Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) Воланд válasza Dinter (#18249) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18252) Oppenheimer válasza savoo (#18248) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hol egyszerűbb? Ha nem kéne célozni meg böködni, akkor rá se kéne nézni a kijelzőre, mert csak egy lökést csinálsz valahol. Ki lehet figurázni, de ez nem változtat azon a tényen, hogy ma a user experience az egyik legfontosabb dolog egy okostelefonban. A WP pedig elvileg jó ebben, viszont ez az állandó böködés sokat ront rajta.

Na de nem vitázok tovább fanboyokkal. :N

(#18247) pushalias:
Kár, pedig nem bonyolult.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#18253) Dinter válasza Oppenheimer (#18252) üzenetére


Dinter
addikt

Igen, mondjuk jó lenne egy X-et rakni a sarkára, engem zavar ha rengeteg app meg van nyitva, vissza gombot nyomkodni meg sok időbe telik.

(#18254) saiyajin


saiyajin
senior tag

Én örülnék, ha az alkalmazás váltóból bezárhatók lennének az appok, még ha csak egy X-el is, mint a böngésző taboknál, viszont nekem is sokkal jobban tetszene, ha egy fel vagy le huzással is menne ez.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#18255) savoo


savoo
addikt

Áruljátok már el, hogy miért zavar, hogy nem lehet bezárni az appokat az alkalmazás váltóban?

Oppenheimer: én mint fanboy? Hehe, akkor te meg troll. :P :) Ja és te vakoknak is használhatóra akarod a WP-t, értem már. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18256) Oppenheimer válasza savoo (#18255) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Bármit kritizálok, mindig az elsők között kezded a savazást.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#18257) pushalias válasza Oppenheimer (#18252) üzenetére


pushalias
addikt

Jelen helyzetben, ha jön egy értesítés, és nem akarsz vele foglalkozni, akkor eltolod jobbra, de kijavítod, ha tévedek. Én nem feltétlenül ítélném meg egy bizonytalan eredetű screenshot alapján, hogy hogyan fog működni a dolog.

Honor 9 / HP 8470P

(#18258) savoo válasza Oppenheimer (#18256) üzenetére


savoo
addikt

No, te meg a fikázást. A kör bezárult. ;]

Ja, hogy ha te kezded. Az szimplán véletlen szerintem, nem direkt csinálom. :K

[ Szerkesztve ]

(#18259) rgeorge válasza saiyajin (#18254) üzenetére


rgeorge
addikt

Mit nevezel/neveztek alkalmazásváltónak? A legutóbb használt alkalmazások listáját? Utóbbi van a WP8-ban, előző nincs.
A legutóbb használt alkalmazások listából való eltüntetésének persze van értelme, kinek mi köze ahhoz, hogy az alkalmazások milyen állapotban voltak legutóbb (böngésző, web bank stb.)?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#18260) savoo


savoo
addikt

Na, hogy on is legyek. Közben wpcentralon jött egy update.

"Update 9:30am ET: We'have had some more information come forward to us via a trusted source. They confirm that these shots were from an "earlier" build of the next-version of the OS, but that subsequent releases since have had the Notification center removed. In addition, before it disappeared, its look became more inline with the People Hub design. What does that mean in the long run? Just that Microsoft is experimenting with different feature sets and some may or may not make it to the final build. So take these screenshots as being accurate, but only as a snapshot within the development process."

(#18261) Oppenheimer válasza pushalias (#18257) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Idézek magamtól: "Tudom, hogy ebből még semmi sem biztos,..."

Azt az eltolós mókát nagyon is szeretem, és ez bele is illik a rendszer designjába, az X-elgetéssel ellenben. Csak ennyit akartam.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#18262) negyedes


negyedes
addikt

Bing searchbol eltunt a musicom. :F

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#18263) mbale válasza savoo (#18255) üzenetére


mbale
tag

Mondjuk ezt én sem értem, szvsz ez baromira a rendszer, s nem a felhasználó dolga.. de hát úgy tűnik mégis lesz benne végül.. bár remélem nem ezzel a dizájnnal, mert rusnya.

Zag Zag

(#18264) pzstm válasza savoo (#18260) üzenetére


pzstm
titán

innentől mint sejtettem nem is érdemes róla többet beszélni :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18265) pushalias válasza Oppenheimer (#18261) üzenetére


pushalias
addikt

Visszakérdeztem, elmagyaráztad, szerintem így van rendben. Az eltolós megoldást pedig én is nagyon szeretem, egyszerű, frappáns, és ahogy mondod, illik a dizájnba.

Honor 9 / HP 8470P

(#18266) sereeff válasza pushalias (#18240) üzenetére


sereeff
aktív tag

Ráadásul nekem Spec tetszenek! 😊

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#18267) Oppenheimer válasza pushalias (#18265) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Azt hittem csak kötekszel, de Örülök, hogy dűlőre jutottunk. :K

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#18268) pushalias válasza Oppenheimer (#18267) üzenetére


pushalias
addikt

Szerintem, ha kötekszem, akkor az jól látszik. Csak annyit írtam, hogy nem értem pontosan, mire gondolsz. Az a baj, online rengeteg a félreértés, és emiatt az emberek gyakran a rosszabbat nézik ki a másikból. Néha nem kéne.

Honor 9 / HP 8470P

(#18270) Воланд válasza antoniocoimb (#18269) üzenetére


Воланд
titán

szia petroleumize!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18272) CyberPunk666 válasza antoniocoimb (#18269) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Te képes voltál ezért létrehozni egy blogot? ^^

Kicsit túl komolyan veszed ezt az egészet.

(#18273) MasterMark válasza antoniocoimb (#18271) üzenetére


MasterMark
titán

Ezt most kikérem magamnak. Milyen jogon hordasz le minden WP felhasználót? Lehet, hogy neked nem tetszik a rendszer, ezt tiszteletben is tartanám, de amilyen hangnemben írsz az felháborító.

Egyébként te milyen WP-t használtál, ami laggolt, meg lassú volt?

Switch Tax

(#18274) Воланд válasza MasterMark (#18273) üzenetére


Воланд
titán

nem er annyit ez az ember, hogy erdemben foglalkozz vele. :N

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18275) pushalias válasza MasterMark (#18273) üzenetére


pushalias
addikt

Jobban jársz, ha inkább csak röhögsz rajta. Többet az ilyen nem érdemel. Az meg a Prohardver dolga, hogy lép-e az ügyben vagy nem, ugyanis őket is rendesen feketíti. Egyébként még jó, hogy leírja, ő soha még csak nem is káromkodott, aztán olyan jóízűt k.vaanyázik, hogy öröm nézni. :C

Honor 9 / HP 8470P

(#18276) Dinter válasza Воланд (#18274) üzenetére


Dinter
addikt

Egy újabb szakértő :)

(#18277) Mister_X válasza antoniocoimb (#18269) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hallod. Te egy nulla vagy. Sőt, gyök alatt a nulla. Tudod miért? Mert nem bírsz egy nyomorult mondatot sem leírni anélkül, hogy ne tartakmazna trágárságot. Ha normálisan, minden szarozás, köcsögözés, f@szozás nélkül írnád le a mondanivalód, akkor talán venném a fáradságot, hogy elgondolkodjak a te véleményeden. De addig egy nulla vagy, egy vicc. Lassan kezdhetsz újra regisztrálni, mert látom, hogy a szíved mélyén azért szeretsz minket, ha ennyire ragaszkodsz hozzánk <3.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18278) =WiNTeR= válasza antoniocoimb (#18269) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Leülhetsz, egyes! (döbbentes, hogy ennyi ésszel még szabadlábon vagy... :F )

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#18280) tybsen válasza antoniocoimb (#18269) üzenetére


tybsen
addikt

Ertheto a felhaborodasod, hogy elegedetlen vagy a rendszer bizonyos reszeivel. En is az vagyok, ezert is adtam el annak idejen a telefonomat (lumia 820), mert nekem nem felelt meg ebben az allapotaban Ahogyan minden rendszerben - nemelyikben tobb, masikban kevesebb a kompromisszum. Viszont egyszer sem kaptam sem itt, sem mashol azert, mert kulturalt modon velemenyt formalok - es ez igy van rendjen. Nyilvan mindenkinek megvan a maga stilusa, ahogyan a valodi vilagban is, de ezzel egyutt szeretheto ez a forum (nem csak a wp, hanem az osszes, szerintem).

Azert, mert valaki moderatorkent dolgozik eppen, kizarolag egy plusz feladatot jelent, amit egyebkent nem konnyu ellatni (!). En ugy tudom, hogy ezt ingyen teszik a moderatorok es az eddigi tobb eves tapasztalatom alapjan a toluk telheto legjobb modon teszik. Nyilvan ok is emberek, hibazhatnak ok is egy-egy hozzaszolas megiteleseben, de nekem az a benyomasom, hogy rendben mennek itt a dolgok. Nem keves idot es munkat jelent mindez (nekem peldaul a hozzaszolasok elolvasasa es a reagalas is sok idot vesz igenybe - kepzeld ehhez hozza, hogy felelossegteljesen rendet kell tartani - nem egyszeru feladat).

Az a stilus viszont, amiben a blogodat megirtad, szerintem nem toleralhato. Meg lehet fogalmazni ezt maskepp is, ugy, hogy masok is megertsek azt, amit mondani akarsz. Nincs azzal baj, ha mas a velemenyed, ezert is vannak kitalalva az ilyen forumok - ha mindenkinek azonos lenne a velemenye, nem lenne szukseg forumra. De ez igy nem oke szerintem. Senki sem szereti, ha bantjak, gondolom Te sem - es Te nem fogalmazol eppen kedvesen az ittlevokrol. Szerintem azon lenne erdemes elgondolkodnod es annak az okat lenne erdemes megtalalnod - es nem megbantaskepp irom ezt, hanem segitoen -, hogy mi valtja ki beloled ezeket az eros indulatokat. Mert oke, hogy van egy rendszer, ami szerinted nem jo, masoknak pedig - elfogadva az ismert hibakat - ezzel egyutt is megfelel valamiert, de ez nem ok arra szerintem, hogy sok emberreol ugy nyilatkozz, ahogy. Raadasul nem is ismered oket. Megitelni pedig evek alatt sem egyszeru egy embert, ha kozelrol ismered - forumos hozzaszolasok alapjan pedig meg kevesbe egyszeru dolog.

Szerintem jo dolog, hogy van velemenyed es en kivancsi is vagyok ra, de ugy kellene megfogalmaznod, hogy emeszthetobb legyen :B :R

[ Szerkesztve ]

(#18281) pzstm válasza antoniocoimb (#18269) üzenetére


pzstm
titán

ha azt mondom, hogy nekem az email a fontos meg a bejövő hívás és az mindig megjön akkor én hülye vagyok? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18282) Dinter válasza antoniocoimb (#18279) üzenetére


Dinter
addikt

Írjad, csak lesz*rjuk :(

(#18284) pushalias válasza pzstm (#18281) üzenetére


pushalias
addikt

Igen! :P

Mister_X: Ugyan már. A káromkodás túrót sem jelent, attól még írhatna értelmes dolgokat. De nem tud, csak a paranoiáját ragozgatja.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#18285) Mister_X válasza pzstm (#18281) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát nem megmondták? Nekem meg a böngésző a fontos, én is az vagyok...

@antoniocoimb: ha valóban úgy érzed, hogy különbséget tettek a moderátorok, akkor lehet fellebbezni. De te mást se csinálsz, csak bomlasztod a rendszert, szidod a WP-t és a tulajokat (!!!) mint a bokrot. Ezt nem szokás tolerlni :U

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18286) pzstm válasza Mister_X (#18285) üzenetére


pzstm
titán

nekem is, de az nem értesít ;] :P

amúgy whatsappot napi szinten használok, 5 perc késés max...és tudom hogy komoly update van úton hozzá ;)

Jah twitter értesítések is megjönnek ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18287) Mister_X válasza pzstm (#18286) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Twitter nekem is megjön, Viber is... Email meg szintén. De nekem a browser a fontos, az meg tök jó.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18288) Psychonaut válasza pzstm (#18286) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mások a felhasználói szokásaink, én sokat chatelek Facebookon, Viberen, az 5 perc késés már teljesen használhatatlanná tesz egy instant messengert. Nagyjából azt hiszem, ezt az egy dolgot hiányolom WP-ből igazán.

(#18289) pzstm válasza Psychonaut (#18288) üzenetére


pzstm
titán

whatsappon instant messengerezek csak, ott nincs parám. igazából megnyitott app mellett mindig azonnal megjön, márpedig ha "chatelek" ot akkor meg van nyitva.;)

de vallóban mások a szokásaink/preferenciáink :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18290) Psychonaut válasza pzstm (#18289) üzenetére


Psychonaut
addikt

WhatsApp egy évig ingyenes csak (bár jelképes az összeg, de kevés olyan embert ismerek az ismerősök közül, aki kifizetné, mert "te hülye vagy, hát le is lehet tölteni"), és jelenleg sem használja senki az ismerősi körömből. :D Csupán ennyi a gond vele, amúgy szívesen használnám.

[ Szerkesztve ]

(#18291) marcusa


marcusa
addikt

Ahj, fene hogy most voltam úton munkába, és lemaradtam erről... :P

:-)

(#18292) savoo


savoo
addikt

Jól sejtem, hogy az az úriember volt körünkben akit úgy szeretünk?:) Sajna lemaradtam az eseményekről. :P

(#18293) Mister_X válasza savoo (#18292) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hatékony a takarítóosztag :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18294) mbale válasza Psychonaut (#18290) üzenetére


mbale
tag

Én fizetnék, csak működjön normálisan.

Zag Zag

(#18295) Psychonaut válasza mbale (#18294) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én is, ahogy írtam, nem ez a fő gondom, hanem az, hogy a környezetem nagy része nem tenné meg ugyanezt. Magamnak meg unalmas írogatni. Kb. olyan, mint egyedül sakkozni.

(#18300) madd dogg


madd dogg
senior tag

Valaki nem mentett hsz.eket? olvasnám :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.