Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) Jaded


Jaded
senior tag

Az mennyire rendellenes, ha a skype-ot háttérbe teszem akkor kijelentkeztet?

Renault Megane IV Limited

(#17752) sereeff válasza egykori (#17750) üzenetére


sereeff
aktív tag

Szivesen! Mindenki köszörüli a fingot az appokkal, s nem értik meg, hogy nem kell app! Azon nézegess képeket! :)

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#17753) Alexios válasza Jaded (#17751) üzenetére


Alexios
veterán

wp7 alatt nem fog a háttérben menni

(#17754) Воланд válasza Jaded (#17751) üzenetére


Воланд
titán

wp7 alatt semennyire.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17755) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Asztali win8 alatt is gond van a facebook üzenetekkel. De hozzá kell tennem, hogy aránylag ritkán, és kb 5 percet késnek ilyenkor az üzenetek (ami egy chatelést már megakadályoz), talán 1-2 alkalommal volt nagyobb, de akkor a böngészőben sem ment normálisan.

Viszont az esetek 95%-ában meg jól megy. Az e-mail meg egyszerre jelez a gmail üzenetjelzőjével.

Amúgy panaszt is tettem valamelyik nap a vodánál arra, hogy az eladók enyhén szólva is képzetlenek és részrehajlóak.

a párom volt benn az egyik üzletben érdeklődni, hogy kapható-e már, és ott megpróbálták lebeszélni: "Azért rossz, mert nem andorid van rajta" szöveggel. Azért ez nem hiszem, hogy normális hozzáállás. Nyilván nem egy samsung s3, de a kettő között ÖTSZÖRÖS árkülönbség van, az olcsó andoridok meg nem éppen a felhasználói élményről híresek. Árkategóriájában pedig kimondottan jó az L520.
Ha ott lettem volna, mondtam volna az ügyintézőnek, hogy igen tudom, azért veszem, mert nem andorid.

(#17756) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Az Omnia7 kártyafüggőségét mi határozza meg? a ROM?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#17757) MasterMark válasza =WiNTeR= (#17756) üzenetére


MasterMark
titán

A szolgáltató.

Switch Tax

(#17758) btudos válasza mbale (#17749) üzenetére


btudos
Topikgazda

Whatsapp, Facebook és e-mail alapú a kommunikációm 90 %-a a telefonálást leszámítva. Whatsapp tökéletes, és az integrált Facebook chat is 1-1 kimaradást leszámítva hibátlan, de ennyit megbocsátok neki.

Ne túlozzunk, hogy alkalmatlan az online kommunikációra, mert nagyon nem az, de azt aláírom, hogy elég hektikus, és felhasználónként változó a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17759) mbale válasza btudos (#17758) üzenetére


mbale
tag

Havi 1x késsen 5 percet, ezt lenyelem, de hogy rendszeresen késsen, mindezt gyakran órásokkal .. na ettől válik nálam alkalmatlanná kommunikációra, főleg úgy, hogy a többi platformon ezek mind működnek.
Röhej. Pont ebben a pillanatban jött pontosan 12 perc késéssel az értesítés whatsappon. Időzítés.. ;]

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#17760) Oppenheimer válasza btudos (#17758) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem magasabbak az igényeim, most is probaltam az integrált chattel chatelni, de ha 5 percet késnek az üzenetek, akkor alkalmatlan rá. És annyit késtek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17761) polonic válasza Воланд (#17754) üzenetére


polonic
félisten

Wp7 alatt akkor hogy működik a skype? Csak akkor lehet hívást fogadni, ha éppen fut a program?

(#17762) MasterMark válasza polonic (#17761) üzenetére


MasterMark
titán

Igen.

más: A chat-tel nem is a késés a legnagyobb probléma, hanem az amikor utána egyszerre bedob vagy 5 üzenetet random sorrendben, és van olyan ami soha nem jön meg. (Beépített chat.)

Egyébként simán lehet élni a böngészős chat-tel is, csak nem olyan kényelmes.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#17763) MATEO6600 válasza sereeff (#17748) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nálam pl (wp 7.8) csak az üzenetek 80%-a jön így meg, ami azért zavaró.

(#17764) Jaded válasza Воланд (#17754) üzenetére


Jaded
senior tag

Köszi!

Renault Megane IV Limited

(#17765) sereeff válasza MATEO6600 (#17763) üzenetére


sereeff
aktív tag

Nem nagyon tudok hozzászólni, mert a wp7-en még nem használtam. Wp8-on nekem igy működik!!

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#17766) kolosanyi


kolosanyi
veterán

WP7 alatt nálam is használhatatlan a chat. Egyedül a Groupme működik rendesen, de azt meg barátnőmön kívül senki nem használja. Egyszerűen fos, nem kell ragozni. Az minden, csak nem real time chat, hogy össze-vissza kapom meg üzeneteket. Az meg a hab a tortán, hogy nem is értesít róla rendesen a rendszer. Én inkább le is szedtem minden im appot, a beépített Facebook chatet meg kikapcsoltam, így nem idegesít, hogy nem jött át valami...

(#17767) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Wp8 alatt, Lumia 820-al, amit szeretnék az mind megjön, a facebook beta appja egyáltalán nem értesít, de mivel az én csempén úgyis látok mindent, ez engem nem zavar.(mivel akik fontosak, azokhoz plussz értesítő is be vann állítva, így azok mindíg napra készek egy külön kirakott Tile-on)

Skype működik, mint a gép, mást nem is használok mondjuk.

Szóval 1 pont oda, hogy ami kell, az időben megjön.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#17768) marcusa válasza CarajoEsp (#17767) üzenetére


marcusa
addikt

+1 L820-ra, minden megjön időben, engem egyedül a gtalk hiányosságai zavarnak, de ezt már egyszer kitárgyaltuk...

:-)

(#17769) StLui válasza sereeff (#17748) üzenetére


StLui
veterán

Ez az ami nekem pl semmit nem ért, mert az asztali gépen írt bejegyzéseimet nem teszi be ide, tehát követhetetlen lesz a beszélgetés. Ráadásul ha nem ketten vagytok a beszélgetésbe akkor semmiféle értesítés nem érkezik oda, se így se úgy.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#17770) Alexios válasza marcusa (#17768) üzenetére


Alexios
veterán

mondjuk szerintem abban megállapodhatunk, hogy ha a felhasználók egy részének megy, a másiknak meg nem, az bizony nem normális működés

(#17771) ribery22


ribery22
tag

Hamár facebook: a gyári üzenetküldőben az online fül alatt hova jelentkezik be? Csak hotmail/skype? Mert azt írja senki sincs online, pedig vannak PC szerint.

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#17772) negyven2 válasza ribery22 (#17771) üzenetére


negyven2
veterán

Úgy tudom, hogy FB chat, Live Messenger (nem tudom, hogy átkapcsolták volna már Skype-ra).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#17773) ribery22 válasza negyven2 (#17772) üzenetére


ribery22
tag

Mert a facebook-on van mindig online ismerős, de a telefon azt írja senki. Lehet, hogy külön kéne valamit állítani?

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#17774) mbale válasza ribery22 (#17773) üzenetére


mbale
tag

Friss a rendszer? Ha igen, majd lassan észreveszi, hogy van online ember.

Zag Zag

(#17775) negyven2 válasza ribery22 (#17773) üzenetére


negyven2
veterán

Ezt még érdemesebb megnézni, mert emiatt is előfordulhat, hogy nem működik.

Kis kiegészítés, Facebook alatt így hozhatod elő az appokat.

A Microsft fiók összekapcsolásának az állapotát, meg itt nézheted meg. Itt a Manage accounts/Fiókok kezelése-re kell kattintani, majd ott a Facebook alatt Edit/Szerkesztés-nél jön be az amit fentebb linkeltem.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#17776) matyi012345


matyi012345
őstag

Mi lehet a gond, ha az uc browser nem menti el a jelszavaimat? Be van allitva hogy automatikusan mentse el.

(#17777) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Csengés és rezgés. Megfejtettem a működést. Szóval rezeg és cseng is, de FELVÁLTVA. először elkezd rezegni, majd utána cseng, és amint a csengőhang végére ért, akkor rezeg és kezdi elölről a csengőhangot.

Ez hosszú csengőhang esetén, úgy tűnhet, mintha nem rezegne. Elég hülye megoldás, de szerencsére én mindig rezgőn tartom évek óta a telefonom, engem nem érint, de akkor már értjük miért van ez a sok ellentétes tapasztalat.

(lumia 520-on tesztelve)

(#17778) Blyan válasza CyberPunk666 (#17777) üzenetére


Blyan
félisten

Na és milyen az 520? :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17779) CyberPunk666 válasza Blyan (#17778) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

(#17780) Blyan válasza CyberPunk666 (#17779) üzenetére


Blyan
félisten

Elolvastam, köszi! :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17781) ribery22 válasza negyven2 (#17775) üzenetére


ribery22
tag

Köszi, most már látja a a Facebook chatet, megengedtem neki mindet az összekapcsolásnál, mert eddig csak a chat volt. :R

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#17782) MasterMark


MasterMark
titán

Valakinek megy a Vezeték nélküli szinkronizálás úgy, hogy a telefon WiFi-n van a gép, pedig kábelen?

Switch Tax

(#17783) mukibuci válasza CyberPunk666 (#17777) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért van ez a sok ellentétes tapasztalat, mert a htc-ken h beállítasz egy fél perces csengőhangot, akkor nem csak az elején és a végén rezeg, hanem közben is, mint minden rendes telefon :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17784) CyberPunk666 válasza mukibuci (#17783) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Mondjuk ez az 520 elég gyengén rezeg, ami nagy baj, mert én mindig lenémítva használom a telefonokat. De lehet rá kell szoknom a csengés ki/be kapcsolgatására. :(

Szerencsére eddig kevés a negatív dolog, de ez is egy közülük. A másik, hogy remélem lesz olyan hátlap, amibe madzagot is lehet fűzni...

A képernyő high érzékenységen, meg közelítésre már működésbe lép. ^^ Biztos hasznos lesz majd kesztyűben, de most inkább zavaró volt, hogy végignyomtam a fél képernyőt, mert túl közel vittem hozzá az ujjam :D

(#17785) daniel909


daniel909
addikt

miért vág szomorú fejet a message tile-om??

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17786) Воланд válasza daniel909 (#17785) üzenetére


Воланд
titán

nem tudott elkuldeni egy uzenetet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17787) daniel909 válasza Воланд (#17786) üzenetére


daniel909
addikt

jah... azt hittem bug... tök aranyos:)

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17788) dejaris válasza daniel909 (#17787) üzenetére


dejaris
addikt

Ha sok uzenet jon akkor meg tatott szajal nez. Es van mikor egybol jott egy valasz akkor kacsint.

(#17789) enginev3.0 válasza dejaris (#17788) üzenetére


enginev3.0
félisten

Egyem is meg...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17790) mbale válasza dejaris (#17788) üzenetére


mbale
tag

Fricskaként, hogy mégis ki keresheti ezt a parasztot. :D Legalábbis valami ilyen ugrik be, mikor meglátom.

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#17791) ribery22 válasza CyberPunk666 (#17784) üzenetére


ribery22
tag

Az S4-nek ehhez kamera is kell. Itt meg nem kell integetni, csak úgy csinálsz, mint rendesen, csak nem nyúlsz hozzá. :DD

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#17792) Oppenheimer válasza ribery22 (#17791) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem, az S4-ben másik funkció. De S4-ben is super sensitive touch screen van, és ott veszik is hasznát, pl videólejátszóban előnézeti képet kapsz, ha az idősáv fölé tartod az ujjad, vagy a böngészőben egy kereten belül ránagyít a szövegre, ha ott lebegteted az ujjad. Szóval ez kapufa. Ilyen funkciókat az MS meg sose fog beletenni a WP-be... :(((

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17793) madd dogg


madd dogg
senior tag

Játék közben nagyon zavaró az alsó 3 gomb. Állandóan rányomok-húzok valamelyikre. Remélem egyszer programon belül kikapcsolhatóak lesznek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.