Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) noxon válasza pzstm (#14125) üzenetére


noxon
őstag

Milyen ezrest? 97 app érhető el a sotorban!!! Vagy van több féle store több féle win8? :F

We live in a simulated world...

(#14152) #16729600 válasza Alastair' (#14149) üzenetére


#16729600
törölt tag

És működik,köszi szépen :R

(#14153) Marci__


Marci__
tag

Betateam appnak csak nálam nincs élő csempéje? Turn off/on live tile opciót sem látok, pedig a blogposztban azt írtátok, hogy van élő, magától frissülő csempe.
Előre is köszi a választ.

(#14154) bon válasza noxon (#14151) üzenetére


bon
őstag

Régió függő az áruház (microsoft cuccai sajnos mindig is régió függőek voltak) , korábban leírták mit kell beállítani és akkor egyből sok program közül lehet válogatni.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#14155) noxon válasza bon (#14154) üzenetére


noxon
őstag

Hát csak azt lehet beállítani, hogy ne az elsődleges nyelvet nézze az egyszerübb keresésért, akkor is csak 90akárhányat talál, abből a legtöbb ultragagyi... na de majd remélhetőleg lesznek jók, ha beindul.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#14156) pzstm válasza noxon (#14151) üzenetére


pzstm
titán

Kizart. Magyar ID-val is 800koruli. (Keresobe irj egy / jelet majd nyomj entert)
Es ird be ide a szamot.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14157) pzstm válasza Marci__ (#14153) üzenetére


pzstm
titán

Letoltest kovetoen akkor fog aktivizalodni, miutan megvan az elso uj hir;)(jah es tegnap frissult is;))

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14158) bon válasza noxon (#14155) üzenetére


bon
őstag

Egyesült királyság tartozkódással beállítva 1295 alkalmazás van.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#14159) bon válasza pzstm (#14156) üzenetére


bon
őstag

Ez így van, nagyon sok a választék magyar id-vel is magyarorszagi tartozkodással.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#14160) fatal` válasza bon (#14158) üzenetére


fatal`
titán

Magyarországgal 1026.

(#14161) pzstm válasza fatal` (#14160) üzenetére


pzstm
titán

jó hét én vagy 5 napja néztem utoljára, simán lehet, hogy ugrott ennyit (magyar a LiveID-d régiója is amúgy?)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14162) Marci__ válasza pzstm (#14157) üzenetére


Marci__
tag

Köszi, ez remek!

(#14163) Aarpok válasza pzstm (#14161) üzenetére


Aarpok
őstag

Nekem tegnap is frissült és most is.Azt irja lomtárat kapott a skydrive.Nálam 1026 alkalmazás van magyar régióval.

Аарпок

(#14164) pzstm válasza Aarpok (#14163) üzenetére


pzstm
titán

mert tegnap is és már ma is van friss cikk kint ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14165) Aarpok válasza pzstm (#14164) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen tudom csak valaki irta,hogy nem frissült és csak megakartam erősíteni,hogy remekül működik.Gratulálok hozzá remek kis app lett. :C

Аарпок

(#14166) pzstm


pzstm
titán

Lomtárat kapott a SkyDrive

Aarpok: még bőven van mit fejleszteni, illetve új funkciókat implementálni a rendszerbe. Tervben is vannak, szóval folyamatos frissítés is várható;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14167) Aarpok válasza pzstm (#14166) üzenetére


Aarpok
őstag

Oké

Аарпок

(#14168) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Nekem nem sikerült a telepítés,hibakód:0x80073cf0
Tudom,google a barátom,de lehet itt azonnal és tökéletes választ kapok rá.

(#14169) pzstm válasza Mikulásbá (#14168) üzenetére


pzstm
titán

mit akartál telepíteni? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14170) NZKK válasza bon (#14158) üzenetére


NZKK
tag

Ezt hogy lehet megnézni?

Oh yeah !

(#14171) pzstm válasza NZKK (#14170) üzenetére


pzstm
titán

ÍGY

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14172) < CyberBob > válasza pzstm (#14166) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Írtad, hogy 3 nap után törlik a lomtárból majd pedig "A végleges törlés pedig 30 nap után történik meg." Ezek szerint a teljesen törölt (lomtárból is) fájlokat 30 napig még vissza lehet állítani mint a Dropbox-nál?
A másik, hogy ki lehet már választani mit töltsek le vagy még mindig letölti az egész felhőben tárolt mennyiséget egy új gépre telepítéskor?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#14173) Воланд válasza < CyberBob > (#14172) üzenetére


Воланд
titán

legalabb 3 napig tarolodnak a torolt elemek. azaz ha torolsz valamit, akkor minimum 3 napig megtalalod meg a lomtarban, de elofordulhat, hogy a 3 nap letelte utan is ott lesz meg, de max 30 napig. ergo ha valami nincs ott a torlest koveto 4-dik napon, akkor az torolve lett.

szerk.: nem lehet kivalasztani.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14174) < CyberBob > válasza Воланд (#14173) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Kár érte, de azért remélem megoldják ezeket is.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#14175) Mikulásbá válasza pzstm (#14169) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A betateam appját.

(#14176) pzstm válasza < CyberBob > (#14172) üzenetére


pzstm
titán

nem teljesen világos még számomra sem, de a törlést úgy értelmezem ahogy Te. (illetve csak akkor törlik ha a teljes tárhely 10%-át elérte a lomtár) kiválasztani nem lehet még mindig sajnos.

Mikulásbá: érdekes, valami nagyon egyedi hiba lehet. Sok megoldást gugliban sem találtam, illetve sneki nem jelzett még vissza ilyet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14177) Mikulásbá válasza pzstm (#14176) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Windows 8 Enterprise,64 bit-de aktiválva nincs ugyebár......
Nem ez a baj?

[ Szerkesztve ]

(#14178) Fire/SOUL/CD válasza Mikulásbá (#14177) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

automatikusan aktiválja magát, amint felcsatlakozol a netre, onnantól 90-ról ketyeg a vekker visszafelé. Ha az aktiválás megtörténik, akkor a jobb alsó sarokban ez ki is lesz írva, mint ahogy az is, hogy még hány napig használhatod.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14179) Mikulásbá válasza Fire/SOUL/CD (#14178) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Most nem a Windows-ról van szó.A betateam appját akartam telepíteni,de hibakóddal leáll.Erre kérdeztem rá,és tippeltem,hogy lehet azért mert a win sincs aktiválva.

(#14180) Fire/SOUL/CD válasza Mikulásbá (#14179) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor elnézést, félreértettem.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14181) pzstm válasza Mikulásbá (#14179) üzenetére


pzstm
titán

három különböző masinán is próbáltam, és sehogy nem tudtam reprodukálni ezt a hibát... :F :U

más appot tudsz telepíteni akkor?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14182) Mikulásbá válasza pzstm (#14181) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A box sem ment fel.Ugyanúgy hibával leáll.

(#14183) vlevi válasza pzstm (#14176) üzenetére


vlevi
nagyúr

"kiválasztani nem lehet még mindig sajnos."
Ez azért jó, mert az androidos kliens nem tölt le azonnal semmit, csak amikor rákattintok. Cserébe viszont meg se jegyzi, hogy letöltötte, nincs cache, és később újra letölti. Pont úgy, mint a metrós skydrive kliens.
Igaz, ott nincs is ilyen, a könyvtárstruktúrába beépülő szerkezet.
De tényleg az lenne a legjobb, ha alapfelállásban csak egy üres bizbasz jelenne meg, és ha elsőként hivatkozok egy állományra, akkor kezdje el letölteni. Pl, amikor worddel nyitnám meg. Más kérdés, hogy ez technikailag hogyan valósítható meg.
Nekem egyelőre nem gond, mert kevés dolog van rajta, de akinek tele az 5 giga, annak gáz a windows reinstall...

(#14184) Marci__ válasza vlevi (#14183) üzenetére


Marci__
tag

Én átpakoltam másik hdd-re a skydrive mappát, win7 és 8 alatt is azt állítottam be és egy reinstall sem lenne gond így.
Viszont az jó lenne, ha választható lenne mit mivel szinkronizáljon, nyilván munkahelyi gépre nem kell az otthoni fotógyűjtemény, telefonra nem kellenek a munkahelyi óriásfájlok stb., de írták hogy már dolgoznak rajta.

(#14185) Drag77


Drag77
senior tag

én még nem látom a store ba soda pdf reader

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#14186) DataTraveler


DataTraveler
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Windows Live fiókomba, hogy tudom kikapcsolni azt hogy ne mentse a Windows 8 felhőbe a beállításaimat, ha újra telepítem a gépemet nem szeretném, hogy a régi beállításaimat használja!

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#14187) polonic válasza DataTraveler (#14186) üzenetére


polonic
félisten

Jobb alsó/felső sarok, utána settings talán? :U

(#14188) vlevi válasza Marci__ (#14184) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, persze, nekem is az volt az első, hogy átraktam máshova.
Ráadásul én most egyszerre felraktam a skydrve, google drive, dropbox, box klienseket, szépen néznek ki együtt :)
Amúgy mindegyik ugyanazt csinálja, azonnal tölti le, ami fennt van a hálón.

(#14189) < CyberBob > válasza vlevi (#14188) üzenetére


< CyberBob >
őstag

A Dropbox-ban ki lehet választani mit töltsön le vagy mit szinkronizáljon. Szép is lenne ha egy idegen gépen elkezdené letölteni a 20 gigát amikor csak egy pár kép kell. :)

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#14190) kisjimy válasza pzstm (#14156) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Nekem nem működik hogy ha keresőbe teszem a / jelet enter és semmilyen számot nem ad!

Nem szoltam! Meg van! 1032

[ Szerkesztve ]

(#14191) vlevi válasza < CyberBob > (#14189) üzenetére


vlevi
nagyúr

"amikor csak egy pár kép kell."
És, ha nem állítok be szinkronizálást, de mégis szükségem van valamire, akkor azt hogyan oldja meg? Mert most, ha jól olvasom, akkor ha kikapcsolom valaminek a szinkronizálását, akkor azonnal törli a helyi gépről. Nem olyan nagyon frankó ez. De azért jobb, mint a semmi.
Aki nem szeret backupolni, az jó, ha használ ilyet, és oda menteget, mert akkor legalább megmarad, bármi is lesz a gépével.

(#14192) < CyberBob > válasza vlevi (#14191) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Nem törli a gépről csak nem tölti le a felhőből. Pl.: otthoni gépen minden mappa szinkronizálva van, de a benti gépen csak egy.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#14193) vlevi válasza < CyberBob > (#14192) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pedig ez törölni akarja a helyi gépről:

És bizony, törölte is. Ha megint látni akarom, újra segítségül kell hívnom Kautzky Armandot, hogy szinkronizáljon egy kicsit :D

(#14194) norbi0604


norbi0604
aktív tag

Sokan írják, hogy magyarországi live id-vel is már ezer app fölött van a kínálat. Hát nálam ennyit mutat, ez mitöl lehet vajon?:)

(#14195) anulu


anulu
félisten

4 napja használom main OS-ként (Start8-al, kösz, de a csempékből nem kérek fél percig sem!) és ennyi idő után azt kell mondjam, hogy toronymagasan a leggyorsabb Win, és engem meggyőzött! nagyon örülök, hogy váltottam 7-ről 8-ra. (mondjuk, az picit fáj, h a Hyper-V konzollal nem lehet 3.0-nál régebbi serverekre csatlakozni, de jelenleg ez a legnagyobb bajom :DDD)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14196) nagyi2k válasza norbi0604 (#14194) üzenetére


nagyi2k
tag

Szia!
Próbáld meg úgy, hogy a Store beállításaiban kikapcsolod a 'Legyen egyszerűbb a ...'
és a 'Kisegítő lehetőségekkel ...' kapcsolókat.
Nekem így 1462 app van. Amúgy 32 vagy 8. Egy póbát megér.
Üdv.: nagyi2k

(#14197) < CyberBob > válasza vlevi (#14193) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Na most én úgy gondoltam, hogy ha másik gépre rakod fel a Dropbox klienst akkor választod ki mit akarsz letölteni. Ott pedig nincs mit törölni hisz még le sem töltötted. A Skydrive viszont minden egyes gépre letölti a felhő teljes tartalmát. Ebből indult ki az egész.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#14198) norbi0604 válasza nagyi2k (#14196) üzenetére


norbi0604
aktív tag

Így már müxik normálisan.. nagyi for president! :R

[ Szerkesztve ]

(#14199) nagyi2k válasza norbi0604 (#14198) üzenetére


nagyi2k
tag

Szia!
Örülök, hogy sikerült. Jó böngészést...
Üdv.: nagyi2k

(#14200) Alastair' válasza norbi0604 (#14194) üzenetére


Alastair'
nagyúr

1035

Alister from Hell

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.