Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) Lall válasza madd dogg (#17346) üzenetére


Lall
veterán

Kiprobaltam en is a nagyon kozeli makrot, nekem sem csinalja rendesen. (HTC Radar) Ha kb. 10cm korul van az optika a targytol, csak akkor kapja el jól. Erdekes. :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#17352) madd dogg


madd dogg
senior tag

Utolsó próba: 10-14cm-es fókusztávolság + digitális zoom:

Katt

Egyszer jött be, utána többször nem lett éles. Szoftveres hibával állunk szemben. A lencserendszer tudna élesen fókuszálni, többször is élesre vált, de mikor fényképez, elveszíti a megfelelő pontot. És egyszerűen akárhol nyomom meg a kijelzőt, nem oda fókuszál.

(#17353) Blyan válasza madd dogg (#17352) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudja befogni, a szoftver ugyan eléri egyszer az élességi pontot, de megtartani nem tudja. Nem csak 920-on, de a legtöbb telefonon ilyen.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17354) legiaap válasza Blyan (#17353) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az a fura, hogy a mai telefonok kamerái nagyon gyérek közeliekben.
Anno a Samsung D900-al 3 cm távolságról tudtam éles képet produkálni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17355) Boonen007


Boonen007
őstag

Én eddig ezeket lőttem vele a telóval mióta megvan a 2 piás kép kb. 5-8cm-ről készült. Az első kettő TV-gép-akvárium meg tök sötétben :DDD
[link]

Nem vészes a kamerája szerintem a 620-nak.

Ööö megtudjátok nézni az albumot?

[ Szerkesztve ]

(#17356) Mister_X válasza legiaap (#17354) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez az ára a folyamatos vékonyodásnak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17357) Blyan válasza legiaap (#17354) üzenetére


Blyan
félisten

Cserébe viszont jobb képek készülnek. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17358) Mister_X válasza madd dogg (#17346) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mennyibe kerül így levizsgázni? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17359) legiaap


legiaap
nagyúr

[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17360) pzstm válasza legiaap (#17359) üzenetére


pzstm
titán

Larry Page pedig tajtékzik, hiszen minden egyes videó lejátszásakor pattognak fel a képzeletbeli nulla dolláros bevételi buborékok

ezt már vagy itt vagy másik topikban kibeszéltük, de a 0 dolláros bevételi buborék platformfüggetlenül akkor is felbukkan ha az m.youtube.com-ot nézem meg mondjuk androidos vagy iOS-es eszközről...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17361) Mister_X válasza legiaap (#17359) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elvileg az API-t sem adták át a Microsoftnak. Meg nem is a Microsoftnak kellene YT appot csinálnia :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17362) madd dogg válasza Boonen007 (#17355) üzenetére


madd dogg
senior tag

Nálam nem jelenik meg.

@Mister_X: 200*24, de ez egy nagyon utolsó vizsga, záróvizsga előtt, amit rettenetesen rühellek. Szóval mindegy milyen áron, de görbülnie kell :)

@legiaap: ez sem rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#17363) Воланд válasza legiaap (#17359) üzenetére


Воланд
titán

szanalmasan szar ez a cikk, pedig lett volna ido normalisan megirni...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17364) Boonen007 válasza madd dogg (#17362) üzenetére


Boonen007
őstag

Nokia Lumia 620-al lőttem. Más megoldás:
kép1
kép2
kép3

(#17365) xperiasigi válasza pushalias (#17319) üzenetére


xperiasigi
őstag

na sajnos ez se segített..:(

Iphone 6s

(#17366) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Szépjóestét!

Nem tudom itt már felmerült-e a kérdés, avagy válasz is érkezett rá, én sajnos nem találtam, hiába kerestem a fórumokon, bár bevallom, elég béna vagyok ilyen témában.

A problémám az lenne, hogy a napokkal ezelőtt vásárolt Nokia Lumia 620 (független) készülékemen egyszerűen nem tudom beállítani a facebook chatet. Mindig, különböző elérhetetlenséget kifejező hibákkal dob vissza.
Pl.: http://imgur.com/sszLp16,BTVg7wA,jxFTV1a,4fRBKuE,VKGVO1S
Többi képen van egy-két beállítás is, hozzárendeltem a @windowslive-os microsoft fiókhoz, a kapcsolatok menüt pedig szépen megtölti a 100+ facebookos ismerőssel, stb... de ha ott kattintok rájuk, akkor is visszadob.
Push be van kapcsolva, facebook chat szintén, lockscreenes notification is, wifin használom (mobilrouter :)) de próbáltam ezernyi hálózaton, semmi nem segít.

Eleinte volt még a vétel után egy kis store probléma (rossz default microsoft account aztán nem lehetett elérni a store-t) Allee Nokia Care boltban 1-2 gyári beállítások visszaállítása után az megoldódott.

Továbbá a sima facebook alkalmazás is, ha csoportok-ba lépek, ott azzal dob vissza, hogy nem tudja lekérdezni az infót: "We're having trouble getting data right now. Please try again later."

És ezek a hibák már 1+ napja, csak nem ideiglenesen állt le minden szerver.

Mi lehet a gond, javítható beállításokkal, szoftveresen, avagy az egész windows phone-t kéne újratelepíttetni?

Előre is köszönet a segítségért,
Üdv, Petya

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17367) dejaris válasza nonsen5e (#17366) üzenetére


dejaris
addikt

Battery saver ki van kapcsolva?

(#17368) nonsen5e válasza dejaris (#17367) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha annak a fordítása a takarékos üzemmód akkor igen, ki van kapcsolva.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17369) madd dogg


madd dogg
senior tag

Próbáltad lecsatlakoztatni a fiókot, majd újra hozzáadni? Beállítások -> kapcsolatok

(#17370) nonsen5e válasza madd dogg (#17369) üzenetére


nonsen5e
addikt

6 alkalommal... :(

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17371) dejaris válasza nonsen5e (#17366) üzenetére


dejaris
addikt

Telefonon adtad, hozza a fb fokot a winlive fiokodhoz? Mert ugy nekem se ment. Levalasztottam es utanna bongeszoben ujra hozzaadtam es fb oldalon teljes hozzaferest adtam az MS-nek.

(#17372) nonsen5e válasza dejaris (#17371) üzenetére


nonsen5e
addikt

Leválasztottam mobilon, majd utána hozzáadtam böngészőben gépen, ott alapból minden engedélyeződött, facebookon megnézve már minden be volt kapcsolva, nem nagyon engedett semmit.
Ez után most akkor a mobilon ismét kapcsoljam be az e-mail + fiókok menüpont alatt?- mert magától nem jelenik meg semmi, avagy csal várni kell (böngészőben a winlive azt mondta, hogy most várjak egy 10 percet).

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17373) dejaris válasza nonsen5e (#17372) üzenetére


dejaris
addikt

Az megint egy kulon dolog, hogy csatolod fb fiokot a telefonhoz, de az is kell. Nem fog magatol odakerulni.

(#17374) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Sziasztok! Van egy lumia 610-em ugye immáron 7.8-al. Azt szeretném megtudni, hogy e telefon rendszerét lehet-e unlockolni? És ha lehet akkor hogyan? Előre is köszönöm a segítséget.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#17375) dejaris válasza rbertkrl (#17374) üzenetére


dejaris
addikt

Mit szeretnel elerni?

(#17376) rbertkrl válasza dejaris (#17375) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Elérhetetlen alkalmazásokat. A mass storage mód már megoldott, de az is csak zune jelenlétében megy szóval nem ártana ha azt is meglehetne csinálni, hogy a zune NE kelljen.

[ Szerkesztve ]

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#17377) nonsen5e válasza dejaris (#17373) üzenetére


nonsen5e
addikt

Félsiker! :)
Már be van jelentkezve mobilon, mutatja az online ismerősöket, én tudok is írni, de az üzeneteket nem kapom meg.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17378) dejaris válasza nonsen5e (#17377) üzenetére


dejaris
addikt

Csak akkor kapod meg, ha masik fel is be van jelentkezve csetre es ugy kuldi.

(#17379) nonsen5e válasza dejaris (#17378) üzenetére


nonsen5e
addikt

Úgyértve, hogy ha valaki ír nekem 'tudomisénmikor' amikor nekem ki van kapcsolva a mobil, majd ha belépek és ő nem online, akkor én meg sem kapom?
Amúgy jelen esetben végig be volt lépve az illető iphone facebook chaten.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17380) Воланд válasza nonsen5e (#17379) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem kapod meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17381) MasterMark válasza nonsen5e (#17379) üzenetére


MasterMark
titán

Megkapod, de nem tölti le a chat-be.

Switch Tax

(#17382) nonsen5e


nonsen5e
addikt

És ez akkor úgy is megy, ha pl. Kis Pista küld nekem egy üzenetet 3 órakor, amikor én nem vagyok belépve, majd én belépek 4 órakor és úgy maradok és ő 4 óra 10 perckor akkor legalább megkapom az üzenetet közvetlen mobilra, vagy léphetek be böngészőben/facebook appban?
Plusz mégegy kérdés: facebook csoportokat tud ez kezelni?
Avagy tudtok valami alkalmazást, ami normálisan tudja akár a csoportosdit, akár a facebook chatet push-al?
A dedikált wp8-as facebook kliens a csoportoknál mindig agyonerrorozza magát, nem működik megfelelően.

szerk.: Most lecsatlakoztam Wi-Fi-ről, majd újra fel és megint azzal jön, hogy 'nem indítható el a csevegés', de közben szintén facebookról simán beröpült egy üzenet, de válaszolni már nem enged. :(

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17383) nonsen5e


nonsen5e
addikt

*Nem enged szerkeszteni többször*
Olyan bug csak nálam fordul elő, hogyha lecsatlakozok Wi-Fi-ről, akkor automatikusan onnantól telefon újraindításig nem megy a facebook? szokásos nem indítható el a csevegés... :(
Symbian s60 (nokia 5800)-ról álltam át, de ilyen alap dolgok nélkül a sebességen kívül nem sokkal jobb :(((

szerk.: megint nem megy újraindítás után sem

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17384) polonic


polonic
félisten

(#17385) pzstm válasza polonic (#17384) üzenetére


pzstm
titán

valamiért akkor sem kéne :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17386) legiaap válasza pzstm (#17385) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem sem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17387) OctoCore válasza pzstm (#17385) üzenetére


OctoCore
tag

szerintem csúnya azzal a kiemelt windowsos középső gombbal..., tökéletesen egyetértek veled, nekem sem kéne.. :N

(#17388) polonic


polonic
félisten

Nekem sem egyébként. Samsung tuti nem. :D
Csak gondoltam, megosztom.

(#17389) daniel909 válasza pzstm (#17385) üzenetére


daniel909
addikt

nekem sem...

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17390) Rage47


Rage47
veterán

Lehet még Gmail-es emaillel MS-os accountot használni, vagy már csak új email reggel, tehát outlook.commal?

(#17391) OctoCore válasza Rage47 (#17390) üzenetére


OctoCore
tag

nekem Gmail-essel van

(#17392) jeni


jeni
félisten

Szia
Van valami adat és díjszámolásos progi a Vodafone szolgáltatóhoz kapcsolódóan?
Ezeket találtam.

Androidon van olyan alkalmazás magyarul

(#17393) ubid


ubid
őstag

Sziasztok!

Jelenleg Nokia Lumia 710-es telefonom van, amin főzött ROM van.
Szeretném visszarakni rá az eredeti rendszert.

Honan tudnék egy ilyet letölteni ? Valaki tudna benne segíteni ?

-.-

(#17394) Rage47 válasza OctoCore (#17391) üzenetére


Rage47
veterán

mikor regeltél?

(#17395) Воланд válasza jeni (#17392) üzenetére


Воланд
titán

nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17396) Oppenheimer válasza daniel909 (#17389) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem igen. Sokkal jobb mint a 8X: bővíthető, nem szól sokkal rosszabbul a wolfson dac miatt és amoled! :))

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17397) kolosanyi válasza polonic (#17384) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem meg kéne. :) Jó az a telefon na, ráadásul ez jó ajánlat nagyon.

Oppenheimer
Nem szól sokkal rosszabbul? Egyenesen lepipálja azt. :)

[ Szerkesztve ]

(#17398) OctoCore válasza Rage47 (#17394) üzenetére


OctoCore
tag

2008 kb

(#17399) jeni válasza Воланд (#17395) üzenetére


jeni
félisten

hát ez a Microsoft szégyene és egyben a magyar szolgáltatóké ;] :W
szinte alig van vagy ha van abból 1 -2 vagy 3 darab választék

(#17400) jeni válasza OctoCore (#17387) üzenetére


jeni
félisten

mi a gond vele? 2 év gyártói garancia- tudása ugyan az mint a Nokia Lumia 920 és ráadásul bővíthető a memória része,ráadásként gyári független.
gondolom az úti program lesz amit kevésbé kap meg támogatásként mint a Nokia a 620-820 és a 920-ra megadva az örökös ingyenes támogatást

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.