Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18351) daniel909 válasza Pttypang (#18350) üzenetére


daniel909
addikt

kicsit átsiklottam felette... de jogos.. :D

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#18352) nicu71 válasza btudos (#18328) üzenetére


nicu71
addikt

És zeneileg mennyire állt helyt a kis 720?Nemsoká szeretnék váltani már szeretett Omnia7-ről wp8-ra :)
tudom én hogy a 8x igazán remek e téren a beats-nek köszönhetően,de mennyivel gyengébb,ha gyengébb a 720?/hangerő+minőség/
620-t már próbáltam,ilyesmire kell számitani,ha jól gondolom/?/
természetesen fülessel,nem pedig kihangositva,az nem érdekel :N

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#18353) btudos válasza nicu71 (#18352) üzenetére


btudos
Topikgazda

Gondolom igen, 620 nem volt nálam, de az 520 és a 720 tökegyforma, kicsit élettelen, minden tartományban hiányos hangzással bírnak, de egyébként nem halálos, én is tudok vele létezni, 8X mellett is. Viszont cserébe a 720 valami brutális minőségben vesz fel hangot :)) Direkt kipróbáltam koncerten néhány videóval, hát a recsegő-ropogó élvezhetetlen 8X felvétel után ez valami mennyei. (nyilván nem kell stúdióminőséget várni, de emléknek tökéletes, az ilyen-olyan koncertfelvételek 95 %-ánál jobb az eredmény :) )

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#18354) nicu71 válasza btudos (#18353) üzenetére


nicu71
addikt

értem! :R
bár ...a 620on kicsit piszkálva az EQ-t ,azért nem volt rossz a dinamika.520-on nincs ilyen lehetőség,de a 720-on van...na majd még egy kicsit tesztelem a 620-t/elkérem a szomszédasszonytól egy kis bringázás erejéig :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#18355) Blyan


Blyan
félisten

Lumia 928, GSMArena review

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18356) StLui


StLui
veterán

FB Beta tegnap reggel óta nem tud belépni, kiugrik egyből hibaüzenettel. Egyszer már volt ilyen 1 napig, többen írták is, de helyre állt. Most már próbáltam SR-t is de semmi eredmény

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#18357) pushalias válasza Blyan (#18355) üzenetére


pushalias
addikt

Verge simán beírta negatívumnak, hogy kevés színben kapható (Verizon kérte így).

Honor 9 / HP 8470P

(#18358) Blyan válasza pushalias (#18357) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem más negatívum jut eszembe. De a szokásos Lumia 9xx hibát leszámítva szerintem teljesen jó a cucc.
Kinézete és a WP nálam pl csak előny. :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18359) pushalias válasza Blyan (#18358) üzenetére


pushalias
addikt

Értem én, csak mondjuk a közismerten több tucat színben megjelenő iPhone 5-nél valahogy ez nem került a bad stuff oldalra. :U

Honor 9 / HP 8470P

(#18360) Blyan válasza pushalias (#18359) üzenetére


Blyan
félisten

Cserébe az iPhone imázsa nem is volt a színes multicolor kínálat, így tehát ez nem túl jó összehasonlítás.
Másrészt, mert egy tesztelőoldal hiányolja a színeket és a negatívum közé sorolja, még

a: a teszt nem lesz negatívabb hangvételű
b: még csak nem is húzza a le a telefont emiatt.

Szerintem egyszerűen csak túlreagálod... Vagy túl komolyan veszed. De ez a Te dolgod, persze. :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18361) pushalias válasza Blyan (#18360) üzenetére


pushalias
addikt

A tesztelőoldal tudja, hogy a Verizon rendelte pont így. Innen kezdve ez kákán csomó.

Honor 9 / HP 8470P

(#18362) Blyan válasza pushalias (#18361) üzenetére


Blyan
félisten

Értem, de ha olvasod a The Verge-t, akkor tudod, hogy ez egy ilyen oldal.
Másrészt ettől ez még lehet jogos kritika, legyen a Nokia vagy a Verizon sara.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18363) Zaja2


Zaja2
senior tag

Az FB chatre visszatérve...
Nekem a gyári egy rakás sz@r. Ha üzenetet kapok,akkor fél - egy óra késéssel kapom meg holott már rég megírta. Ezzel nem lehet semmit sem csinálni,hogy azonnal kézbesítse? Nem hiszem el,hogy semmi normális kliens nincs,ami lezárt képernyő mellett,háttérben is fogadna üzeneteket.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#18364) Oppenheimer válasza Zaja2 (#18363) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Pedig nincs, a WP ilyen.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#18365) Alexios válasza Zaja2 (#18363) üzenetére


Alexios
veterán

próbáld ki az im+t hátha de igazából ez ilyen - sajnos

(#18366) Zaja2 válasza Alexios (#18365) üzenetére


Zaja2
senior tag

Már végigzongoráztuk ezt ezelőtt 1-2 oldallal,és valóban bevált az im+,de csak akkor,ha mondjuk nem akarom zsebre tenni a telót,és folyamatosan írok valakivel.
Az a baj,hogy Symbian-en és Droidon is megszoktam,hogy ha belépek a csetre,akkor a határ kellős - közepén GPRS hálózaton is akadálymentesen kapom az üziket.

EGYENLŐRE(?) marad az im+ :) :Y

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#18367) pzstm válasza Zaja2 (#18366) üzenetére


pzstm
titán

egyelőre ;)

Amúgy nekem whatsapp is bevált bár az más tészta tudom :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18368) Zaja2


Zaja2
senior tag

@(#18365) adam014,

Step by Step le tudnád nekem írni,hogy tudom kitörölni a FB fiókom a telefonból,hogy éjszaka ne pittyegjen nekem?
Értelme nincs,mert böngészőben hamarabb megkapom az üzit
A gyári üzenőfal kinézete botrányosan atomfostos
És szerintem sok adatkapcsolatot is használ.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#18369) btudos válasza Zaja2 (#18368) üzenetére


btudos
Topikgazda

Beállítások-->email+fiókok-->hosszan nyomsz a Facebookra és törlés

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#18370) CyberPunk666 válasza Zaja2 (#18368) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Bár elég, ha offlinera teszed az állapotod :)

azt meg az üzeneteknél az alul lévő piktogrammok közül a középsővel.

(#18371) Zaja2 válasza btudos (#18369) üzenetére


Zaja2
senior tag

Köszi!
Most már nyugodtan aludhatok. :)

@(#18370) CyberPunk666

Nem is akarom látni se a gyári klienst. Többet érek vele,ha telepítem a Mark Zuckerberg brigádja által felkínált másik romhalmazt.:D

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#18372) pzstm


pzstm
titán

kommentár nélkül

"In just a few hours, everyone will find out how much they love flat UI's." :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18373) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

outlook.com-ra felvettem a naptárba egy "előfizetéses" naptárat (feliratkoztam egyre)

Erre nem kínál manuális frissítő gombot, mennyi időnként frissül magától?

(#18374) btudos válasza Zaja2 (#18371) üzenetére


btudos
Topikgazda

Azt is a Microsoft adja ki hivatalosan, nem a Facebook. Nem tudom mennyi köze van hozzá Zuckerberg fejlesztőinek.

Egyébként WP8-on többnyire jól működik a chat (bár pont a napokban érdekesen viselkedik), de ezzel nem vagy előrébb.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#18375) Zaja2 válasza btudos (#18374) üzenetére


Zaja2
senior tag

Ilyen nehéz hozzá alternatív cset programot írni,vagy senki nem akar belekezdeni?

Nem értem mért nem annyira személyre szabható mint más rendszerek. Bár,ezt mínuszt visszakapjuk a stabilitással.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#18376) Alexios válasza Zaja2 (#18375) üzenetére


Alexios
veterán

nem a chat programokkal van baj, hanem a rendszeren általánosságban véve az értesítésekkel.

(#18377) Dinter válasza Zaja2 (#18363) üzenetére


Dinter
addikt

Skype?

(#18378) Zaja2 válasza Dinter (#18377) üzenetére


Zaja2
senior tag

A Skype úgy tudom,hogy nincs összevonva,és nem is összevonható a facebook fiókkal. Sajnos kevés ismerősöm van Skype-on,ezért ritkán használom. Ha használom is,akkor is csak tesómmal camozok ciprusra.

Szerkesztés:
Hülye vagyok,és megint infó nélkül jártattam a pofám. :D :C :W

Kezdje el használni a Facebookot a Skype-ból még ma.

NAGYBETŰKKEL!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#18379) Pttypang válasza btudos (#18369) üzenetére


Pttypang
veterán

Egyszerűbb kikapcsolni a fb alapú chatet, nem? :)

Everybody lies.

(#18380) btudos válasza Pttypang (#18379) üzenetére


btudos
Topikgazda

De.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#18381) Zaja2


Zaja2
senior tag

Sikerült összekapcsolnom a Skype-ot a Facebook fiókommal,PC kliensen mutatja a facebook ismerősöket online,viszont telón csak azok vannak ,akik eddig voltak. Valami szinkronizálási lehetőség még esetleg?

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#18382) Rage47 válasza Zaja2 (#18381) üzenetére


Rage47
veterán

tényleg erre nem is gondoltam
egyedül a skype-nál jók az értesitések, szal ha össze tudnánk rendesen füzni a fb-t és skype-t, akkor elvileg megkapnánk a fb messenger értesitéseket

(#18383) dejaris válasza Zaja2 (#18381) üzenetére


dejaris
addikt

En mar egy jo ideje osszehazasitottam oket de csak az asztalin jelennek meg.

(#18384) Zaja2 válasza dejaris (#18383) üzenetére


Zaja2
senior tag

Ez így egy örök körforgás a WP-t használók körében. Talán 2014-ben lesz változás. Ha nem is WP dolgokban,de a parlamentben tuti.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#18385) dejaris válasza Zaja2 (#18384) üzenetére


dejaris
addikt

En pont forditva gondolom.

(#18387) saiyajin válasza Rage47 (#18386) üzenetére


saiyajin
senior tag

Ezt majd kipróbálom. Nem szoktam chatelni fb-on, mindig offline vagyok, de néha van pár üzenet váltás, ahhoz meg jól jönne valami ilyen. Régebben szerettem a Nimbuzzt.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#18388) Zaja2 válasza Rage47 (#18386) üzenetére


Zaja2
senior tag

(#18386) Rage47,
Köszi!:)

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#18389) madd dogg válasza Blyan (#18355) üzenetére


madd dogg
senior tag

Továbbra is olajfestmény fotók. Fényévekkel el vannak maradva, ezt mégis mivel indokolják? Sokkal de sokkal szebb képeket csinált ennél a mezei C6-00-ám. De tényleg sokkal jobbakat.

(#18390) btudos válasza madd dogg (#18389) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az idő megszépíti az emlékeket :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#18391) StLui válasza StLui (#18356) üzenetére


StLui
veterán

Másnál működik? nekem azóta sem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#18392) btudos válasza StLui (#18391) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nekem nincs bajom vele. Reinstall megvolt?

Beta cucc, nyilván nem véletlenül :U

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#18393) StLui válasza btudos (#18392) üzenetére


StLui
veterán

Nem, csak SR-t próbáltam, pár hete volt ugyanez többeknél, és akkor egy idő után elindult, de akkor megpróbálom a törlést.
Ez már tényleg ilyen régi windowsos időket idéző dolgok, újraindítgatás, újratelepítgetés :(
na jó, most meg hiába írom be az áruházba nincs meg :D

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#18394) Zaja2


Zaja2
senior tag

Jelentem:
A NimbuZZ tökéletesen működik. És van benne Only Online contact list is. Ez azért már nagy szám!

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#18395) kolmi93


kolmi93
tag

Üdv!
WP8-ra FLAC lejátszót tudtok ajánlani, ami felismeri a telefonra másolt zenéket is, nem csak a skydriveon tároltakat?
Előre is köszi!

A Pokolnak nincsen feneke, szólt. Aki belebukik, abban a zuhanás örök. Az őrületnek nincsen alkonya, mert éjszaka.

(#18396) btudos válasza kolmi93 (#18395) üzenetére


btudos
Topikgazda

Szerintem nincs ilyen.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.