Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17851) enginev3.0 válasza CyberPunk666 (#17850) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem wp8-ban van magyar :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17852) pzstm válasza enginev3.0 (#17851) üzenetére


pzstm
titán

WP8 only feature a prediktív bevitel magyarul

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17853) CyberPunk666 válasza enginev3.0 (#17851) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

wp8-ról van szó, L520-am van.

nekem be van pipálva, de nem ajánlja fel a szavakat, csak az angolnál, az angolt kikapcsoltam..

De közben a magyar helyesírás ellenőrző meg megy, aláhúzza a hibákat.

nincsenek ott a fear, hear ... stb szavak magyarul. Ha az angol van bekapcsolva, akkor meg igen.

[ Szerkesztve ]

(#17854) dejaris válasza CyberPunk666 (#17850) üzenetére


dejaris
addikt

Magyar billentyuzethez nyelvi csomagot kell letoltened.

(#17855) CyberPunk666 válasza dejaris (#17854) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

a billentyűzet magyar, a bajom, hogy gépelés közben a szavakat nem ajánlja fel.

Van benne angol és magyar is, de csak az angol működik (ha kikapcsolom az angolt, akkor sem megy a magyar).

sikerült megcsinálni, de csak az angol törlésével. Ameddig van angol, addig az felülbírálja a magyart, minden beállítás ellenére ^^

[ Szerkesztve ]

(#17856) legiaap


legiaap
nagyúr

Úristen már WP-re is. Inkább adnának lehetőséget a csempeszínek és a háttér színének kikeverésére.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17857) Psychonaut válasza legiaap (#17856) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez csak találgatás, és kérdés az olvasók felé, hogy mit szeretnének. Semmiféle hivatalos forrás, de még értesülés sincs mögötte. :)
Persze attól elképzelhető, hogy belekerül, de még semmit nem tudunk egyelőre.

(#17858) madd dogg válasza legiaap (#17856) üzenetére


madd dogg
senior tag

Ennek ideje volt lenne. Attól te még beállíthatod feketére a hátteret ha akarod. De van egy olyan érzésem, hogy a csempeszíneket lassan RGB spektrumban választhatjuk ki.

[ Szerkesztve ]

(#17859) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Na leszedtem az angolt, és visszaraktam és most működik mindkettő (mindkettő kell nekem ugyanis).
Sőt még együtt is megy és érzékeli milyen nyelven írok és az alapján ajánlja, fasza. Nem tudom miért csinálta, de a lényeg, hogy jó.

Háttér lol, minek? A sírók nagyrésze azért sír, mert microsoft és nem azért mert tényleg hiányzik a háttér... Ha lehetne se tennék mögé semmit, a fekete pont ideális.

inkább a valódi hibákat kellene javítani.

[ Szerkesztve ]

(#17860) legiaap válasza Psychonaut (#17857) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nagyon rendes, hogy megkérdezik a népet, de úgy is az lesz amit a Microsoft kitalál.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17861) Psychonaut válasza legiaap (#17860) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nyilván, az oldal sem a Microsofté amúgy, ők nem kérdeznének meg minket. :D

(#17862) Oppenheimer válasza Воланд (#17834) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Inkább csinálják meg, hogy ami jelenleg is a rendszer része az működjön is. Az lesz a végén, hogy kapunk ilyen idiota featureöket, de az értesítések tovabbra is szarok lesznek, az 5+GB-os other mappám meg nem lesz kisebb sose.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17863) Boonen007


Boonen007
őstag

Lehetséges valamiféle módon a PC Explorer és teló közötti könyvjelző szinkronizáció? Vagy valahogy Chrome könyvjelzőket látni a telón?

(#17864) Воланд válasza Boonen007 (#17863) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17865) tkesy


tkesy
őstag

Találkozott már esetleg valaki ehhez hasonló alkalmazással WP-ra?

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#17866) Воланд válasza tkesy (#17865) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17867) MasterMark válasza Boonen007 (#17863) üzenetére


MasterMark
titán

Chrync

Switch Tax

(#17868) madd dogg válasza tkesy (#17865) üzenetére


madd dogg
senior tag

(#17869) Freddycom válasza madd dogg (#17868) üzenetére


Freddycom
őstag

A review-k alapján nem érdemes megvenni, mégha csak 1 USD is.

(#17870) madd dogg válasza Freddycom (#17869) üzenetére


madd dogg
senior tag

Csal a szélesebb látókör miatt. Egyébként én megvettem, az utolsó komment az enyém :D

(#17871) Freddycom válasza madd dogg (#17870) üzenetére


Freddycom
őstag

Gondolom más régió, nálam az utolsó az, h 'this doesnt work, I want my money back.' :D

(#17872) madd dogg válasza Freddycom (#17871) üzenetére


madd dogg
senior tag

nálam működik :)

(#17873) daniel909


daniel909
addikt

na ilyen lenne a wp ha lenne háttér meg átlátszó csempék... hát jobb h nincs.. :D

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17874) Psychonaut válasza daniel909 (#17873) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ezt egyébként sosem értem: mi a problémátok egy plusz funkcióval, ami mellett megmaradna az eredeti is?

(#17875) mbale válasza Psychonaut (#17874) üzenetére


mbale
tag

Nekem pl az, hogy először a jelenlegi problémákat kéne kijavítani, ahelyett hogy ilyen igénytelen marhaságokra basszák el az erőforrást.

Zag Zag

(#17876) Oppenheimer válasza mbale (#17875) üzenetére


Oppenheimer
veterán

(#17875) mbale++;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17877) kolosanyi válasza mbale (#17875) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ámen!

(#17878) petisubaru
Mass storage mód nincs, saját csengőhangot be tudsz állítani, de saját magadnak kell vágni, az időjárás widgetet nem értem, WP-re nem widget van, hanem csempés appok, van időjárás alkalmazás kismillió. IGO szintén nincs, de vannak navi szoftverek.

[ Szerkesztve ]

(#17878) petisubaru


petisubaru
tag

Sziasztok! Most vettem egy WP 7.8 op rendszerrel ellátott készüléket. Kérdések tárháza van most, van egy zune nevű program amivel kommunikál a géppel, olyat nem lehet hogy lemezmeghajtóként ismerje fel a telefont a számítógép mert akkor lehetne a mappákba böngészni? Problémám a gyári csengő hangokon kívül mondjuk más ( saját ) zenét nem tudok beállítani csengőhangnak, meg lehet ezt oldani valahogy, ha igen akkor hogy? Be lehet állítani valahogy a klasszikus HTC időjárás jelentő szoftvert: [link] Igo Primo 2 lehet hozzá vásárolni, Primo 2-nek van olyan verziója amit WP 7-re adtak ki? A segítséget nagyon megköszönném.

(#17879) MasterMark válasza petisubaru (#17878) üzenetére


MasterMark
titán

Nem.
Igo nincs.

Switch Tax

(#17880) Воланд válasza daniel909 (#17873) üzenetére


Воланд
titán

hat ez egy hanyinger. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17881) Воланд


Воланд
titán

Nokia ‘Phablet’ Lumia 1030 reportedly revealed in blurry photo

kellene.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17882) dejaris válasza Воланд (#17881) üzenetére


dejaris
addikt

Nekem olyan dummynak tunik.

(#17883) legiaap


legiaap
nagyúr

[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17884) mukibuci válasza Воланд (#17881) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Update: Our sources tell us that this photo is not accurate and that currently Nokia does not have any 'phablet' plans. Sorry folks!

szóval csak kellene

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17885) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Vajon ez normális DAC/AMP-ot, meg mikrofont fog kapni, mint a 808? Csak mert akkor hangos környezetben is értelmes felvételű videókat tudna lőni, nem úgy, mint a legtöbb telefon. (Meg nem mellesleg szépen is zenélne.)

(#17886) savoo válasza kolosanyi (#17885) üzenetére


savoo
addikt

A 720 meg a 920 is normális hangot vesz fel.

(#17887) legiaap


legiaap
nagyúr

Az miért van, ha beolvasok egy QR kódot, utána rákattintok kiad egy linket, amire ráadva bejön a web oldal majd a store-ba ugrik. Régen is így volt csak nem adott ki linket.
A napokban figyeltem fel rá.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17888) petisubaru válasza MasterMark (#17879) üzenetére


petisubaru
tag

köszi, csengőhang módosítására lehetőség merre található van valami tipped, nincs külön SD kártya a készülékbe?

(#17889) kolosanyi válasza savoo (#17886) üzenetére


kolosanyi
veterán

Próbáltad nagyon zajos környezetben (mondjuk egy koncert)? Ha ilyen körülmények között is értékelhető, akkor nem szóltam. :)
(Bár még mindig ott a zenelejátszás, mint vesszőparipám, de hagyjuk.)

(#17890) mukibuci válasza petisubaru (#17888) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17891) Blyan válasza kolosanyi (#17889) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, ott is jól teljesít. Nem annyira jó, mint a stereo 808, de azért bőven a mezőny elején van.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17892) tkesy válasza Воланд (#17866) üzenetére


tkesy
őstag

woland_y2k & madd dogg: köszi :)

A másik kérdésem, az lenne, hogy próbált-e már valaki fizetni mobiltárca használatával.
Én eddig úgy gondoltam,- lehet naívan, de ez jött le a marketinganyagokból,- hogy ha van egy nfc-s telefonom, meg mondjuk egy dombornyomott kártyám, akkor azt hozzáadom a WP8-as pénztárca alkalmazáshoz, és az nfc-s telefon a szoftver segítségével egy paypass-os kártyának alcázza magát, és lehet vele fizetni.

De most ránéztem a mobiltárca oldalára, ahol épp tesztelőket keresnek a rendszer kipróbálására, és hát picit több megkötést találtam.
- kell lennie OTP számládnak, netbanknak és ahhoz tartozó paypass-os kártyádnak,
- nfc képes sim kártyádnak,
- nfc képes telefonodnak,
- és egy mobiltárca alkalmazásnak...

Ki mit tud erről a mobilfizetéses dologról?

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#17893) btudos válasza Blyan (#17891) üzenetére


btudos
Topikgazda

Volt egy 8X-es osszehasonlito koncertvideo is, azt hittem hogy eltulozzak a hangzast, de azota kiderult hogy nem a 920 vesz fel feltunoen jol, hanem tenyleg olyan szar a 8X mikrofonja :(

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17894) kolosanyi válasza Blyan (#17891) üzenetére


kolosanyi
veterán

A többihez képest tényleg nem rossz a 920, de azért durva, hogy mennyivel jobb a 808. Minden tekintetben... (Mérmint ezen a videón.)

(#17895) legiaap


legiaap
nagyúr

Mindenhol júli közepét olvasok az EOS megjelenésére.
Az jó lenne nagyon.
:K

Blyan: Az EOS-t sosem zártam ki.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17896) Blyan válasza legiaap (#17895) üzenetére


Blyan
félisten

Még egy Nokia? ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17897) Lall válasza legiaap (#17895) üzenetére


Lall
veterán

Könyörgöm, Ne!

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#17898) Psychonaut válasza mbale (#17875) üzenetére


Psychonaut
addikt

A gond csak azzal van, hogy ezzel körülbelül zéró erőforrást basznak el, annyira triviális opció, viszont sok potenciális új vevőt jelent, jóval többet, mint ahányan elpártolnának amiatt, hogy ezt a funkciót tették bele, és nem régi hibákat javítottak ki. Tehát: jó üzletpolitika, de nem a meglévő, hanem az új felhasználókra alapoz.

(#17899) CyberPunk666 válasza Psychonaut (#17898) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Szerintem az erőforrások brutálisan komoly beosztása és végletekig optimalizálás az ami miatt az ms ennyire lassú, szóval nem venném biztosra, hogy egy ilyen triviális lenne.

Úgy, mint andoridon, úgy igen, de én kinézem az MSből, hogy matematikusokkal új képmozgatási technológiákat dolgoznak ki, hogy nehogy akadjon. A rendszert jelenleg is az adja el, hogy nem akad soha, és gyors. A csempe is jó, de ha akadna, semmit nem érnének vele. Ebből nem engedhetnek. ezt ők is tudják (pontosan az üzletpolitika miatt).

Ha megoldanák az üzenetek stabil működését, minden érkezne amikor kell, na akkor kezdene el száguldani felfele a részesedés. Több olyan ismerősöm van aki emiatt nem vált, mint akinek egyáltalán wp-s telefonja van! Pedig utóbbiból is vannak azért páran.

Ez az egyik legnépszerűbb dolog az okostelefonokon, platformtól függetlenül, hogy kvázi ingyen chatelsz bárhonnan. Ezt muszáj lesz stabilan tudnia, ha 10% fölé akarnak menni valaha. Ha pedig megoldják, akkor még csomó reklámköltség lesz, hogy kiűzzék az agyakból a "wpn nem jönnek időben az üzenetek" dolgot.

Egyértelműen messze a legégetőbb probléma, köröket ver még a hangerőmizériára is. Mondom ezt úgy, hogy én nem használom, mert akikkel én kommunikálok telefonon, azokkal vagy telefonálok, vagy smst küldök. szóval én ennek tudatában váltottam wp-re, mert nekem ez nem gond. Az e-mailek jelzésével meg nincs gond, cserébe nem szaggat semmi, amit 13k-ért -amennyibe került nekem a L520-, semmi más nem tudott volna megközelíteni sem.

(#17900) Psychonaut válasza CyberPunk666 (#17899) üzenetére


Psychonaut
addikt

Majdnem mindenben igazat adok neked, de azt nem hiszem el, hogy egy kib*szott háttér opció bekapcsolása sokba tartana. Mert nem. Átlátszó csempékről soha nem is volt szó, nagyobb számítási teljesítmény pedig kizárólag azokhoz kellene (hogy a háttérkép "fölött" görgesse a csempéket).

Ennyi. A többi dolog, amit leírtál, mind igaz, de nem is ütközik semmivel, amit én leírtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.