Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32801) batai15 válasza jockas (#32800) üzenetére


batai15
félisten

Igen magamnak vettem. Neki egy nexus volt.(galaxy) na azt eladtam jo árba,a 820at meg kapta. Ezt 2 dolog miatt tettem: kicsit anyagi,na meg sajnáltam a 820at az erdőre kivinni fa pakolás közbe. Juliusba tudok ujj telot venni és asszem várok. No azért hiányzik a 820 szo mi szó.mondjuk lehet inkább be nevezek majd egy 1020, ki tudja. De első a kocsi mert venni akarunk.

(#32802) Boonen007 válasza Boonen007 (#32776) üzenetére


Boonen007
őstag

Jol ertettem h valaszthato lesz a 2-3 negyzetes elrendezes?

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#32803) aero. válasza Boonen007 (#32802) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

:K

(#32804) batai15 válasza Boonen007 (#32802) üzenetére


batai15
félisten

Elvileg. De én valahol olyat olvastam hogy minimum hd kijelző kell ehez(920fölfele) ha tényleg ez lesz akkor lehet inkább 920-25 lesz .akkor hagyom a szoft gombokat.ne kérdezzétek de nekem begyere a szoft gomb.

(#32805) Pikkolo^^ válasza Jones12 (#32783) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Először légvonalban írja a távolságokat, utána a tervezettet.

(#32806) Fkris válasza Jones12 (#32783) üzenetére


Fkris
őstag

Az első szám a légvonalban mért távolság, na most mivel autóval mész, nem tudsz repülni(kivéve ha te vagy Michael Kinght), ezért le kell mérnie utakon is, hogy mennyi az annyi, azért van a dupla akkora távolság.

Egyébként meg be tudod állítani, hogy milyen utakra vigyen/ne vigyen(fizetős, föld, híd, komp, stb), de egyébként meg nem tudsz "checkpointokat" közbeiktatni, szóval csak az általa megadott helyen mehetsz(esetleg még van olyan lehetőség, hogy gyorsan akarsz menni, keveset fogyasztani, vagy a legrövidebb úton, ezekkel játszhatsz még).

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#32807) Dzsosy válasza Oppenheimer (#32791) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Ezt azért erősen cáfolnám. Ahogy elhagyom azt a kanyart ahol le akart fordítani, már egyből dobja is az új útvonalat.
Bár lehet htc-n rosszabbul működik, de Nokián tökéletes ez a része.

(#32808) Jones12 válasza Fkris (#32806) üzenetére


Jones12
csendes tag

Köszi a válaszokat, így már világos.

Nekem a gyorsra van állítva, ezért csodálkozom, hogy nem az aszfaltos útra akar téríteni. Majd megpróbálom más beállításokkal is, hátha jobban összecsiszolódunk.

(#32809) Oppenheimer válasza Dzsosy (#32807) üzenetére


Oppenheimer
veterán

920-am van. Nem tudom nekem mért tart olyan sokáig az újratervezés.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#32810) Blyan válasza Oppenheimer (#32809) üzenetére


Blyan
félisten

Rosszul fogod a kormány.... ;)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32811) kezman válasza Blyan (#32810) üzenetére


kezman
őstag

+1 ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#32812) Lall válasza Blyan (#32810) üzenetére


Lall
veterán

Rossz buszra száll és épp linkelni akar, ezért tervez olyan sokáig újra. ;]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#32813) Melack


Melack
veterán

Android - WP közötti megosztható jegyzetelős app van? Párom Droidos marad, én váltok (remélem végre), és kellene valami olyan megoldás, amivel mindketten tudunk jegyzetelni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#32814) polonic válasza Melack (#32813) üzenetére


polonic
félisten

Onenote

(#32815) Alexios válasza Melack (#32813) üzenetére


Alexios
veterán

evernote, onenote

[ Szerkesztve ]

(#32816) batai15 válasza Melack (#32813) üzenetére


batai15
félisten

Evernote.

(#32817) Oppenheimer válasza Melack (#32813) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Onenote, Evernote.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#32818) dudikpal válasza Melack (#32813) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Evernote vagy Onenote, amelyik szimpibb.

(#32819) Lall válasza Melack (#32813) üzenetére


Lall
veterán

[link] vagy [link]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#32820) kezman


kezman
őstag

Vazz mást se lehet olvasni az egész oldalon csak ezt, egész felüdíti az embert :DD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#32821) Melack


Melack
veterán

Köszönöm a noteokat, Evernote nekem az alap, majd párom is ráveszem, hogy használja. :R

Más: az outlook.com-os naptáramat meg tudom osztani GMailes címmel?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#32823) aero. válasza T.Peter (#32822) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

There also seems to be a hint that users will be able to create up to 4 custom accent colours.

:C

(#32824) saiyajin válasza Oppenheimer (#32809) üzenetére


saiyajin
senior tag

En is azt tudom megerositeni, hogy nagyon gyorsan ujratervez. Mult heten is voltam hosszabb uton, es parszor nem a navit kovettuk, de ilyenkor tenyleg a kanyar utan egy-ket masodperccel mar uj utat mutatta.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#32825) nrbx


nrbx
tag

WP 8, GDR3: megoldható telefonon tárolt pdf file elküldése emailben? Felugró ablakos weboldalt meg tudok valahogy nyitni az IE-ben, vagy más böngészőben? Kösz!

(#32826) moleculez válasza nrbx (#32825) üzenetére


moleculez
veterán

A felugró ablakokat nem kezeli az IE, sem a böngészőben feltöltést.
PDF-t el lehet küldeni:
Adobe Readert megnyitod, alapból a recent documents-t mutatja. Lapozz egyet jobbról balra, ott hosszan nyomsz amin akarsz, és ott megtalálod.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32827) fesii válasza saiyajin (#32824) üzenetére


fesii
aktív tag

Tegnap kipróbáltam én is. Újratervezéssel nálam se volt probléma.
Én mondjuk kicsit direkt megszívattam nálam az volt a probléma, hogy vagy 10km-en át még vissza akart vinni a "helyes" útra. Holott én a kanyargós és lassú úton akartam menni :)

(#32828) Bogyó bá' válasza fesii (#32827) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Na jó, de ha tudod, merre akarsz menni, akkor minek a GPS?!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#32829) fesii válasza Bogyó bá' (#32828) üzenetére


fesii
aktív tag

Csak kipróbáltam. Gondoltam ha egyszer tényleg szükség lesz rá tudjam, hogy egyáltalán talál-e gps jelet vagy inkább kérjek el egy gps-t.

(#32830) Bogyó bá' válasza fesii (#32829) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem tudom pontosan milyen készüléked van, én a 920 GPS-ével maximálisan meg vagyok elégedve, pedig szintén csak próbaképpen használtam. Jobbnak tűnik, mint akár az iGo Primo (ez van a motoromon), akár a TomTom (ez meg a kocsiban). A TomTom térképszoftvere Mo.-n tökéletes, de pl. Erdélyben az utak 80%-át nem ismeri, szinte csak az elsőrendű főútvonalakat. Az iGo-nak meg a POI-készlete csapnivaló... :(((

szerk: mondjuk a TomTomra feltétlenül szükségem van az autóban, mert ez egyben a telefon-kihangosítóm is. Arra tökéletesen alkalmas. Képes egyszerre 2 készüléket is kezelni.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#32831) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Letöltötte a frissítést, a telepítés előkészítése 100%-on áll, várják még vagy indítsam újra vagy mit csináljak? L520

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32832) duo válasza Bjørgersson (#32831) üzenetére


duo
őstag

várj.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#32833) kezman


kezman
őstag

Már megijedtem hogy megjött a T-s frissítés de nem :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#32834) Воланд


Воланд
titán

akkor egy kis warez. volt valamelyik wp8.1-rol szolo cikkben (nem talalom a forrast) egy erdekes resz az sd kartyarol valo telepitesrol. a lenyege az volt, hogy az adott .appx fajl telepitese elott ellenorzi, hogy fel van-e rakva ugyan az az alkalmazas egy masik telefonra. ha fent van, akkor dob a rendszer egy ertesitest, hogy a masik keszulekrol elobb el kell tavolitani telepites elott. technikailag meg lehet oldani, mert egy hash-t hozza lehet fuzni minden fajlhoz. kivancsi vagyok, hogy tenyleg igy lesz-e.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32835) mukibuci válasza Воланд (#32834) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem csak annyiban fog változni a mostanihoz képest, hogy kidobja ezt a figyelmeztetést? ugyanúgy tudja a store-on keresztül ellenőrizni, hogy meg lett-e véve, mint eddig

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32836) Bjørgersson válasza duo (#32832) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszi, pár perc múlva feldobta. Nem gondoltam, hogy ilyen sokat kell rá várni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32837) Воланд válasza mukibuci (#32835) üzenetére


Воланд
titán

nem tudom. a cikkben ez volt. szerintem igy akarjak kikerulni, hogy ugyan az a fajl korbejarja a vilagot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32838) mukibuci válasza Воланд (#32837) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

de eddig se tudta, pontosabban hiába járta körbe a világot :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32839) Воланд válasza mukibuci (#32838) üzenetére


Воланд
titán

most is lehet, csak nem olyan egyszeru.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32840) Воланд


Воланд
titán

Lalll, kepzeld, javitjak a gyereksarkot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32841) Oppenheimer válasza Воланд (#32840) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Akkor végre készülhetnek a home videók a bulikról. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#32842) Воланд válasza Oppenheimer (#32841) üzenetére


Воланд
titán

eddig is keszultek, gondolom. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32843) Lall válasza Воланд (#32840) üzenetére


Lall
veterán

Ilyen hamar? Várjanak még 1-2 évet, míg falhoz nem moderálva a telefont a fater. :D

Oppenheimer: Az a NASA-nal sem lenne biztonságban, úgyhogy próbálom merorizálni amit tudok és nem hagyni kiskaput. :B

Ne használj vulgáris kifejezéseket!

[ Módosította: Qru ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#32844) Воланд


Воланд
titán

valaki, aki leszedte a wp8.1 sdk-t az nezze mar meg legyen szives, hogy appot targetelni lehet 8.0-ra, vagy sem? thx!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32845) Blyan válasza Воланд (#32844) üzenetére


Blyan
félisten

Nyilván nem lehet, nem?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32846) Воланд válasza Blyan (#32845) üzenetére


Воланд
titán

nem hiszek a doksinak. :B

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32847) kiss_g93


kiss_g93
csendes tag

Sziasztok!
Tud valaki esetleg valami megoldást arra a problémára ,hogy mostanában egyre sűrűbben újraindul csak úgy magától a telefonom!Nokia lumia 520.
Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#32848) btudos válasza Воланд (#32846) üzenetére


btudos
Topikgazda

A Microsoftról beszélünk, igazából nem is értem ez miért kérdés :U ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#32849) cattus válasza kiss_g93 (#32847) üzenetére


cattus
őstag

Több embernél is az volt a kiváltó ok, hogy nem érintkezett megfelelően az akku. Az akku érintkező tüskéit próbáld meg kicsit összébb nyomni, hátha nálad is csak Ennyi a probléma.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#32850) oszy


oszy
veterán

doridból lett egy vCard fájlom a névjegyekből. ezt hogyan tudom a WP-re rávinni? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.