Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) MasterMark válasza Boonen007 (#17200) üzenetére


MasterMark
titán

Nokia Xpress-ről beszélünk.

Switch Tax

(#17202) Воланд válasza polonic (#17195) üzenetére


Воланд
titán

kerdezd meg egy honap mulva, hatha akkor mas ul majd az fb elott es mast fog irni. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17203) pushalias válasza Boonen007 (#17200) üzenetére


pushalias
addikt

Te raktad fel a gyári böngészőt, és aztán el is távolítottad? WTF? :U

Honor 9 / HP 8470P

(#17204) MasterMark válasza pushalias (#17203) üzenetére


MasterMark
titán

A Nokia Xpress-ről beszélünk...

Switch Tax

(#17205) pushalias válasza MasterMark (#17204) üzenetére


pushalias
addikt

Bakker, nem látszott a #17201-es beírásod. :) Így már értem.

Honor 9 / HP 8470P

(#17206) regener válasza Mister_X (#17192) üzenetére


regener
veterán

Inkább UC Browser kikapcsolt képletöltéssel és még jelszót is ment.

(#17207) Mister_X válasza regener (#17206) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát nekem még az is szar, text-only mód ide vagy oda...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17208) Воланд válasza Plazmacucci (#17159) üzenetére


Воланд
titán

mert nem egyszeruen, hanem jol akarjak megoldani. a data sense nem csak az adatforgalmat fogja figyelni, hanem tomoritest is kepes vegezni es nem xy kulso ceg servereit kell ehhez igenybe venni, hanem rogton a szolgaltatonal fog ez megtortenni. gondolom azt is ki akarja kerulni az ms, hogy kulonbozo 3rd party cuccokilyen melyen hozzaferjenek a rendszerhez.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17209) Rage47


Rage47
veterán

Pont most, mikor végre kijött a legjobb Youtube app, a Google le akarja kapcsolni... :/

(#17210) Aakisan


Aakisan
aktív tag

ha HR -t nyomok akkor a Google pushnak (szinkron az elemek érkezésekor) vége?

(#17211) Воланд válasza Aakisan (#17210) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17212) pushalias válasza Rage47 (#17209) üzenetére


pushalias
addikt

Erről nem hallottam, hogy van ez?

Honor 9 / HP 8470P

(#17213) Воланд válasza pushalias (#17212) üzenetére


Воланд
titán

Google demands Microsoft remove YouTube Windows Phone app, cites lack of ads

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17214) Psychonaut válasza Воланд (#17213) üzenetére


Psychonaut
addikt

Időközben a MS válaszolt, azt mondták, ha megkapják a hozzáférést a szükséges API-khoz, akkor boldogan megoldják a reklámokat is.

(#17215) Воланд válasza Psychonaut (#17214) üzenetére


Воланд
titán

de mar honapokkal ezelott kertek a hozzaferest az api-khoz. :(((

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17216) Psychonaut válasza Воланд (#17215) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nyilván ez a válasz is célzás a Google-nek, hogy talán nem csak az MS hibája, hogy ilyen az app, bár olyat is lehetett olvasni, hogy konkrétan blokkolják benne a hirdetések megjelenítését, ami, ha igaz, akkor jogosan mérges a Google.

(#17217) pushalias


pushalias
addikt

Elvannak ezek a srácok egymással: [link] . :)

Honor 9 / HP 8470P

(#17218) Blyan válasza pushalias (#17217) üzenetére


Blyan
félisten

Na, ez egy tökös dolog volt. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17219) Bogyó bá' válasza pushalias (#17217) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Naggyon jó! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#17220) Karma válasza pushalias (#17217) üzenetére


Karma
félisten

Azért érdekes, hogy a Chrome-on pörögnek, miközben a saját fülük mögött is vaj van. :U Mindenesetre nem rossz fordítás :)

“All nothings are not equal.”

(#17221) Blyan válasza Karma (#17220) üzenetére


Blyan
félisten

Kamu erkölcscsősz mindkettő, ez világos. De gyűrjék csak egymást :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17222) polonic válasza Karma (#17220) üzenetére


polonic
félisten

Erről már volt szó. Olvasd el ezt is, ez bővebb.

itt van mégegy kiegészítés.

(#17223) Psychonaut válasza Karma (#17220) üzenetére


Psychonaut
addikt

Te vagy a második, aki felhozza ezt a cikket anélkül, hogy több forrásból tájékozódott volna.

Bár az általad is említett mondat jobban illik a Microsoft = Sátán mantrába. :)

SZERK: amúgy Blyan fogalmazta meg a legjobban, mindkettő csinál megkérdőjelezhető dolgokat, aztán ezeket nyilván próbálják egymásra kenni, hogy átcsábítsák magukhoz az ügyfeleket. :D

[ Szerkesztve ]

(#17224) pushalias válasza Blyan (#17218) üzenetére


pushalias
addikt

Ráadásul ügyesen csinálták abból a szempontból, hogy hát kérem, ez egy belső fogyasztásra szánt kis viccecske, és hogy-hogy nem, valaki kiszivárogtatta – mi mossuk a kezeinket. ;]

(#17220) Karma Mint azt tudjuk, a Google-on pörögni minek, mert az a tiszta kezek egyesülete. :DDD

Nincs egyébként baj azzal, hogy a Google gyűjtögeti a júzerek szokásait, addig semmiképpen, amíg reklámok arcba tologatásán kívül nem kezd velük valamit. Nyilván az „ingyen” böngészőt, meg az „ingyen” levelezőrendszert valamiből csak kell finanszírozni. De amikor a hardcore adatvédők Google szolgáltatásokon keresztül nyomulnak, a bennem élő kisördög kacarászik egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#17225) Karma válasza Psychonaut (#17223) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem ez a több forrásos kiegészítés nem változtat a lényegen; mindkét cég kommunikációja abból áll, hogy 1) ez jó neked és 2) beleegyeztél, kuss :P

Egyébként mindkettőtől használok szolgáltatásokat, úgyhogy személy szerint nem is démonizálok senkit miatta.

“All nothings are not equal.”

(#17226) pushalias válasza Karma (#17225) üzenetére


pushalias
addikt

A különbség annyi, hogy a Nagy Sátánt már többször is befenyítették jóval enyhébb dolgokért, mint amiért a Kedves Angyal lótúrót sem kapott.

Honor 9 / HP 8470P

(#17227) Blyan válasza pushalias (#17226) üzenetére


Blyan
félisten

Mert ők fényes páncélú spam lovagok, csak jót akarnak az embereknek. Ingyen és bérmentve. Használd, jó lesz Neked.

Alapvetően nem ezek a mézesmázos dolgok jellemezték a bibliai sátánt? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17228) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Ilyen volt már valakinek?

(#17229) Воланд válasza Aakisan (#17228) üzenetére


Воланд
titán

hr

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17230) pushalias válasza Воланд (#17229) üzenetére


pushalias
addikt

Human Resources? :D

P.S. Aki elkezdi magyarázni, hogy de nem, azt gyíkká változtatom. Én szóltam előre!

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#17231) Воланд válasza pushalias (#17230) üzenetére


Воланд
titán

jah. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17232) zsírsámán válasza pushalias (#17230) üzenetére


zsírsámán
senior tag

De nem! :(((

(#17233) tkesy


tkesy
őstag

van valami beállítás / alkalmazás arra, hogy ha megnézem a hotmail-es fiókomban lévő e-mail-eket a telefonon, akkor a mappákba automatikusan áthelyezett, de még nem olvasott üzeneteket is jelezze valahol?

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#17234) mukibuci válasza tkesy (#17233) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:( a mappákat külön ki kell tűzni, hogy lásd az ottani forgalmat

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17235) Rage47


Rage47
veterán

Instagramra váróknak jó hír, hogy kijött az Itsdagram!

(#17236) Psychonaut válasza Rage47 (#17235) üzenetére


Psychonaut
addikt

De vajon kint is marad? ;]

(#17237) Rage47 válasza Psychonaut (#17236) üzenetére


Rage47
veterán

szerintem igen, a többi is kint van

(#17238) savoo válasza Rage47 (#17237) üzenetére


savoo
addikt

Csak azok nem szerezték meg kitudja milyen illegális ;] módon az apikat. (Ráadásul a legtöbb csak képnézegető)

(#17239) Lall


Lall
veterán

WhatsApp-al mostanában folyamatosan szívok. Késve érkeznek meg az üzenetek, volt, hogy 8 órát késett!!! És van amikor a már megnézett üziket újra jelzi. Nagyon nem gyere be. :((( Másnál is ilyen?

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#17240) Oppenheimer válasza Lall (#17239) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Wellcome aboard sir!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17241) Lall válasza Oppenheimer (#17240) üzenetére


Lall
veterán

Jó, csak eddig nem csinálta.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#17242) pzstm válasza Lall (#17241) üzenetére


pzstm
titán

5-10 perc max a késés nálam.....de úton van egy komoly Whatsapp frissítés, reméljük az ilyen anomáliákat is orovosolja ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17243) Lall válasza pzstm (#17242) üzenetére


Lall
veterán

De vajon WP7-re is?

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#17244) pzstm válasza Lall (#17243) üzenetére


pzstm
titán

jah hogy ez WP7...azt nem tudom...sőt szerintem only WP8 lesz első körben tutira ez a frissítés....én WP8-ra gondoltam hirtelen, megfeledeztem arról, hogy WP7-ed van :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17245) legiaap válasza Lall (#17239) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ha ezt én írtam volna, akkor jött volna a válasz vegyek iPhone-t, meg nekem esett volna mindenki.
:(((

Polonic: Már ezer éve meg sem említettem, direkt ezért. Nekem elég csak megemlítenem egy negatív dolgot ami szúrja itt az emberek szemét és jön a támadás.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17246) polonic válasza legiaap (#17245) üzenetére


polonic
félisten

Nem, mivel te nem ilyeneket írsz. Hanem olyanokat, hogy bezzeg az iphone.
Lall semmi ilyet nem írt.

:P

(#17247) pzstm válasza legiaap (#17245) üzenetére


pzstm
titán

nálam a whatsapp a legmegbízhatóbb chat kliens :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17248) dejaris válasza pzstm (#17247) üzenetére


dejaris
addikt

Szardombon a kiraly.

(#17249) pzstm válasza dejaris (#17248) üzenetére


pzstm
titán

ezt most nem értem még.... :U

megyek iszok kv-t, hátha utána leesik :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17250) dejaris válasza pzstm (#17249) üzenetére


dejaris
addikt

Ha mindegyik szarul mukodik, ugy nem nagy dolog legmegbizhatobb IM nev.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.