogy legalább az x3x, x4x széria fog kapni, ha a 20-as nem is. Főleg mert 640 XL-em van.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#75441) aszti75 válasza chipesz (#75440) üzenetére


aszti75
senior tag

+1 :R
Kesobbiekben johet a tobbi lumia is...

(#75442) Ricardo válasza chipesz (#75440) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi.
Most már csak azt kellene megtudni, hogy ha ezt nem teszem meg, hanem "simán maradok" slow ringen, akkor nem kapok majd firmware frissítést?

(#75443) chipesz válasza Ricardo (#75442) üzenetére


chipesz
őstag

Szívesen. :)
Pontosan. De gondolom úgy is lesz valamiféle hír, hogy "most van új firmware, állj át Production-re" a szakportálokon. Vagy Gabe Twitterjén.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#75444) Ricardo válasza chipesz (#75443) üzenetére


Ricardo
félisten

Még egy kérdés :B

Ezt elég egyszer megcsinálni (regisztrálni), és akkor lehet várni a firmware frissítéseket, vagy ezt minden alkalommal meg, kell majd tenni ?

(#75445) Nooeca


Nooeca
senior tag

Nekem sem 100%-osan világos, hiszen elvileg a "production" az pont az, hogy egy végleges verziót kapj csak a jövőben, azaz kilépj az Insider körből. Ehhez valószínűleg tényleg kell egy firmware update.

De ha ez után te visszanyomod az Insidert valószínűleg átlépsz a Redstoneos buildek fogadásába, hiszen a TH2 már csak bugfix, mint a firmware frissítés is.

950 / 950 XL
550
640 LTE

ezek kapják meg első körben, illetve még valószínű a 650 is.

[ Szerkesztve ]

(#75446) Nooeca válasza chipesz (#75440) üzenetére


Nooeca
senior tag

Hej! Kommulative frissítések ugyanúgy jönnek majd sima éles verzión is, mint PC esetében a TH2-höz. Ha kapsz egy végleges buildet nem kell a kommulative buildekért (a TH2-eshez persze) külön Insiderkedned.

Teljesen a PC-s szegmens a mobil alapja, volt régebben egy úgynevezett "patch" kedd, mikor gépen consumeres felhasználóknak jöttek egyből a frissítések. Ugyanez a terv mobil szegmensben is.

Insiderkörben is jöhetnek kommulative frissítések, de nagyobb valószínűség van ott buildokra, a kommulatív update pedig éles mobilszegmensben.

[ Szerkesztve ]

(#75447) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Nem rég kaptam egy Allview W1i telefont. De van egy olyan bajom vele ,hogy 3G nincs net. Semmilyen kártyával. Mitől lehet ez? Wifin van, de se az én se a párom kártyájával nincs mobilnet. Pedig irja is térerő mellett hogy H stb.... :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#75448) Gery1987 válasza AMD Power (#75447) üzenetére


Gery1987
őstag

Semmilyen kártyával?

Lehet nincs jól beállítva a netes kapcsolati profil amivel menne a net. Ha eleinte volt akkor ezt lehet eldobta, ha kezdettől nincs, akkor beállítás a gond.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#75449) AMD Power válasza Gery1987 (#75448) üzenetére


AMD Power
titán

Semmilyennel. Kezdetek óta nincsen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#75450) Gery1987 válasza AMD Power (#75449) üzenetére


Gery1987
őstag

Akkor beállításbeli probléma lesz.

Le kell kérni a szolgáltatótól vagy megnézni valahol a neten a szükséges profil beállítását. Addig nem fog menni. Csak érzékeli a lehetőségét.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.