Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32151) Boonen007 válasza WinPho (#32150) üzenetére


Boonen007
őstag

Itt egy. Igaz nem hivatalos.

[ Szerkesztve ]

(#32152) jockas válasza #18001664 (#32145) üzenetére


jockas
senior tag

A routeren esetleg be van állítva, hogy a wifi rejtett legyen? Eddig 3 WP telefonnal volt valamilyen módon kapcsolatom (2db WP8-as és egy WP7-es Lumia) és egyik sem szerette a rejtett WIFI-t. Először még csatlakoztak, de aztán egyszer csak nem csatlakoztak...

(#32153) #18001664 válasza spider80 (#32146) üzenetére


#18001664
törölt tag

Be :)

(#32154) #18001664 válasza jockas (#32152) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nem rejtett az SSID, Sosem titkosítom.. Lehet mégis valami router oldali hiba lesz, átfutom Mégegyszer.

(#32155) hülyegyerek válasza TheZukker (#32123) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A termelésben dolgozok.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#32156) WinPho válasza Boonen007 (#32151) üzenetére


WinPho
senior tag

Hinnye, ez nem is rossz! :D Kösz! :R

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#32157) Blyan válasza #18001664 (#32154) üzenetére


Blyan
félisten

Valami olyasmi lehet, én még nem tapasztaltam. De írta valaki, hogy néha finnyáskodnak a routerekkel.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32158) nyesix


nyesix
senior tag

Tapasztalt valaki olyat, a Black ota, hogy a Google fiokba beirok egy eseményt a naptár atvaltok havi nézetre, majd vissza napira, es az esemény egy órával előbbre kerul? :(
Black előtt ezt nem csinálta, illetve ha pc n irok vmit a gma naptárba az nem mászik el. Hotmail naptár teljesen jol mukodik, idozonakat nem allitottam
elore is koszi

(#32159) nyesix válasza nyesix (#32158) üzenetére


nyesix
senior tag

Itt a valasz: egyezményes nemzetközi kozepido
http://allaboutwindowsphone.com/flow/item/18986_How_to_fix_the_One_hour_out_Ca.php

(#32160) nyesix válasza nyesix (#32159) üzenetére


nyesix
senior tag

Helyesbítek. Ez sem jo, mert a Google naptarat ugyan rendbe teszi, de a többi naptarat meg elb@szarintja.... Korabban ezzel nem volt gond, ugy látom a Google sokat dolgozik rajta, hogy otthagyjama fenébe a szilgaltatasait(push szinkron gmailre, most meg ez... :(

(#32161) kezman válasza nyesix (#32160) üzenetére


kezman
őstag

Én már rég otthagytam, két gmail címem van amit nem egyszerű megszüntetni, ezeket átirányítottam outlook-ra aztán csókulom, :K

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#32162) Horgasztomi


Horgasztomi
csendes tag

Valakinek nincs véletlenül itt Indamail fiókja? Azért kérdezem mert sehogy sem tudom beállítani a telón, ehhez kellene segítség...

Nokia Lumia 520 black - WP 8.1

(#32163) mukibuci válasza nyesix (#32160) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ez már a black előtt is fent állt egyeseknek, nem a frissítés miatt történt :N

Horgasztomi: [link]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32164) Horgasztomi válasza mukibuci (#32163) üzenetére


Horgasztomi
csendes tag

Köszi, most már így menni fog! :R

Nokia Lumia 520 black - WP 8.1

(#32165) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Guardian technology reporter Charles Arthur is suggesting Microsoft’s new CEO drops Windows Phone and adopt and fork Android, making it a delivery platform for Microsoft’s services, much like we have seen on the Nokia Normandy.

He suggests Microsoft adopts the Android Open Source Platform (AOSP) common in China and layer Microsoft services such as Bing, Outlook and Here Maps (licenses from Nokia of course), and suggests it will solve the problem of not having enough apps, and also allow users to move more easily from another Android handset to theirs.

He also suggests Microsoft could force Android vendors in India and China to adopt Microsoft’s version of Android by threatening to otherwise sue them for patent infringement.

ez az igazi holy wtf

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32166) Alexios válasza mukibuci (#32165) üzenetére


Alexios
veterán

lol :D

(#32167) Sofian válasza mukibuci (#32165) üzenetére


Sofian
őstag

Remélhetőleg nem sokáig dolgozik már tovább a Guardiannél. Legalábbis egy ilyen hülyeség után illene kirúgni...

Ilyet Eldar sem merne leírni.. :D

[ Szerkesztve ]

(#32168) Oppenheimer válasza mukibuci (#32165) üzenetére


Oppenheimer
veterán

:C

Bebaszna. :DDD Remélem meglépi ezt Satya, mert kíváncsi vagyok mit tudnak kezdeni a Microsoft a forkolt droiddal, hogy felvegye a versen a Google-vel. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#32169) gzbotii válasza mukibuci (#32165) üzenetére


gzbotii
veterán

:C

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#32170) Maxentius válasza mukibuci (#32165) üzenetére


Maxentius
addikt

Én is kérek ebből a szerből, amit ő szedett! :C

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#32171) WinPho válasza mukibuci (#32165) üzenetére


WinPho
senior tag

Ennyire kemény pénteki partyt nem lehet tartani. :C :DD

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#32172) BrianDK


BrianDK
tag

Sziasztok! Szeretném kipróbálni a WP rendszert, viszont eléggé speciális a dolog. Szeretném a segítségeteket kérni, mit ajánlanátok az alábbi kondíciók mellett?
Céges telefonommal szeretném használni - Normal SIM kártya (és mivel céges, nem is szeretném levágatni, sem lecserélni) és adatkapcsolat nincs engedélyezve a kártyán (jelenleg még..., viszont melóban és itthon is van WIFI), viszont azért természetesen nem ártana, ha olyan rendszerrel használhatnám, amit nem felejtett el a gyártó.
Amennyire néztem a specifikációkat Normal SIM-re csak WP7-es telefonok készültek, illetve ha minden igaz, a Huawei Ascend W1 a leírás alapján annak tűnik. A beszerzését elvileg Ebayről meg tudom oldani, ez nem is gond, a kérdés igazából arra vonatkozik, hogy vannak-e szembetűnő, lényeges frissítések a WP8 rendszerben a WP7-hez képest, vagy az ismerkedésre megfelelő egy régebbi, ám frissített WP7-es telefon?

iPhone 7, Redmi Note 9

(#32174) kezman válasza #40993792 (#32173) üzenetére


kezman
őstag

Már miért lenne macerás, nekem is céges van, anno mikor vettem a Lumia 710-et a T-nél kicserélték a simet, minire, de adtak hozzá egy toldót, így tudom normál simes telefonba is használni, ennyi :K

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#32175) klmn.knyvs válasza #40993792 (#32173) üzenetére


klmn.knyvs
csendes tag

Telenor céges előfizu, 720 vásárlásnál szó nélkül cserélték SIMet.

(#32177) Pikkolo^^ válasza BrianDK (#32172) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ismerkedésre a WP7 tökéletes, a két rendszer között az alap dolgokban nincsen vagy minimális az eltérés. Az egyetlen ami szembetűnő az a 7-ben lévő 0 multitask.

A Huawei-re a linked mini Sim-et ír.

[ Szerkesztve ]

(#32178) Bogyó bá' válasza BrianDK (#32172) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ne vegyél WP7-es telefont, Hüvelyt meg pláne... (ahhoz még ingyenes offline navigáció sincsen, nem úgy mint a Nokiákhoz). "Kinézetre" ugyanolyan a 2 rendszer, de működésre egy más világ. Nincsenek frissítések már a programokhoz sem (WP8-as Nokiákon most frissítették a térképeket, a 7-eseken maradtak a régiek...). A WP7-est el kell felejteni, ha ilyet veszel, csak a hátrányait fogod látni a Windows rendszernek. Picit sarkítottam, de a lényeg sajnos ez...

Kidobott pénz lenne, miután csalódsz a rendszerben, el sem tudnád adni... :(

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#32179) Blyan válasza Bogyó bá' (#32178) üzenetére


Blyan
félisten

Kidobott pénz lenne, miután csalódsz a rendszerben, el sem tudnád adni...

Nem mintha a WP8-at olyan könnyen lehetne eladni. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32180) Pikkolo^^ válasza Bogyó bá' (#32178) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Egy Omnia 7 teljesen megfelelő az ismerkedésre.

(#32181) gzbotii


gzbotii
veterán

Galériába be, fotók között lapozás: 3x elhúztam az ujjam a kijelzőn 4mp múlva ugrik 3 képet. Nem laggol/akad a WP, nem olyan mint az olcsó droid ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#32182) cattus válasza gzbotii (#32181) üzenetére


cattus
őstag

Nem mondtuk, hogy nem laggolhat, de jóval kevesebbszer teszi, mint a hasonló árú driodos társai.

Do the thing!

(#32183) gzbotii válasza cattus (#32182) üzenetére


gzbotii
veterán

Azért az is olt hangoztatva itt eleget régebb.
Nem akarok itt most flamet kelteni, de egy dologban volt eddig legjobb a rendszer és most már az is oda. :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#32184) duo válasza cattus (#32182) üzenetére


duo
őstag

botinál valamiért sokszor. de nem tudjuk az okát...

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#32185) cattus válasza gzbotii (#32183) üzenetére


cattus
őstag

HR-t neki ;]

Do the thing!

(#32186) mukibuci válasza gzbotii (#32183) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a cl2-es memorikakártyád van benne? ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32187) BrianDK válasza Pikkolo^^ (#32177) üzenetére


BrianDK
tag

Igen, a Mini-SIM a normál SIM méret. Az eggyel kisebb az a Micro, csak külföldön hívják Mini-SIMnek a normál méretet. Köszönöm a véleményeiteket, úgy tűnik, hogy meggyőztetek a WP8-ról.
Sajnos nem tudom, hogy a mi céges kártyánk esetében megy-e a csere, a piros szolgáltatónál van a cégünk, és kinéz nekem egy másik pozíció, amihez elképzelhető, hogy kapok egy céges BB-t, vagy - ha a cégünknek sikerül végre megállapodni a Microsoft-tal akkor - lehet, hogy céges Nokiáink lesznek, akkor nyilván cserélik majd a kártyákat automatikusan.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#32188) gzbotii válasza mukibuci (#32186) üzenetére


gzbotii
veterán

nem, SIM kártyára mentek mindent.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#32189) mukibuci válasza gzbotii (#32188) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szupcsi simkártyád van, és hány gigányi fénykép fér rá? :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32190) Воланд válasza mukibuci (#32189) üzenetére


Воланд
titán

az osszes. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32191) mdraco válasza gzbotii (#32188) üzenetére


mdraco
őstag

na ez jó volt :DD

(#32192) BMS


BMS
őstag

Sziasztok

Ugye a wp8 alaptól tartalmaz magyar nyelvet?
Ha igen akkor,hogy legyet,hogy egy oldal azt írta amikor érdeklődtem egy htc wp 8x készülékről,hogy amire 1év garit adnak az nincs magyar nyelvel ellátott menüvel csak a 2éves?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#32193) gzbotii válasza mukibuci (#32189) üzenetére


gzbotii
veterán

A boltban azt mondták, 3 drb joymii siterip is elfér rajta, de csak akkor ha nincs feltöltve az egyenlegem.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#32194) Воланд válasza BMS (#32192) üzenetére


Воланд
titán

ugy, hogy valoszinuleg azsiabol van a keszulek. azokon nincs magyar nyelv.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32195) BMS válasza Воланд (#32194) üzenetére


BMS
őstag

értem akkor azt nem rendelem meg :D

Ha esetleg nem gyári csomagolásban jön honnan lehet megtudni,hogy úgy rakták rá a magyar nyelvet(mobilbirodalom) vagy rendes,gyári készülék amin alapból van ?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#32196) Воланд válasza BMS (#32195) üzenetére


Воланд
titán

ha nincs rajta alapbol, akkor nem tudjak ratenni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32197) BMS válasza Воланд (#32196) üzenetére


BMS
őstag

én valami hacket sem tudnak rányomni amitől magyar lesz minden csak szoftverfrissítés után lesz gáz?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#32198) nikilauda válasza Pikkolo^^ (#32177) üzenetére


nikilauda
senior tag

[link]

SIM méretek: A mini volt a köztudatban a normál Sim, holott eredetileg a normál egy kicsit nagyobb volt.

(#32199) legiaap válasza gzbotii (#32181) üzenetére


legiaap
nagyúr

Meg vagy te áldva ezzel a wp-vel.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#32200) Воланд válasza BMS (#32197) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.