Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3796) draff válasza szacsee (#3789) üzenetére


draff
aktív tag

Én ezeket átlátom és értem, azért nem vagyok ebben sem kezdő, sem hülye, de például engem az soha nem érdekelt, hány fok van benn a gépben és hány fokos a proci. Mert normál üzemben az normálnak látszik. Hátul belóg egy digithőmérő érzékelője ami elől a kijelzőn a kifújt levegő hőfokát mutatja, most éppen 22,5 C fok. Arra én meg nem vizezek. A procim az Everest szerint 43 C fokos, tehát az sem kétségbeejtő.
Az meg, hogy hallom forogni a ventiket ... hát nagy kaland. Nekem golyóscsapágyas az összes, tehát talán nem kell évente cserélni. Van egy a tápban, azt szinte sose hallom, van egy a videókarin, amit átalakítottam golyósra, van egy hátfalra tett ventim amit az alaplap vezérel, az csak úgy kifúj a gépből (vagy befúj) már nem is tudom, van a procin egy nagy és van a vinyók alatt egy-egy kicsi. Ennyi zajtól igazán nem ijedek meg.
No és nem hajtom annyira agyon valami hülye több gigabájtos programmal a gépet hogy szétizzadja az agyát.
A vízhűtés hátulütőiről elég sokat olvastam, deresedés, csepegés, állandó életveszélyek az elektronikának. Megéri a tök csendes gép azt a rizikót?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.