Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) OctoCore válasza hroberto (#17299) üzenetére


OctoCore
tag

Na hát akkor hál isten, amúgy tényleg sz*r volt.. de hmm nem találtam ilyet sehol, nembaj legalább most már nem is fogom, köszönöm mindenkinek a gyors reakciót :R

(#17302) xperiasigi válasza OctoCore (#17296) üzenetére


xperiasigi
őstag

wp8hoz nem kell zune ..de ez hogy tartozik a kommentemhez :F

Iphone 6s

(#17303) OctoCore válasza xperiasigi (#17302) üzenetére


OctoCore
tag

Félre nyomtam :D :B

(#17304) xperiasigi válasza OctoCore (#17303) üzenetére


xperiasigi
őstag

ja értem oksa:)

Iphone 6s

(#17305) madd dogg


madd dogg
senior tag

Am. ok, nem kell Zune, de valami más progi azért van hozzá?

Én nagyon szeretem a playlisteket húzgálni, és ő magától megfelelő helyre másol mindent, plusz a fotókat is automatikusan szinkronizálja mikor gépre dugom, így azzal sem kell vesződni.

Lehet, hogy hülye vagyok, de én szeretem a Zune-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#17306) madd dogg válasza hroberto (#17284) üzenetére


madd dogg
senior tag

Akkor nemsokára váltok én is. :)

(#17307) hroberto válasza madd dogg (#17305) üzenetére


hroberto
veterán

Van egy Windows Phone nevű program a amit telefon PC-re való csatlakoztatásakor van lehetőséget letölteni és telepíteni, gondolom ez valami hasonló lehet a Zune-hoz. Igaz én nem töltöttem le, mert örültem, hogy megszabadultam végre a Zune-tól. :))
És szükség sincs rá, mert látja a PC a telefont és a memóriakártyát is, nyugodtan másolgathatsz rá mindenféle segédprogram nélkül. :)
Nyugodtan válts, nem fogod megbánni!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#17308) MasterMark válasza madd dogg (#17305) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem sincs semmi bajom vele. Aki nem tudja használni annak szokott...

Switch Tax

(#17309) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ezt a PC-ről belső memóriában való turkászást a telefonon kell emgedélyezni? Mert nekem nem látta a gépem, pedig jó lett volna a docok miatt...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17310) enginev3.0 válasza Mister_X (#17309) üzenetére


enginev3.0
félisten

wp8 alatt nékem egyből ment

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17311) Mister_X válasza enginev3.0 (#17310) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát nekem is WP8. Oszt mégsem plug'n'play :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17312) Rage47 válasza xperiasigi (#17292) üzenetére


Rage47
veterán

:Y
miért?

(#17313) xperiasigi válasza Rage47 (#17312) üzenetére


xperiasigi
őstag

valoszinűleg beázhattam..és mint tudjuk a rizs szívja a vízet..állitolag ez egy bevált módszer..most le tesztelem..bukni nem tudok rajta :D

Iphone 6s

(#17314) Rage47 válasza xperiasigi (#17313) üzenetére


Rage47
veterán

köszi :)

(#17315) madd dogg válasza hroberto (#17307) üzenetére


madd dogg
senior tag

Köszönöm a segítséget ;)

(#17316) madd dogg


madd dogg
senior tag

Egy kis fotós összehasonlítás. Hasznos.

(#17317) hokins válasza xperiasigi (#17313) üzenetére


hokins
addikt

Na segített valamit a rizs fürdőzés? :DDD :U

(#17318) xperiasigi válasza hokins (#17317) üzenetére


xperiasigi
őstag

Valamit igen mert nem olyan csiga lassú de a gombom halot valtozatlanul..:(((

Iphone 6s

(#17319) pushalias válasza xperiasigi (#17313) üzenetére


pushalias
addikt

Annál már egyszerűbb, gyorsabb és logikusabb megoldás a (tárárám!) hajszárító. A rizs talán akkor lenne jó megoldás, ha sokkal apróbb szemű lenne, de igazából még akkor se nagyon.

Honor 9 / HP 8470P

(#17320) xperiasigi válasza pushalias (#17319) üzenetére


xperiasigi
őstag

Attol felek h ezt mar baszhatom...de este ezt is kiprobalom..:D

Iphone 6s

(#17321) hroberto válasza madd dogg (#17315) üzenetére


hroberto
veterán

Nincs mit! :)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#17322) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Most milyen,jól jönne az a dupla koppos feloldas meg az ora allando mutatasa..nem kene szenvednem..:(

Iphone 6s

(#17323) enginev3.0


enginev3.0
félisten

WP8 tényleg ilyen gyorsan merül mikor nem használja az ember?
Simán megvan pár százalék merülés óránként. Ha használom nem merül gyorsan, azzal nincs gond, sőt, kibírta tegnap reggeltől egészen hajnal 1-ig, csak furcsa, hogy android akár 2-3 napot is elment ha nem nagyon használtam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17324) pzstm válasza enginev3.0 (#17323) üzenetére


pzstm
titán

nekem droid sem bírta ki amúgy.....egyébként 2-3% óránként wifin max kb....mobilneten meg mondjuk 5 körüli...nekem ez teljesen korrektnek hat :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17325) OctoCore válasza enginev3.0 (#17323) üzenetére


OctoCore
tag

Nekem Lumia 820-al bekapcsolva felejtett wifivel 10 óra alatt 2% merült le

[ Szerkesztve ]

(#17326) enginev3.0 válasza pzstm (#17324) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát ez a 2-3% sok egy óra alatt, vagy is az androidhoz képest, bár annak örülök, hogy ha használom akkor nem merül túl gyorsan

(#17325) OctoCore@ Az már egész jó. Nekem one x, egy éjszaka alatt kb 5-8 %-ot esett
Csak nem értem az okát, hogy 8x miért merül ennyire, vagy mitől, hisz semmi nem fut, csak szinkronizálások, de az ugyan úgy ment androidon is, wifivel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17327) pzstm válasza enginev3.0 (#17326) üzenetére


pzstm
titán

nekem nagyon deep sleepben 1-2%/óra volt droid wifi onlyn....

mondjuk 8X esetében meg 2-3óránál többet sosincs magára hagyva :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17328) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha a tartózkodási hely szolgáltatást kikapcsolom, érzékelek bármi hátrányt?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17329) polonic válasza enginev3.0 (#17328) üzenetére


polonic
félisten

Az azt használó appok nem működnek majd normálisan. Pl maps, navigáció, stb.
Úgy értve, hogy nem mutatják meg a teljesen pontos helyzeted.

(#17330) Mister_X válasza enginev3.0 (#17328) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pl. nem fogja automatikusan kidobni a HERE Maps a pozíciódat. Az akar lenni a GPS. Én csak akkor kapcsolom be, ha használom. WiFi detto. Vagyis mindig bekapcsolva felejtem és buszozás közben feldobja, hogy elérhető hálózatot talált :D a /beállítások/alkalmazások/háttérben futó szolgáltatások fül alatt csak az menjen, ami létfontosságú (nekem WeatgerFlow és Class Scheduler).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17331) enginev3.0 válasza Mister_X (#17330) üzenetére


enginev3.0
félisten

Soundhound
HTC
Youtube
facebook

ezek futnak a háttérben

Nekem ilyen here mapsom nincs

Egyébként már javult az akksi teljesítmény is, bár még mindig jóval gyorsabban merül mint androidon, de már jobb mint tegnap előtt volt, most kikapcsoltam a tartózkodási-t, kíváncsi vagyok

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17332) madd dogg válasza OctoCore (#17325) üzenetére


madd dogg
senior tag

820-as kamerája az updatek óta sokat javult? Kerestem tesztfotókat, de csak a megjelenés utáni időkből találtam, és ha jól tudom már 2 frissítés is jött, ami csiszolt a fotós képességeken.

(#17333) Mister_X válasza enginev3.0 (#17331) üzenetére


Mister_X
nagyúr

SoundHound szerintem nem kell, hogy aktív maradjon. YouTubr sem. HERE Mapsot szerintem te is letöltheted. GPS nélkül tovább bírja majd :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17334) OctoCore válasza madd dogg (#17332) üzenetére


OctoCore
tag

Én nekem tegnap óta van, még szerintem nem volt frissítve, illetve jelenleg azt se tudom a wp8-at hol és hogyan kell frissíteni, ha megmondod mi érdekel, lefotózom neked hogy mennyit javult ;)

(#17335) madd dogg válasza OctoCore (#17334) üzenetére


madd dogg
senior tag

Ezt egy Nokia C6-tal lőttem.

Ezt meg egy 6303-mal.

A Lumia 800 meg sem közelíti ezeket a "gagyi" telefonokat. Képtelenség vele éles makrót lőni, még egyszerű szövegfényképezéshez is ügyeskedni kell. Nem tud közelre fókuszálni. Íme:

Tudsz nekem fotózni egy makrót? Megköszönném. A 720-ast már láttam az szép képeket csinál. Feljebb linkeltem egy összehasonlító oldalt, ahol a 720 sokkal szebb képeket csinál a 820-nál, a 820 kb. a 800-as szintjén van. Nem hiszem, hogy ezt a Nokia annyiban hagyta. Remélem. Csak kíváncsi vagyok.

(#17336) OctoCore válasza madd dogg (#17335) üzenetére


OctoCore
tag

Szerintem kijavították, bár nem vagyok valami nagy fotós ;]

Találtam ugyan olyan referenciát :)

[ Szerkesztve ]

(#17337) madd dogg


madd dogg
senior tag

Zsír. Hell mindenkinél van :D

(#17338) daniel909 válasza madd dogg (#17335) üzenetére


daniel909
addikt

elsőnél világosabb volt másodiknál használtál vakut míg a 800-al lőtt képen sötét is van és vaku sincs. így nem ér szvsz.

bocs, most látom h felkapcsolt lámpánál van. akkor szerintem koszos az obi, vagy lehet ha rávakuzol az sokat dob rajta. vagy beremeg a kezed miközben ellövöd. nagyon fura lenne, ha ilyen gány képeket lőne. én az obi koszosságára szavaznék.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17339) marcusa válasza madd dogg (#17332) üzenetére


marcusa
addikt

Látványosan javult a kamera 820-on, de talán még képeket is találsz a topicjában :K

:-)

(#17340) enginev3.0 válasza Mister_X (#17333) üzenetére


enginev3.0
félisten

Soundhoundot nem engedi tiltani

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17341) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Emberek, hogy a búbánatba csináltok ti ilyen üzemidőket? Eddig a GT540, Nexus S és a Lumia 800 is olyan fél napokat bírt nálam normál használattal. Ez kb 3-4 óra kijelzőhasználatot jelent. Lumiával a max 1,5 nap volt, de akkor csak a polcon hevert, éjszaka meg repülő módban volt. Nexus S-el egyszer volt 2,5 nap, mindent ki kellett hozzá gyomlálni a ROM-ból és csak GSM-en volt készenlétben, valami 40 perces kijelzőhasználattal a ciklusban. Persze ez nem használat, csak kíváncsi voltam rá, mert töltögettek fel ilyen 5-6 napos üzemidőről screenshotokat, amit nem értek. :F Az E90-em volt az első okostelefonom, az mobilnet nélkül, wifizgetve memt 3 napot, de ugye más kaliberű cucc... :D

(#17342) pzstm válasza kolosanyi (#17341) üzenetére


pzstm
titán

nálam sem járt olyan masina amelyik az én felhasználói szokásaimnál 1 napnál tovább bírta volna...(viber, whatsapp, FB, twitter, 4square, 2 email, időjárás, skype (droidon gtalk is)...ezek így hirtelen mindig mentek. napi másfél órás telefonálás a minimum és 3 órás kijelzőhasználat is össze szokott jönni...szóval megnyugtatlak ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17343) madd dogg válasza daniel909 (#17338) üzenetére


madd dogg
senior tag

A kedvedért csináltam pár tesztképet. Az objektív tiszta, szemüvegtisztító pamuttal most előtte megtöröltem. Előbeállításoknál a makró kiválasztva.

És akkor vakuval:

Vaku nélkül (érintéses fókusz a képernyőn a dobozra):

Vaku nélkül (érintéses fókusz a virágcserépre):

Azért csináltam asztal szélén a képeket, mert az élén meg tudtam támasztani a kezem, így nem remeg be. Távolra szépen fókuszál a kamera, de közelre legalább 15-20cm kell neki.

(#17344) Lall válasza madd dogg (#17343) üzenetére


Lall
veterán

A fókuszpont a virágon van valamiért. Próbáld úgy, hogy hosszan nyomod a képernyőn a fókuszt. Míg el nem készíti a képet tarsd az újjad rajta.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#17345) OctoCore válasza madd dogg (#17337) üzenetére


OctoCore
tag

:C :C Az igen, van készleten ha jól látom

(#17346) madd dogg válasza Lall (#17344) üzenetére


madd dogg
senior tag

Tessék. A fekete keret az ujjam helyét jelzi.

@OctoCore: Vizsgaidőszak :)

[ Szerkesztve ]

(#17347) duce78


duce78
tag

Üdv!
Még több Hell:

Lumia 800:

Lumia 920:

Nem lessz, hanem kérek!

(#17348) OctoCore válasza duce78 (#17347) üzenetére


OctoCore
tag

Hell party a WP topikba jee :DD

(#17349) daniel909 válasza madd dogg (#17343) üzenetére


daniel909
addikt

ezen szerintem túl közel tartod a kamerát, és nem tud fókuszálni. nézd meg duce78 képeit, neked is olyannak kéne lennie.
nekem a htc 8S-el kb olyat lő mint duce78-nak.
szerintem tartsd lenyomva félig a gombot várd meg míg rá fókuszál, ha nem sikerül neki kicsit vidd messzebb. egyszer csak rá fog fókuszálni. és akkor már jó lesz a kép vakuval.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17350) madd dogg válasza duce78 (#17347) üzenetére


madd dogg
senior tag

Ha nem akarsz közelebb menni, szép képeket csinál ez. A 920-hoz képest itt nincs sok eltérés. :)

@daniel909: a makró képességeket firtattuk, ott gyenge. Normál fotózásnál jókat lő.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.