Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75051) maximilian4 válasza this is life (#75050) üzenetére


maximilian4
addikt

Sajnos nem. Csak a fényerőt, dolgok méretét a kijelzőn, elforgásgátló stb., de érzékenység állítására lehetősséget sehol sem találtam.

Maxi

(#75052) maximilian4 válasza maximilian4 (#75051) üzenetére


maximilian4
addikt

Amúgy egészen megkedveltem a telót. Össz-vissz 28k volt a vodánál az orfk-s flottám mellé (havi 3k ft havidíj).
Annyiért simán jó. A többi csomagban egyébként mind olcsóbban adja, flotta mellé semmi kedvezmény nem jár.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#75053) D4v3 válasza D4v3 (#74967) üzenetére


D4v3
őstag

Erre valaki tipp?

Illetve van még valami :) Váltok holnaptól 520-ról 640-re és megvan minden szerintem, csak egyedül a kontaktokat nem tudom, hogy lehetne majd átvinni egyikről a másikra?

(#75054) btudos válasza D4v3 (#75053) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ha MS fiókban tárolod, csak belépsz azzal, és behúzza, ha másik fiókban, akkor a megfelelő fiókkal ugyanez, vagy legrosszabb esetben ott az Adatátvitel app, az megy BT-n keresztül.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#75055) cigam válasza Plazmacucci (#75026) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Mint írtam bejövő híváskor az az első dolga hogy háttérbe küldi a zenelejátszót, és a telefon program aktiválódik. Ez után húzod ki a fülest. Ebből a háttérbe küldött program (aminek a futása megállt) semmit sem tud. Nem érzékeli, hogy kihúztad a fülest, nem tud reagálni erre a változásra. Ezt az infót csak az előtérben futó app kapja meg, ami esetedben a telefon.

Az, egyéni megítélés kérdése, hogy ez mennyire jó, vagyí nem. Per pillanat így működik.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#75056) Plazmacucci válasza cigam (#75055) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ezt max te képzeled így. Ha zenét hallgatok és még ki is lövöm háttérből, akkor is leáll a lejátszás ha kihúzom a fülest. Most komolyan, kipróbáltad egyáltalán?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#75057) cigam válasza Plazmacucci (#75056) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ki. Elindítottam a deezert, felhívtam magam. Lekeverte a zenét, és a telefon hangszóróján csörgött. Kihúztam a fűlest. Amikor befejeztem, a háttérbe vonult a telefon app, a deezer folytatta a lejátszást a telefon hangszóróján.

Az más kérdés, hogy a zenelejátszó képes a háttérben futni pl.böngészés közben, és ekkor is érzékeli a füles kihúzását. A böngésző nem kezeli a fejhallgató csatlakozót, a telefon igen.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#75058) Bogyó bá' válasza cigam (#75057) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Lehet én vagyok értetlen: ha kihúztad a fülest, akkor mégis min folytatná? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#75059) btudos válasza Plazmacucci (#75056) üzenetére


btudos
Topikgazda

A zenelejatszo azzal nem tud mit kezdeni - ami az OS butasaga - hogy a telefon app atveszi az iranyitast a hangkimenetek folott. Igy csak annyit eszlel, hogy a telefon miatt allt meg, ha az befejezte, folytatja, fuggetlenul attol, hogy azon a hangkimeneten (esetedben fulhallgaton) keresztul tudja-e kikuldeni a jelet, amin akkor kuldte, amiker megallt.. Ez meglehetosen bena es zavaro, de sajnos ez van.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#75060) foxymaci válasza Plazmacucci (#75056) üzenetére


foxymaci
senior tag

Hidd el így működik bár én már felhagytam a telefonon zenehallgatással.....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#75061) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ezekszerint nem csak én képzelem el így, de a valóságban is így működik.
Most pedig elképzelem, hogy szombaton nyerek a lottón ;]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#75062) height


height
aktív tag

Sziasztok, olyan hangfelvételt készítő appot keresek amivel hívás közben is lehet felvételt készíteni...szerintetek, van ilyen lumia 1520as készülékre ?

(#75063) cigam válasza height (#75062) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Telefonhívást nem tudsz felvenni. (Jogi okai vannak)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#75064) Aethelstone válasza height (#75062) üzenetére


Aethelstone
addikt

Call Recorder

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75065) cigam válasza Aethelstone (#75064) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Older versions could record directly on your phone. The current version requires to call a US number, so is too expensive for users outside US. Shame... it was a good app.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#75066) Aethelstone válasza cigam (#75065) üzenetére


Aethelstone
addikt

Óhh...ezt nem néztem. De van egy jópár még ezen kívül.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75067) height válasza Aethelstone (#75064) üzenetére


height
aktív tag

Köszönöm, hogy írtál de valóban nem elérhető jelenleg az áruházban :(

(#75068) Plazmacucci válasza btudos (#75059) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Köszönöm, csak megerősítésre vártam. Tehát így működik, nem csak az én készülékem ilyen, és valóban csinálja. :R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#75069) MarQs válasza height (#75062) üzenetére


MarQs
senior tag

W10M alatt már lesz opció a hívások rögzítésére! L550-nél már bekapcsolható...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#75070) thxer válasza MarQs (#75069) üzenetére


thxer
aktív tag

A régi készülékeken firmware frissítés fog kelleni, ami vagy lesz vagy nem.

(#75071) MarQs válasza thxer (#75070) üzenetére


MarQs
senior tag

Perpill miből gondolod, hogy nem lesz? Eddig úgy szól a fáma: minden, legalább 512MB RAM-mal rendelkező modell megkapja.

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#75072) thxer válasza MarQs (#75071) üzenetére


thxer
aktív tag

Az OS-t, de eddig nem volt szó arról, hogy firmware is fog frissülni, vagy az marad a régi, ez majd kiderül, ha tényleges megindulnak a frissítések.

(#75073) Aethelstone válasza MarQs (#75071) üzenetére


Aethelstone
addikt

Pontosabban 512RAM/8GB ROM, de ezeken a készülékeken sem lesz minden funkció elérhető.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75074) cigam válasza MarQs (#75069) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Az furcsa, de majd a hivatalos verzió kiadásakor kiderül. Per pillanat nálunk(és talán az egész EU-ban)a másik fél előzetes beleegyezése nélkül nem készíthetsz felvételt a beszélgetésről. Ezért a készülékek nem támogatják . Persze vannak ilyen trükkös programok, hogy először kitelefonálnak egy olyan országban ahol nem ilyen szigorú a szabályozás, és onnan hívják fel azt akivel beszélni szeretnél.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#75075) maximilian4


maximilian4
addikt

Na megvolt az első random újraindulás. Böngészőbe beléptem, 1 mp gondolkodás, újraindulás (L550).

:C

Más
Egy csomó komolyabb alkalmazásnál, játéknál miért arabul van a leírás? Pl. asphalt 8, de még sorolhatnám.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#75076) Plazmacucci válasza maximilian4 (#75075) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#75077) height válasza MarQs (#75069) üzenetére


height
aktív tag

Oké, akkor felhagyok a kereséssel, mert szerintem nincs is olyan app, vagy ha van is, az sem működik 100% osan. :) inkább megvárom Windows 10 est akkor.

(#75078) maximilian4 válasza maximilian4 (#75075) üzenetére


maximilian4
addikt

Illetve van sok sok drága játékom, amit droidon megvettem és itt is jelen van (pl. rayman részek). Ezeket nem tudom valahogy jóváíratni vagy meg kell vennem újra?

Maxi

(#75079) donmackó válasza maximilian4 (#75078) üzenetére


donmackó
őstag

Szerintem ezt a játék/alkalmazás fejlesztőjével kell lebeszélned.

Release the cable hounds!

(#75080) Plazmacucci válasza donmackó (#75079) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem meg kell vennie újra. Ez nem lehet kérdéses. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#75081) maximilian4 válasza Plazmacucci (#75080) üzenetére


maximilian4
addikt

Csak annyi köze van, hogy ugyanaz a játék ugyanattól a fejlesztőtől és videó alapján még a játékmenet is ugyanaz.

Maxi

(#75082) Plazmacucci válasza maximilian4 (#75081) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jó, akkor erőltesd és írj a fejlesztőnek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#75083) maximilian4 válasza Plazmacucci (#75082) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez az én magánvéleményem (nyugodtan le is írhatom egy fórumban is sztem :U ).Nem tartom fair-nek, hogy koppra ugyanazt a játékot ugyanattól a fejlesztőtől 2-szer megvegyem, csak azért mert más platformon akarok játszani. Főleg úgy, hogy nem is 100-200 ft-os játékokról van szó. Ennyi.

Maxi

(#75084) Plazmacucci válasza maximilian4 (#75083) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig az eltérő platform == más világ. Ez mindig is így volt, nem értem most miért jött elő. Nem tudom, hogy bárki is tett volna eddig kivételt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#75085) maximilian4 válasza Plazmacucci (#75084) üzenetére


maximilian4
addikt

Azt én sem tudom, de elég nagy baj. :D

Maxi

(#75086) spider80 válasza maximilian4 (#75085) üzenetére


spider80
őstag

Pl veszel ps4-re egy fifa 16ot,majd követeled xbox one-ra is,mert ugyanaz a jatekmenet,meg ugyan úgy néz ki?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#75087) maximilian4 válasza spider80 (#75086) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem követelem, de meg lehetne lépni. A fejlesztőn múlik, senki máson. Ez az én véleményem, nem kell elfogadni. De ennyi pénzért mint pl egy fifa 16 simán meg lehetne lépni, hogy a fejlesztő elérhetővé teszi mindkét platformon, ha már a felhasználó az egyikre megvásárolta.

Maxi

(#75088) height válasza cigam (#75063) üzenetére


height
aktív tag

Igen, értelek bár nemtudom mióta van így.
Mert egy régebbi Nokia modellen, konkrétan a c201 a hívás közbeni opciók közt van lehetőség a hívás rögzítésére, a másik fél csak egy halk csipogó hangot hallhat.

(#75089) lugosi válasza maximilian4 (#75083) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Teljesen igazad van abból a szempontból, hogy ez így nem fair. Plazmacuccinak meg igaza van abból a szempontból, hogy androidra vettél valamit, wp-re viszont nem, tehát bizony újra meg kell venned.

(#75090) szekfizsolt válasza maximilian4 (#75087) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Ez nálam is felmerült, de túltettem már magam rajta. IOS-en vásárolt IGO-m van, WP-n meg megvásárolt Sygic-em. Egyiket sem tudom a másik platformon használni, sem androidon.
Én beletörődtem, mikor váltottam, nem hiszem, hogy a fejlesztő bármit is tenne ezért, hiszen az bevétel kiesést jelentene, nem is keveset.

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#75091) MarQs válasza szekfizsolt (#75090) üzenetére


MarQs
senior tag

Sygic-ról írnál pár sort? Gondolom volt valami oka, hogy a gyári ingyenes helyett egy fizetőset választottál...

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#75092) Francia91 válasza MarQs (#75091) üzenetére


Francia91
veterán

A sygic-et én is megvettem a Lumia 1020-asomra. Megmaradt a Here+ is, de a Sygic jobban tervez, plusz frissebbnek tűnik a térképe. Pl Romániába sokkal optimálisabban tervez, mint a Here Drive, szoktam kijárni Erdélybe, navigált már mindkettő program. Amúgy szólok, hogy most a Sygic-re 60% leárazás van január 31-ig, így az Európa csomag csak 6.580 Ft-ba kerül, én is pár hete vettem meg. Ennyit bőségesen megér! ;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#75093) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Picit OFF, de csak leírom: ma nejem panaszkodott, hogy a 3,5 fél éves Lumia 610-e kipurcant, nem érzékeli az érintést, így képernyőzárat feloldani, hívást fogadni sem tud. A hiba fennáll gombokkal kikényszerített újraindítás után is. Éppen elkezdtem nézegetni a legolcsóbb Lumiákat neki az edigitalnál, mikor hirtelen ötlettől fogva lehúztam a teló hátlapját, akksi ki, vissza, majd bekapcs. Láss csodát, hibátlanul működik... :D Érdekes. :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#75094) MarQs válasza cigam (#75074) üzenetére


MarQs
senior tag

LINK

(#75093) bogyo112
No, hát végül is az ilyen helyzetekre van teremtve a férfiállat... :D még jó, hogy eszedbe jutott ez a megoldás!

(#75092) Francia91
Köszi, hogy megosztottad! :R

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#75095) maximilian4 válasza Francia91 (#75092) üzenetére


maximilian4
addikt

(#75096) bogyo112

Igen, közjogilag. Tudom az időpontot,...de én még máig nem fogadtam el és nem is fogom. Mikor a barátaimmal megyek ki, akkor sem úgy tekintünk a dolgora h Romániába megyünk, hanem Erdélybe. Az erdélyi sem Románnak vallja magát...amit meg a román politika művel kint, ne is beszéljünk róla. Na mind1..."lesz még Erdély Magyarországé".

[ Módosította: MurdR ]

Maxi

(#75097) #16695808


#16695808
törölt tag

sziasztok. Van a csaladban pedagogus, es elvileg jogosult o365-re. Nekem csak arra kene, hogy a levelezesemet owa feluleten csak gmail fiokommal hasznaljam. Es utána a wp-omon outlook/365 fiokkent vegyem fel a gmail-t hogy az email erkezesekor kapjam meg a telora. Ezt meg lehet csinálni?

(#75099) Francia91 válasza maximilian4 (#75095) üzenetére


Francia91
veterán

A lényeg, hogy elvileg mindkettőnek friss térképei vannak, de pl a Sygic Arad és Sebes között az A1-es autópályára tervez, míg a Here Drive a kis falukon keresztül vinne, miközben pont ugyanúgy be van kapcsolva a fizetős út és autópálya opció mindkettő programban. Ebből a szempontból nagy különbség van, de vannak kisebb távok is, amiket másfele tervez a két program, nem nagy, de észrevehető különbségekkel. Általában ismerem az út 80%-át, a GPS-t csak megerősítésnek használom, de a Sygic pont azt az útvonalat tervezi, amit én is eltervezek magamnak térképen, vagy éppen a google térképen
De Budapesten és Szegeden pl tökéletes a Here Drive is, Brassóban is mentem vele, nagyvárosokban elsőrangú a Nokia navigációja is, azt kell mondjam. A sávasszisztens remek, többsávos körforgalmaknál időben jelzi, hogy melyik sávba sorolj be, hogy a megfelelő kijáraton tudj kimenni (ezt a Sygic is így teszi). Most hirtelen ezek a különbségek ugranak a két navi között. Nem nagy, de mintha az útvonaltervezés optimálisabb lenne a Sygic-nél

[ Módosította: MurdR ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.